Forum
u95274
u95274
podobno zgodbo sem nekje slišala. napisala bom svojo 'različico' :c
Sem Isabelle in za rojstni dan sem od staršev dobila zvezek. Da, zvezek z tršimi platnicami. Mami mi je kasneje povedala, da je to dnevnik, kamor zapišeš svoje misli, čustva in tako naprej. Torej. Danes začenjam.
Dragi dnevnik, (18.
Povem po resnici? Bojim se. Poleg tega da se bojim, da bi oče kdaj to prebral, se bojim šole. Kaj bodo rekli, ko bodo videli modrice po mojem telesu?? Zavita v ruto, poleti v puloverju in dolgih hlačah, tudi ne moram biti. Kaj pa telovadba?? Včeraj me je udaril. Spet. Poklical nas je v kuhinjo, mene, sestro Teresho, in mamo (Jo). Udaril je, obe z teresho, ker sva strgali stare hlače, ko sva padli. Kot ponavadi se je umešala tudi mama. "Pusti njiju, udari mene!" je rekla. Kar pri njemu deluje. Tepel jo je, iz nosa je krvavela, hoteli sva jo rešiti, toda ni hotela. "Pusti otroke!" je vmes vpila. "Niso samo tvoji," takrat jo j toliko udaril da je padla o tleh. "Kaj pa ogovarjaš, kuzla?" je rekel in odšel. Mama je jokala. Prav tako mala Teresha(9let) (jaz 13) Objela sem Teresho, jo nesla v posteljo in odhitela do mame. Pobrala sem jo, obrisala nos in vprašala :" si vredu?" Kasneje sem se zamislila. "Seveda nisi, krvaviš," solze so se mi nabirale, lica tresla. Objela sem jo in jo pospremila do postelje. Oče je bil že tam. "Napako sem naredil," je rekel. Pogledala sem stran. To zmeraj reče. Nato sem odšla spat. Zjutraj danes, sem videla mamo, zapreto v razsuti sobi, kjer je bila včasih soba naše mame. Nič ni jedla, ne pila, a sem ji naskrivaj nosila hrano. V isti sobi se je Teresha igrala z edino igračo ki jo je imela. Jaz sem le sedela. Cel dan. Nihče od nas ne ve, kaj je počel oče..
31. avgust 2012
u103415
u103415
Neext
01. september 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg