Forum
Ja to je najina druga zgodba saj opažama da zgodbo Konj po imenu Flicka skoraj nihče ne bere razen Sweet JuJu no zato boma začele pisat novo. Upama da vam bo ta bolj všeč.
...................................................................................................................
Hej moje ime je Gillika plešem hip hop in moja mama je pevka ja zato na šoli nisem priljubljena, ker mi vse zavidajo in govorijo mi da sem grdoba.Na šoli je najbolj priljubljena Jamine Coldman.
A mama mi je vedno govorila da bom tudi jaz nekoč slavna ampak NE. Nočem biti slavna še bolj kot sem zdaj pa še to zaradi mame. Sovražim mamo zakaj je morala postati pevka?!
Jaz:

Drugače se pa tudi ukvarjam z glasbo imam že eno posneto pesem čeprav ni preveč dobra...
Moja pesem:

...
29. september 2012
Jasmine Coldman*
29. september 2012
u108183
u108183
NEXT
30. september 2012
u70265
u70265
Neštiii
30. september 2012
Ok nextam
.......................................................................................................
17:00 hip hop.Jej obužujem ples in na plesne lahko hodim brez telesnih stražarjev.
Ko je bilo konec sem se počasi pomikala do naše hiše. V ušesih sem imela slušalke naenkrat me je nekdo prijel od vzadaj in mi k glavi pritisnil železno palico pri sebi je imel tudi nož."Če se boš branila te bom ranil!"Položil me je na travo in se me začel dotikati po telesu.Odtrgala sem se mu in zbežala kakor hitro sem morala.Ne morem verjeti bila sem posiljena.Hitro sem šla v hišo.
Naša hiša:https://www.cabo.com/Villa_Images/Penasco_main.jpg
Hitro sem zbežala mami v objem."Ljubica kaj je narobe?"me je prestrašeno vprašala"Mami bila sem posiljena!""Ljubica o moj bog hitro gremo na policijo!"Na policiji:"Kako je moški izgledal?"me je vprašal policist."Bil je plešast visok približno 185cm in na vratu je imel tetovirano kačo.""Hvala""Lahko greste."Ponoči nisem spala napisala sem novo pesem...
.....................................................................................................
Kaj se bo zgodilo s Gilliko?
vesele bi bile nextov ali komentarčkov!
30. september 2012
Oprostite za kratek next naslednič bo daljši.
30. september 2012
u108183
u108183
NEEXT
01. oktober 2012
Naslednji dan so že vsi v šoli vedeli kaj se mi je zgodilo."HAHAHAHAHAHAH!"Sem zaslišala glas Jasmine."A misliš da si boga kaj?"V obraz sem bila rdeča kot kuhan rak. Komaj sem čakala da je konec šole edino kar me je razveselilo je to da imam jutri rojstni dan!Starši so mi obljubiili posebno darilo komaj čakam! Naslednje jutro: "GILLIKA VSE NAJBOLJŠE!" Sobota je zato mi ni treba v šolo hvala bogu!"Obljubila sva ti darilo in to je nov telesni stražar!""Oh mama..."Besede so mi zaustavile v grlu ko sem zagledala njega
https://images5.fanpop.com/image/photos/31800000/Harry-3-harry-styles-31861259-500-331.jpg
Stopil je do mene "Moje ime je Taylor""GGillikka"sem zajeclala svoje ime.Bil je čudovit prav tako sem si predstavljala svojega sanjskega fanta.In že sem sanjala kako se njegove ustnice dotaknejo mojih...
"Gillika" me je zbudil mamin glas iz sanarjena."Ti je všeč darilo?" #Še veš ne kako# sem si mislila."In nikoli več ne greš nikamor sama niti na hip hop""A ve za saj veš...?""Seveda ve"mi je odgovorila in še nekaj."TORTAA!!!!"je zakričala mama. Skozi vrata so prinesli trinadstropno torto.
Ko sem jo zagledala sem zraven nje zagledala moškega ki me je posilil imam privide ali je res tu?! Že sem bila v nezavesti...
.............................................................................................
Ali je res tisti moški tam?
vas zanima?
nextajte če vam je zanimiv
01. oktober 2012
oprostite za še en kratek next drugič bo daljši obljubima
01. oktober 2012
u108183
u108183
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
01. oktober 2012
"Gillika si vredu?"me je vprašala mama in mi ponudila kozarec vode.Pogledala sem okoli sebe in zagledala tistega moškega očitno je res ja naš služabnik, imelo me je da bi ga klofnila,"Grem vprašat zdravnika če lahko greš domov"Ostala sem sama s tistim moškim."Hej ti od kdaj delaš pri nas?"Sem ga vprašala""Od nikoli! Jaz sem tvoj privid in sploh nisi bila posiljena jaz sem tvoj privid."#Kaj ta govori?A je nor?# sem se spraševala.Ko je v sobo stopil Taylor je moški izginil."Gillika si vredu nekam bleda si?""Taylor!"Sem zakričala in mu skočila v objem."Zakaj pa to?"In me čudno pogledal."Oprosti.""Ne ne ne ne,... tebe nekaj muči kaj lahko mi poveš?""Tisto da sem bila posiljena ni bilo res tisti moški preden si stopil v sobo je bil tu in mi povedal da je moj privid.""Še kaj?""Ja to me še muči da..." #te ljubim zakaj mu ne povem# "Ja to je vse" Zatem mi je mama prišla povedat da lahko grem domov.Zvečer mi je nekdo pod vrati moje sobe poslal listek z napiomridi na plažo čez 10 minut. Taylor
#Taylor me vabi na plažo# Hitro sem se oblekla in na ustnice nanesla malo rdečila.
Moja obleka:

Ko sem prišla na plažo je Taylor že bil tam. Ko sem stopila do njega mi je rekel "Vem kaj si hotela v bolnici prej še reči" Poljubil me je in kolena sem imela čisto mehka na plaži sva bila samo midva ni bilo morja peska nič samo midva.
"Ljubim te!""Tudi jaz tebe"...Nedelja:Nič se ni zgodilo samo Taylor.
01. oktober 2012
neeeeeext
01. oktober 2012
u108183
u108183
nekštii
02. oktober 2012
bol pol dobite next hvala za podporo!
02. oktober 2012
neext
03. oktober 2012
u30718
u30718
nekštii
03. oktober 2012
u108183
u108183
še enkrat next z moje strani (tina tuki )
mal oglašujem: BERITE PLISSS!!!
https://www.igre123.com/forum/tema/that-new-girl.../42476/
03. oktober 2012
Oprostite ampak ko sem napisala next sem poslala in napisalo se je da je vnešenih preveč smeškov čeprav ni bilo niti enega. Mislilma da če bo šlo tako naprej bova morale končati zgodbo.
05. oktober 2012
No odločili sva se da bova še enkrat poskusili
....................................................................................................
V ponedeljek ko sem hodila v šolo (seveda s mojim najdražjim Taylorjem) sem srečala Jasmine. Pogledala me je in mi pokazala jezik ko pa je zagledala Taylorja ga je pogledala s takšnim pogledom kot da mu sporoča "Hej tukaj sem srček!" #Prasica a že ni dosti da je celo šolo obrnila proti meni zdaj pa mi bo že fanta prevzela!# Taylor je stopil k meni in me vprašal: "Kod je to dekle?""Ah dekle ki je celo šolo obrnila proti meni.""An ne sekiraj se saj veš da si ti najlepša." In me poljubil.Tako mi je všeč da je tako ljubezniv. Ko sem stopila v razref je Jamine prišla do mene in me vprašala: "Hej kdo je tist lušn tipček?""Moj fant in za to ga pusti na miru!" "Tvoj fant? Pa še kaj moj bo!"Je zakričala za mano obrnila sem in jezno odkorakala do nje . Taylorja ni bilo v razredu ker v razredu sem lahko brez njega. Zato sem jezno odkorakala do nje in jo nadrla naj jo pusti ampak ona je samo zmajevala z glavo dokler me ni mahnila. "Kako si upaš? Prasica0! Nasilje ni moč!" In odšla z razreda.

Za mano je prišel Taylor potegnil me je za komolec in me obrnil. "Hej kaj je narobe?""Jasmine te mi hoče prevzet!""Veš da te ljubim ne pa tisto grdobo." (Nisem vam še dala slike od Jasmine zato vam jo bom dala zdaj)
Jamine:

.................................................................................................
Vas zanima kaj sledi?
05. oktober 2012
Oprostite za slovnične napake
05. oktober 2012
neeeeeeeeeext
06. oktober 2012
neeexxtttt
06. oktober 2012
nextam če bo še kak next
06. oktober 2012
ok nextam
Aja pa to je Jasmine (Selene je prelepa ):

,..............................................................................................
"Me res?""Ja seveda! In zakaj imaš modrico na očesu?""Jasmine me je mahnila""Bom jaz njo mahnil!Pridi greva domov""OK" Ko sva prišla je mama seveda zagnala paniko takoj me je odpeljala kzdravniku in tam sem dobila nekakšno smrdljivo mazilo. "Boga in zdaj si tako čudna" mi je govorila mama. "In Taylor zakaj je nisi pazil? Zato si zaposlen!""Mama v razredu sem bila tam nimam telesnih stražarjev""Zdaj jih boš imela.""NE!!!""Jaaa! nočem da boš za poslovno večerjo cela prebunkana!""Za kakšno večerjo?""Moja poslovna večerja še vse doma izveš."...
.............................................................................................
Oprostite zdajle sem nekaj nahitr napisala nek beden next vem in kratek ampak nimam časa Oprostite
09. oktober 2012
neeeext
10. oktober 2012
še kak next? aja in bi kdo bral: https://www.igre123.com/forum/tema/magic.../43268/1 nova zgodbica
14. oktober 2012
u30718
u30718
next! :** <33
14. oktober 2012
Ko smo prišli domov smo se usedli za mizo in mama je začela govoriti "Gillika v New York se bomo preselili če mi na poslovni večerji ki je jutri odločijo""Torej bom morala zamenjati šolo?!""Gillika j..""Kako moreš?!""Pa saj nimaš niti enega prijatelja tukaj kaj se zdaj dereš pojdi spakirati stvari če bomo morali iti!""Kje bomo pa živeli?""V hiši kje pa?" Odšla sem v sobo jezno sem korakala po stopnicah šla sem v sobo kjer so kovčki in zanalašč vzela največjega. Šla sem v sobo in zaloputnila z vrati .Odprla sem omaro in ven zmetala vsa oblačila. #Me zanima je če je res poslovni sestanek lahko da spet kak tip!# Nekdo je potrkal na vrata. "Lahko vstopim?" Bil je Taylorjev glas. Šla sem do vrat in odklenila, nato pa odšla nazaj k kupu oblačil. Ko sem slišala da je Taylor odprl vrata skočila sem mu v objem in mu jokala v ramo. "A greš ti zraven v New York?""Prišel bom ampak komaj čez kakšnih 14 dni saj moram še to za hišo uredit.""Ne grem brez tebe""Moraš pridi spakirajva stvari""Ne sama bom"Odprla sem vrata in ga potisnila ven. Ko sem vrata zaprla sem se zamislila odprla sem vrata in ga potegnila nazaj v sobo (Še sreča da je bil pred vrati) "Oprosti" "Vredu..." Poljubila sem ga.

.......................................................................
a) Se bojo preselili?
b)nextam?
14. oktober 2012
nekaaj bi vprašala ali kdo ve kako se izbriše zgodba?? hvala že vnaprej
17. oktober 2012
neeeeeeeeeeeeext
17. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg