Forum
Bila sem sama doma. Odšla sem na Wc, ko je glihkar pozvonila na vrata! ''že spet ta poštar!'' sem si dejala in odšla z Wcja. Odprla sem vrata in pred vrati je bil gospod Stane- naš poštar. Čudno sem ga poggledala saj je bil čudak - čisti čudak. Vzela sem mu pošto iz rok, se poslovila in močno zaloputnila z vrati. Pogledala sem pošto, ''ah nič pamntega zame, le nek papir za neko žurko, tja pa negrem. Preveč sem bojim teh pijancov in drogerašov.'' sem si mislila. In takrat je spet pozvonilo ''ne že spet''. Bila je moja naboljša prijateljica Barbara. Imela je dolge rdeče lase, spete v sponko v obliki metuljčka. Bila je oblečena v popouno oblekico z rožicami in njenimi najboljšimi štikli. Bila je zelo lepa. Zelo rada se je udeleževala raznih žurk, kaj je čisto nasprotno od mene. Jaz sem Anya. Imam blond doooolge lase, rahlo skodrane, pravtako spete v metuljčka in oblečena v krilce ter moje najlepše štiklce. Obe sva fuknjeni na modo. Sem edinka toda nikakor nisem razvajena. prav nasportno. Obe sva stari 14. Ampak zadnje čase opažam da ji je več ena posrana žurka kot jaz, zato se več ne vidiva tako pogstno le včasih. Že velikokrat mi je rekla da grem na to žurko vendar sem prijazno odklonila. Ampak nekaj me je vleklo tja...

to je barbara!

to sem jaz.

Pišem dalje ?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

25. julij 2012
am.next :'D
25. julij 2012
u100749
u100749
next (:
25. julij 2012
še nekaj nextou pa dalje : )
25. julij 2012
u35654
u35654
Neext ;33
25. julij 2012
nexti
26. julij 2012
nekaj me je vleklo tja, ampak nisem znala kaj. ''Verjetno sem samo radovedna, ker še nisem videla kako sploh žur izgleda'' . Z barbaro sva šle gor v mojo sobo in poiskale kokice, ter si jih spražile v mikrovalovni. Ko so bile gotove sva iz kleti potegnili sok in šle pre računlanik. tam sva si ogledali grozljivko, in mene je ori grozljivkii vedno strah zato sem prijela barbaro za roko. '' a se bojiš?'' me je vprašala Barbara. '' ja se'' ! In tako je bilo ob pol 10 zvečer in odpravila se je domov.. nekst?
26. julij 2012
u100749
u100749
next
26. julij 2012
Nexti;*
26. julij 2012
Pospremila sem jo do vrat, ter šla pod tuš in šla spat. Sanjalo se mi je nekaj čudnega, vendar v tistem hipu je zazvonila budilko. '' opizda, v šolo moram'' . Potem sem se pa spomnila da so že en mesec počitnice. šla sem do kopalnice, se umila, nanesla maskaro in se oblekla v oblekico z črtami in obula rdeče štikle

. Danes sem se počutila kar uredu. Šla sem v park, vzela iphona

in poiskala barbaro v imeniku: ''barbara, hej am razmišljam jaz in razmišljam in se odločim da bom poskusila iti na žur, kaj praviš ? -'' jaaaaaaaaaaaa! končnooo seveda, ju3 je, zdej pa je men tako dolgčaaas in sem premišljevala da bi lahko šle u šopiiiing! -''ja, samo po torbico skočim domov, ter pridem v park. ''-dobro prideeeeem!'' okej čaw. Skočila sem domov po torbico ter se nazaj vrnila v park, kjer me je čakala barbara. Šle sve v trgovino ter nakupovale do večera. KO sem pa prišla domov pa ... Nekst?; 3
27. julij 2012
u100749
u100749
nextt
27. julij 2012
.. pa sem vsa prepotena odložila težke vrečke na mojo mizo, ter se povzpela po stopnicah navzdol v mamino kopalnico. Mama je sicer edina ki ima pameten odstranjevalec, jaz ga vedno pozabim kupiti. Ko sem prišla v mamino koplanico sem vzela odstrannjevalec, ter zbežala v sobo. Ko sem si odstranjevala masko je zazvonilo na fon. Nisem vedela kdo je zato sem se oglasila z bededo: ''prosim!?''
Bil je nek moški glasek, zato se hotela prekiniti vendar je govoril o jutrinšnjem žuru. Ime mu je bilo Jack. nekst?;3
29. julij 2012
u100749
u100749
next
29. julij 2012
u94630
u94630
Next
01. avgust 2012
to je bil jack, večina jih ga je klicala Jasper.

. Uživala sem, ko me je zahipec pogledal z temi prelepimi morskimi očmi. Rekel je, da se te žurke moram udeležiti obvezno, saj je nihče nebo zamudil. nekst dalši naslednič -.-
01. avgust 2012
u94630
u94630
Next
04. avgust 2012
u104509
u104509
next
28. september 2012
next
a sam tovk si napisala al si pozabla da pišeš pravljico al ka
05. februar 2014