Forum
u47197
u47197
Hello!
Trenutno pišem zgodbico zaljubljena v najboljšega prijatelja. Zelo bom pa vesela če bo tudi ta zgodba tako uspešna. Govorila bo o dekletu Kate Holt, ki je hčerka najbolj bogatega moškega v mestu. Ko je očetova firma na robu propada se Kate znajde v vlogi delavke. Kako ji bo šlo?

Pišem:
Bila je sobota, dan katerega sem praznovala svoj 14 rojstni dan. Imela sem veliko opravkov z zabavo a najbolj pomembno je bilo to kaj bom oblekla. Oče me je peljal po nakupe, da bi našla obleko ki jo bom nosila na zabavi. V neki trgovini sem zagledala prečudovito zlato obleko. Moja zabava je bila čudovita in vse je odlično potekalo dokler do mene ni prišel sin od očetovega prijatelja. Ime mu je bilo Luke. Prijel me je za roko in me peljal v mojo sobo. Vedno bolj se mi je
približeval, ko je prišel že čisto k meni sem zaslutila da me želi poljubiti.
Jaz: Luke kaj delaš?
Luke: Kaj če bi midva?
Jaz: Kaj če bi midva kaj?
Luke: Saj veš kaj?
Jaz: Ne, nevem.
Luke: Saj veš, tiste stvari pa to.
Jaz: A misliš spolne odnose? Jaz sem stara komaj 14 let ti pa 18.
Luke: Leta me ne motijo.
Jaz: Mene pa! Mogoče sem res bogata in čedna a da veš fanta še niti poljubila nisem! Saj nisem kot ostala dekleta!
Luke me je skoraj posilil a sem se spomnila vaj iz karateja ter ga močno udarila in zbežala.

Nadaljujem če bo kdo bral.:*

Jaz/Kate= [img]http://s1.favim.com/orig/18/bibz-3-fashion-girl-Favim.com-196095.jpg[/img
04. november 2011
u47197
u47197
Kate/Jaz

04. november 2011
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nexxt next next next next next next next next next next next next next next next next next nextxt next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next ............
JST BEREM TVOJO ZGODBO SEVEDA TUDI ZALJUBLEJENA U NAJBOLŠEGA PRIJATELJA
JE FUL ZNIMIVA OZ. STA OBE FUL ZANIMIVI PA HITER DEJ EN NEXT
20. december 2011
neeeeeext
18. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg