Forum
HEEY!
Sem Alena.Stara sem 16 let in sem normalna najstnica.Z očetom in bratom živim v hiši v središču New Yorka.moja starša sta se razšla jaz in brat andy pa sva ostala pri očetu.
Jaz:

Andy: http://images5.fanpop.com/image/photos/27900000/William-Levy-william-levy-27929764-1024-768.jpg
Andy je star 25 let.Ima punco Kate s katero je že 7 let.
Oče:

Oče je posebni agent.star je 45 let.
Mami: http://www.elmanana.com.mx/upload/foto/3/7/7/Maite%20Perroni.jpg
Naša hiša:

Kuhinja in jedilnica:

Kopalnica:

Očetova soba:

Bratova soba:

Moja soba:

Danes je čisto navadn dan razen tega,da grem z bratom vn z njegovim frendi.Imam še dve uri zato sem se začela rihtati bila sem tiste vrste punca ki rabi zelo dolgo da se zrihta.Oblekla sem oblekco in visoke petke in seveda nakit pa tudi make up je prišel zraven.
19. maj 2012
nextam?
19. maj 2012
nnnnnneeeeeeeeext
19. maj 2012
nextam:
__________________________________________________________________________________
Ko sem se zrihtala me je že moj brat klical,da greva.Šla sva do ene gostilne.Tam so bili že vsi nekatere sem že poznala.Takoj , ko so naju videli so naju poklicali h njim.Malo me je bilo sram ker nisem vseh poznala.Nato pa je do mene prišel Alex.Nato sva se pogovarjala in povedal mi je da bova z bratom 1 mesec pri njem saj gre oče na službeno potovanje.Potem so naročili pizzo ,jaz nisem jedla ker hujšam vsi so mi govorili , da moram jesti saj sem čisto suha.Jaz nisem hotla saj je poletje in je treba postavo malo izoblikovat.Zelo pozno smo se odpravili h alexu.Alex in Andy sta gledala tv jaz pa sem šla v kopalnico in se umila in zrihtala.Zavila sem se v brisačo in si umila zobe.Nato sem se oblekla.Odšla sem h fantoma.Bila sta v kuhinji in jedla nutello.Jaz sem se vsedla zraven.Pogovarjala sta se ,da bo Andy šel z Kate na morje za 2 dni.Tako bova z alexom ostala sama.Mene sta vprašala ,če je vredu jaz sem samo prikimala.Med tem ko sta se pogovarjala o fuzbalu sem si lakirala nohte vmes sta prišla alexova starša. Nato smo šli spat.
Oblekca:

Čevlji:

make up: http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/430217_308119019237184_276501879065565_768960_1255539090_n.jpg
nakit:

19. maj 2012
neext
19. maj 2012
Zjutraj sem zaslišala odpiranje vrat. Bil je Alex.
a-Alex
j-jaz
a-jutro! Sem te zbudil?
j-živjo. Ne nisi.
a- vredu kaj bi počela danes?
j-nevem. Kaj bi ti?
a- lahko sva doma. Lahko greva se greva kam kopat?
j- kam pa bi se šla kopat?
a- v terme čatež.
j-okej,samo še oblečem se.
a-ti kr počas sej bova še jedla
j-pa jaz nebi jedla.
a-pa boš.ker sem se jaz tko odloču.
j-pa ne no nism lačna.
a-ni važn jedla boš zdaj se pejt pa zrihtat.
Nato sem se odšla zrihtat. Najprej sem oblekla kopalke nato pa hlače in majico.
Jaz v kopalkah:

Hlače:

Majica:

Čevlji: https://encrypted-tbn1.google.com/images?q=tbn:ANd9GcTI76NLjt9xyaqH3IbYvdNnivdWnvfgTfAW8os1EvsJZb1QTcM7
Ko sva prišla domov je bilo že pozno zato sva odšla spat jaz sem se preoblekla v srajčko
nato sem odšla do njega premeril me je z pogledom. Rekel je naj pridem. Odšla sem na posteljo in se ulegla zraven njega. On ima tako obožansko postavo da sem se skoraj stopila. Nato me je objel in tako sva zaspala.Zjutraj sva gledala televizjo on je pojedel zajtrk. Rekla sem mu če bi šla v fitnes in seveda je bil takoj za. Spet sem rabla velik da sm se zrihtala. Oblekla sem terenerko in najkice in tako sva odšla peš do fitnesa. Ko sva prispela do fitnesa sva kupila karte. Jaz sem šla na kolo on pa je šel na druge naprave kjer dviguješ uteži. Tako sva bila eno uro v fitnesu in sva se res namatrala. Nato je rekel , če greva najprej domov se preoblečt in umit pol pa napijačo.Šla sva domov in med tem mi je reklel da imamo samo eno uro in se začel smejat. Hitro sva prišla domov jaz sem se na hitro suširala namazala preoblekla. On mi je rekel da imam samo še 10 min in sem res pohitela. Z njegovim avtom sva odšla do ene res lepe in razkošne rastavracije.
Oblekca:

Čevlji:

Ustnice:

Senčila:

Ustavila sva se na parkirišču in on mi je prišel odpret vrata. Vedno bolj mi je bil všeč saj je bil tak cukr. Po kosilu sva se odpravila domov. Gledala sva televizijo jaz sem se stisnila h njemu. Nato je nekdo pozvonil. Jaz sem šla odpret in pred mano je stala ena punca. Rekla mi je če mam alexa v bliži in seveda sem ga takoj poklicala in šla nazaj pred televizijo. Alex je šel do punce in jo strastno poljubil. Meni so se v očeh začele nabirati solze. Poslušala sem njun pogovor:
a-alex, p-punca
p- in kdo je to?
a- am od frenda sestra tuki bosta 1 mesec.
p-aha in kako to da sta sama brez njenega brata?
a-z njegovo punco je šel na morje. Saj te nemoti če bo bla zraven?
p- ne uredu je.
________________________________________________________________________________
naslednji next bo ko bojo usaj tri nextale..
20. maj 2012
neext nujno...
20. maj 2012
neeeeeeeeext
20. maj 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext pŁosim
20. maj 2012
next
20. maj 2012
next!!!!!!!
20. maj 2012
nujnooooooooooooo next !!! PLIS
20. maj 2012
hwala za use nexte nextam bol pozno ker me nebo doma..rada vs mam..
20. maj 2012
next !
20. maj 2012
next!!
20. maj 2012
next.
20. maj 2012
u71017
u71017
Neext!
20. maj 2012
oki nextam hvala za use nexte rada vs mam..
__________________________________________________________________________________

Nato sta šla pred televizijo. Ko sta videla , da me ni sta me takoj vprašala kje sem. Jaz sem jima rekla , da grem z frendico vn čeprav to ni res. Hitro sem se zrihtala in šla vn.Jokala sem in se usedla na travo.
Razmišljala sem o tem kako ga bom lahko še zmeraj gledala in živele v tisti hiši. Okoli 11 ih sem odšla domov. Brat je bil že doma vprašal me je kje sem bila in odgovorila sem , da sem bila pri frendici. Hotela sem jiti že v sobo a so me poklicali ker se moramo nekaj pogovoriti.
Moj brat je začel pogovor
Andy (moj brat)-a, alex -al
a-am no poglej klicali so me iz bolnice kjer je bil oče saj je strmoglavilo letalo. Zato bova za kakšno leto ostala tukaj.
a- alena,use bo uredu bomo že poskrbel za tebe.
Jaz sem samo stekla skozi vrata oba sta tekla za mano a sem bila hitrejša. Kar naenkrat pa sem se zaletela v enga tipčka res je bil luštkan. Kar naenkrat pa pritečeta andy in alex. In mu rečeta , da dobro ,da je bil tam. Ugotovila sem , da se poznajo. Zvlekli so me domov. Doma ni bilo nobenga ne kate ne alexove punce zato smo gledali televizijo. Jaz sem odšla gor. Odšla sem v kopalnico v kad sem natočila vodo vzela čisto novo rezilo , ki me je spomnilo na mamo zaradi nje sem se začela rezati.Tako sem si vrezala nekaj črt in napis perfect
rezilo:

zareze:

Kar naenkrat pa je prišel v kopalnico Nick (fant v katerega sem se zaletela) na srečo sem bila že oblečena.Hitro sem skrila roko.Nato se mi je začel opravičevat in tako sva zašla v pogovor.
j-jaz,n-nick
n-živjo nisem te vidu res sori.
j-je že vredu.
n-zakaj skrivaš roko?(to je rekel tako zelo živčno nato mi je vzel roko in vse videl.)
jaz sem hotla steči iz kopalnice pa mi ni pustil.Nato sem začela jokat in on me je privil h sebi tam sem se razjokala.Miril me je in me tolažil.Nato pa sem slišala brata , ki je spraševal nicka kje hodi?Hitro je odšel dor in rekel naj pridem ponoči ven.Hitro sem se zrihtala in oblekla.Oblekla sem kavbojke in oprijeto majco.
hlače:

majica:

čevlji:

Ko sem prišla ven okoli pol noči sem ga videla zunaj.
________________________________________________________________________________
mogoče je mal bedn next sam bo nasljedni boljši..
20. maj 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext..& ni bedn
20. maj 2012
nekŠtPlOsImmwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

20. maj 2012
next ni ni bedn...top jeeee...
20. maj 2012
next
&
NI BEDN!!!
Zgodbica ever je !!!
20. maj 2012
ni bedn ! to je najbolša zgodbica kaj sm jo kdaj brala ! nadaljuj !
20. maj 2012
next
20. maj 2012
u71017
u71017
Next1
21. maj 2012
nextt
21. maj 2012
OKEJ HVALA ZA USE NEXTE RES MI VELIK POMEN PA ČE BI SEE KERI DAL OGLAŠEVAT BI BLA ZLO VESELA.EVO NEXT:
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Videla sem ga.Bil je z frendi takoj,ko me je videl je prišel k meni.Rekel je,če greva nekam na samo ker mu moram povedati vse.Odpeljal me je do njegovega stanovanja v lepem bloku.Tako sem povedala za use od mame do rezanja in mojih ljubezni vstavila pa sem se pri alexu.Tam je rekel kaj je z alexom? In nakoncu sem mu povedala še to.Nato me je miril in v njegovem objemu sem zaspala.Zjutraj sem se zbudila v postelji.Zraven mene je bil Nick in mi povedal,da sem zaspala v njegovem objemu.Rekel je,da moram domov saj ga je andy že klical če kaj ve kje sem.Seveda nisem hotela nikoli več ne grem tja nazaj.Vprašal me je,če bom pri njem in samo prikimala sem.Bila sva doma in zvečer sva šla na eno žurko tam sem se ga prvič res napila.Zjutraj sem se zbudila v postelji bolela me je glava in komaj sem se premikala.Seveda mi je bilo vse jasno kaj se je zgodilo.A vedela sem ,da bom imela zaradi tega velike težave z Nickom.Kar naenkrat v sobo pride nick bil je zelo jezen in malo sem se ga bala.Začel je govoriti....
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
okej punce je mal krajši del ampak dobite danes zelo pozno ali pa jutr en tak velik next..rada vs mam..
21. maj 2012
neext takoj pa prosim res velik next
21. maj 2012
next nujno
21. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg