Forum
u111151
u111151
Torej, z mojo najbolšo frendico lady_niki sva se odločile, da napišemo zgodbico o 1D. vem, da je takih zgodbic že veliko, ampk me smo velike fanice od njih in hočmo svojo. če ti kej ni prov, lahko klikneš na en rdeč kvadratek s križcem u zgornjem desnem delu. Torej, zdj veš, o čem se bo šlo. U naslednih komentih pa prihajajo moji in nikini nexti

boš brau najino zgodbico??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

30. oktober 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext.!
30. oktober 2012
u111151
u111151
hvaaala za tvoj next! <333
30. oktober 2012
ni kej..< 3
30. oktober 2012
u18680
u18680
hvala za nextić
30. oktober 2012
ni kaaj ;*
~ ●вι вℓα тαкι ριкυš ρα тυкι gℓαѕσναℓα zαмє.؟
●ℓιηк: http://www.igre123.com/forum/tema/.the-best-profile-on-igre-i2-and-more-
30. oktober 2012
u18680
u18680
Ok.Bom
30. oktober 2012
u18680
u18680
To je za najino prvo bralko ●.мωαн.● ...Uživejte <33
--------------------------------------SOPHIE-----------------------------------------------------------------
Živjo!Sem Sophie Wood.Danes je bil najbolši dan mojega življenja.Zbudila sem se v groznem sneženem jutru,da sem komaj prišla do nabiralnika.Ja,če te zanima sem poslala prošnjo v.....OMG!!!Sprejeta sem!!!!V London grem..!!Sprejeta sem bila na športno akademijo na Oxfordu.Z mano gre seveda tudi moja najbolša prijateljica brez katere ne morem živeti,Stephanie.Zgrabila sem telefon in jo poklicala.Zaslišala sem kričanje in natoprejete sva!!!
No,ja.Ljudje mislijo da sem le ena izmed špotrnikov,ki jim diši samo denar,a ni tako.Šport je moje življenje.Prijavila se bom na avdicijo za izbiro športnikov v Team Great Britain in upam da mi bo uspeli nekoč priti v to ekipo.Držite pesti.
Po desetminutnem norenju po hiši sta me starša le umirila in rekla naj začnem pakirat kovčke.Ja,nekaj izmed mojih najboljših del. Spakirala sem kar sem potegnila iz omare in se sploh nisem ozirala če sem vzela kako stvar moje mlajše sestre.Mislila sem si: Eh,saj ji bom pa raztegnila stvari.
Pakirala sem dve neverjetni uri saj se mi je vmes marsikaj zgodilo.Stephanie me je poklicala 20x in mi govorila kaj na vzamem s sabo.Pa mi je že šlo 45 min. Nato mi je sestra ukradla Iphone in sem jo morala prosjačit 15 minut,da mi ga jr vrnila,vmes je prišel še moj fant,pa ostale prijatelice in imela sem samo še pol ure da spakiram.Torej,taxi ride čez 10minut,kovčki so spakirani...jaz pa še nisem oblečena!Nase sem dala,kar mi je še pač ostalo v omari in zapustila svojo sobo.Poslovila sem se od staršev,in skoraj mi je počilo srce,ko sem jih iz taxija še zadnjič pogledala.Celih 7 let me ne bo doma.To sem si morala dopovedat. Moj fant se s tem ne more sprijaznit,toda moral se bo.Lepo sem mu rekla naj si najde punco,s katero bo srečen kot je bil z menoj.

------------------------------------------STEPHANIE--------------------------------------------------------
Hei! Sem Stephanie Smith. Trenutno sem tako vesela, da, če bi začela skakati v zrak, bi skočila do vesolja. Z mojo najboljšo prijateljico Sophie sva dobile štipendijo za študij v Londonu. Sedaj bom končno lahko študirala pravo, hkrati pa na ulicah plesala in upala, da me kje opazi kakšen 'street dancer'. Vsi domači mislijo, da si želim biti le odvetnica, a ni tako. Bolj kot vse si želim plesati in da bi me kdo opazil, ko plešem. Moji kovčki so bili že spakirani. Čakala sem na taksi in mojo prijateljico. Bila sem presrečna. Končno bom videla London. Malo bom pogrešala sonce, saj pravijo, da ga v Londonu ni veliko, ampak bom zdržala. Komaj čakam, da pridem v London. S Sophie sem se že odločila, da bova šle nakupovat v Oxford, le denar bo nekaj časa problem. Da, dobivale bomo štipendijo in imele plačano malico, kosilo in večerjo v študentskem stanovanju, a vseeno si želiva kaj več. Seveda so nama starši rekli, da bodo posodili nekaj denarja, a tako ne bo šlo. Ne vem, zakaj se zdaj ubadam s morebitnimi težavami. Zakaj ne uživam ob misli, da grem v London študirati. Bilo je skoraj tako kot v sanjah. Zaslišala sem hupo taksija. Staršev ni bilo doma, saj so morali v službo. Od njih sem se poslovila prej. Ko sem zapirala vrata moje sobe, sem se še zadnjič ozrla na plakat skupine One direction. Če pa njih spoznam v Londonu, potem pa bo moj študij res kot pravljica iz sanj.Sophie me je pogledala in rekla:,,London we are coming!"
30. oktober 2012
woooow! zakooon! NEEEEEEEEEEXT!
~hualaaaa;*
30. oktober 2012
u111151
u111151
hualaaa tep!
majhna anketa:
Kakšna se ti zdi zgodbica oz. ali naj nadaljujeva?
a) beda, ne nadaljujta!!!
b) povprečje
c) kar neki
č) dobra
d) super
30. oktober 2012
u18680
u18680
Rabva usaj 3 nexte da nadaljujeva Prosimmmmm <3333 :** Vam vrneva
30. oktober 2012
neeext
30. oktober 2012
neeext
30. oktober 2012
u111151
u111151
so se pa hitr trije nexti nabral nextava mogoče še danes in najverjetneje bomo 2x ali 3x tedensko ponavadi med vikendom, med počitnicami pa še večkrat
30. oktober 2012
u111055
u111055
next,next,next <333 ! :**
30. oktober 2012
u111151
u111151
huala za nexte!! najverjetnej nextava ju3. <333
30. oktober 2012
next!
30. oktober 2012
u111010
u111010
next.!
30. oktober 2012
next
30. oktober 2012
u109334
u109334
next
30. oktober 2012
u111151
u111151
res vam hvala za use nexte <3333
30. oktober 2012
u18680
u18680
tenkju,tenkju <33
30. oktober 2012
u110768
u110768
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
30. oktober 2012
u84501
u84501
next!
30. oktober 2012
D) :*
30. oktober 2012
u106991
u106991
Neeeeexxxxxxxttttttttt!!!

+ Nova Bralka
30. oktober 2012
Next!! <33
30. oktober 2012
u111151
u111151
hvala usem za nexte!!! <333
next pride u bližnji prihodnosti
30. oktober 2012
u111151
u111151
“Sophie! V London greva!” je bilo prvo, kar sem lahko izdavila iz sebe. S Sophie sva bile presrečni. Bilo nama je sicer malo žal, ker bomo videle družine le med prazniki in med počitnicami, pa še to mogoče ne. In vse to bo potekalo 7 let. Seveda imajo v Londonu malo drugačen študij. Imela bom malo višjo izobrazbo, kakršno bi drugače dobila v Sloveniji v tolikem času in bila sem presrečna. Nato je Sophie začela z njenimi sanjarjenji, katerim sem nasprotovala, ker sem ponavadi jaz večinoma sanjarila in me je življenje več kot prevečkrat postavilo na trdna tla. Ampak v resnici sem še zmeraj uživala v mislih, da bi spoznala One direction in podobno. Iz sanjarjenja me je predramil rahel udarec Sophie. “Prispeli sva na letališče.” Taksist nama je pomagal spraviti prtljago na letališče. Ko sva prispeli v vrsto za kontrolo ne vem, česa že, sva se zgroženo spogledali. Lepo vas prosim! Vrsta je bila ogromna. Po 15 minutah sanjarjenja in skakanja sva bili deležni začudenih pogledov varnostnikov in končno smo bile na vrsti. Ko sem opazila začuden pogled varnostnika in pogled proti meni, ki je vseboval rahlo smeha, sem hitela razlagati. “V London greva. Dobile sva štipendijo za študij in še kar ne moreva verjeti.” Varnostnik se je prijateljsko nasmehnil in rekel:“To pa je že nekaj. Uživajta in skrijta denar. Imel sem prijatelja v Londonu v študentskem domu. Nekega dne mu je kar izginil denar. Če imata za cimra kakšnega debelega človeka, ne skrivajta denar v zamrzovalnik, ker ga bo našel, medtem, ko bo iskal prigrizek.” Nasmehnila sem se mu in se mu zahvalila za nasvet. Nato sem zaslišala klic: Potnike za let 106 v London, pozivamo, da naj pridejo k vhodu 6. Ponavljam. Potnike za let 106 v London, pozivamo, da naj pridejo k vhodu 6. Slišala sem glasen vdih Sophie in njene besede:“Pridi. Pojdiva k novemu življenju na proti.” Napotili sva se k vhodu, kjer nama je prijazna gospa še enkrat preverila vozovnici in naju spustila skozi vrata. Še nikoli nisem bila na letalu. Šle sva po dolgem hodniku in kot ponavadi, se mi je začelo vrteti. Morala sem se oprijeti Sophie in svet se mi je nehal vrteti šele, ko sem se vsedla na sedež v letalu. Pogledala sem Sophie in ji prikimala na njen vprašujoč pogled, ki me je spraševal, če sem v redu in ali sem pripravljena. Zaslišali sva glas iz zvočnikovotniki, prosim pripnite svoje pasove, saj bomo vzleteli. Nato je ženski glas to še nekajkrat ponovil, me pa sva že vneto čakale, da vzletimo. Ko sva videle znak, da si lahko odpnemo pasove je Sophie hitro vstala in nekam stekla. Ko sem to uvidela je že izginila za vogalom. Ko sem jo videla, da je prišla nazaj, mi je ni bilo treba vprašati kje je bila, saj je že sama rekla:“Bila sem na stranišču in mi ni bil všeč. Bil je premajhen. Še obrniti se ne moreš.” Nasmehnila sem se ji in v klepetu sva preživele konec poleta. Ko sva zopet izstopile iz hodnika in prišle na londonsko letališče, se nisva mogle načuditi lepotam letališča. Bilo je popolnoma drugačno. Sophie je z odprtimi usti odkorakala do nekakšne mizice z prtljago. “Poglej! Ta je tvoja! Kje pa je moja?” Čakale sva, da so vsi vzeli svojo prtljago. Sophie je postajala vse bolj in bolj živčna. Živčno sem pogledala mizico, nato Sophie, pa spet mizico in Sophie… Kolikor sem poznala Sophie, jo bo začelo skrbeti. In res… Kaj kmalu sem videla solze trme v njenih očeh, ki jih je vztrajno požirala. Prihajal je počasi, a vidno naval Sophijine jeze z nekaj kletvicami. “Kje je moja ****** prtljaga?!?!”

In res… Kaj se je zgodilo z Sophijino prtljago?
30. oktober 2012
u108757
u108757
https://www.igre123.com/forum/tema/fashion-1-70/44042/1
udeleži se in se zabavaj!
30. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg