Forum
Sedel je v svoji sobi in razmišljal. Pred njim je na prižgan računalnik utripalo opozorilo. Prebral ga je. To je bil Kellyjev urnik. Pisalo je: če si naredil nalogo greš lahko na klepetalnico. Starša sta mu izklopila internet in ga vsak dan vklopila natanko ob 18:00. Kelly je pogledal na nedokončano seminarsko nalogo, ki je ležala na postelji. Vedel je, da je to najbolša priložnost, da si zviša odlično oceno in obdrži svoj ugled. Ugled? Pa kaj še. Na šoli je veljal za zgubo. Ni imel prijateljev, ki bi ga branili pred zafarkavenjem. Vsi so se nagnetli okoli njega, ko je imel edini narejeno domačo nalogo . Brigalo ga je, če jih zanima samo zaradi tega. Užival je v trenutkih pozornosti. Kliknil je na ikono za net in hitro vtipkal besedo klepetalnica. Pobrskal je po straneh, ki so se mu odprle in se prijavil na svojo najljubšo klepetalnico. Keer je šola tako vplivala na njega si je v klepetalnici dal ime z001. To naj bi pomenilo zguba številka 1. Prišel je v prvi prostor klepetalnice in se odločil, da gre naprej. Šele v petem prostoru se je ustavil saj je nekdo omenjal njegovo ime. Ne ime na klepetalnici, vendar pravo ime Kelly Kent.

SE NADALJUJE...
Napište, če je dobr pa če nadaljujem
22. junij 2010
Kelly:

22. junij 2010
Pogovr v klepetalnici je tekel tako:

Moro: A gdo pzna fanta po imenu Kelly Kent?
**baby**: Kelly Ket?
Moro: Da.
**baby** To je ena zguba iz naše šole. Zakaj ga iščete?
Moro: Njegov stric sem in rad bi govoril z njim.

Kelly se je zastrmel v ekran. Odkar je pomnil ni imel sorodnikov ali pa jih ni poznal. Razlog je bil, da sta njegova biološka starša že zdavnaj umrla v letalski nesreči. Kelly se s tem ni pretirano obremenjeval. Ljudje so umiralali nekoč, umirajo danes in umirali bodo jutri. Nekateri umrejo v terorističnem napadu, nesreči ali naravni katastrovi (npr. plazovi, potresi, poplave...), drugi pa umrejo v miru in povsem naravno. Kelly je še zmeraj strmel v ekran nato pa napisal nekaj besed.

z001: Jaz ga poznam. Njegov sošolec sem. Mu kaj sporočim?
Moro: Povej mu, da se jutri dobiva pred šolo in naj s seboj pripelje 3 ljudi. Vse se bo uredilo... Kelly.

Kelly je prestrašeno pogledal ekran. Le kako je Moro vedel, da je to napisal on. Bil je osupel in vesel, saj je spoznal nekoga, ki mu bo lahko zaupal Moro pa mu bo veliko lahko pojasnil - vsaj mislil je tako.

SE NADALJUJE....
plis komoentirite
23. junij 2010
u14096
u14096
Nadaljuj!!
23. junij 2010
Kelly je bil v težavah. Koga naj pripelje? Vsi so ga sovražili. Nato se je spomnil na soseda Justina. Odšel je do njegove hiše in potrkal. Odprel mu je Justin. "Oh, ti si. Smo še tega mi je mankalo." "Če hočeš lahko grem" je bil vljudeen Kelly čeprav si tega ni želel. "Ne, samo sprehodiva se. Nočem biti doma. Mama me kar naprej nekaj sprašuje. Veliko težav imam." "O.K. " " Zadnič me je zasledoval nek tip. Potem me je udaril po glavi, da sem skoraj izgubil zavest in ko sem ga videl se mi je zdel podoben Freddyju iz filma Mora v ulici Brestov" Kellyja je zmrazilo nato pa se je zasmejal. Smehu se je pridružil tudi Justin. Po pogovoru je Justin pristal, da bo šel jutri z Kellyjem do šole. Takrat še nista vedela kaj ju čaka in sta se brezkrrbno smejala drug drugemu. Kmalu bosta izvedela, da sta njiuni usodi prekleti...
23. junij 2010
Justin:

23. junij 2010
DEJ HITR NADALJUJJJ!!!
23. junij 2010
Kelly se je poslovil od Justina saj sta prehodila pot, ki sta si jo zadala. "Ne morem vrjeti, da si se ob moškem, ki te je napadel spomnil na Freddyja. Preveč gledaš televizijo." "Kdo me obsoja! Nekdo, ki cel dan visi na računalniku in se pogovarja v klepetalnici." Justin se je zdrznil in ustavil. Kelly je pogledal v smer v katero je gledal Justin. Na klopci je sedel moški z očali in bolščal v njiju. Zgledal je kot politik ali... agent. "Stavim, da naju opazuje." je Justin zašepetal Kellyju. "Hej ti!" je zaklical Kelly in se pognal proti moškemu. Vman ko 10 sekundah je bil pri njemu. Kelly je bil nadarjen za kratke proge, vendar tega nhče ni opazil. Vseesn je bil prepočasen. Mož je takoj, ko ga je videl zdirjal do avta in odpeljal. Kelly je najdel vizitko. Na njej je pisalo: Tom Gaves na uslugo vsem, ki dobro plačajo. Z malim tiskom je pisalo: Opravljam vse vrste poslov. Kellyja je zmrazilo. Čisto vse vrste poslov? Je bilo mišleno tudi ugrabitve in .... in.... in....

next?
23. junij 2010
Tom Gaves:

23. junij 2010
u14096
u14096
Nadaljuj!!!
23. junij 2010
u6488
u6488
next!
23. junij 2010
in.... in.... umore??? "Kaj si našel?" je zaklical Justin. Kelly si je vizitko stlačil v žep in se nasmehnil. "Nič, čisto nič. Mislim, da moški ni opazoval naju." Pokazal je na drugo stran. Tam je na klopci sedela ženska stara približno 24 let. "Aha" je rekel Justin, čeprav se mu je zdelo, da mu Kelly nekaj prekriva. "Torej velja za jutri? Vidiva se pred šolo" je Kelly veselo rekel Justinu in odhitel domov. Na ulici se je temnilo in Kelly je imel slab občutek. Obrnil se je in zagledal ....

A vas res zanima, ker ni glih velik komentarjev in bralcev
24. junij 2010
DEJ PLIS NADALJUJ!!!!!!!!!!!!!!!!!
ME FULL ZANIMA!!
24. junij 2010
ja nas zanima.
24. junij 2010
če neuš pisala naprej te bom jz pršla ubit..
-
-
-
-
jokeee
24. junij 2010
Piši napreei :3
24. junij 2010
Obrnil se je in zagledal črno mačko, ki je prečkala cesto. Ker je bil vraževeren je trikrat pljunil čez ramo nato pa stekel domov. Prišel je domov in pogledal po svoji sobi. Prvič je razmišljal o starših. Le kakšna je bila njegova mama? Lepa ali je bila v srednji šoli očalarka z mazolji? Kakšen je bil njegov oče? Postaven in mišičast ali zavaljen in izjemno inteligenten? Iz žepa je potegnil vizitko. Tom Gaves je bilo napisano z zlatim in poševnim tiskom.
24. junij 2010
Odšel je do računalnika in vtipkal njegovo ime. Odprel je njegovo uradno stran. Na njej je bil seznam strank. Josh Kent je bil prva stranka na seznamu. To je zagotovo njegov stric. Le kaj dela na seznamu strank Toma Gavesa?
24. junij 2010
u14096
u14096
nadaljuj!
24. junij 2010
nexxt!!!!!!!!!!!!!!!
25. junij 2010
npreeej...pa tale Kelly je igrauc..pa lep jee
25. junij 2010
Ok sam še stuširat se grem
25. junij 2010
ddddddddddddejmo ta Zgoba bo na svetovnem vrhi 4 ever!!
jokeeee!! ma je res ccccool
25. junij 2010
Vrjetno ni nič takega si je mislil Kelly. Stric mu je povedal, da izdeluje videoigre. Kul a ne? Vrjetno je Tom Gaves preiskoval njegove tekmece. Na vizitki je vendar pisalo 'opravlja vse vrste posljev'. Kelly je zazehal nato pa zaprel spletno stran. Ko je gledal črke napisane na strani Toma Gavesa se mu je začelo vrteti. Stran je bila črna črke pa živo oranžne. Le kaj se lahko še zgodi? Bo Kelly preživel teden, ki se je bližal? Kdo ve.

P.S. dva tedna me ne bo pa nobenmu nočem dat zgodbe za pisat tko, da boste za nadeljevanje moral počakat. Se vidmo čez dva tedna!
25. junij 2010
Aja CattY! Un na sliki k nej bi bil Kelly je Josh Hutcherson moj najljubši igralc
25. junij 2010
Pa za Jessico. Tnx, itak pišem še eno zgodbo. Pa jo bom dala narest kot knjigo. Sam moja naj. frendica in frend vesta o čem se gre... pa jima je ful cool una zgodba (sej je res).
25. junij 2010
sm že nazaj jutr nadaljujem
10. julij 2010
Ob 5.30 je Kellyju zvonila budilka. Sonce še ni začelo vzhajati. Kelly se je ob zvoku budilke pretgnil, trenutek za tem pa odšel v kopalnico.. Imel je svojo kopalnico in to dejstvvo ga je vedno razveselilo. Ko je pogledal v ogledalo je videl, da je v slabem stanju in se odločil, da se gre stuširat. Voda je nežno objemala njegove okončine in jih prebujala. Stopil je iz pod tuša in si spodnji del telesa zavil v brisačo. Ob pogledu na njegovo telo bi veliko žensk omedlelo. Imel je izklesan trebuh, saj so ga krasile mišice pridobljene s trdim delom. Mišice na rokah je imel rahlo napete, noge so bile suhe, vendar bi se lahko primerjal z atletom. Zgledal je robat, vendar nežen. Kakšna kombinacija! Kje še najdeš takega fanta?! Ampak Kelly je imel smolo. Bil je nepriljubljen med fanti in zato nezaželjen med puncami. Fantje so diktirali tempo življenja. Ampak kmalu se vse lahko spremeni. In kmalu bo prišel čas, da zguba postane legenda. Kelly se je tegal zavedal. Vedel je, da se vse lahko obrne in na to je bil pripravljen. Oblekel si je črno trenirko z zelenim robom, zeleno majico in zelene superge. Superge so bile razvlečene, saj jih je uporabljal vsak dan.. Tudi danes se je odpravil na tek po parku. Utrjeval je vzdržljivost in si krepil mišice. Menil je, da sta vzdržljivost in moč ključna za preživetje. In to je veljalo. Vsaj v njegovem primeru.
next?
11. julij 2010
ja itak moreš nextat
27. julij 2012
nexxxt
02. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg