Forum
Hay... moja PRVA zgodba, upam da vam bo všeč, ker meni je všeč
Pisala jo bom po delih,... aia nekaj še upam da boste poleg besede NEXT napisali kaj vas moti v zgodbi, kaj bi spremenili, kaj dodali, in kaj vam je všeč... eh dovolj o tem...
Hodim po dolgem hodniku ko na moji desni strani vidim mala bela vrata. Točno vem kaj je za njimi. Stopnice ki vodijo na naše podstrešje. Pomislim naj vstopim ali grem dalje, nekaj mi pravi da naj vstopim in res poskusim odpreti, odprejo se malo zaškripljejo ampak se komaj sliši. Pogledam kje je stikalo saj je bilo zelo temno, opazim ga na moji levi, vklopim. Prostor postane tako svetel, da me zaslepi komaj gledam… uči se navadijo vstopim, hodim po starih lesenih stopnicah navzgor. Ni me bilo strah saj sem prostor poznala, ko sem bila mlajša sem se vsaki dan igrala tu na podstrešju, žal nisem imela veliko prijateljev, da bi se lahko igrala z njimi izven hiše… ko prispem do vrha stopnic se mi pogled ustavi na velikem zaboju z ključavnico v obliki srca. Roka mi pobegne do mojega vratu, saj sem imela okoli vratu nosila ogrlico z ključem, ključem ki je odpiral to ključavnico. Odprem si ogrlico in z ključem odklene ključavnico. Odprem zaboj. V njem poiščem zvezek na katerem je bilo narisano polno srčkov in bil je za zaklenit. Ko ga vidim med vsemi temi starimi stvarmi, ga vzamem v roke. Ogledujem si ga in premišljujem ali ga naj vzamem ali ga naj odložim nazaj v zaboj ter zaklenem ter grem od tu? »NE!« rečem. Obdržim ga v rokah vstanem in odidem iz podstrešja za sabo ugasnem luč in zaprem vrata, kot da me ne bi bilo tukaj. Hodim po hodniku naprej vse do moje sobe. Usedem se na kavč, ki je bil poleg moje postelje. Z roko obrišem prah iz dnevnika ter po prostoru pogledam kje je medi okoli katerega je bila zapestnica z ključem od tega dnevnika…
Odklenem dnevnik. Nisem se mogla spomniti kaj že piše v njem saj je že kar nekaj let od kar sem prenehala pisati ta dnevnik.
Na prvi strani dnevnika sem prebrala…
_________
sedaj pa želim vsaj tri next, da zgodbo jutri nadaljujem.

HVALA vsem. !
28. januar 2013
u41640
u41640
next
30. januar 2013
maxsica... nadaljevanje zate.. hvala da si napisala next..

… hey! To je moj prvi dnevni, ki ga bom začela pisat 22.5.2000. točno pozabila sem ti napisati kako mi je ime? Kako se pišem? Koliko sem stara? Kdo sem?... ah čisto sem navdušena, da sem dobila dnevnik od moje matere. HVALA MAMI !!!!! rada te imama!
hahah.. še vedno ti nisem povedala kdo sem…  torej..
Ime: Lea
Priimek: Capttin
Starost: 16 let
Imam modre uči, dolge zlato rumene lasje, visoka sem 168 cm, 57 kg.
Dnevnik zdaj pa največja skrivnost, ki jo imam že 16 let, nihče tega ne ve razen mene, moje družine, mojih sorodnikov ter služkinje Pie in varnostnika Leona.
SEM PRINCESA!!!! Moja mama je kraljica Viktorija, kraljica Portugalske. Moj oče pa kralj Danny. Ja torej sem hči kralja in kraljice… pšššššššššššt to ne sme nihče izvedet. Vse do mojega 18 rojstnega dne!!!
Hodim v prvi letnik najbolj priznane gimnazije v državi. Gimnazije Harvard. 
Zelo rada imam živali, saj doma imamo dva zlata prenašalca, ki sta sedaj z mano v moji sobi. Enemu je ime Rio drugi je pa psička pa je Ajša. Rada tudi plešem ter pojem. Ampak vsi me imajo za manekenko jaz to nočem!! Ali ni dovolj da sem princesa? Ne sedaj sem še lepotica, ki me vsi na šoli žalijo, ponižujejo saj nosim oblačila, ki niso primerna za PRINCESO, oblačila ki so včasih umazana, strgana, so mi premajhna ali prevelika. Nočem, da izvejo da sem princesa, želim da me imajo za navadno punco, ki obiskuje gimnazijo Harvard. Žal tudi ta navadna punca ne morem bit, saj sem ˝piflarka˝. Ne bom se predala UČIM SE ZASE in ne za neumne ˝PRINCESKE˝na šoli. So tri princeske… Kim, ki je glavna, ter dve cucki, ki ji sledita na vsakem koraku MELY in LENY. Kako mi gredo na ŽIVCE…!!!! Naj me pustijo na miru!! Saj ko bodo izvedele da sem PRINCESA jim bo žal!! …
Sory! Grem mama me kliče... ADIJO <3

seveda morem v dnevnik prilepiti tudi eno sliko mene.. ja to sem jaz.
30. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg