Forum
Že od malih nog sem se spraševala kako je biti slaven ter bogat. Kakšen občutek je, ko hodiš po ulicah in te vsi poznajo. Kako je poslušati vreščanje oboževalcev, ter kakšen občutek je ko te vsi poslušajo.
Na eno vprašanje si bom odgovorila že danes, kajti ravnokar sem stopila na oder prireditve o zaključku osnovnega šolanja. Skupaj s sošolcem bova zapela pesem Everything has changed.

-po nastopu-

Nastop nama je uspel brez zapletov. Moj odgovor na vprašanje kakšen občutek je ko te vsi poslušajo pa je, da si to želim početi vse življenje, saj je občutek neverjetno dober.

--

Za začetek pa bi se vam rada še predstavila. Sem 15 letna Bella Lee in živim v Sloveniji že od rojstva. Moja mama se je rodila v Ameriki, zato se je odločila da mi da takšno ime, priimek pa imam po njej. Moja starša sta ločena okoli dve leti in od takrat je moja mama še vedno samska. Stara je 36 let in mi je kot starejša sestra. Imam še mlajšo sestrico Anno, ki je stara 4 leta. Rada pojem, plešem in fotografiram, zanima pa me tudi kriminalistika. Vpisala sem se na gimnazijo, saj še ne vem kaj bi v življenju počela. To je vse za enkrat. xoxo

To sem jaz:

Moja sestrica Anna:

In moja mama:

Celotna zgodba bo govorila o slavi. Dobrih ter slabih stvareh, ki jih doživi 15-letnica na poti do svetovne slave. Spremljali boste lahko kako se deklica s pomočjo 'stričkov iz ozadja' spreminja v lutko, ki mora storiti kar ji rečejo.

boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

20. avgust 2014
u155047
u155047
neext
20. avgust 2014
u155047
u155047
kok nextov še rabš
20. avgust 2014
usaj še 3 al pa 2 bi blo fajn
20. avgust 2014
u155047
u155047
aha
20. avgust 2014
next
next

in

next
20. avgust 2014
nexxt
20. avgust 2014
next
20. avgust 2014
Next
20. avgust 2014
Po zaključku valete mi je najprej za nastop čestitala mami, potem pa še oči ki je tudi prišel. Njega sem bila še posebno vesela, saj ga nisem videla okrog 7 mesecev, ker dela v tujini in je doma zelo malo časa, zato nisem k njemu morala niti na obisk. Po poklicu je modni oblikovalec in ima svoje zaenkrat še kar uspešno podjetje v Italiji. Poleg njega je prišla še njegova nova punca Nika s katero sta skupaj leto in pol. To, da si je oči tako hitro našel novo družbo je mamo zelo prizadelo, a kljub temu imata zelo dober odnos. Njegova punca je kolikor sem jo do sedaj spoznala zelo prijazna oseba, po poklicu pa je frizerka. S tem ko je oči dobil novo punco, sva tudi jaz in Anna dobili 18-letnega polbrata Maksa. Nekoč si želi postati model in že zdaj dela na tem, čeprav se njegova mama najbolj ne strinja s tem.

oče (38 let):

očetova punca Nika (39 let):

Nikin sin Maks:

Na valeti sem nosila obleko, ki mi jo je zašil oče prav za to priložnost. Bila je preprosto povedano čudovita. Vidi se, da oči ve kakšna oblačila so mi všeč. Za frizuro je poskrbela njegova punca, za make up pa moja mami. Mislim, da mi marsikdo iz podobnih družin kot je naša zavida naš odnos.

Obleka za valeto:

21. avgust 2014
neeeeeeeeeext
21. avgust 2014
u178002
u178002
next
21. avgust 2014
next
21. avgust 2014
next
21. avgust 2014
u155047
u155047
neeeeeeeeeeeeeeext
21. avgust 2014
Neext
21. avgust 2014
-13.6.-
Danes je še zadnji dan, ki ga bom preživela skupaj s sošolci v osnovni šoli. Celi dan smo delili vrtnice učiteljem ter se fotografirali. Moram priznati, da bom vse pogrešala, čeprav se z nekaterimi ne razumem najbolje. Zmenili smo se da se bomo čim večkrat dobili na sladoledu ali pijači.

Najbolj bom pogrešala mojo najboljšo prijateljico Tio. Brez nje pa res nisem zdržala niti dneva. Tia se odlično razume z mojo mamo, zato se mami včasih pošali, da ima kar tri hčerke. Tia skupaj z nami hodi na morje oz. počitnice in tudi velikokrat prespi pri nas, ter obratno. Tia že 5 let igra kitaro ter klavir, zato skupaj snemava videe, kjer jaz pojem ona pa igra, ter objavljava na Youtube. Obe sanjava o večni slavi in skupnih nastopih na svetovnih odrih, a to so najbrž le sanje.

Tia in jaz:

Ko je zazvonil zvonec za konec današnjega dne, je večina devetošolcev planila v jok. Do prihoda avtobusov smo se objemal in si zaželeli veliko uspehov v prihodnjih letih.
21. avgust 2014
u155047
u155047
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
21. avgust 2014
Neeeext
21. avgust 2014
next
21. avgust 2014
next
21. avgust 2014
Minila sta že dva tedna od začetka počitnic. V tem času se še ni zgodilo nič takega, razen da smo se s sošolci že 2x dobili na sladoledu. Sem pa opazila, da mami vedno pozneje hodi domov iz službe. Kaj naj bi to pomenilo ne vem.

Ležim na postelji in berem knjigo The fault in our stars. Čez nekaj časa nekdo potrka in v sobo vstopi mami. Usede se k meni na posteljo in vpraša kaj berem. Odgovorim ji, potem pa opazim da mi mora nekaj povedati. Usedem se in ji rečem da naj pove kar mi ima za povedati. Potem reče: "Amm, z nekom se dobivam." Nasmehnem se in jo vprašam, če lahko izvem kdo je to. Pove mi, da mu je ime Greg in da tudi prihaja iz Amerike, tukaj pa je le na malo daljšem dopustu. "Zelo sem vesela zate. Kaj še veš kaj o njemu?" jo radovedno vprašam. Začne mi govoriti: "Star je 38 let in je zelo postaven. Po poklicu je glasbeni producent ter je menedžer dvema svetovnima zvezdama, ampak ne želi povedati katerima, no to ni slabo če gledam nate. Nima otrok in še ni bil poročen. Te še kaj zanima?" "Zaenkrat je to dovolj. Kdaj ga boš pa povabila k nam domov?" jo vprašam. Odgovori mi da mogoče čez kakšen teden, dva. Mami je vstala in odšla proti vratom, nakar jo vprašam: "Če je iz Amerike in je tu le na dopustu... A se bomo selili v Ameriko?" Odgovori mi: "Mislim, da je zaenkrat o temu še prehitro za razmišljat." Nasmehnem se in ji pokimam.

Greg:

Ko je odšla iz sobe sem takoj vzela telefon in novico sporočila Tii, še posebno sem poudarila to, da je Greg glasbeni producent ter menedžer dvema svetovnima zvezdama, ampak da ne želi povedati katerima. Odpisala mi je, če mislim resno. Odpišem ji da ja. "Yess! Sanje se nama počasi uresničujejo." mi odpiše. Nasmehnem se in napišem, da naj ne razmišljava o tem prehitro.
22. avgust 2014
Neeext
22. avgust 2014
u178002
u178002
nexxt
22. avgust 2014
u155047
u155047
neeeeeext
22. avgust 2014
neeeext
22. avgust 2014
Zgodba o dekletu,ki jo je zapustil oče.O njem ne ve ničesar razen tega da se piše Styles.Je velika oboževalka One Direction.In ko jih končno spozna se ji spremeni življenje.Zgodba o ljubezni,1D in poti do sreče.
http://www.igre123.com/forum/tema/..my-life-story..-fanfiction-1d/63988/
Upam,da boš pogledala.Izgubila sem veliko bralcev.+sori za smetenje.

XOXO,Naja.
22. avgust 2014
neeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxttttttttttttt
22. avgust 2014
Next
22. avgust 2014
next
22. avgust 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg