Forum
u90832
u90832
Upam,da vam bo zgodbica všeč!
✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰

Poljubljal me je in poljubljal. Uživala sem v njegovih okusnih poljubih,ko sem slišala zvok. Zvok neke stvari,ki me je zbudil iz lepih sanj. Bila je budilka. "Ja,ja saj vem," sem zamomljala,ko sem pogledala na uro. Ura je kazala šest in bilo je jutro. Sem Katty Payne in sem stara 14 let. Nisem ravno priljubljena na šoli. No prav,nisem čisto nič priljubljena na šoli. Vsi me sovražijo nimam niti enega,no mogoče se še kje najde vsaj en prijatelj,no sem skoraj brez prijateljev. Na šoli je najbolj priljubljena Hanna Stewart,ker naj bi bila lepotica. No prav,priznam da je res lepa in,da vse ovije okoli enega prstka. Ima veliko oboževalcev in je 'princesa šole'! Ja res je! Ima se za fino gospo,ki ima 100 služabnic. Vse punce na šoli ji 'služijo',kot služabnice. Pogledala sem se v ogledalo in si rekla: "spet bo težaven dan," in odšla v kopalnico!

Jaz:

18. avgust 2012
u74423
u74423
nextt
18. avgust 2012
next
18. avgust 2012
u90832
u90832
Tam sem umila zobe in se oblekla,ter odšla v kuhinjo na zajterk. "Jutro," je pozdravila moja mlajša sestra Jane. "Ja,jutro," sem zaspano odvrnila. Pograbila sem kruh in notelo,ter se odpravila v šolo. Ko sem vstopila,je Hanna takoj rekla: "Kdo je pa prišel? Tista grozota?," in vsi so se obrnili k meni. V čisti popolni tišini so zijali v mene. "Kaj pa ti Hanna?," sem jo vprašala. "Se kdaj pogledaš v ogledalo? Si že kdaj pogledala med tvojimi lasmi,kako ti štrilijo na vse strani?." "Ja sem se,ampak to je na srečo nemogoče,ker se vsakič našpricam z utrdilcem za lase," je rekla. Vsi so se zasmejali in jaz sem odšla do svoje garderobne omarice. Bila je popackana z barvo. Dotaknila sem se je in jo odprla,nato pa sem roko hotela odmakniti stran. Ni šlo. Še sem probavala,ampak ni šlo. Končno mi je uspelo,a z težavo. "VRNILA TI BOM,VRNILA TI BOM," sem kričala nanjo in mislila sem blazno resno!

Hanna:

18. avgust 2012
next
18. avgust 2012
u90832
u90832
Zoprna važička mi je ves čas najedala! Nikoli nisem imela miru pred njo! Zmeraj sem bila osamljena in pridna punca za učenje. Morala sem priznati,da je bila danes videti popolno. Oblečena je bila v lepo obleko! Izgledala je čudovito!! V primerjavi z njo sem bila jaz hm... grdoba! Grda punca! Zazvonil mi je telefon (na wc-ju) ! Bila je mami:

M-Mami J-Jaz

J- Živjo mami!
M- Živjo,nekaj ti moram povedati! Danes me ne bo doma! Jane pojdi iskat v vrtec!
J- Prav mami! Kje pa je,v kateri skupini?
M- Pri drugem vhodu skupina čebelica,če je ne bo tam je v medvedkih v 1 vhodu!
J- Prav mami!
M- No,se vidiva!
J- Ja,mami!
M- Adijo!
J- Adijo!

Hannina oblekca:

Moja obleka:

18. avgust 2012
next
18. avgust 2012
u74423
u74423
next
19. avgust 2012
next
19. avgust 2012
u90832
u90832
Odšla sem ven in videla Hanno s svojo super skupinico. Hanna je bila v sredini in njeni najboljši prijateljici Clarra in Kristty. Moram priznati,bile so res lepe. Za njimi je hodil neki fant,ki je bil seveda na njihovi strani in je bil zaljubljen v Hanno. Ja Hanna je bila res princesa naše šole. "Čudno,kaj pa tako smrdi?," je vprašala Hanna in se ustavila pri meni. " Mislim da ti," sem ji rekla. "Hahahahahah,kako smešno," je rekla in se obrnila k Clarri in ji šepnila "Ukreni kaj!" Clarra je zamežikala in pristopila bližje meni: "Če si upaš še kaj reči,ti ne bo dobro."! Naenkrat je zazvonilo. Ampak ne za konec odmora,pač pa za obvestila. Oglasila se je tajnica! "Na vrsti so obvestila. Kot veste,vsako leto na naši šoli tekmujemo za najlepšo in najlepšega fanta in punco,se pravi princeso in princa na naši šoli. Ampak to bo ukinjeno! Hanna Smith od zdaj naprej nisi več princesa šole! Sporočam vam,da bo čez 1 dan se pravi jutri na šolo prišel princ Jason. Saj ga poznate,ne? Morate ga poznati. Od zdaj naprej je organiziran prinčev ples. Princ bo povabil eno dekle iz naše šole na kraljevi ples. Punce,ki se želite prijaviti,stopite do oglasne deske in se prijavite. Prve vaje plesa so danes ob 14.00 uri. Pričakujemo,da boste oblečene zelo elegantno. Čevlje s petko in plesno obleko. Pa nasvidenje" Hanna je že stekla k oglasni deski in se podpisala. Tudi kar nekaj deklet je šlo tja. Odločila sem se,da se bom prijavila. Pred mano je bilo še kar nekaj deklet in,ko sem prišla na vrsto,sem pred seboj imela lep spisek deklet:
нαηηα ѕмιтн ♡
¢ℓαяяα ѕωαη
кяιѕтту вℓα¢ку
мσℓℓу ¢ℓαη∂єя
ιѕαвєℓℓα мιηgυєℓ
ℓαуℓα мѕqυєη
ℓαυяяα мѕqυєη
Napisala sem svoje ime:
кαту ραуηє

19. avgust 2012
next
19. avgust 2012
next
19. avgust 2012
u90832
u90832
Odšla sem v razred in bilo je prijetno mrzlo. Jutri pride princ,jutri pride princ! Nisem vedela,kaj naj storim. Odločila sem se,da grem po nakupih,saj rabim obleko za danes in obleko,če bom zmagala in obleko za jutri za v šolo in moram k frizerju. Vzela sem denarnico in odkorakala do trgovine z oblekami in k frizerju. Kupila sem:

Za danes bom imela to oblekco:

Če me bo izbral bom imela to obleko...

Moja nova frizura:

Odšla sem še na masažo in na pedikuro. Tudi naličili so me...

Lepa,kot še nikoli prej,sem odšla domov,nato pa na ples...
20. avgust 2012
next
20. avgust 2012
u90832
u90832
Ko ssem prišla na ples,je bila tam Hanna z drugima dvema. Bila je res zeloo lepa.

Imela je prisrčno oblekco. Imela je spete lase v figo in nalakirane nohte. Njeni spremljevalki sta bili obleni isto,le da sta imeli daljše in ena modro,ena pa zeleno obleko. Hanna je nosila majhno kronco na laseh. Kmalu je prišla učiteljica,zraven nje pa še 20 drugih fantov. Toliko nas je bilo prijavljenih. "Princ bo izbiral nasljednji teden," je rekla učiteljica plesa. "In vsako uro plesa,bo ena izpadla. Na koncu bo ostalo še 5 deklet. Takrat bo princ z vsako zaplesal in vas ocenil. Zmagovalka bo na festivalu plesala z njim in ogledala si bo njego veličasten grad." Hanna se je zasmejala. "Soplesalci,izberite si soplesalko!" Neki fant je prišel k meni in počepnil,ter me povabil na ples. Začeli smo z valčkom in učiteljica me je 10 x pohvalila. Tudi pri ostalih plesih...
20. avgust 2012
next
20. avgust 2012
u90832
u90832
...mi je šlo zelo dobro. "Torej,danes ena tekmovalka izpade. To je.......... Laura MsQuen!" Laurra je žalostno čivknila,ter odšla. Res ni znala pleasti. Ko smo pleasli valček,je ona pleasala polko,in ko smo plesali polko,je plesala valček. Čudno! Ko sem prišla domov,sem videla,da je moja obleka strgana. Obleka,če me bo princ izbral,se je strgala! Nasljenji dan je bila vaja po šoli in s seboj sem prinesla obleko in čevlje. Včeraj sem imela balerinke,danes pa zelo lepe čevlje na petko.

Frizra je ostala ista,kot včeraj,ker mi jo je naredila tajnica. Ja,rekla sem ji,če mi jo lahko naredi,pa je naredila. Imele smo iste soplesalce,kot včeraj. Moj soplesalec,me je naučil elegantno hojo in priklon. Pri teh urah,smo se učile še lepo držo itd.! Princ danes še ni prišel,ker ni mogel,ampak še sreča,ker nisem imela obleke za v šolo. Hitro sem šla v trgovino po tole oblekico...

20. avgust 2012
next
20. avgust 2012
neeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxtttttttttttttttttt
20. avgust 2012
u74423
u74423
NEXT nuujnooooooooo
20. avgust 2012
u70306
u70306
next!
20. avgust 2012
next
20. avgust 2012
u90832
u90832
Preden sem odšla v trgovino je učiteljica plesa rekla: "Danes izpade Clarra Swan." Hanna in Clarra sta kriknili. Bili sta res želo žalostni. Nasljednji dan v šoli je bil popoln kaos. Vse smo bile elegantno onlečene,urejene in prišel je princ.

Oprostite za kratek next,nisem mela časa,ker gremo v Ljubljano!
20. avgust 2012
sori ke smetim sam če bi kdo bral ploooooooooosim.... http://www.igre123.com/forum/tema/girl-of-music-and-dreams-with-1d/40339/1
20. avgust 2012
nexxxxxxxxxxxxttttttttttttttt
20. avgust 2012
next
20. avgust 2012
Svetovno pises!!
20. avgust 2012
next
20. avgust 2012
next tako dobro pišeš da bi te vsi na svetu poslušali
20. avgust 2012
neext!