Forum
u216661
u216661

hello vsi!
jaz sem sicer že stara znanka iger123, pred kratkim pa sem se spet vrnila, le da pod novim imenom, ter s tem, da ne izdajam svojega prejšnjega imena. moje zgodbice tukaj so bile zelo uspešne, danes ali jutri objavim zgodbico tukaj, do takrat pa isto zgodbo lahko že berete na wattpadu- zs.
v tej temi, pa bom nekako poskusil priporočiti dobre zgodbe, dati kakšnim novim pisateljem kak nasvetek- in morda grajo, itd.... no, upam, da uživate!
pa ne mi preveč zamerit, če bom pokritiziral vašo zgodbico.... lahko pa mi po zs-ju tud pišete, katero zgodbico (če je vaša ali ne) naj ocenim.

torej, bom kar začel, pa to z neko zgodbico, ki sicer, mi ni bila zlo všeč, ampak dobro. danes pride ta na vrsto.
PISATELJICA: BIRTHDAY
NASLOV ZGODBE: veliko zgodb
MOJE MNENJE: naslov je bil vsaj zame malce preveč... kako naj rečem? vsiljiv? nekako kot da reklamiraš nek izdelek, češ, pri nas dobite več in boljše kot drugje. morda se drugim ne zdi tako, a pač takšno je moje mnenje- je pa tudi res, da sem navajen na angleške naslove, zato me to morda moti.
potem slike oseb. malce zgubljen se zdiš, ko vidiš cel kup slik nekih oseb, preden pride prvi nextt. če že moraš dati celo morje slik, jih ne daj preden objaviš prvi del, ampak sproti, ko začne tista oseba, ki je na sliki nastopati v zgodbici. ali pa še boljše, poiščeš imena vseh oseb, ter napišeš takole kot je v spodnjem primeru:
če je tvojemu liku ime Julija, ter v tvoji zgodbici izgleda kot Ariana Grande, potem napišeš tako:
Ariana Grande as Julija
če pa je liku isto ime Ariana Grande, ter je v zgodbici prav tako pevka pa:
ariana grande as himself.
ta zgornja možnost velja, če se pozanimaš za ime osebe, ki v tvoji zgodbici nastopa- lahko me kontaktiraš, ter ti pomagam.
pa da malce lepš zgleda, lohk na začetku vsakega dela eno slikco daš na vrhu
glede pisanja- všeč mi je, da pišeš v prvi osebi, torej: stara sem 13 let, ter ne v 3 osebi, torej: ona je stara 13 let. s tem, ko pišeš v prvi osebi, bralca bolj potegne v zgodbo. škoda mi je le, da pišeš, kot da se je to že zgodilo, in ne da se dogaja v tem hipu. pazi, boš videla, da boš s tem, da boš namesto: tam sem srečala najboljšo prijateljico Courtney, napisala raje malce na daljše in kot da se to ravno dogaja. primer: hodim po šolskem hodniku, ko naenkrat zagledam svojo staro znanko, ter najboljšo prijateljico. "Courtney!" vzkliknem, ter stečem proti njej. sam moj predlog, bralec se potem bolj vtopi v zgodbico...
če tega ne reče oseba na glas, najboljše, da ne uporabljaš besedic, kot so na primer OMG- torej kratic. če pa oseba to reče, ne napiši OMG, ter kaj ta kratica v resnici pomeni, torej dobesedni prevod- oh my god, al pa uporabiš to, kok se ona počuti ob tej besedi- torej jo ne napišeš, ampak uporabiš njena čustva, npr, da se počuti noro, presenečeno, itd....
ena stvar me je pa posebej zmotila- da velikokrat kar tako napišeš nekaj, kar oseba reče- na primer: Heej Calum! boljše je, da napišeš "Hej Caluum" je rekla, ter se npr. nasmehnila.... takoj zveni boljše, pa bolj bralca potegneš v zgodbo.
pa še nekaj- zgodba o tem, da je neko dekle zaljubljeno v lepega fanta in ima super najboljše prijateljice.... o tem vsi pišejo. morda malce spremeniš v fantazijsko zgodbo, al pa jo nardiš drugačno kot druge, ne da pol s tem fantom neki sta skupaj itd....
torej, to je moje obsežno mnenje o zgodbici. ne misli, da sem mnenje, da je zgodbica slaba- sicer ni ena izmed mojih najljubših, a lahko to postane, če malce upoštevaš kakšen nasvet... pa ti zagotavljam, da boš imela tu več bralcev.
_________________________________________________________________________________________
ko pride kakšnih 10 nextov, pride ocena ene izmed zgodb najbolj priljubljene pisateljice tukajle... saj ni težko uganiti, kdo je to, če vam povem, da je skupaj pisala in še piše čez 20 zgodbic?
20. september 2016
Oj oj samo ne mene
20. september 2016
u215282
u215282
Next
Hah ja Kat ti dobiš samo hvalo od skoraj celih iger hah
21. september 2016
Si prepričana?
21. september 2016
u215282
u215282
99,99999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999......%
21. september 2016
Ne vem nisem tako prepričana
21. september 2016
u216661
u216661
No, Kat, ko si že ugotovla, da mislim tebe, da glih pišem o tebi... Pol ko bo nekaj nextov pa objavim. Drugače mislim zgodbico, ki je meni najbolj zanimiva od vseh ki jih trenutno pišeš... .)
21. september 2016
no, hvala sem kar slutila, da bom jaz a mogoče doppleganger?
21. september 2016
u216661
u216661
kat, nič ne izdam....
22. september 2016
Ok
22. september 2016
ariana grande as herself*, saj je ja punca ne fant
22. september 2016
u216661
u216661
meDerk, narobe napisal, hvala
22. september 2016
u212052
u212052
Next
22. september 2016
u216234
u216234
nxt
22. september 2016
u193768
u193768
Next
Zanimivo mnenje, komi čakam od Kat.
01. oktober 2016
u215817
u215817
Next
07. oktober 2016
u216661
u216661
oprostite, ker dolgo nisem bila prisotna.... sem bila res presenečena, ko sem danes odprla profil in našla 13 prošenj za oceno/mnenje/ kritiko nekih zgodb.
torej, prihaja obljubljeno mnenje zgodbice Is.Somerhalder. najprej sem sicer razmišljala o drugi zgodbici, a na koncu sem se odločila za zgodbico Fanfiction!
PISATELJICA: Is,Somerhalder
ZAČETEK PISANJA OMENJENE ZGODBE: 3 avgust
KONEC PISANJA 1 DELA: 8 oktober
MNENJE GLEDE VSEBINE:
zgodbica te pritegne, ker je nekako realistična, po drugi strani pa glede tematike skoraj nemogoča. vsak si lahko predstavlja dekle, ki obožuje nekega zvezdnika, samo da nekatere govorijo o njem, lajkajo vsako njegovo sliko na facebooku pa pod komentar napišejo I love you sooow much.... samo da dekle v zgodbi raje piše o tem. piše in piše, dokler se zgodi skoraj nemogoče- tvoja norija začne prebirati tvoje zgodbice, ter ti celo nekaj napiše.... hja. le kako bi se kdo drug odzival na to? ko piše o tem, da bi se dobila... priznam, kar presenetilo me je, da je dekle to sprejelo, glede na to, kakšni ljudje so danes na internetu pod lažnimi imeni (jz bi si vsaj solzivc nabavla hahah ). zgodbica se nadaljuje, pa pač- zanimiv začetek, zato greš brati naprej. zato, mislim da je vsebina super...
KRITIKE:
okej, najbrž že vsi veste, da ji ne morem pridigati zaradi kakršnih koli slovničnih napak razen če hočete, da ji grem v celi zgodbici iskat kakšno napačno vejico ali po nesreči pritisnjeno drugo črko. edino, kar me morda malce zmoti je, da pač nekako so v tvojih zgodbicah- ki so drugače odlično spisane, vedno iste osebnosti istih likov- pač, Nikki je ljubosumno dekle Iana, pa vedno naredi kakšno norijo, Ian je nekakšen bad boy, Nina ter druga dekleta, ki igrajo v vampirskih dnevnikih pa nekakšne dobre prijateljice z osebo, s katero je na koncu Ian. pač. mene ta Nikki moti.... sam to lahko rečem pod kritiko, da so osebnosti vedno enake.... pa pač pol bralec nekak ko prebere ime Nikki že misli, jao, kaj se že spet ta neumna sraka vmešava, naj že hitro zgine, ker bo spet štala itd... če pa je že vedno nekakšna ljubosumna ženska, naj ima čustva. nwm, da tud če ugrabi otroka, nekako opišeš njeno žalost, tesnobo, zaradi česar je to naredila itd.
POHVALE:
meni je zlo všeč, da se zgodbica kot ta na primer nadaljuje. da, čeprav piše konec, je dodan še link za nadaljevanje. pa vsakič znova občudujem, kakšen odnos imaš z bralci in bralkami. se takoj vidi, dati nekako vsi zaupajo, so prijatelji s tabo.... to se da prebrat. pa da mi nebi rekla, da se motim, drugače ti bom pokazala vse profile, kjer piše pod prijatelji KatSomerhalder Pa na splošno moram reči, da si nekako neverjetna... ljudje tukajle gor se brišejo, ko majo problem, pa spet začnejo.... khm, ti si najbrž človek, ki najdlje piše od kar se je prvič prijavil. glej, super si!
OCENA CELOTNE ZGODBICE: 9 od 10
***************************************************************************************************************
takole, morda za tako super pisateljico malce prekratko mnenje, a to jemlji kot pohvalo, ker si tako dobra.... naslednjič pride mnenje zgodbice, za katero mnenje so me med drugim prosili v sporočilih... namig: že po naslovu lahko ugotoviš, da se dogaja v zelo znanem mestu. uganete katero mislim?
no, medtem nekaj nextov, potem pa pride naslednja kritika.
ŠE ENKRAT- če želite, mi lahko pišete ter prosite za mnenje vaše ali zgodbice druge osebe (lahko tudi istega pisatelja, ki sem mu že napisal mnenje, samo ne mi napisat iste zgodbe, ki sem jo že ocenil)
bye
08. oktober 2016
u193768
u193768
Neeext
Ja, Kat je super. Boljš ko super. Ona je najboljša oseba, vsaj zame.
Hm, lahko oceniš mojo Twins' problems (še sama ne vem zakaj sem to predlagala, ko vem da ocena ne bo dobra )
08. oktober 2016
Next!
08. oktober 2016
u216661
u216661
LiaBellaPotter, lahko
v zs mi prosim prilepi link od zgodbice, da se lažje znajdem
08. oktober 2016
u193768
u193768
Hah ok
08. oktober 2016
u215282
u215282
Next
No, vidiš Kat se ni blo nč za bt
08. oktober 2016
Next
08. oktober 2016
u212052
u212052
Next
08. oktober 2016
Hvala za lepe besede in pohvale. Bom pa upoštevala tvojo kritiko glede osebnosti pri naslednji zgodbi, ki bo nekoliko drugačna
Odnos z bralci pa imam takšen, ker sem odprta oseba. Sicer pa vsi imajo v življenju probleme in v pisanju vidim rešitev tako, da se ne grem brisati samo zato, ker npr. Mi je ostala položnica od smeti neplačane
08. oktober 2016
Neeeeeext A lahko sodelujem?
09. oktober 2016
u216661
u216661
is.Somerhalder, ni zakaj
RaavenGirl, jasno da
09. oktober 2016
Hvala. Na zs ti bom poslala link zgodbice in bi rada slišala tvoje mnenje.
09. oktober 2016
u216661
u216661
prav
09. oktober 2016
u216661
u216661
etola... ker me dolgo ni bilo, bom sedaj malce več mnenj spisala v prihodnjem tednu.. recimo najmanj 3? torej, po vsej sreči v ponedljek zopet začnem
21. oktober 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg