Forum
nexti
06. januar 2012
Next
06. januar 2012
u70409
u70409
hvala!!
06. januar 2012
u60011
u60011
next
06. januar 2012
next!
06. januar 2012
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nujno nujno nexti nexti nexti nexti!!!!!!!!!!!!
07. januar 2012
u39401
u39401
nextii ;D
07. januar 2012
NEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
07. januar 2012
next
07. januar 2012
u70409
u70409
Jaz pa sem se še kar smejala kot zmešana! Ashley me je gledala, kot bi padla z Marsa. In ja, vem zakaj... Res ni prijetno, če se takole osramotiš...
"Lahko, prosim, zdaj nehaš?" reče Ashley. "No, Ashley, tole je bila pa res prava drama!" se zasmeje še Molly. "Bi že nehale?!" zavije z očmi Ashley in naredi požirek multi sole.
"Ja, ja..." zdolgočaseno reče Molly in mi pomežikne. "Gremo zdaj?" nestrpno vpraša Ashley.
"Čakaj punca! Saj tukaj nismo niti 5 minut!" pomigne na uro Molly. "Pa kaj, počakam vaju zunaj," reče Ashley, vzame svojo pink bleščečo torbico in se odpravi do Mollyinega BMW-ja.
"Trapa," reče Molly in si da duška. "Kaj ni bilo to totalno ponižno? Mislim, kako lahko to naredi?!" se je zopet hihitala Molly. "Ej, opazuje naju," rečem n pomignem na Ashley, ki sloni ob BMW-ju in zre naravnost skozi okno proti nama.
"Briga me," reče Molly in po svoji torbici išče svoj rezervni mobitel. O, pa kako je lahko tako pripravljena? Kot bi Molly vedela, da se ji bo Black Berry razbil na kosce v trgovini z oblačili.
Prava jasnovidka. "Hej Nick," navdušene zapiska v telefon. "Bi bil tako prijazen in nas jutri zjutraj ob 7.30 nas s prijateljicami odpeljal do Kim? Super! Hvalaa! Ja, tudi jaz te imam rada... ja, čaw!" reče in prekine. "Tvoj ljubimec?" se zahihitam. Zavije z očmi, izbrska drobiž iz denarnice, ga postavi na mizo in skupaj stečeva do BMW-ja in nestrpne Ashley...
"100 let traja, preden vidve prenehate filozofirati," ima pripombo Ashley. "No kakorkoli že, pojdimo," reče Molly, sedemo v avto in se odpeljemo...

Moj LG zazvoni z melodijo Jennifer Lopez On the floor. "Ja?" se oglasim. Na drugi strani zaslišim Williama. "Pa kje si?! Ura je čez deset! Nameraval sem te povabiti v nočni klub, a prideš?" me vpraša. Pogledam Ashley in Molly, ter odmaknm telefon od ust. "Gremo v nočni klub?" navdušeno vprašam.
"JA!" zavriskajo Molly in Ashley. "Aha, slišal sem odgovor," zopet zaslišim Williama. "No, kje je ta klub?" vprašam. " Od pizzerije Cocone, na desno zaviješ in samo naravnost. Tam pa zagledaš velik napis:' NIGHT CLUB'. Okej?" vpraša William. "Okej," rečem in prekinem. "Punce, desno in naravnost!" zavriskam...
07. januar 2012
u70409
u70409
kak next?
07. januar 2012
Neeext
07. januar 2012
u39401
u39401
nextii ;D
08. januar 2012
next->
08. januar 2012
u70409
u70409
Ustavimo se tam, kjer nam je naročil William. Pri napisu 'NIGHT CLUB'.
"O, to bo pa res prava žurka!" se zasmeje Molly. Izstopimo iz avta in se napotimo proti vhodnih vratih, ki jih varujejo varnostniki.
"Kartica dame," reče eden iz med njih. Spogledamo se med seboj in takrat nas reši William. "Dekleta so z menoj," reče in nam pomežikne.
"V redu. Pojdite in se zabavajte," nam zaželi. Vstopimo in tam je prava norišnica! Zabavno zgleda. Ljudje plešejo, DJ menja pesmi. In tako naprej...
"Si za ples?" me vpraša William. Pokimam in William me potegne za seboj. Zapleševa in takoj so vse oči uprte v naju. "OOO YEAAAAAAAAH!!!!!!" kričijo. V glavo mi pade vročina. "William, slabo mi je," rečem, a William me samo še bolj stisne k sebi. "Nehaj," zajavkam, on pa me poljubi.
"Pridi, tole bo odpravilo tvoj glavobol," reče in me popelje do točilnega pulta, kjer opazim Molly in Ashley, vsaka s svojim tipom. Objeti sedijo in se poljubljajo. Zraven njih pa opazim viski. "Izvolite," me zbudi iz zamišljenja natakar in mi pred nos potisne kozarec soka. Oh, še dobro, mislila sem, da je viski.
Popijem ga na eks in naenkrat se počutim čudno. Gre mi na smeh. "Hahahaaha, William, dobra finta," govorim nekaj in sploh se ne zavedam kaj. Borim se sama s seboj. Z besedami.
Začnem ga objemati in ga poljubljati tako strastno, moje ličilo pa se pozna povsod. Tega nisem želela storiti! Kot me nekdo kontrolira! Dopovedujem si, da moram nehati, ampak takrat ga začnem še bolj poljubljati, on pa me udari po zadnjici. "Waaw, Nina. Danes si pa dobraa, sladka," reče in mi vrača poljube. Nehati moram nehati. Nenadoma se sploh ne zavedam kaj se dogaja. Kot bi bila pijana...
11. januar 2012
Neext
11. januar 2012
nexšti hiteer pliiss
pa drgač:
11. januar 2012
nexti
11. januar 2012
u70409
u70409
TRI
DNEVE
POZNEJE

"Au," zamomljam, odprem oči in takrat se zavem, da ležim na tleh, z Molly in Ashley. Ashley je pobruhala sedežno garnituro, Molly pa sedela po turško in zrla v strop.
"Molly, kaj je bilo?" vprašam in se pogladim po buški, ki mi je nastala.
"Ne vem," reče in še vedno zre v strop. "Grozno, kje vendar smo?" vprašam in se ozrem okoli sebe. "Kje misliš? V poboljševalnem domu," reče in vzdihne. "KAJ?!" skoraj zatulim.
"Ja," mirno reče Molly, a v očeh ji zaznam, da bi si najraje populila vse lase.
"Ali sanjam?" vprašam v upanju in se uščipnem.
"Ne, na žalost, ne," odkima.
"To se mi ne dogaja! To se mi ne dogaja!" govorim kot majhna deklica in se vlečem za lase.
"Eeee... deklet...i..." zamomlja Ashley. Oh, končno se je zbudila. "Ashley! KAJ ZA VRAGA SE JE ZGODILO?!" močno jo primem za roko n povlečem k višku. Zamaje se in me čudno pogleda.
"Emm... natakar. Williamov priatelj... ti je v pijačoo... dal drogo, ki te prisil k tem dejanjem," reče in pomigne na moje obleke. Šele takrat opazim, da sredi prostora stojim v spodnjem perilu.
"A! Kaj?! Ali misliš resno?!" zakričm in se skrijem za rjuho, ki je bila na tleh.
"Čisto resno," pribije. Ne, ne!
To mi ni mogel storiti! NE!!!!!!!!!!!!!! Vse skupaj se je spreminjalo v grozljivo mehiško limonado...

Tako je izgledala Molly, po dogajanju v night clubu, zunaj, ko jo je dobila policija:

11. januar 2012
Neeext
11. januar 2012
next... avč
11. januar 2012
next
11. januar 2012
u70409
u70409
hvala vsem trem! še 5 nextov
11. januar 2012
next
11. januar 2012
next
11. januar 2012
u70409
u70409
Hvalaa!!! Še 3!!
12. januar 2012
Next, next, next!
12. januar 2012
u70409
u70409
hehe, od različnih oseb! drgač pa useen hvala!
12. januar 2012
u70409
u70409
"Umiri se, no!" mi reče Molly in se vstane. "Itak sem poklicala Nicka, ki pride po nas," reče in pokaže na svoj nov telefon Iphone. No, malce sem se umirila. "Kje so moje obleke?" vprašam.
Ashley pomigne na pograd ob kotu, ki ga prej še opazila nisem. "Aha, no v redu, preobleči se grem," jezno vstanem, pograbim oblačila in se začnem preoblačiti.
"Misliš, da nas bodo spustili ven? Zares se hočem maščevati Williamu," rečem in pogledam v strop. Molly odvrne:"Seveda, saj smo hčere poslancev," no zares pomirljivo.
"SOVRAŽIM BITI NEKAJ POSEBNEGA! NOČEM BITI NADUTA IN PINKY PLASTIČNA BARBIKA, KOT VIDVE!" zakričim in šele takrat se zavem kaj sem rekla.
Moja lica pordečijo. "V redu, pa ostani tu in zgnij," odvrne Ashley, Molly pa me samo užaljeno pogleda.
"OBISK!" zakriči varnostnik in do nas pride hud tipček, najbrž Nick. Z Molly si skočita v objem in Molly potoči solze. "Tako sem te pogrešala," je zajokala in mu položila roko na lice. "Tudi jaz tebe," ji odvrne in jo poljubi.
"ŠE EN OBISK!" zakriči znova varnostnik. Kdo bi to bil?! Nisem mogla verjeti. Pred mojimi očmi je stal lastni oče in Rita! No, samo še to je manjkalo! Da se mi zmeša od Rite!
12. januar 2012
Neeeext!
12. januar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg