Forum
bil je 23.december 2012 na sošolkin rojstni dan.Povabila je tudi maja in vida.sprva sm sovražila niju a na nikolininem rojstnem dnevu smo se 'ful' zaštekali.no zdej bom opisala vida in maja:vid je legenda ima do ramen dolge rjave lase veliko punc iz mojega razreda je v njega...rad ima motorje in tako dalje zdaj pa še maj.maj ima tudi do ramen blond-rjave lase tudi on je legenda v njega se mi zdi da je pa še več punc, ampak on pa obožuje nogomet no zdaj se bom vrnila v preteklost....v nižjih razredih se nisem niti malo razumela z njima šla sta mi na živce in podobno zmeraj sta se mi zdela otročja, samovšečna....in ko je prišel nikolinin rojstni dan so se mi zdeli drugi usi čudni zato sem šla na blazine k vidu in maju...no in tako se je začelo.......

next?
pa prosm če povete še kaj naj dodajam pa če je treba kej sprement.bla bi pač ful hvaležna
15. marec 2013
u125381
u125381
Next pa prosim a lahko bereš mojo zgodbo
15. marec 2013
ja itak da lahk sam dej link pa bom
15. marec 2013
next
15. marec 2013
bom že kr zdej nextala. praznovanje je bilo v veliki dvorani v spodnjem nadstropju je bila telovadnica v 2 nadstropju pa so bile blazine in podobno....igrali smo se skrivalnice Maj je rekel naj se grem z njima skriti za blazine,privolila sem.ko sem pritekla do niju je Helena (punca ki je štela) prištela dp 5o je vzkliknila:jaz grem! usi trije smo ležali za blazinami Maj je nekaj govoril kar se nespomnim več vem samo da smo usi 3je skoraj umrli od režanja ampak ker je bila Helena v 1. nadstropju nas ni slišala,tako je Maj kar naprej nekaj govoril.ko so nas končno našli smo se usedli na blazine. kar naenkrat pa Maj prbijee:men tok hrbt boli dej me zmasirej.mi reče jaz in Vid pa planeva u smeh nato Maj spet reče da ga hrbet boli.nato se Vid postavi na njrgovo stran in po dolgeem (prijatelskem)prepiru me prepričata,jaz u smehu masiram Majova ramena haha. ta pa mi rečeej se used na mene no -.- pa jst rečem:nebom se usedla na tebe! potem pa se oglasi Videj se used gor no glej kok ma sexi ritko glih tako da se ti lahku usedeš gor. usi trije smo se zopet režali.in ko pride Nikolin reče da bomo peli karaoke.mi 3je smo se nasmejali. Vid upraša če lahko pojemo u trojicah,in seveda nikolina reče da lahko.jst sem seveda pela z Majom in Vidom izbrali smo pesem ki smo jo usi dobro poznali...
next?
kaj misliš katero pesem smo peli?
15. marec 2013
a naj napišm še kej o preteklosti?pa če vas kej moti vi to men kr povejte da bom zrihtala
15. marec 2013
next a berete če ste tko prijazni =))) pikcii stee http://www.igre123.com/forum/tema/to-so-pocitnice-to-je-palomija!/52160/1
15. marec 2013
bom prebrala
15. marec 2013
Hvala tiii tvoja zgodbica je drgač the best!
15. marec 2013
hvala bom sam zate nextala zapeli smo:http://www.youtube.com/watch?v=IE2k3YMjRms prišli so tudi usi iz spodnjega nadstropja(bila je večina odraslih in nikolinini bratje) usi so nam ploskali na koncu je Nikolina povedala pevca/skupino ki je mogla zapeti še eno pesem ampak drugačno.razmišlali smo kaj bi še lahko zapeli...nato Vid usklikne:že vem zapeli bomo:http://www.youtube.com/watch?v=Dj8GZ1Ozkfo na koncu smo seveda dobili nagrado.bila je veliiiika vrečka bonbonou sveda smo jo delili tudi z ostalimi ko je bilo konec petja sta se Maj in Vid odločila da gresta skakat čez kozo....to sve z Niino seveda slikalli in posneli na konncu smo naredili zaključni videeo ki smo bili not mii...o tem malo kasneje.če pridem do tja.u Nikolino sve ležali zraven in gledali Maja in Vida kako skačeeta čez kozo. Nina pa je vneto snemala in slikala če mi bo uspelo bom dala tudi video gor...tako si nas bote lahko ogledali kakšna banda smo z Nikolino sva se pogovarjali kdo jee luškan in kdo je grozen... Maj in Vid sta pokala od smeha ker sta seveda ime takrat ušesa kot palčki... končno je prišla še torta.Nikolina ima rada Seleno Gomez zato jo je imela tudi na torti,ta je bila odlična!po torti je seveda Maj kot Maj šele takrat opazil da so vrata kjer so žoge odprta zato je vzel žogo in jo začel nabijat od gola do gola z Vidom sva se pogovarjala in kar naenkrat se mu je začelo kolcat,kolcalo se mu je use močneje in glasneje in ko je na sredi povedi kolcnil sem planila u blezen smeh smejala sem se dokler me ni bolel trebuh.nato pokliče Maj Vida naj gre z njim igrat nogomet.Vid je seveda privolil.jaz pa sem šla v kot kjer je bila blazina usedla sem se nanjo in gledala kako igrat nogomet še prej pa mi je Vid dal vlašo kjer je imel notri zapit in ko sta se malo utrudila sta nehala igrati.Vid je prišel k meni in se usedel zraven...
a)kaj misliš kaj je naredil Vid?
b)kaj je na to rekel Maj?
c)na kaj so to rekli ostali?
č)a naj sploh nextam?
15. marec 2013
pače vas kej moti mi povejte prosm <3
16. marec 2013
u83370
u83370
a si ga potegnla maju?
22. maj 2013
fak ne haha