Forum
To je resnična zgodba,ki se zdej dogaja men.Imam še 1 zgodbicoriljubljena in popouna.Upam da bo vsaj ta brana,slike,starost,kraj in imena so izmišljena!

Ime:Lara
Priimek:Rogelšek
Starost:15
Kraj:Velenje

Jst
Ime:Anže
Priimek:Kotnik
Starost:17
Kraj:Velenje
[img]http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRiLbYEQoMyFgvlI2FcO2qVTSd_6Bu1BqPZnRcl_Xt0s3AHno9sXw&t=1[/img] Anže(moj bf)
Ostale osebe zveste sproti.To je biu uvod sedaj sledi 1 del.

Ok?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

26. avgust 2012
Pač mal je resnična mal pa izmišljena zgodbica.
|1.DEL|
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vstala sem in pogledala skozi okno.Bil je 4.julij,ko sem nič hudega sluteč odšla na fb.Tam me je želel dodati Anže Kotnik.Sprejela sem ga in začela sva si pisati.Zeliko veliko sva vedela drug o drugim.Postala sva najboljša prijatelja.Vse sva si zaupala,uglavnem brez njega nebi mogla več živeti.Sploh si ne predstavljam življenja brez Anžeta.Tudi lep je,prijazn,vesel,smešen uglavnem perfekten *___*.Bila je sobota.Vstala sem in odšla na zajterk.Pojedla sem kosmiče in se oblekla.Vzela sem telefon,torbico in denarnico ter odšla do moje bff Nike.

Nika.Zmenile sva se da greva v šoping.Ura je bila 14:00 doma moram biti ob 19:30,zelo veliko sva si nakupila.Ko sva odšle v bližnji bar,da se spočijeva inda nekaj spijeva,sem napisala Anžetu SMS:Hej,jst sm v baru z Niko,kaj pa ti delaš?Čez 2 min mi je že napisal,da igra igrico Lol-League of Legends in je na FB.Odpisala sem ok,se slišva zvečer čaw in odpisal je še čaw.Ko sem prišla domov,sem bila zelo utrujena,zato sem se stuširala in pojedla mehko kuhana jajca.Odšla sem na fb,pogovarjala sva se do 01:00!Sanjala sem,da se drživa za roke,da me je poljubil,ko se karnaekrat zbudim.Čakaj malo,da nisem jaz zaljubljena v Anžeta me prešine prva misel!Ko pridem na fb,mi napiše:Lara full si mi všeč rtm.Odpisala sme mu enako.Čez 3 dni pa me preleti najhujši šok!Next?
26. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg