Forum

To je učilnica za obrambo pred mračnimi silami ali s krajšavo OPMS. Ta spletna stran deluje v sklopu forum teme B R A D A V I Č A R K A.
http://www.igre123.com/forum/tema/b-r-a-d-a-v-i-c-a-r-k-a/57340/3
Ker je ta predmet obvezen lahko to spletno stran komentirajo ZGOLJ IN SAMO učenci ki obiskujejo zgoraj omenjeno šolo.Oglaševanje, verižci ali kaj podobnega so PREPOVEDANI!!! Tukaj delate domače naloge in podobno.Če imate kakeršnokoli vprašanje vprašajte.
Pri obrambi pred mračnimi silami se bomo učili o mračnih silah in kako se jih ubraniti.Učili se bomo tudi o kletvah, ki jih je drugače prepovedano uporabljati, kot tudi o protikletvah ki vam bodo koristile če se srečate z mračnimi silami.
Prva lekcija pride kmalu.
Lep pozdrav,
Flour Delaclour
01. julij 2013
OK
01. julij 2013
1. lekcija
BAVKAR
Bavkar je zli duh, ki nima soje prave oblike, saj se spremeni v največji strah čarovnika.
Bavkarja najdemo v kakšnih temnih omara, predalih,...Uženemo ga pa z urokom "Riddikulus". Urok deluje tako, da si moraš najprej zamisliti kako bi bavkarja ko se bo spremenil v tvoj največji strah čim bolj osmešil.

---> klikni
Bavkarja najbolj zmede množica ljudi, saj imajo različne strahove in neve v kaj naj se spremeni in zgodilo se je že da se je naprimer en čarovnik najbolj bal kač, drugi pa mumije in bavkar se je potem spremenil pol v kačo pol v mumijo in sploh ni bil strašen. Za bavkarje je najbolj sramotno če se mu smejiš, zato je urok "Riddikulus" tako učinkovit.

DN:
odgovori na vprašanja:
1. KAJ JE BAVKAR?
2. KJE NAJDEMO BAVKARJA?
3. V KAJ BI SE SPREMENIL BAVKAR ČE BI STOPIL/A PREDENJ?
4.KAKO BI GA NAREDIL SMEŠNEGA?
02. julij 2013
NALOGA
1. KAJ JE BAVKAR?
2. KJE NAJDEMO BAVKARJA?

1. Bavkar je zlobni duh.
2. Bavkarja najdemo v temnih predalih,omarah in tako dalje.
3. Če bi se postavil pred bavkarja bi se bavkar spremenil v moj največji strah.
4. Bavkarja bi naredil smešnega s urokom Riddikulus.
02. julij 2013
DN:
odgovori na vprašanja:
1. KAJ JE BAVKAR?
2. KJE NAJDEMO BAVKARJA?
---------------------------------------------------------------------------------------------
1.Bavkar je zli duh
2.Bavkarja najdemo v temnejših prostorih npr. omarah
3.Spremenil bi se v moj največji strah
4.Smešnega bi ga naredil če bi prednjega dal množico ljudi in bi se spremenil npr. v 2 straha (če bi bila 2 človeka) in bi izgledal smešno
02. julij 2013
1. KAJ JE BAVKAR?
2. KJE NAJDEMO BAVKARJA?

1. Bavkar je zli duh, ki nima svoje prvotne oblike.

2. Bavkarja najdemo v vseh temnejših prostorih (npr.: omarah).

3. Spremenil bi se v mojem največji strah; to so kače.

4. Imamo več načinov, da ga osmešimo. Najbolj ga je sram, ko se pred prostor, kjer se nahaja postavita dva človeka (ali več), ki imata različne strahove. Tako se spremeni v pol enega strahu in pol drugega. Lahko ga osmešimo tudi z urokom Riddikulus. Jaz bi svojemu strahu dodal veliko nog ter ga dal na kotalke. Upam, da bi ga to osmešilo!
02. julij 2013
1. Bavkar je zli duh, ki nima svoje prvotne oblike

2. Bavkarja najdemo v vseh temnejših prostorih

3. Spremenil bi se v mojjem primeru črna udova

4. Imamo več načinov, da ga osmešimo. Najbolj ga je sram, ko se pred prostor, kjer se nahaja postavita več ljudi, ki imajo različne strahove. Tako se spremeni v več strahov. Lahko ga osmešimo tudi z urokom Riddikulus. jaz bi ga oblekla v ugly betty
11. julij 2013
http://www.igre123.com/forum/tema/kateri-film-je-to/58318/1
moja nova forum tema ki jo opravlama s [sin cara]. če koga zanima.
drugače pa oprosti ker oglašujem
12. julij 2013
a ni tko da sam učenci lohka oglašujejo pa to si že povsod oglasila!!!!!
12. julij 2013
js?
12. julij 2013
ja mislm da ti
22. julij 2013
sej sm učenec
22. julij 2013
ja dej a sva frendici če ne me dodej...
22. julij 2013
ta film je nardila moja sestrica moj pa še pri
de
22. julij 2013
lepo. ampak kaj ma to veze z obrambo???
22. julij 2013
jaaaa sej vem sam men je tok ušwč da sem ga mogla nekje objavit pa tko al tko že ful doug časa ni nobene teorije zato...!!!!??
24. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg