Forum
u84215
u84215
Živjo, ime mi je Maribella-Lynette in sem stara 14. Vsi me kličejo Mary, ime Lynette mi ni niti podrazno všeč! A sem ga dobila po babici, ki je umrla malo pred mojim rojstvom. Zato me Lynette kliče samo še dedek. In včasih Louis kadar me hoče razjeziti. Louis je moj starejši moj brat , ki je star 17. Imam še mlajšo sestrico Kristine-Emma ki je stara 8 in jo kličemo Kiki, seveda pa je bilo mami treba še ene sestrice ki ji je dala ime Rosemarie-Gertuda. Včasih ko se zgražam nad svojim drugim imenom se spomnim na Rose ki ima še bolj grozno ime in se mi res zasmili. Rosemarie je stara 2 leti in je posvojena. Je zelo prisrčna deklica ampak res nevem kaj je bilo treba moji mami ji dajati ime kot da smo še zaostali. Moji mami je ime Abigail, mojemu očetu pa Marcos. Že nekaj let živimo ločeno. Jaz bi se z veseljem preselila k očetu a mi mati tega nedovoli. V šoli nimam najboljše prijateljice ampak si jo zelo želim.

Boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

15. april 2012
u84215
u84215
Sam malo slikic da boste meli bolšo predstavo zgodbe
Jaz Maribella:

15. april 2012
u84215
u84215
Louis:

15. april 2012
u84215
u84215
Kristine-Emma: (ps. pomota stara je 6 ne 8 )

15. april 2012
u84215
u84215
Rosemarie-Gertuda:

15. april 2012
u84215
u84215
Mati:

15. april 2012
u84215
u84215
Oče:

15. april 2012
u84215
u84215
Naša hiša:

15. april 2012
u84215
u84215
Zgodba bo v veliki meri resnična! oziroma bodo notri dogodki iz mojega življenja! Imena so izmišljena!
Samo še mesec poletnih počitnic imamo. Joj kako gre to hitro. Jutri greva z Kiki k očetu. Tudi Lou (krajšava za Louisa) bi moral iti pa je s svojo punco Lizzy na počitnicah v očetovi počitniški hiši. Očeta sedaj sicer ni doma saj dela nekje v nekem kraju pri njegovih prijateljih, dela jim hišo. mislim zgrajena hiša je že ampak zdej je treba še okrog ograjo iz kamna in ostalo. In midve z Kiki greva prvič k njim. Komaj čakam saj že dolgo nisem videla očeta. Tja greva z vlakom. Jaz sem si stvari spakirala v kovček. Kiki pa jih je spakirala mati. V svojo torbico sem dala polnilec, križanko, revijo bravo, ličila, denarnico, Ipod in slušalke in še nekaj takih drobnarij. Zjutraj nama je mama pripravila sendviče. Potem nama je začela dajati še nevem kako veliko pijače, energijskih tablic in ostalega. Videla sem jo kako je bila živčna. Ustavila sem jo sredi dela jo prijela za rame in ji rekla: ''Mamii! Z vlakom greva, vožnje je pou ure! Pol bova pa tut tm duble zajest! Razumš? Nerabva kaj js vem kok stvari sej negreva peeš!!!! '' Potem je zavzdihnila in me objela. Nakoncu sva vsaka vzeli en sendvič, plastenko vode ali soka. Potem smo vse skupaj mati,jaz,Kiki in Rose odšle na železniško postajo. Poslovile smo se in z Kiki sva odšli na vlak. Med vožnjo sem poslušala glasbo, brala Bravo in se sms-ala z Terri-jem. Je eden mojih prijateljev ki jim lahko rečeš da so prijatelji. Žal pa so se z družino preselili na Finsko in se res že dolgo nisma vidla. Ko smo prispeli sva sestopili z vlaka. Ker sem bila prvič na tej postaji nisem vedela kam morama. Zato sma se vsedli na klopco in čakali. Kmalu se je zaslišal moški glas : ''Kiki,Maribella.'' Bil je oče. Vstala sem pograbila torbico in stekla k njemu. Enako je storila Kiki. Potem je očka prijel kovčka in ju odnesel v avtomobil ki mu ga je posodila tista Tatiana. Potem me je šeenkrat objel in me pogledal ter rekel. :'' joj si še zrastla.'' jaz sem se zasmejala in se vsedla v avto. Peljali smo se kakih 20 minut, ko smo prispeli pred ne še čisto dokončano hišo. Oče je stvari odnesel noter v eno sobo. V katero sva mu sledili. Kasneje sva spoznali še Tatianino hči Izabello(1. Sina pa ne saj je tudi nekje s punco. Potem sva z očetom odšli čez neko jaso in gozd do velike hiše, kjer živijo Tatianina sestra z družino. Tatianini sestri je ime Talia živi z možem in 5imi hčerkami. Možu je ime Carl. Hčeram pa Sammy(15),Nadie (12),Mariah(,Ianna(6),Lucy(5)............................................................................................. Sej zdej se bo počas zakompliciral Sam sori k morm spat:'DMami teži!
..Next?;*...?
15. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg