Forum
zgodba je resnična,imena pa bojo spremenjena. šlo se bo o tem da se s prijateljico zaljubiva v istega fanta nakoncu pa nastopi smrt. več zvete če bote bral zgodbo. c;
*------------------------------------------------------------------------------------------------------------------*
Živjo. Ime mi je Kelly in živim v Londonu. Stara sem 14 let in končala sem 9 razred osnovne šole in začenjam prvi letnik srednje šole Gimnazije. Res je da sem zelo pridna v šoli ampak to ne pomeni da sem tudi ob prostem času. Vsi me sprašujejo koliko ur na dan se učim da sem bila vseh 6 let odlična.Ne sploh se ne učim,pri pouku pa vedno sodelujem in vsi me imajo za piflarko. No dosti o meni. Imam najbolšo prijateljico Nelly in najbolšega pijatelja Žana.Najbolši prijatelji smo že od vrtca in ni mi žau da je tako. z Nelly sva vedno imeli isto simpatijo in tudi zdaj ni nič drugače. Joe je najbol popularen fant na šoli in vse punce norijo za njim,med njimi tudi jas in Nelly. Najina simpatija je že od 6 razreda ampak naju sploh ne opazi. Vedno gleda samo za tisto prismojeno Nicol. Tudi ona je popularna in vedno se obeša po vsakem fantu. Z Nelly nama gre to pošteno na živce... Dobro dosti o moji družbi..Preidimo na zgodbo...

1.del
-------------------------------------*
Bil je 1.september in prvi šolski dan srednje šole. Z nelly sva seveda šli skupaj na gimnazijo Žan pa je šel na neko drugo šolo. Bili sva živčni in takoj ko sva stopili na avtobus sva bili celi fazanirani. vsi so se drli za nama da sva kot fazana kot za vsemi drugimi. Razumem jih da nas morajo popisati oz. je to kot tradicija v srednji šoli ampak malo so pretiravali. Ko sva stopili z avtobusa in odšli proti šoli sva med potjo srečali nekaj znancev in seveda vsak nama je moral narediti vsaj eno črko. Prišli sva do šole,Nelly se je ustavila in rekla: " o marička,strah me je postalo". zasmejali sva se in vstopili. Šola je bila ogromna in po hodniku je kar mrgolelo drugih učencov. Pri mizi dežurnega učenca sm zagledala neizmerno lepega fanta.biu je tako,tako popoun bi lahko rekla. strmela sm vanj ko se je kar naenkrat tudi on obrnil proti meni in strmel vame. gledala sm ga in gledala ko me je kar naenkrat nekdo prijel za roko. Seveda kdo drug kot Nelly. Odšli sva v učilnico in se vsedli skupaj. čez 5 minut pa je v razred stopil on....

nextam ? :3

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

16. avgust 2012
next!
17. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg