Forum
Zgodba bo govorila o 15-letni deklici Lauri ki bo odšla od doma zaradi tega, ker ji bodo starši grozili, pristala bo v rejniški družinI, po nekaj tednih bo ušla! Ostala bo brez doma plesala bo in služila! Dokler je nesreč nek lep fant.
Zgodba ni po resničnih dogotkih ampak je izmišljena!

ali naj napišem?????

ali boš brala

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

15. januar 2011
next!
15. januar 2011
dj ti pa rajš tih bod CHOKO$GIGI ČE NIMAŠ NČ PAMETNEGA ZA POVEDAT
NUšaa♥ bom napisala sm nwm če mi bo dons uspel
15. januar 2011
u34333
u34333
napiš
15. januar 2011
plisss napiš!
15. januar 2011
Nekega dne, bil je ponedeljek konec vikenda spet šola! Vsak dan sve se z mojo najboljšo prijatreljico Ivo dobili pred avtobusno postajo, vendar danes je ni bilo! Mislila sem da je zbolela, toda vedno mi je prej sporočila! Hmmm... "Le kaj bi lahko bilio?" Sem potihem razmišljala! Ko pa sem prišla v šolo sem jo zagledala, rekla je da je bila pri zdravniku in žal ni mogla priti in se mi je cel čas opravičevala! Povedala mi je da bo v soboto praznovanje kajti ima rojstni dan,stara bo petnajst let. Vprašala me je alipridem odgovorila sem seveda! Zadnjo uro smo imeli slovenščino!Groza! Za slovenščino smo imeli naj bolj strogo učiteljico, ki je vsako uro spraševala in ker sem se malo pogovarjala me je vprašala, dobila sem dva . Vprašala sem ali smem na wc! Odgovorila e "Ja dve minuti, štopam!" V resnici nisem šla na wc ampak jokat! Ko sem prišla domau sem to da sem dobila dve povedala očetu in mami! Začela sta se kregati in najprej mi je oče eno primazal nato pa še mama! Oče mi je povedal " Če dobiš še samo eno slabo oceno bo pa šiba zelo zelo pela! Odgovorila sem " Amppak..." in oče mi je spet eno primazal! Odšla sem ter hotela poklicati policijo ampak takrat je v sobo prišla mama in mi vzela telefon! Povredala je da če bom to še enkrat poskusila me bo zaprla v klet za en teden brez hrane in pijače! Nato je pozvonilo! Oče se je zadru pridi odpret! Odprla sem vrata in zagledala Ivo. ama je prišla dol ter me povlekla za lase ter se zadrla na ivo "Kaj počneš tukj koza zmešana! Iva je hotela odditi domau vendar bilo je prepozno mati jo je zgrabiloa za roko ter še njej zagrozila kaj čes bo to povedala komur koli pride ponoči in jo ubijue! Nato je šel mimo nek fant in to slišal. Mamaje tekla za njim ter ga ustavila! Kaj prisluškuješ mu je rekla! Nato je fant odvrnilda je sodnikov sin in... Mami pa je vsa prewstrašena ...

Laura-jaz

Iva:

next?
16. januar 2011
Next!!!!
16. januar 2011
u34333
u34333
ja next
16. januar 2011
u34041
u34041
next.....""!!!
17. januar 2011
next !!!!
17. januar 2011
next
17. januar 2011
ju3 bom nextala!
kr se mi je vse kr sm dons napisala zbrisl kr sm ponesreč zaprla!
17. januar 2011
Next hitroooo!
18. januar 2011
"No saj ti nisem nič hortela narediti, le hotela sm te povabiti na tortico ker ima moja hčerka rojstni dan " Se je zlagala! " Ne hvala" Je rekel ponosno! Ko se je mama vsa mokra obrnila vsa mokra da Ive ni bilo več. Ko je zjutraj vstala in je hotela iti na avtobusno postajo se je oče zadrl in ji rekelk ds bo šla peš! Ko sem prišla v šolo se je pouk že začel, zamudila sem pol šolske ure! Ko sem prišla v razred sem zagledala Ivo z Evo, najino največjo sovražnico, nisem mogla verjeti, kajti pomirila sem se ko sem videla da imamo novo učenko , da vsj ne bom sedela sam! Nato ko sem se usedla se je učiteljica zadrla "Če še enkrat zamudiš dobiš upomin" Hvala bogu nisem dobila cveka kot ponavadi! Iva se ni niti minutke več družila z mano ! Ko sem prišla domau me je Iva poklicala! Rekla je da sem še zmeraj vabljena, vendar ne pozai da je pust party kajti moraš se obleči v neko žival! "Oh hvali ti mislila sem da si se skregala" je rekla veselo "
18. januar 2011
Next!
18. januar 2011
Ne s tabo se nebi mogla nikoli skregati kajti ti si moja najboljša prijateljica! Ju3 prišla sem oblečena v mačko bila sem vesela dokler nisem stopila v hišo in zagledala da so vsi oblečeni normalnjo in da me je Iva prevarala! Zadrževala sem solze. Dokler nisem zagledala Rebeko novo učlenko mojjo dobro prijateljico! Povedala mi je naj grem domau, šla bo z mano! Res šli sva dokler naju pred vrati ni stavil...

next?
se opravičujem ker nismem vse skupi napisala!

REBEKA:

EVA:

NEXT?
18. januar 2011
next!
next!
hitrooooooo
18. januar 2011
Next! Zakonnn!
18. januar 2011
rabm še vasj štiri nexte!
18. januar 2011
Nek lep fant. Vprašal me je kaj počnem tukaj v maškaradi?
Povedala sem mu da zato ker je ta slavljenka Iva poklicala in mi povedala da je party maškar.Haa..tega si pa nisem mislil da je tako mislim tako...nesramna! Ja tudi jast ne! Dijo! Dijo! Ko sve prišl ven nisem vedela ali bi jokala ali se smejala! Nato se je Rebka začela smejati in nato sem se še jast začela smejati! Vprašala me je ali greve k njej da mi posodi nekaj za obleči kajti bil je bliže njen dom! Ko sme se preoblekla sva se zmenili da greve v disco! Tam sve se imele tako zelo zelo lepo! Res je da sve malo popile piva, ampak ne toliko da bi bile pijane! Ko sve se odpravljale domau sve se zmenile da bove šli kar peš! Hodile sve se pogovarjale, smejale...Prišli sve do križišča, od ttam naprej je šla vsaka sama saj je imela dom vsaka na ddrugi strani! Ko sem prišla domau vesel sem na stopnicah zagledala mamo in očeta!Oče...

next?
19. januar 2011
next!
19. januar 2011
Next!
19. januar 2011
next!!!
19. januar 2011
next
next
next
next