Forum
u133659
u133659
No jst sm se odločla da bom prepisvala eno knigo najbrž jih velik pozna to knjigo, če ste jo že bral jo lahko tle še enkrat, če je pa še niste je pa zlo dobra zgodba:
srednješolec matej živi v na zunaj urejeni družini, večino časampa preživi s prijateljico mel. ko začne hoditi z lepotico iz pararelke, se z mel odtujita, njega pa vsrka svet zabav in mamil, toda zasvojenost nii tisto najhujše kar preži na mateja.
pa umes bom dajala še kšne slike k NE bodo originalne sam tko da sii boste lahko predstavljal...
3 nexte pa napišem 1. next

Si že bral/a to knjigo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

11. maj 2013
neeeeext pa prosim mal daljše nexte če lahko
11. maj 2013
next
11. maj 2013
u133659
u133659
še 2 nexta ja sej bom 1. next bom 1 stran pol bompa po 2 strani pisala
11. maj 2013
u133659
u133659
sorry še 1 next
11. maj 2013
next
11. maj 2013
next
11. maj 2013
Matej je sedel na klopci v parku. Že kar nekaj časa se je grel na popoldanskem soncu- seveda je spet zamujal. Ravno ko je začel iz žepa vleči telefon, da bi jo poklical, je pritekla; vsa zadihana, in se sesedla na klop poleg njega. Medtem ko je kratko in litvo dihala in skušala priti do sape jo je opazoval.Že celo večnost sta bila najboljša prijatelja- on in Melisa. Že sam pogled nanjo ga je spravil v dobro voljo.Bila je lepa, na nekakšen odštekan, poseben način. Samosvoja, odločna in drugačna od vseh drugih punc, ki jih je poznal. opazoval je poslikane kavbojke in majice, razrezane z žiletko. okrog vratu je imela ogrlico z obeskom za srečo, ki jo je pred 4 leti podaril za rojstni dan. nikoli je ni snela. oblačila si je izedlovala sama ali pa jih je uredila po svoje in bila zaradi tega pisano oblečena, pogosto pogosto pa tudi tarča opravljanja. enostavno ji ni bilo mar za tuje mnenje. spoznala sta se v četrtem razredu, ko se je matejeva družina iz celja preselila na obrobje ljubljane. ker je bil v šoli nov,so se vsi bali prvi pristopiti k njemu, zato je bil večino časa sam. nekega dne se je mel (tako so jo klicali) opogumila in prišla s svojo malico k njemu. zapletla sta se v pogovor. spomnli se je njenih prvih besed: "a veš da si čuden?" to ga je zmedlo zato se je začela smejati dodadala: "ampak ne skrbi, saj smo vsi ostali tudi, tako da se boš odločno vključil" skupaj sta se zasmejala in postala neločljiva.
Matej:

Melisa:

11. maj 2013
u133659
u133659
NEXTALA SM IZ PRJATLČINGA PROFILA PA NESREČ PA 5 NEXTOV ZA NADALJEVANJE
11. maj 2013
next
11. maj 2013
next
11. maj 2013
kako je tej knjigi ime??
kaj od RTM do WTF???
11. maj 2013
neeext
11. maj 2013
u133659
u133659
ja knjigi je naslov od RTM do WTF pa napisala jo je asja hrvatin.
še 1 next
11. maj 2013
next
11. maj 2013
u133659
u133659
"mate,salut" je veselo rekla ko je prišla do sape. matej je bil od nekdaj melin poskusni zajček za nove francoske besede, ki se jih je naučila. oboževala je francoščino. pravzaprav se je nad čim navduševala.
"živjo" je nasmejan odzdravil,
"oprosti ker sem zamudila ampak sem morala še pmiti posodo in peljati kiksa na sprehod. ne bom več zamujala obljubim" je rekla skrušeno. zasmejala sta se saj sta vedela da to ni res. mel je vedno zamujala in počela vse v zadjem trenutku. v tem sta bila popolnoma različna- matej je raje prišel pol ure prej in sameval kakor da bi morali drugi čakati njega.
"a greva na pijačo?" je ponudil
"hm, veš da. tja kamor vedno a ne?" je odvrnila in se nasmehnila. že polovico življenja sta zahajala v majhen lokal v stari ljubljani in začela sta resno premišljevati o tem, da bi prosila za poseben popust za stalne stranke. po vročem soncu sta se odpravila iz parka.
"no kaj si počela danes"
"nič brskala sem po internetu in iskala primerno službo"
"še vedno nameravaš delati med poletjem" je zavil z očmi
za šalo ga je jezno pogledala in rekla:" tebi starci vse plačajo..... pa žepnino dobivaš, jaz pa ne"
to je dobro vedel matejeva družina ni bila ravno bogata, ampak starši so mu dajali denar za večerne izhode, kino in pijačo, poleg tega je dobival še žepnino. melininim staršem se je zdelo neumno da bi ji dajali več denarja kakor ga potrebuje- to je za hrano in obleke- in menili so da si ga lahko sama prisluži. zato tudi ni hodila veliko en,pri tem ko je bil matej na vseh žurih glavni.
"saj vem" se je branil "saj veš da vem. lahko grem s tabo na razgovor če boš kaj našla"
" ja ej to bi mi ful pomagal. sem doma že vse uprašala pa noben nima časa.
"zmenjeno" je odgovoril in spremenil temo "kako kaj Boštjan"
rahlo je zardela in se zasanjano nasmehnila.v njunega sošolca boštjana je bila zaljubljena že leto dni, vendar mu tega ni upala povedati. "nehaj, dobro veš kako je" je izdavila z nasmehom.
" zakaj nočeš kdaj z nami ven"
"saj bi šla pa veš da nikoli nimam keša. pa sploh ne pomislim da bi rekla da mi ga lahko posodiš, ker dobro veš kaj mislim o tem" je rekla in malo povzdvignila glas.
12. maj 2013
u133659
u133659
še 4 nexti
12. maj 2013
u125064
u125064
next
13. maj 2013
u133659
u133659
še 3 nexti