Forum
Minila so leta najstniških »nesmrtnih« zaljubljenosti, ki so trajale »dolgih« nekaj dni, no bile so večne, le osebe katerim so bile namenjene, so se z vrtoglavo hitrostjo menjavale. Moja sreča je bila, da sem bila plašno dekletce, neopazna siva miška, ki ni silila v ospredje, prav to me je rešilo, pred tem da bi prišla v tistih letih na slab glas. Tisti, ki so jim bila moja čustva namenjena, še danes ne vedo, kako sem bila zaljubljena vanje in prav je tako.
Prišel je dan, ko sem dopolnila magično starost 18 let, postala sem polnoletna. Kaj me je čakalo za naprej? Tam spredaj je bilo še celo življenje, ki je ponujalo vse.
Tole je sam uvod moje zgodbice.! Tak da:

Naj nadljujem ...?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

13. februar 2011
Next.
13. februar 2011
N
E
X
T
14. februar 2011
Đ--Besttt zgodbaa. no hoćm rećt uvod.. sam itq nadaaaljuj ...
14. februar 2011
u35439
u35439
Đbest
N
E
X
T
!
14. februar 2011
Nextam.!
Presenetilo me je pismo, ki mi ga je iz vojske pisal sošolec, dober prijatelj iz šolskih dni. Vesela sem bila njegove pošte. Odgovorila sem mu z dolgim pismom, pismom dobremu prijatelju, pisala sem o mojih občutjih in o dogodkih, ki so se mi v tistih dneh dogajali, vse sem začinila z dobro mero humorja.

(ubistvu je tole tk mal po odlomkih... tak da...)
Next?
14. februar 2011
u34842
u34842
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttttttiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
15. februar 2011
Že več kot dve leti sem bila zaposlena, rada sem delala. V tistih dneh sem dobila novo šefico, bila je prijazna, do mene naravnost sladka, to me je nekoliko motilo. Ob tako občutnem razlikovanju, se nisem počutila najbolje.
V nedeljo se je pred našo hišo ustavil avto, na vratih se je prikazala ona, vsa nasmejana je pozdravila in se sama predstavila mojima staršema. V trenutku ju je osvojila, ko je prosila, če lahko grem z njo na izlet, nista imela nič proti, nasprotno, tega sta bila zelo vesela. Vse se je dogajalo tako bliskovito, da sem dogodkom komaj sledila. Mimogrede je pojasnila, da v avtu čakata, Jan njen prijatelj Norvežan in njen brat, za katerega ni pozabila povedati, da je inženir. Starša sta bila naravnost blažena, komu naj zaupata, če ne moji šefici, ki je bila za povrhu še več kot desetletje starejša, torej je bila »pametna«.
» In izlet?« boste morda vprašali. Všeč mi je bil le Jan, to pa verjetno zato, ker se nisva mogla pogovarjat, nisva znala jezika, ki bi nama bil skupen.
20. februar 2011
u34842
u34842
neeeextttttttttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!
21. februar 2011
Še tisti teden se je zgodilo srečanje na sosedovem dvorišču, ob katerem sem izgubila tla pod nogami. On je bil črnolasec, njegove oči so bile rjave, v njih je bila toplina. Na njegovih ustnicah je igral nasmeh, ki je veliko obetal.Najprej me je nekoliko dražil, se nežno igral z besedami, prijetno mi je bilo v pogovoru z njim, tik preden sva se razšla, je kot mimogrede vprašal ali bi šla z njim v kino, to je bilo vprašanje, ki me je poneslo v deveta nebesa.
25. februar 2011
u34842
u34842
nexttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
04. marec 2011
u19580
u19580
next!
12. junij 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg