Forum
☯ HєєנƖαα c:
☯ ƵєƖσ яαɗα вєяєм вƖσgє ρα ѕєм ѕι яєкƖα: zαкαנ ρα נαz ηє вι ηαριѕαƖα ѕνσנєgα?
☯ ƤιѕαƖα вσм σ яαzƖιčηιн ѕтναяєн тαкσ, ɗα Ɩαнкσ кαנ ρяєɗƖαgαтє c:

☯ ƤιѕαƖα вσм νѕαк ɗαη, αƖ ρα νѕαк ɗяυgι ɗαη.
☯ SƖιкє вσɗσ νєčιηιмα мσנє.
☯ Hσρє υ Ɩιкє ιт <3
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Rαвιм 3 ɴeхтe, pα dejтe ĸαĸšɴe še predloɢe <3
20. avgust 2014
u172503
u172503
neext
20. avgust 2014
še 2 nexta, kakšni predlogi? <3
20. avgust 2014
u172503
u172503
20 zanimivih stvari ot ebi
20. avgust 2014
next,lahko pišeš kaj o tebi
20. avgust 2014

1. next
Ok, ta prvo se bom predstavla:
♡ Ime mi je Lea
♡ Stara sem 13 let. Drugo leto bom stara 14.
♡ Živim u Sloveniji
♡ Mam rjave lasi in oke.
♡ Moji naj barvi sta črna in aqua ( skup zmešana svetlo modra pa svetlo zelena)
♡ Najrajš jem sladoled, tut sadje mam na splošno ful rada od pijač pa mam najrajš
cedevito pa limonado.
20 zanimivih stvari o meni:
1. Sem ful smešen človek ( tk pravi moja BFF) ker kr naprej pokam neke vice
2. Poudarjam da sem največji lenuh na svetu.
3. Zjutri nikol nisem spala dlje ko pa do 9:00
4. Mam ogromno majc na kratke rokave ( lahk bi jih prodajala)
5. Enkrat sem u enem dnevu pojedla 5 kepic sladoleda.
6. Gob ne maram u nobeni obliki
7. Sovražim pospravlanje sobe razen če je res nujno.
8. Mam nek ful čuden stil
9. Alergična nisem na nč
10. Obsedena sem z MJ
11. Čeprouv mam sm en poster od njega
12. Ko grem na wc nikol ne trkam sm pogledam skoz klučavnico da vidim če je kdo nt
13. Sm ful direktna in vsakmu povem če mi kaj ne paše pol me učasih čudno gledajo
14. Ko kupujem cote nikol ne gledam na ceno.
15. Enkrat sem se pelala z biciklom z napol praznimi gumami
16. Nikol ne nosim trenerk.
17. Redko kdaj nosim spete lasi.
18. Ko kupimo nutello jo pojem še prvi dan
19. Mami sem enkrat na stol nastavla paradajz da se je gr usedla
20. Uglavnem, sem nek čudn tip človeka
nextam pozneje, pišite kake predloge pa mal oglašujte
21. avgust 2014
next ful super , zdej pa lahko pišeš kaj o prijateljstvu
21. avgust 2014
u172503
u172503
kul!! neext....
21. avgust 2014

2. next (posvečen ♬Pαяιѕ Jαc.♬ )
Ok na željo ♬Pαяιѕ Jαc.♬ bom zdej napisala neki o prijatelstvu.

Kᴀᴊ sᴘʟᴏʜ ᴊᴇ ᴘʀɪᴊᴀᴛᴇʟsᴛᴠᴏ﹖
Prijatelstvo je res neki posebnega, je ko se srečata dve osebi in takoj vesta, da sta nerazdružljivi. S prijatelji se lahko pogovarjaš, družiš in smejiš, tisti en, pravi prijatelj pa je tisti, ki mu lahko zaupaš vse svoje skrivnosti in veš, da te ne bo izdal, lahko cel dan tiho sedita pa se bosta imela lepo, si delita veselje in žalost, si stojita ob strani in si pomagata. Zame je to pravo prijatelstvo. Za veliko ljudi mislimo da so pravi prijatelji, a ta rek drži: pravega prijatelja spoznaš u nesreči. Ko te bodo vsi zapustili, bo on ostal. Vredno ga je obdržati.

Nᴇᴋɪ ʙᴇsᴇᴅ ᴏ ᴍᴏᴊɪ BFF:
Vanesa, si moja najbolša prijateca kar sem jih kdaj spoznala. Že takoj ko sem te vidla sem vedla da si neki posebnega, čeprau si kr starejša od mene. Začelo se je z uprašanjem če tut poslušam MJ in sem rekla ja. Pol sem te dodala na fb in sma se takoj zaštekali. Fajn je, ko se usak dan družima, debatirama o MJ, se hecama pa pokama vice, grema na sladoled, pa u šoping,... Nimaš neki ful vredu lajfa, sam vedi to da ti bom skoz stala ob strani, pa ne pozabi da si lepa, pametna, smešna, zanimiva,... Do jutri bi lahk naštevala. Ostani taka ko si! R.T.M.

Tᴏᴘ ₅ ɴᴀᴊʙᴏʟ ᴄʀᴀᴢʏ sᴛᴠᴀʀɪ﹐ ᴋɪ sᴍᴀ ᴊɪʜ ɴᴀʀᴅɪʟᴇ sᴋᴜᴘɪ﹕
1. Ble sma tih pol sma pa se začele obe naenkrat režat na polno. Ljude so naju ful čudno gledli
2. Tvoji bici sma si upale povedat en ful žaljiv vic ( rajš ne govorim)
3. Usedle sma se na mokro gungalco pa sma mele obe mokre riti
4. Eni drugi frendici sma se začele režat ko je mela tk smešen glas, nje pa nč ni blo jasno
5. Po fb sma si nonstop pošiljale smajlije, da se nama je skeglalo od njih
še bi se kaj najdlo...
nextam jutr, vidve ko bereta, mal oglašujta prosiim
21. avgust 2014
u172503
u172503
next
21. avgust 2014
next, hvala ti
21. avgust 2014

3. next
мy ғαмιly
Živim u eni rumeni hiši in mam res kr vlko familijo. U isti bajti živimo js, mama, ata, moji sestri, bica, deda, pa stric. Ja vem, vlk na se . Zdej bom pa še opisala usakega člana posebej:

ᴍᴀᴍᴀ: Moja mama je stara 34 let, je bol male postave pa mal bol okrogla je . Ma črne lasi ( zdej ma pobarvane) in rjave oke. ( Js sem ji nabol podobna). Je še kr prijazna, se ful vlko pogovarjama, lahko ji vlk zaupam, po drugi strani je pa še kr vlkokrat sitna pa tečna, ne spomnim se glih dneva ko bi bla ful dobre vole.
ғᴜɴ sᴛᴏʀʏ﹕﹕Tista s paradajzom

ᴀᴛᴀ: Ata je star 38 let, je še kr vlek, ma svetle lasi pa zelene oke. Je precej čudaški, ful otročji pa smešen. Je bo za hece. Z njim se glih ne da najbol resno pogovarjat kr se kr začne zajbavat. Ma ful nore ideje pa z njemu ti ni nikol dolgcajt. Pa še popustljiv je ful, tk da ga je lahko pripalamudit, da ti kaj kupi.
ғᴜɴ sᴛᴏʀʏ﹕Ata skoz neke tumarije dela. Enih par: pele se na sestrinem mini skirojem, poje ko peče čevapčiče, se udari u bučo ko gre na sekret,...

ᴊs﹕No o mni že lr neki vete, sm bol vlka, mam rjave lasi in oke, sem ful za hece, sem ful direktna, vedno povem ka si mislim, znam pa bit tut ful sitna. Lahko mi zaupajo, zanm fajn svetovat, se še kr spoznam na modo, rada berem revije, gledam filme, poslušam muziko...
ғᴜɴ sᴛᴏʀʏ: Ni se mi kdaj zgodlo glih kaj takega, enkrat na enem plesu u šoli sem telebnala na tla ko mi je spodrsnalo.

