Forum
ssw
zgobla bo govorila o eni punci ki v šoli dobi fanta in čez čas odkrije da je njen fant vampir njena prijateljica pa čarovnica
19. oktober 2014
ssw
po dolgih počitnicah sem se veselila vrnitve v šolo komaj sem čakala da vidim svoje prijateljice a vse ni bilo tako dobro ker me je pustil fant ampak sem ga s pomočjo prijateljic prebolela. In glej zagledala sem fanta pogleda nisem mogla odvrniti vstran.
3 nexti pa pišem naprej
19. oktober 2014
next
19. oktober 2014
next
19. oktober 2014
Next
19. oktober 2014
ssw
moji dve prijateljici lea in maruša sta ga tudi oboževali ampak on ni pogledal dobene dokler se ni moj brat stepel šla sem pogledat in glej pogledal me je .Po tistem mi je rekel če želim iti z njim na ples bila sem presrečna in odgovorila da grem z veseljem z njim na ples. potem ga prosim če me odpelje domov ko se ga dotaknem po roki je čisto leden.Čez noč sploh ne spim razmišlam o plesu in glej prišel je dan zjutraj se uredim in oblečem v obleko ples bo trajal celi dan

med plesom ga vprašam kako mu je ime reče da je damon , ples mi mine zelo hitro. potem grema k meni domov kuhat večerje in malo sem nerodna ter se vrežen damona pa vidim v oči imel je.....
2 nexta pa pišem naprej
19. oktober 2014
next
19. oktober 2014
neeeext
cool zgodbica in napeta je.
zeeeeeeeeeeloooooooooooo!!!!!
19. oktober 2014
ssw
oči je imel rdeče prav rdeče bila sem prestrašen vprašala sem ga kaj je s tvojimi očmi Damon. Ni mi odgovoril ampak samo zbežal aaa jas sem tekla za njim ko pridem do njegove hiše grem zelo počasi potrkam na vrata in nišče še enkrat potrkam in sliši da negdo teče. In vrata mi odpre Damon poleg nejga pa so še Lea,Maruša in Stefan. vprašala sem jih kaj za vraga ste odgovorijo mi to kaj si videla in slišala si pripravljena in rečem kaj ste za vraga mi smo vampiri in iz besa sem kar na enkrat prestrašena rečejo mi naj ne grem nikamor ker mi bodo vse razložili jas pa letim in se spotaknem od kamen in padem v nezavest. odnesejo me noter in zjutraj se počasi prebujam in prvo vidim megleno potem vedno bolj in zagledam ....
19. oktober 2014
ssw
2 nexta in pišem dalje pa napišite kak se vam zdi zgoba
19. oktober 2014
neeeext
sej sm že povedala kak se mi zdi
19. oktober 2014
nnnnneeeeeeeeeexxxxxxttttttttttt
19. oktober 2014
next
19. oktober 2014
Next
20. oktober 2014
ssw
Damona, Stefana , Lejo , Marušo vprašajo ali se spomnim kaj se je zgodilo potem se mi v glavi kar naenkrat pokažejo vse stvari in zelo se ustrašim. želim zbežali ampak me zadržijo potem popustim in jim dovolim da mi razložijo rečem jim da želim iti domov ter me pustijo. zjutraj pridem na avtobusno postajo ter se čudim zakaj ni takšni šofer ko stalno čez čas ugotovim da smo v nekem gozdu ter zabodem šofera v srce in vidim da je naš šofer v resnici vampir... in kar na enkrat se svtobus prevrne vsi smo poškodovani a jas najmanj vse zvlečem iz avtobus spomnim se da mi je Damon dal stekleničko njegove krvi ampak sem želela rešiti druge in sem jo dala drugim pred samo kar na enkrat zagledam Stefana porine me v kot ter prime za usta da nebi kričala potem slišim da streljajo na nas se vstanem in krogla me zadane potem pa .......
20. oktober 2014
ssw
2 nexta in pišem naprej
20. oktober 2014
next
20. oktober 2014
Next
20. oktober 2014
ssw
zelo bo kratka ker nimam časa
jas obležim Dmon me odnese Lea , Maruša ter Stefan pa se spopadejo z lovci potem se na kaču zdudim trebuh me boli kot noro Damon mi da nekaj za pit reče mi da je čaj ampak ko probam njegova kri je bila r ekele mi je da moram vse spit drugač bo on naredu po svojem načinu pove mi da me želi negdo spoznat in res najprej vidim Rebeko. in jene brat med njenimi brati pa tudi zagledam .......
20. oktober 2014
ssw
3 nexte pišem dalje
20. oktober 2014
next
20. oktober 2014
Next
20. oktober 2014
next
20. oktober 2014
neeeeeeext
20. oktober 2014
next
20. oktober 2014
ssw
Zagledam Klausa prestrašim se in razmišlam zdi se mi da sem ga že nekeje videla

zdaj se spomnim z mojo sestrično sta se borila letim v kuhijo po kol in rečem da se mi nesmejo pribljiževat jas letim vun ter pridem v hišo super nišče od vampirjev nemore noter rečem vstran od mene drugač se zabodem ampak oni neje gredo vstran Damon mi vrže stekleničko svoje krvi ampak jas ne dosežem stekleničke potem ko se še bila komaj pri zavesti pa sem zagledala .......
3 nexti pa pišem dalje
20. oktober 2014
next
20. oktober 2014
next
20. oktober 2014
Next
21. oktober 2014
ssw
Klausa rečejo mi naj se pomirim in na srečo sem se res ko pride Damon vidi da se z Kausom pogovarjama potem pridejo še ostali in vidijo da nekaj ni vredu in res videli smo Kola kako kako gleda Damona in mu nekaj govori . In Kaus ugotovi da je Damon uročen Stefan reče takoj vsi v Elenino hišo ko pridemo do hiše rečejo da jih moram povabit noter ampak jas premišljujem ko vidim Damona da leti jih povabim naprej čez noč smo v hiši zjutraj pa negdo potrka.............. zdaj nemorem več pisat ker nimam časa 2 nexta in pišem naprej
21. oktober 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg