Forum
u58097
u58097
Zgodba govori o deklici Enelle,ki ima povsem normalno življenje,ki se ji spremeni v slavo.Nekaj je resničnega iz mojega življenja!
"Enelle,vstani!""Zeh!Mami smo dojeli!"Vstanem iz postelje in se grem našminkati. Oblečem hip-hop trenirko in spnem si čop.

To je moj čisto navaden dan.Primajam se do ogledala in na svojem licu zagledam zagnojen mozoljček."Joj,pa ne že spet?Eh,saj jih imam kar dosti!"Vzamem torbo in se napotim na našo naseljsko postajo.Pripelje moder avtobus,ki ima poslikavo Justina Bieberja.Joj,kako mi gre to na živce,si zašepetam v brado."Živijo,Enell,kako si?""Gre,Chaw." Chaw me samo začudeno pogleda in odpelje v šolo.Šele zdaj se zavem?Danes je valentinovo! V šoli je že je Justin in je zelo priljubljen. Usedem se zraven njega in začudeno molčim.Zakaj si taka? Mi je govoril nek občutek v glavi,Zakaj mu ne pošlješ pisemca?,odgovorila sem mu:Veš,kaj?Čakaj,prišel bo ta moment! Izgleda,da se je strinjal! Razmišljati sem začela o slavi. Zdaj,ko to pišem se sprašujem,zakaj sem si to želela?

Te prvi del zadovolji?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

25. februar 2012
u72104
u72104
next
28. februar 2012
u22345
u22345
nextejjjjjj
06. april 2012
u82223