sᴀʀᴀ: Je moja mlajša sestra, stara je 6 let in gre u prvi razred. Ma svetle lasi i nsvetlo rjave oke, je ful lena za učenje, ma rada roza pa rumeno barvo, konje, rada gleda risanko Mia and me, je še kr žleht, ful vlk iszisljuje še posebej za igrače, tžko se ji kaj dopove, pa ful rada mi nagaja zato se tut vlk kregama.
ғᴜɴ sᴛᴏʀʏ: Šli smo na sprehod u mesto pa je glela u luft, pol se je pa zabila u poštni nabiralnik

ᴢᴀʟᴀ: Je moja druga mlajša sestra, stara je 3 leta in ma svetle lasi in zelene oke. Je ful smešna, rada posluša angleške pesmice in uporabla neki angleških besed. Kr je najmlajša pa vlk ponavla za nami je pri tem ful smešna. S Saro se vlkokrat skregata ko se igrata kr zna Sara bit ful škrt.
ғᴜɴ sᴛᴏʀʏ: Vlko jih je: govori napol angleško, vlkokrat reče: ne pa ne tu butel! ( vsi se ji režimo), nora je na Ghost od MJ. Sm jo posnela ko je plesala.
evo, to je bil next o moji familiji, nextam jutr pa dejte še kake predloge pa prosim mal oglašujte
22. avgust 2014
next lahk kej napises o svojmu vzorniku in zakaj ga obuzujes
22. avgust 2014
u172503
u172503
ja napiši kaj o michaelu
next
22. avgust 2014
next
23. avgust 2014

4.next (po želji demi lovato <33)
Ok, zdej bom pisala o svojem vzorniku.

Pᴀʀɪs Mɪᴄʜᴀᴇʟ Kᴀᴛʜᴇʀɪɴᴇ Jᴀᴄᴋsᴏɴ
Torej, mogoč je že ker od vas to ugotovil, al pa se vam bo zdelo bedasto, samo moja vzornica je res Paris Michael Katherine Jackson ali krajše Paris Jackson. Odkrila sem jo ko sem začela poslušati Michaela Jacksona in mi je bla ful zanimiva, je ful lepa in tk nasplošno mi je všeč. Ne vem povedat točno zakaj, samo mi je ful lepa, ob nje sem spoznala, da noben človek ni popoln in da sem mormo sprejet takšni kot smo. Všeč so mi jena oblačila in frizure, ki jih je vlkokrat zamenjala, nasplošno vse. Tko je drugim ljudem vzor nevem JB, 1D, Demi Lovato, Selena Gomez, Cara Delevigne, Paris Hilton, Britney Spears, tk je meni Paris Jackson, ka morem.
ɴᴇᴋᴀᴊ ᴏ ɴᴊᴇᴊ
Napisala bom še neki o nje:
Paris Michael Katherine Jackson se je rodila 3.4.1998 v Los Angelesu, mami Debbie Rowen in očetu Michaelu Jacksonu. Sedaj je stara 16 let in živi z babico Katherine na ranču Neverland s svojima bratoma, 177-letnim Princejem in 12-letnim Blanketom. Želi si postati igralka, svojo prvo vlogo pa je dobila pri 13 letih v filmu London bridge and the three keys. Prav tako je sodelovala v različnih pogovornih oddajah kot The Ellen show in The Oprah Winfrey show. Je zelo navezana na svojega očeta Michaela Jacksona in spi z njegovo jakno pa tudi v svoji sobi ima celo steno polepljeno z njegovim islikami in posterji. Na youtubu lahko vidimi različne posnetke, od njenega govora na pogrebu, do njeneka make up tutoriala, slevesnosti ob spominu na MJ kjer je bil tudi Justin Bieber pa tudi njene slike v video-galeriji. Leta 2013 je zapada v hudo depresijo in se začela rezati, tako da so jo zaradi resnih poškodb, junija lani odpeljali v bolnišnico. K sreči je zdaj vse v redu z njo in upam da bo tako tudi ostalo.

ᴍɪɴɪ ɢᴀʟᴇʀɪᴊᴀ:

Paris Jackson-13 let na koncertu Chrisa Browna

Paris Jackson neki zuna

Paris Jackson lani poleti v mestu

Paris Jackson s sorodniki, letos marca.
u naslednjem nextu pišem o Michaelu Jacksonu lahko pa še predloge pišete
23. avgust 2014
next, ful super
23. avgust 2014
u172503
u172503
next
23. avgust 2014
next superca
23. avgust 2014

5. next
U tem nextu bom pisala o glasbi, ki jo poslušam.

Mɪᴄʜᴀᴇʟ Jᴀᴄᴋsᴏɴ
Ja, torej poslušam Michaela Jacksona. On mi je res ful super pevec, čeprav vem da je umru, to še ni razlog da ga ne bi smela poslušat.
Kᴀᴋᴏ sᴇ ᴊᴇ ᴠsᴇ sᴋᴜᴘɪ ᴢᴀčᴇʟᴏ﹕
No, odkrila sem ga lani enkrat, konc oktobra. Brskala sem po youtubu in iskala kako pametno muziko za poslušat. Nč od današnjih pevcev mi ni blo ušeč, nobea skupina, noben evec, nobena pevka, mi ni bla tolk ušeč ta bi bla nora nanjo/nanjga. Pool mi je pač mama mal govorla, ka so oni poslušali in mi ga je pokazala. Ta prvo sem čula Thriller. Bla mi je ful uše, ker je bla drugačna od ostalih. Pol mi je pokazala še Black or White, tista pa mi je bla in še zdaj mi je the best. Michael mi je bil ful luškan in sem se pač ualubla u njega ( noro ne ). Pol sem začela poslušat še druge pesmi, zbirat posterje, gledat koncerte in tk naprej in ratala sem čisto obsedena z njim. Še vedno pa ne razumem, zaka nekaterim ljudem, ko omeniš ime, Michael Jackson, kr zmrznejo. Mislim, tk se zdrznejo pa tk hladno rečejo: Zaka pa tej on? Tko da bi nevem ka hudega naredu, da bi ga sovražli in js sem pol ful jezna. Bolšega človeka, ko je bil on, ga ni, rad je mel otroke in živali, velko denarja je dal v dobrodelne namene, obiskoval bolne otroke in jim nosu igrače,... Znal je lepo plesat in pet, njegovi nastopi in koncerti so bli vedno neki posebnega. Tk da res ne vem, zaka ga eni ne marajo, ker u tem ne vidim razloga. On bo za vednov mojem srcu. Michael, I love you <33
Nᴇᴋɪ ᴏ ɴᴊᴇᴍᴜ﹕
Michael Joseph Jackson se je rodil 29.8.1958 v Garyu v Indiani očetu Josephu in mami Katarini. Imel je pet bratov: Jackija, Tita, Jermania, Marlona in Randyja, ter tri sestre Maureen, Janet in La Toyo. Že kot otrok je nastopal z brati v skupini Jackson5. Kasneje je začel samostojno kariero in s pomočjo svojega producenta Quincyja Jonesa, posnel svoj prvi samostojni album Off the wall, leta 1979. Pozneje, leta 1982 je posnel Thriller, ki je bil vpisan u Ginessovo knjigo rekordov in postal najbolje prodajan album vseh časov. Leta 1987 je posnel Bad, 1991 Dangerous, 1996 History, potem en manjši Blood on the dance floor, 2001 Invicible. Leta 1994 se je poročil s hčerko Elvisa Preslya, Liso Marie Presly, s katero sta se kasneje razšla. Z Debbie Rowe sta potem imela dva otroka, Princeja in Paris. Leta 2002 pa je dobil še sina Blanketa. Leta 2009 je tik pred turnejo This is it preminil, zaradi česar, se je turneja vpisala v zgodovino , kot poslovilna turneja, ki se nikoli ni zgodila. Pa še to, za tiste ki ne poznate resnice: umrl je zaradi prevelike količine propofola, ki mu jo je dal zdravnik, sploh ni imel veliko lepotnih operacij, glede nosa pa so ga morali operirati, ker je težko dihal, ni se pobarval na belo( to sploh ni mogoče) ampak je imel kožno bolezen vitiligo, ni poslijeval otrok, ampak se je iskazalo, da otrok ki ga je tožil sploh ni bil nič kriv in da je bilo vse delo njegovih starešv zaradi denarja. Ta otrok se je po tem po njegovi smrti tudi sam ubil.
ᴍɪɴɪ ɢᴀʟᴇʀɪᴊᴀ:

Thriller era

Bad era

Dangerous era

History era

Prosim poglejte pod moje slike ko mam eno sliko ko sem jo sama narisala, samo je ne morem dat gr. Če bom lahko jo bom dala.
nextam jutr, dejte mi še kake predloge prosim
24. avgust 2014
next, super je
24. avgust 2014
u172503
u172503
nexxt ful dobro
a ni maureen ime rebbie?
24. avgust 2014
ne, maureen ji je prav ime, klicali so jo pa rebbie
24. avgust 2014
u172503
u172503
aha ok
24. avgust 2014
ma kdo še kako idejo za naslednji next?
24. avgust 2014

6. next
ʟᴊᴜʙʟᴊᴇɴčᴇᴋ:
Ok, napisala bom neki o svoji živalci <33
Mam mucko Lili, ki je stara eno leto, dobla sem jo lani za rojstni dan. Ima belo rjavkasto dlako in velike lepe rjave očke. Meni je ful lepa <3 Ko sem jo dobla je bla čisto mejčkena pa sladka, tk da sem hotla da je Lizika al pa Lolipop samo sem jo skrajšala u Lili. rada je brikete, ne mara pa mačje hrane iz konzerve, tud mleka ne preveč, najrajš pije vodo, da tace nt namaka . Rada se igra z mini gumjasto košarkarsko žogico pa itak se rada cartla. Mam jo res ful rada, nevem ka bi blo če bi umrla, ker se ful bojim zanjo <33
Šᴇ sʟɪᴋɪᴄᴀ﹕

next dam jutri prosim dejte mi kake predloge ko res ne vem ka bi pisala
25. avgust 2014
u172503
u172503
next
lahk pišeš o svojih hobijih naprimer al nwm kaj bi še lahko
25. avgust 2014
next
26. avgust 2014
Next
26. avgust 2014

7. next
ʜᴏʙɪᴊɪ:
Pisala bom o mojih naj hobijih pa mal neki o njih.

₁. ʀɪsᴀɴᴊᴇ: Ful rada rišem (to tk že vete c in tut še kr lepo (nočm se hvalit) narisala sem že kr neki slik, med drugimi 1 od Paris Jackson, 2 od Michaela Jacksona, 1 mucko in 1 Jacka Sparrowa. Eno sliko od MJ mam že pod moje slike na profilu, dam pa še kako če hočete, mi kr tu napišite <33. Zdej trenutno rišem eno sliko za mojo BFF ♬Pαяιѕ Jαc.♬.

₂. ᴘɪsᴀɴᴊᴇ: Ful rada pišem zgodbice, že ful prej sem pisala ene na igra, kr tk ene ko niso mele vlk bralcev. Zdej trenutno prevajam zgodbico I just can't stop loving you ( Michael Jackson ff), ful vlk bi mi pomenlo če bi brali ker mam samo dva bralca. Drugač pišem še eno samo tk kr tk en ff ko si ga sama zmišlujem mni je fajn drugim bi se pa verjetno zdel ful čuden pa tak zmešan, zato ga ne bom objavlala.

₃. ᴘᴇᴛᴊᴇ﹕Ful rada pojem, sam mislim da nimam glih posluha. Rada bi postala pevka sam nwm zaka, pač tk fajn mi je ne glih zarad slave pa dnarja, sam kr tk ko rada pojem, tak fajn občutek je, ko kr zaplavam u svoj svet. Najrajš pojem pesmi od MJ, pa tut druge. Npr: od MJ: Black or white, Earth song, Billie Jean, Man in the mirror, Leave me alone, I just can't stop loving you, Hold my hand, Ghost, Remember the time, Scream, (tut druge to je sm enih par), od drugih pa: Demi Lovato feat. Cher Lloyd Realy don't care, Pharel Williams Happy, pa mogoč še kako.

Ostali hobiji, ki jih ne bom opisovala: Bit na fb in na igrah, spat, se NE učit, jest cukre, poslušat muziko.
nextam jutr prosim za predloge?
26. avgust 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg