Forum
1.DEL..............Hey sem Sara,stara sem 13,moja bff je Tina,stara je toliko kot jaz.Imam 2 sestri ter brata dvojčka,sestrama je ime Maša in Ana,bratu pa Žiga,Maša je stara 19 Ana pa 15.Očiju je ime Boštjan mami pa Barbara.Imam 2 psa pasme akita,eden je Hačiko(Hači) psička pa je Fiona.No ja Fiona je Žigova,Hači pa moj.No to je bil opis moje družine na hitro
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

Moj dan se začne z budilko,ki bi jo najraje zabrisala skozi okno!Nato pohitim v kopalnicovin sem tam 100 let.Potem pride Maša in teži naj grem ven iz kopalnice,saj ima potem službo......čez približno 10 minut jo običajno spustim notri.Žiga in Ana kot ponavadi še vedno spita,zato ju grem zbudit,prvi ustane ponavadi Žiga,potem se oblečem,a ker se oblačim zeloo dolgo ponavadi z Žigom zajtarkujeva skupaj,Ana pa teče naokoli,ter se ureja,Maša pa je že zdavnaj v službi,saj začne z delom v frizerskem salonu Nana že ob 7.20.Hačija in Fiono pa vozi ven oči saj z delom začne šele ob 10ih.Potem ko z Žigom pojeva se odpraviva v šolo oba imava še 20 minut časa,šola pa je oddaljena 3 minute.Ko prideva v šolo greva oba po svoje,seveda pa je vsega lepega enkrat konec,ko zazvoni šolski zvonec in moramo v razred.Po ppuku gremo vsi na kosilo in nato domov,z Žigom bol malokrat hodiva iz šole skupaj.Ko pridem domov naredim nalogo,nato pa počakam Žiga,da greva skupaj ven Hačija in Fiono.Po sprehodu grem v svojo sobo,ali pa v dnevno sobo.Malo kasneje pa grem ven.Spat hodim ob 10ih vendar sem vedno potem še na Facebooku.In tak je moj dan.No vsaj med tednom.....Rabim 1-2 nexta
23. februar 2015
u188813
u188813
next
23. februar 2015
2.DEL.............BRRRRBRRRRBRRRR.........Budilka......spet enako kot vsako jutro...prihajam po stopnicah dol......nikogar ni nikjer..čudno....Zunaj zaslišim nek jok...Odšrem vrata....... in tam stojijo oči,Žiga in Ana ter ogromno policistov in sosedov.Prestrašeno pridem tja.......oči me objame in reče:''tvoje mami in sestre ni več (Maše)''...........samo gledala sem ga nisem mogla reči ničesar...čez nekaj trenutkov slišim samo policista,ki reče moje sožalje........ko sem dojela sem stekla v hišo ter jokala........po joku sem zaspala.Ko sem se naslednji dan zbudila je bila sobota.Deževalo je kot bi jokalo nebo....Prišla sem po stopnicah navzdol........In slišim Žiga kako govori:''prekleti kre*** trapasti......Vprašala sem kaj je bilo in oči je rekel.........ok rabim 2-3 nexte pa lahko tut mnenje
23. februar 2015
u186072
u186072
Next
23. februar 2015
u188813
u188813
next
23. februar 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg