Forum
Živjo, jaz sem Jamie. Stara sem 12 let, ter živim v Sloveniji. Vem, da je čudno da imam tako ime, vendar je moja mati Američanka in ji je ta ime zelo pri srcu. Z očetom sta se spoznala na fakulteti. Imam tudi starejšo sestro Hannah, ki pa je stara 15 let. Vse si zaupava, vem vse njene skrivnosti, tako kot tudi ona moje. Zaljubljena sem v Miha. Čeprav sem prepričana, da me ne opazi. prav tako mi pravijo da sem zelo lepa. To noč sem imela čudovite sanje o tem kako sem postala slavna. To so moje sanje in to vsi vedo. Tako kot mi tudi vsi pravijo da, sem rojena za petje. Seveda sem mislila, da se šalijo, do zdaj.
Bilo je normalno jutro, kot vsak dan sem vstala, se oblekla ter pojedla zajtrk. Pripravila sem se za šolo ter odšla. Živimo blizu šole zato hodim peš. Smo pri koncu meseca maja, zato vsi govorijo o novem X-faktorju, ki vsako leto poteka na naši šoli. Prijavijo se samo tisti ki, imajo talent ter samozavest. Kot vsako leto me vsi prepričujejo, naj se prijavim. Za moj »talent« vedo le moje najbljižje prijateljice ter sorodniki. In ker sem »piflarka« je še toliko manj možnosti da bi se prijavila. Vedno sem opazovala v množici ter se vedla normalno. Toda naenkrat sem imela vsega dovolj, in se odločila da se prijavim. To sem povedala le družini. Odšla sem na avdicijo ter zapela, vendar šele takrat, ko sem se prepričala da so vsi odšli. Nato sem odšla v učilnico ter jih ujela zadnji hip, ko so se odpravljali. Zapela sem pesem Wherever I go- Miley Cyrus, saj se najbolje poda moji višini. Ne, da sem oboževalka Miley Cyrus ali kaj takega. Mislila sem da bom bruhala, nato pa sem se le zbrala ter zapela. Bala sem se jih pogledat, nato pa sem se le obrnila ter jin pogledala. Vsi so strmeli vame z odprtimi usti, jaz pa sem jim vrnila prisiljen nasmeh. Moj učitelj glasbe je pohitel k meni, ter načel pogovor;
Učitelj:« Jamie, saj si to ti kajne?«
Jamie: »ja, učitelj Novak. To sem jaz. Videti ste presenečeni, se je kaj takega zgodilo?«
Učitelj:« Ti, ti si se zgodila. Zakaj nisi nikoli omenila, da znaš tako dobro peti? Res imaš talent, izkoristi ga.«
Jamie: »Hvala učitelj. Veste saj bi ga izkoristila, vendar mi je slabo ob misli, da bi stala na odru, ko vame strmi množica ljudi.«
Učitelj:« No, sprejeta si. In mislim da lahko to uredimo. Lahko boš pela ne na odru temveč pa v knjižnici. Tako boš imela ves pogleda na telovadnico(knjižnica je nad telovadnico, kjer se vse dogaja). Tudi nikomur ne bomo povedali da si to ti. Moraš pa oditi iz telovadnice, ko bo čas za to. Zlaži se, da greš po puščico, ki si jo pozabila v učilnici ali da greš na stranišče. Samo najdi razlog in odidi. Ti to ugaja?«
Jamie: »Bi res to naredili zame, hvala vam. Da, to mi ugaja. Nasvidenje.«
Učitelj:« Aja saj res, in poimenovali te bomo Someone .Nasvidenje.«
Bila sem zelo presenečena. Takoj sem stekla domov, ter sporočila novico domačim. Vsi so bili zelo veseli zame ter se strinjali z predlogom učitelja. Vsak dan sem samo vadila in vadila. Nič drugega. Bil je zadnji teden. Zato sem se odločila da ga izkoristim. En dan sva šle s prijateljico Petro plavat, vmes pa sem pela to pesem. Petra pa se mi je samo smejala. Počutila sem se grozno, ker ji ne morem zaupati in ji povedati kako se bojim. Druge dneve pa sem se vadila ter vadila da je bilo popolno, Vsaj tako mi je mami rekla, jaz seveda nisem bila prepričana, če je to res ali ne, vendar se s tem nisem preveč ubadala. Bila sem preveč živčna,…
18. avgust 2012
.
27. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg