Forum
Hej napisala bom zgodbico upam, da ti bo ušeč.
---------------------------------------------------------------
Dobr dan! Sem Sarah. Sem iz Velike Britanije-London in ljubim črne ljudi.Zelo rada imam glasbo. Veliko pojem in plešem. Rada bi igrala violino, a mi je brat rekel, da ga bi to sigurno motilo. Mami se je potem odločila da mi raje kupi psa z imenom: Aja. zlati prinašalec. Zdaj je star 1 leto in pol. Preveč govorim. To je moja slaba lastnost. Ne morm se sutaviti haha. Sem posebna punca. Srednje postave in majhna. Stara sem 13 let in hodim v 8. razred.Moja mama se imenuje Helena. Oče pa je Blaž. oba sta zdravnika imam ju ZELOO rada. Ker mama in oče veliko zaslužita, imamo zeloo veliko stanovanje na vrhu stolpnice. Imam tudi brata Jacka on je star 16 let. Hodi v 2. letnik gimnazije. Jaz ga ne maram in mislim, da me tudi on ne mara. Velikokrat se kregava in večkrat me udari. Nikoli ga ne zatožim mami ali očetu, ker...

Dala bi slikice pa mi neki ne dela. Rabim 5 nextov pa pišm naprej.
Pa še moja pravila:
- Ne oglašuj, ker dobiš nazaj modr linkec,
-Ne kregejte se!
- Zabavajte se !

Ali boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

18. januar 2014
hahah tut ti ne oglašuj na mojih temah, ker mam tut jaz neka pravila tak ko jih maš ti tut!!
moj link:
http://www.igre123.com/forum/tema/vedezevanje-brezplacno!/64936/3

pa po vse vrjetnosti nebom brala, ker mi zgodba ni zanimiva in je nelogična, npr. že v povzetku piše da je sarah brat od nje jo pretepal nazadnje pa si ti napisala, da se onadva večkrat skregata brat pa jo potem udari...
18. januar 2014
u71250
u71250
ajde naj bo next.. sam je res mal nelogičnu.. npr. '' Sem posebna punca. Srednje postave in majhna. '' al pa '' Mami se je potem odločila da mi raje kupi psa z imenom: Aja. zlati prinašalec. Zdaj je star 1 leto in pol. '' ni aja psička?
pa enkat začetek povedi pišš z veliko drugič pa z malo...
no naj bo useen next..
18. januar 2014
Next NUJNO
18. januar 2014
daaaaj nexxxxt! <3
19. januar 2014
next?
19. januar 2014
Še en next
19. januar 2014
next
19. januar 2014
Next
19. januar 2014
hvala za nexte
------------------------------------------------------------------------------
Mi vedno zagrozi, da me bo ubil ali da mi bo uzel telefon...
Zdle sm prišla iz šole in končno je petek jes!Pa še počitnice so. Brata še ni bilo doma, a videla sem kovčke od mame in od očeta. Šla sem v spalnico, in vidla da se obadva nekam odpravlata. Mami mi je rekla: lubica z bratom bosta 3 tedne sama. Jaz grem v Afriko, kjer bom zdravila otroke, oče pa gre v Pariz na izobraževanje za tri tedne. Zelo te bom pogrešala. Ampak saj imaš brata, ki bo pazil nate. Iz oči so mi pritekle solze. Hitro sem si jih obrisala, da ne bi mami videla, da jokam. Z bratom tri tedne sama?!! Tega nisem rekla na glas ampak sem si samo mislila OMG no! Veš čas me bo pretepal in mi ukazoval.
Ali boš zmogla brez mene 3 tedne? Jaja seveda bom. Pa ne kregajta se z bratom, imejta se rada. Mislila sem si: to se ne bo zgodilo.
Z mami sva se objeli in si dali poljubček. Potem sem objela še očeta. Počakali bomo še brata, da se vsi skupaj poslovimo. Očka ima let čez 3 ure, jaz pa čez 2.
Ko je prišel brat domov , me je pocukal za lase, potem pa stopil do mame. Ali se kam odpravljate? Da mu je odgovorila mama z očkom greva na potovanje. Ali boš lahko pazil na svojo sestro? Da da seveda. Poskrbel bom, da bo odšla pravočasno spat in imela dovolj hrane. No pa ne kregajta se prav? Prav ne bova se. Imela se bova rada, sva ji odgovorila. Babica bo prišla vsako nedeljo, in skuhala kosilo. In Sarah tebi sem najela inštruktorja matematike. Glej da bo imela Aja dovolj hrane in da jo boš redno sprehajala.
Napisala vama bom še seznam, kaj morata vsak teden narediti:
Sarah:
-pospravi svojo sobo,
- v pralni stroj daj perilo,
-obesi ga, ko bo oprano,
- skuhaj vsak dan kosilo in priprave zajterk ter večerjo tebi in bratu,
-v dnevni sobi pobriši prah.
Jack:
-posesaj celo hišo,
- pospravi svojo sobo,
-daj v pralni stroj posodo,
- zloži jo, ko bo opralo,
- pomagaj Sarah.

P.S.: ne kregajta se in imejta se rada! Vajina mami in oči.
--------------------------------------------------------------------------------
vsaj 6 nextov pa naprej pišem
19. januar 2014
nextt
19. januar 2014
u156571
u156571
next!
19. januar 2014
next

+ o moj bog no dej uporabljej kej narekovaje ( " " ali >> << ker se ful težko prepozna kaj je govor in kaj samo pripoveduješ....
19. januar 2014
ja ja sej to je
19. januar 2014
next + se strinjam z ●ℭøƈα ƈøℓą●
19. januar 2014
u157816
u157816
next + strinjam se z ●ℭøƈα ƈøℓą●
19. januar 2014
u162141
u162141
nexxt
20. januar 2014
nekšt + strinjam se z ●ℭøƈα ƈøℓą●
20. januar 2014
u156571
u156571
Se strinjam
20. januar 2014
u156571
u156571
Next
20. januar 2014
u71250
u71250
next
21. januar 2014
nexxtt
21. januar 2014
Next
21. januar 2014
Bom nextala. Se opravičujem kr skori nč ne pišem. Sm ni časa šola pa to...
•-•-•-•-•-•-•-•-•-•-•-•-•-•-•-•-•-•-•-•-•-•-•-•-•-•-•-•-•-•-•-•-•-•-•-•-•-•-•-•-•-•
Ko sta mama in oče odšla, sem se odpravila v sobo in naredila domačo nalogo. Ko je minilo nekje pol ure je brat stopil v sobo in rekel: "tamala prid greva u trgovina da nabauva use za jutr." Rekla sem: "da" In odšla sva.
Nabavila sva veliko sadja, zelenjave, nekaj pijače in žemljice. Ker smo stanovali blizu marketinga, sva odšla peš.
Ob šestih sva prišla domov, brat mi je rekel: "zloži vse! Jaz se grem uredit, ker grem zvečer ob osmih na eno zabavo. Tebe bom zaklenil notri. Glej, da boš do pol desetih v postelji! Najkasneje ob desetih se bom vrnIl." "Vredu." Sem mu odgovorila in zložila stvari.
Oči mi je poslal sporočilo po telefonu:
Heej! Upam da se imaš lepo. Jutri ob enajstih pride inštruktor matematike. Pozdravi brata. Imejta se lepo, vajin oči!
Očitu sem nazaj odgovorila:
Vse je vredu! Z bratom sva bila v trgovini in kupila hrano. Imava se zelo lepo zvečer sva se dogovorila, da se bova igrala družabne igrice.
Adijo tvoja punčka!

Seveda sem se za družabne igrice zlagala. Brat bo uzunaj jaz pa v postelji.
Upam da vam je ušeč. Če mate še kakšn komentar pa kr napišite.
6 nextov
25. januar 2014
next
25. januar 2014
u156571
u156571
next zelo dobro pises!!! si nadarjena !!!!!!!!!!!!!!!! fhool!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ne morm verjet da obstaja kdo k tako dobr piše.
25. januar 2014
Hvala Cool girl to mi ful velik pomen
25. januar 2014
u156571
u156571
nzk
25. januar 2014
u157816
u157816
next
supr pišeš
25. januar 2014