Forum
zgodba govori o dveh dekletih ki se spoznata na nenavaden način in postaneta best frendici hodiita na isto srednio in skupaj odpotujeta kam pa zveste v naslednih nextih

boš bral:

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

02. november 2013
zbiramo podpise,da bi lahko spremenili uporabniško ime kadar-koli bi želeli in kolikor-krat bi to želeli
-мяš. ѕραяяσω
-¢σσкιє.мøиšтeя
-๓r.lนkค
-<3 I LOVE 1D <3
-Žan Rojc
-ѕαмσ zα ηנєgα♡
-ιt'ѕ mу lífє †
-вεʟıενε™
-ѕρσηgєвσв.™
-miss blue
-***Love Girl***
-нιρ нσρ мνα
-мrš.dιαмoɴd.*
-●Snoopy●
-✝ғαʟʟεп.αпɢεʟ✝
- ツ Dяαɢočαjɴα ツ
- ϟ ℓιкι ϟ
- ►♡вεαυтıƨнʟαпɔ◄
-.✿ƒℓσωєя✿.
-✩ Pιкα¢нυ głrŁ
-cυтe мoɴѕтer :3
- ♥ Ina Bina ♥
-asya.m
-ᴍʀs.ᴄᴜᴛᴇ.ɢɪʀʟ♥
-Sтαявυcкѕ.*
-
-
-

če zmanjka črtic jih pripiši to pošlji na najmanj 5 forumov
02. november 2013
Hay, sem Candy Williams, stara sem 17 let in sem iz Slovenije in obiskujem srednjo gastronomsko šolo... imam eno najboljšo prijateljico, ki obiskuje isto srednjo šolo , ime ji je Diana Brooks .. Moji hobiji so ples in petje..
jaz:

02. november 2013
hi,sem Diana Brooks in sem stara 17 let prihajam iz Slovenije in obiskujem tretji letnik gastronomske šole.Imam eno bff ime ji je Candy Williams in obiskuje isto sredno kot jaz.Moji hobiji so petje,ples in igranje kitare.

jaz:

02. november 2013
neeeeext
04. november 2013
u153281
u153281
next
04. november 2013
u151216
u151216
next
15. november 2013
u156458
u156458
saj vem, da vse sovražite oglaševanje in se resnično opravičujem za to, ampak bi bila zelo vesela če bi katera brala mojo zgodbico o One Direction
Bo napeta, zanimiva, romantična, na trenutke tudi 'horny'', pretresljiva, vglavnem vsega po malem
Če katero zanima naj komentira in bom nadaljevala s pisanjem
Lepo pozdrav in še enkrat oprosti za oglaševanje.
LINK ZGODBICE: https://www.igre123.com/forum/tema/unexpected-love-%28ft.-one-direction%29/64080/
15. november 2013
http://www.igre123.com/forum/tema/zacarana-ljubezen/64104/ ŠE EN MOJ LINK OD NOVE ZGODBE BERITE JO
16. november 2013
Spoznale sva se pred nekaj leto, ko sva bile še v osnovni šoli. Začelo se je dopoldne, ko sva si z bratrancem podajala žogo. Zaslišala sva,da avto prihaja in sva se umaknila , ampak avto se je malo prej ustavil. In ven iz avta sta vstopila moški in ženska ter njune hčerke Diana in Dasha. Hodile sta proti nama. Vprašala sva ju, če bi se igrala zraven naju in privolili sta. Spoznali smo se in tako smo se začeli družit. Čez nekaj časa,ko smo bili že dobri prijatelji so od Diane družina začeli nasprotovati meni. In tudi moja družina je začela nasprotovati njej. Ampak midve z Diano se nisva zmenili zato in sva se še naprej družili skupaj in se imeli v redu. Smo se tudi zabavali. Čez nekaj časa mi Diana pove, da se bojo odselili. Zame je bil to velik šok. In bila sem tudi žalostna, ker bom izgubila najboljšo prijateljico. Ampak to ni bilo ovire saj sva se pogovarjali in pisale sms-e preko telefona, pa čeprav sva bili daleč narazen. Spet čez nekaj časa je pa prišlo sporočilo. Bila sem začudena, ker nisem vedela, da bom dobila sporočilo. Ko sem pogledala, kdo mi je napisal sporočilo sem videla , da je od Diane. Odprla sem sporočilo in sem prebrala. Skakala sem od veselja saj se vrača Diana nazaj v okolico, kjer je prej živela. Čez par dni je res prišla živeti tja kamor mi je povedala. A bila je malo dlje od mene, kot prej, ko sva bili čisto blizu skupaj. In tudi je mineval čas, ko se bo treba vpisati na srednjo šolo. Obe sva razmišljali, kam bi šle naprej. Obe sva se odločila, da bova šli na gostinsko šolo (predvidoma na gastronom hotelir) saj naju je to veselilo. In vidite zdaj sva obe v tretjem letniku, in tudi počasi zaključujeva srednjo šolo ampak še ne bo tako hitro saj greva še za dve leti naprej. In v teh dveh letih je bilo zelo napeto saj sva bile v šoli zelo uspešne na vseh področjih. Mineval in mineval je čas , ko sva zaključili z srednjo šolo. Razmišljale sva, da bi šle še naprej študirati. Seveda sva se odločili, da bova šle naprej z šolanjem v Koper. Pozanimale sva se po internetu sva videle , da je prijetna šola v notranjosti, ampak naju je zanimalo kakšen program imajo. Zato sva se pri starših pozanimale, če lahko greva pogledati kakšna je šola. Seveda starši so dovolili. In nama so dali denar za vlak in nekaj malega, da bova šle nekaj pojest, če bova lačne. Naslednji dan greva do postaje in si kupiva vozovnice za prevoz v Koper. Ter čakava na vlak. Ko je prišel, sva vstopili in se usedle na sedeže in počakale, da smo se odpeljali. Ko smo zares šli sva bile z Diano vse vesele, ker bova lahko naprej študirale na gostinski šoli. Ko smo prispeli, sva se odpravile do tiste šole. Seveda, da sva spraševali, kje je ta šola. Pokazali so nama pot. Bile sva jim hvaležne, ker so bili tako prijazni, da so nama pokazali. Ko sva prispeli sva vstopili v to šolo in sva hitro naleteli na ravnatelja, ki nama je pokazal to šolo in njen program. Dal nama je prospekte, da sva si lahko ogledali in tudi prebrali. Prišle sva iz te šole in šle nekaj pojesti v restavracijo, ter se menili tudi v stanovanju. Ko sva prišle ven iz restavracije sva šle pogledati tudi za stanovanja in našle sva eno najbolj poceni stanovanje. Poklicali sva na številko in oglasila se nama je gospa. Pozanimale sva se zato stanovanje. Gospa nama je rekla naj jo počakama pred stanovanjem. Ko je prišla čez kakih 10 minut je naju povabila v to stanovanje. Ko sva prestopili prag tega stanovanja sva videli kako je bilo urejeno tudi opremljeno. Rekli sva ji, da jo bova poklicali, ko se bova zmenili o tem stanovanju. Gospa nama je bila hvaležna, ker sva jo po telefonu poklicale. Šle sva nazaj proti postaji in spet kupili karte za vlak. Nisva dolgo čakale, da sva šle na njega. Prispele sva domov in šle povedati staršem glede stanovanja in šole pokazali sva jim tudi letake ki sva jih dobile. Omenile sva jim tudi za stanovanje. Rekli so, da je boljše , če se zmenijo skupaj in si gremo ogledati v Koper to stanovanje. In res bila je sobota in šli smo skupaj na kosilo v restavracijo. Tam smo imeli čas, da smo se pogovorili o tem. Ko smo končali s tem smo se zmenili, da bomo šli naslednji teden v soboto v Koper si pogledati to šolo. Minevali so dnevi preden smo šli. Ko je prišla tista sobota smo se ob sedmih zjutraj odpravili tja kamor smo namenjeni. Prišli smo v Koper in tudi tja, kjer je stanovanje. Seveda smo tudi poklicali tisto gospo, ki nama je prejšnji teden pokazala stanovanje. Z veseljem je prišla in tudi pokazala. Ko so si starši ogledali so bili zadovoljni in so rekli , da jo bodo kupili. Bile sva zelo veseli, ker bova kmalu šle študirati in bivale v novem stanovanju………………………………………………………… zgodba se nadaljuje potrebujem 5 nextov za nadaljevanje. Je bilo vam všeč? Zapiši v komentar.
16. november 2013
https://www.igre123.com/forum/tema/predlaganje-muzik/64137/ tukaj lahko pošiljate linke svojih najljubših glasb
16. november 2013
next
16. november 2013
http://www.igre123.com/forum/tema/najboljsi-oblikovalci/64180/ če koga zanima naj sodeluje
17. november 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext
21. november 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg