Stara sem 15 let in že približno 3 mesece zelo rada poslušam Green Day. Ta želja po tej glasbi se mi je v zadnjem tednu zelo povečala in sem obsedena z glavnim pevcem Billiem Joem Armstromgom. Vem, da je star 41 let ampak za mene izgleda kot 25-letnik. In sem zelo obsedena z njim. Celi dan iščem novice o njem, o skupini Green Day, v šoli več ne sledim pouku, ne morem se več učiti, ker mi po glavi vedno gre njegova glasba in njegov glas. Včasih še kar začnem z nogo ob tla tolčti, ker lovim ritem iz pesmi, ki mi hodi po glavi. Ker igram električno kitaro (sem še začetnica) se mi je povečala želja, da bi igrala rock-punk glasbo in Billia Joea Armstringa posnemam po njegovih gibih in načinu igranja na električno kitaro. Ne vem kaj je bilo danes z mano ampak sem začela še snifati vlažilne zelo odišavljene robčke in to celi dve uri, da me je že bolela glava, ampak me je ta vonj spomnil nekako na Billia. Ko sem danes prišla domov iz šole pa sem na you tubu poslušala pesem z naslovom Viva La Gloria in sem začutila neznansko moč in željo po Billiu in sem nepremišleno v roke vzela britvico in se porezala po spodnjem delu leve noge in istiskala kri približno 1 uro. Je to res obsedenost? Kako se lahko tega znebim? Kaj naj naredim, da ne bom več obsedena z Billiem Joem Armstrongom????
03. junij 2013
Nemoreš nič..
04. junij 2013
kako da ne? kaj naj naredim. tip je star 41 let, jas pa 15 pa sem čist obsedena z njegovim stilom, glasom in lepoto!
04. junij 2013
Zdravo v takih letih si in to je normalno sem bila tud jaz taka sedaj sem se umirila moja naj skupina sta def leppard pevec Joe elliott pa guns n roses slash kitarist pač. To je normalno in z leti boš to pozabila. Pač Billie je tvoj idol in to je normalno, da ga mal oponašaš samo rezat se pa zarad tega ni treba pa robčkov snifat, ker je zdravju škodljivo. Sicer pa, če pomisliš na rezanje raje se spravi risati portret Biilia in si predstavljaš, da pred tabo sedi in ga prerisuješ in te bo minila želja po rezanju.
06. junij 2013
sem ga že risala, sedaj pa že imam napisanih 15 strani o občutkih do glasbe green daya, njihova muska me vedno bolj privlači
06. junij 2013
Boš videla, ko boš starejša te bo minilo sicer pa ti bo pomagalo, če boš še kakšn drug band poleg green day poslušala npr AC/DC, Skid Row. Europe...
08. junij 2013
deja98,js ga poslušam ž odkar sm stara 5 let in ne morm nehat... Čisto sm pa obsedena z njihovimi muzikami pa te čist razumem ko reeš da zgleda star 25 let...

26. junij 2013
awwwwh on je.... <3
26. junij 2013
I don't care how old is he,he is my crush... <<<<<33333333
26. junij 2013
<3 <3 billie joe armstrong <3 <3 <3 pa tre pa mike tudi nista slaba <3 <3
26. junij 2013
1. Billie 2. Mike 3. Tré Cool po mojem mnenju
27. junij 2013
1. billie 2. tre in mike, za trea in mika se ne morem odločiti. če gledam po zunanjem videzu sem za trea, ker vidi bolj mlad. če pa gledam po drugih lastnosti kot so glas, pa da je smešn pa da pritegne ljudi pa sem za mika.
27. junij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg