Forum
Hey jaz bom pisala o MIji,ki je zelo debela in ima 120kg in usi se norčujejo iz nje potem pa ona med poletnimi počitnicami shujša in usi fantje so u njo tam pa se nekaj zaplete....in ima bff Lolo.....
Mia 1 slika
Lola 2 slika

23. marec 2013
u125073
u125073
brala bom
24. marec 2013
1.poglavje nominacija
zjutraj sem se ustala in šla u šolo,ko sem prišla na avtobus so me usi začeli izivati in govoriti pazita avtobus se bo prevrnil bila sem zelo žalostna usi so se pogovarjali kdo bo skom plesal jutri ob zaklučku 8 razreda in kdo bo kraljica šole.

Prispela sem v šolo tam me je čakala LOLA moja bff.In rekla-VEŠ KDO ME JE BOVALIL NA PLES UGANI UGANI JAZ-KDO KDO?? -ONA-AMADEJ
OPIS AMADEJ
en mesec starejši od LOLE in med popularnejši na šoli

NADELJEVANJE POGOVORA
ONA-JJJJJJJJEEEEEE IN SKOM GREŠ TI?
JAZ-NOBEN MR NI BOVABIL
ONA-NIČ HUDEGA AJA TISTI TVOJ,KI TI JE UŠEČ TAYLOR
OPIS TAYLOR
POL LETA STAREJŠI OD MENE EDEN NAJBOMEMBNEJŠIH FRAJERJEV NA ŠOLI,ISTI RAZRED KOD JAZ

rnila sem se v razred in žalostna gledala čez okno nato me je Aljoša pričel izivati

OPIS ALJOŠATA
MOj sošoollec najboljši prijatel od TAYLERYA eden od frajerjev na šoli

NAZAJ K ZGODBI
aljoša mi je začal govoriti hahahah če bi kdo stabo plesal in bi padla na njega bi še luknja nastala na tleh hahaha
sedela sem zraven TAYLORYA on pa mi je na mizo napisal
NE SKRB PUS GA ON JE ZMER TK JZ BI ŠU STABU NA PLES SM NE GRM NEK TI MORM POVEDT SI ZLO LEPA IN VATE SM ŽE OD 1 KLASA IN NI VAŽNA A SI DBELA K SI PRJAZNA PA MŠ TK LEPEUČI IN LASE OZ CEL FEJS .......................nato pa je zvonilo hitro sem začela redirati in odšola sem na kosilo za kosilo je bila pica naredila sem en grižlaj in jo vrgola u koš odločila sem se da bom shujšala takrat pa je glih ravnateljica prišla v jedillnico in rekla
LEP POZDRAV MOJI DIJAKI PROSIM ZA MALO TIŠINE OZNANILA BOM KDO JE NOMINIRAN KOT VESTE JE JUTRI OB 20.00 PLES KDO PRIDE NAJ SE POTEM NA TA LIST PODPIŠE V VRSTI IN ZRAVEN NAJ NAIŠE ŠE ŠTEVILKO PO VRSI KATERI JE ZDAJ PA ZA PRINCESO JE NOMINIRANIH 10 DEKLET IN TO SO Mi.......................................se nadeljuje
29. marec 2013
to je aljoša sori za napako

29. marec 2013
u95154
u95154
next
next
next...........ful dobr pišeš
29. marec 2013
ok,hvala
2,poglavje hujšanje
MIRJAM čestitam nominirana si in povedala je še 9 deklat nezanima me kdo je bil med njimi samo vem da jaz nisem bil.KOnčno je bilo konec šole in mamici sem povedala da želimmm shujšat zlo se je začudila
OPIS MAMICE
SUha največja mačka u mestu,samska,ima svoje podjetje je šefica po cele dneve je u službi nismo miljarderji ampak mamo denar z mami šparave imave že 1 milljon našparan

NADELJEVANJE ZGODBE
mami je rekla prav izvolo 500€ za cel mesec da ti bo jasn zm zato k hujšaš in boš rabla še nova oblačila kup si naprave al kaj hočš sm da veš da bom ta mesec pozn domov prihajala ,ker se menim za nov posel aja pa stem denarjem kupi še hrano ok mami sem reklo in jo poljubila.
takoj ko je mami šla sem šla u knigarno kupila knjige o dijeti in hujšanju nato pa še u trgovino pa solatto in sadje,odpravila sem se domov.In začela sem preučevati use te knjige in to za začetek sem hodila po stopnica nonstop gor in dol potem sem.......................................se nadeljuje
29. marec 2013
u95154
u95154
next
29. marec 2013
Next
29. marec 2013
u125073
u125073
neeeeeexttttttttttttt!!!!!!!!!!!
30. marec 2013
padla ležala sem na tleh in razmišljala kako bed je življenje skoraj sem se že premislila gldee hujšanja ampak k sreči sem še naprej hujšala..............
AVGUST:

Bil je 1.8 in čas je bil da se stehtam
zajela sem sapo in stupilla na

in tehtala sem 65kg jeeeeee sem začela kričat poklicala sem mami in ji to povedal iz 120kg na 65kg nevrjetno samo še 10kg morem dol dat in pol bom pa res t prava BEYBA
hotela sem že poklicati bff LOLO ampak sem sii premislila raje nobenemu ne povem.
Teh 10kg je šlo zlahka dol in ko sem shujšala sem se odpravilo u trogovino po oblačila
to sem si kupila za pri šolski dan saj je bilo samo še 12 ur do prvega šolskega dne

tako frizuro sem si naredila

in to je bila moja nova garderoba

zjutraj je zvonila budilka in odpravila sem se u šolo................... .....se nadeljuje
30. marec 2013
Dejjj čimprej nextt !!
30. marec 2013
u124383
u124383
next
30. marec 2013
u95154
u95154
next
30. marec 2013
u70812
u70812
Next
30. marec 2013
u47327
u47327
https://www.igre123.com/forum/tema/nemogoce!/52890/
A BI KDO BRAL?
Pa sorry ker oglašujem
30. marec 2013
u125073
u125073
next!!!!!!!!!!!
30. marec 2013
next
30. marec 2013
u73962
u73962
next
30. marec 2013
nextttttttttt
30. marec 2013
Łauly ok bom vidla če bom mela čas,ker že za to zgodbo komi najdm čas-
30. marec 2013
next
30. marec 2013
neext
30. marec 2013
3POGLEVJE POVRATEK
Poklicala sem mami in jo prosila da pokliče u šolo me odjavi in čez par minut pokliče in me prijavi pod drugačnim imenom,komaj je privolila rekla sem ji da jim reče da mi je ime Tayra,po pol ura me je poklicala in rekla da sem sprejeta.in končno je napočil čas da sem šla na avtobusno postajo
in tako je prispel avtobus samo TAYLOR je bil v njem zaklical je Mia pejt sm used se sm
POGOVOR
ON:MIA KAJ JE STABO ?
JAZ:KAJ PA NAJ BI BLO?
ONHUJŠALA SI
JAZ-VEM
ON-VAU
ON-BI ŠLA DONS NA PLES?
JAZ-NE,KER PREJ,KO SEM BILA DEBELA ME NISI BOVABIL SEDAJ PA ME
ON-ZADNIČ SEM TI NA MIZO NAPISAL DA BI ŠEL S TABO SM NEGREM
JAZ-NO PRAV
JAZ-AMPAK POD ENIM POGOJEM JAZ NISEM MIA AMPAK SEM TAYRA IN NOBENEMU NE POVEJ DA SEM MIA PROSIM TE
ON-OK,ČE HOČEŠ LAHKA U ŠOLI REČEM DA SI MOJA SESTRIČNA
JAZ-NE POL NEBI BLO OK ČE BI NAJU VIDLA NA PLESU REČ DA SM TVOJA PUNCA
ON-ČAK ČAK A NI ŠE MAL PREHITR
JAZ-8LET ČAKAVA NA TO A NI ŽE MAL PREPOZN
ON-OK NAJ TI BO
JAZ-PA BREZ ŽVALJENJA OK
ON-OK,PRID USED SE SM MIA MISLM TAYRA,PRID ZDEJ BO ALJOŠA PRŠU U BUS AJA PA MOJ UZDEVEK JE TY TKO ME KLIČ
pri nasledni postaji ustop aljoša in še 10 ustalih
POGOVOR
ALJOŠA-EJ STARI KE SI TY
TY-O KE SI STARI
ALJOŠA-KDO JE PA TO
TY-MI.......AM MISLM MOJA PUNCA TAYRA
ALJOŠA-O ME VESELI REČ MI KR ALJO

končno smo prispeli u šolo uztupila sem tam pa so bile važičke
https://static.igre123.com/images/forum/posts/4/3078641def272cfe4ce26d43115d5df4.jpg
1-LEJLA,TAMARA IN INA
OPIS USEH
ENAK RAZRD OT JAZ VAŽNE IN USE SO PRINCESE ŠOLE EDINO INA JE KRALJICA

PRIŠLE so do aljošata in mu dale ljubčka
POGOVAOR
LEJLA.O KDO PA JE TO?
TY-MOJA PUNCA TEYEA
LEJLA-O FEY A BI BLA NAŠA FRENDICA?
MOJE RAMIŠMIŠLJANJE
tvoja rajš crknem krava kaj use si mi prej gooriala o že vem sprejela bom in pol se ji bom maščevala za use hhhhhhhhhhhhhhhhhhh
POGOVOR
LEJLA-HALLO KALO????A ME SLIŠŠ?
JAZ-O JA SORI NEKI SM SE ZAMISNLA JA BI BLA VAŠA FRENDICA ITAK
TAMARA-NO GREMO ŽE U RAZRED
INA-DOM PO PLESU OB 1:00ZJUTR PRID ŠE KNM NA ZABAVO AAAA KAJ MISLAŠ TY ?
TY-O NE TNX KDAJ DRUGIČ O GLEJ AMADEJ GRE
AMADEJ-EJ KE STE? KDO JE PA TA GOSPODIČNA
TY-MOJA PUNCA TAYRA
AMADEJ-A LEPO PEJT GREMO U KLAS

vztopila je učiteljica in rekla DOBR DAN TO JE NAŠA NOVA UČENKA PRIDI SEM TAYRA
PREDSTAVI SE
HEY SM TAYRA RADA JAHAM KONJE JEM ČOKOLADO IN ČIPS HHHHHHAHAHA HEC IN RADA SE KOPAM
UČITELJICA:ZDAJ SE BO USAK PREDSTAVIL

MOJE MIŠLENJE PA SEJ USE POZNAM
KARIN,TIM,TIMON IN MATIA
SO NAJBOL NAGNUSNI IN
SO PIFLARJI

EVA,MILENA,TEJA,NINA,TANJA,LOLA
NAVADNE PUNCE

JAKOB,EDVIN,BENO,MATEVŽ,ERIK
NAADNI FANTJE

TAYLOR,AMADEJ,DAMIR,DEJAN
FRAJERJI NA ŠOLI

LEJLA,INA,DOLI
VAŽIČKE
UČITELJICA:no zdaj ko so se usi predstavili se prosim usedi zraven taylorya,ker sem slišala da si nejgova punca če je res to se tam usedi
usedla sem se zrsven TY use ure so ble prezvezne,ker sem prvila in use ostalo že vedela
Z LOLO se že 3mesece nisve pogovarjale zato sem se odločila da v avtobuse se usedem zraven nje ker TY ni,ko sem se usedela zraven nje mi je na uho zašepetala KAKO TE NI SRAM TI PA MOJA BFF IZDAJALKA SI USEM BOM POVEDALA DA SI MIA NESRAMNICA DA ME TOLIKO ČASA NE POKLIČEŠ SKREGANA SEM S TABO ..................se nadeljuje
30. marec 2013
nextt čimprejj <33
30. marec 2013
u124383
u124383
next
30. marec 2013
u95154
u95154
next........čimprej
31. marec 2013
neeeeeext