Forum
oh,joj! če vas zanima kje sem vam kar takole povem: Sem v avtu!!!.gotovo mislite da to ni nič groznega ampak predstavljajte si da se peljete proti temačni hiši,ki ni nič kaj dosti lepa.in ta ti brat v avtu zmeraj teži in sitnari.Povem vam bolj na kratko.moja teta justy je v oporoki napisala da mi dobimo to staro razmahano hišo...ni pošteno!! sem se zadrla.mimogrede ime mi je alexis stara sem pa 14 let.imam brata ki je star isto kot jaz le 3 dni je strejši simona ki stalno najeda,je kot molj.oprostite smo že tam!ohh ne kakšna hiša,temačna črna in plesniva.prišli smo do vrat odprli smo jih,in...

jaz:

simon:

očka:

mama:

hiša:

_______________________________________________________________________________________
next?

nextam

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

06. avgust 2012
u68138
u68138
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!
13. avgust 2012
next
13. avgust 2012
še 1 next.pa hvala ker berete
13. avgust 2012
u94182
u94182
neeeext
13. avgust 2012
●ħeנ.!
●še ρяıנανıš.؟
●łıиκ: http://www.igre123.com/forum/tema/d-l-in-dn-l-lc-nujn-l-n/39674/
●šøяяч đα šмeтıм (øgłαšυנeм)
●вчe-вчe
P.S.: NEXT!
13. avgust 2012
ok zdele extam
13. avgust 2012
nextam*
13. avgust 2012
ok
13. avgust 2012
http://www.igre123.com/forum/tema/y-d-in-ppy-l-e/39919/

ѕorry ĸer oɢlαšυjeм d-: ѕej če тι ɴι υšeč dα oɢlαšυjeм pol мι rečι ѕαмo нoтlα ѕeм povedαтι dα ιмαм ɴovo zɢodвιco ιɴ če jo вoš вrαl/α
13. avgust 2012
drgač pa next
13. avgust 2012
Si lahko mislite? ko si prišel v hišo s-s-so bile vse stene črne.Srhljivo.Čakajte moja mama nekaj govori.naj slišim!kar je govorila je zgledalo takole
POGOVOR:
mama-M,Jaz-J
M: bla bla bla spala bla bla boš v bla sobi s Simonom.
J: a lahko ponoviš?
M: rekla sem da bosta s tvojim bratom imela skupno sobo.
OMG.spet poslušanje biologije kemije matematike..skratka samih nepomembnih oslarij.S simonom sva šla v sobo.Zvrtelo se mi je v glavi.ko pomislim kje zdaj živimo me zvija v želodcu.to je kot trema vendar je 100x huje.Čez 1 teden grem v šolo ker bo konec počitnic.Usaj to.ta teta justy je pa od vraga.še to ne.usaj sosedov nimamo,kar je še bolje.
POGOVOR:
Simon-S Jaz-J

S: a si že slišala da pri MAT...
J: bla bla...
S: kaj si rekla?
J: OH pozabi.
Še nekaj da se ne boste čudiliIMON JE PIFLAR!
Tedaj je mama poklicala:
VEČERJA!!!

Najina soba s smrdljivim bratom simonom:

spalnica:

slikana je iz kota
next?
13. avgust 2012
Zmotila sem se.oprostite namesto IMON JE PIFLAR piše:
simon je piflar

p.s. danes nebom več mogla nextat ker je pozno.
pa hvala bralcem
13. avgust 2012
u68138
u68138
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
13. avgust 2012
bom nextala takoj ko se zbudim.prisežem.
pa da se ne boste čudil če bom pisala ob 12 zjutraj.veste,rada poležavam v postelji
13. avgust 2012
u68138
u68138
Hehe vem kak je to,... saj jst sem ista
13. avgust 2012
u94182
u94182
neeeeext
14. avgust 2012
evo zdejle nextam
14. avgust 2012
Ko sem šla do mize v scary kuhinji mi je zastal dih.trikrat lahko ugibate zakaj.pa saj ne boste uganili.za večerjo so bile krvave hrenovke,usaj mama jim je tako rekla.seveda se jih nisem niti dotaknila,kaj pa mislite!TAKOJ V SVOJO SOBO! mi je zakričala mama.OK OK že grem sem ji rekla,in šla.Šla sem po poti do svoje sobe.naenkrat sem ugotovila da so tam še ene zavihane stopnice.odšla sem gor,ker me je tako zanimalo.Uuu.oblila me je kurja polt.Aha!ŠE SREČA DA IMAM VŽIGALICE s sabo.Takoj sem uporabila eno.kakšna soba! izgledala je kod podstrešje.saj je tudi bila podstrešje.Čakaj čakaj kaj je p un papirček tamle sem si dejala.pogledala sem papirček na katerem je z razpackanim črnilom pisalo:
V ČUDNI KRSTI,KI TO NI,
JE MOJ KLJUČ DO VSEH LJUDI.
ČE RESNIČNO IN LAŽNO STA ENAKA,
MOJA SLAVA ŽE K TEBI KORAKA.
VIŠJE,ŠE VIŠJE SE POVZPNI,
VSO SREČO TI SKRITI PRIJATELJ ŽELI.
Utaknila sem listek v žep stekla v svojo sobo in ravno zatem je sobo odprla mama.pogledala je če je vse uredu in šla.ura je bil že koraj 12 ponoči.umila sem si zobe oblekla spalno srajco listek uzela i ga skrila v moj kovček z geslom
če vas zanima geslo kovčka je: 1230
nato sem hitro zaspala.
Podstrešje:

14. avgust 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext !
14. avgust 2012
še 3 nexte
14. avgust 2012
next
14. avgust 2012
next
14. avgust 2012
ok pa še 1 next od drugih bralcev
14. avgust 2012
next
14. avgust 2012
ok ok pa bom nextala zdajle.samo nexti morajo biti še od drugih bralcev
14. avgust 2012
neeeeeeeeeeext
14. avgust 2012
Ko sem se zbudila je bilo že jutro.šla sem dol v kuhinjo saj sem bila sestradana.hitro sem pojedla kosmiče,se oblekla v srajco in šla s psičko v park.oh zelo mi je žal,use pozabim povedati.imam tudi psičko majo,ki gre vedno z mano na sprehod.torej ko sva z majo takole hodili,sem potegnila iz žepa listek,My secret(moja skrivnost): listek sem uzela pred sprehodom iz kovčka.še enkrat sem pazljivo prebrala vse rime,in ker se mi ni svitalo čisto nič sem šla nazaj v naš plesnivi dom,no vsaj jaz mu tako pravim.V naši hiši sem šla spet na tisto podstrešje.na polici s knijgami jem videla veliko čudnih knjig npr. kako uzgojiti škrate,čakaj!v oči mi je padla knjiga o škratih.obrnila sem jo in na zadnji strani je pisalo:
KDOR JE TO KNJIGO IMEL,
JE SLABO DOŽIVEL.
omg kdo bo verjel temu.Uzela sem knjigo,se zaklenila v sobo in brala do večera niti večerja in kosilo me nista zanimali.v knjigi je pisalo..
Moj zajtrk:

Moja psička:

14. avgust 2012
neeeeeeeeeeeeeeeext sam neštekam kaj je pisal v knjigi?
14. avgust 2012
to boš izvedela v nadaljevanju.še 3 nexte od drugih oseb
14. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg