Forum
u60429
u60429
Ojlaaaa!!! No sm mela zgodbo na profilu AnatheRAAWR sam mi profil šteka tko da bom kle pisala...

To je pa zgodba:
Vse se je začelo 2 leti nazaj.Neznana ženska se je sprehajala po potki pri gozdu.Našli so jo mrtvo.Niti kapljice krvi ni bilo nikjer. Našli so samo dve majhni luknjici .Izgubili so ljubljeno osebo.Najhuje je bilo Kim.Izgubila je svojo mamo.Na žalost, je pa pri njenih sedmih letih jo zapustil oče.Zdaj, Kim in Mandy živita pri svoji teti.6 mesece po smrti se je spet začela šola.Kim je šla v tretji letnik, njena mlajša sestrica Mandy pa v prvi.Mandy je smrt staršev tudi prizadela, toda nikoli ni marala svoje mame.Vedno sta se kregali.Kim in Mandy pa živita pri svojem dedku in babici.Mandy je pa imela svoje skrivnosti.Nikoli ni povedala kam gre, s kom se druži pa kdaj bo prišla domov.Kim je skoraj vsako noč v strahu mogla jo iskati.Vsakič, je mislila, da je umrla.Kdo je pa bila Kim?Kim sem bila jaz.In spoznali me boste čez mojo zgodbo.
Danes je bil prvi dan šole.Polno pozdravov in objemov sem prejela.Po približno dvajsetih minutah sem končno na drugi strani hodnika, našla mojo najboljšo prijateljico Amando.Seveda sva poklepetali kako ima nogometaš Nick seksi trebušček.Malo preveč naglas sva klepetali, kar je tudi naletelo na naslednje vprašanje: »Punci.Saj vesta, da Nick ne bo nikoli vajin kajne? Samo moj bo za vedno«. Obrnili sva se in videli kako grdo naju Brittani gleda grdo.Seveda nama je to ona govorila. »Uf, ti neumna blondinka. Pač, Nicku so všeč veliki dekolte, pa rit. No dekolte že imaš, samo rit imaš pa kar preveliko.« sem ji zabrisala.Izdihnila je, se obrnila in odšla.Tudi z Amando sva odšle na stranišče.Videla sem nekoga, ki je hitro zbežal v stranišče.Takoj sem pomislila na Mandy.Na srečo je Amanda znala plezati po straniščih.Seveda ker že tri leta trenira plezanje.Skočila je v kabino v kateri je seveda bila Mandy.Amanda je odklenila vrata.Mandy me sploh ni pogledala.Nekaj mi je prekrivala. »Mandy...Rada te imam.Skrbi me zate.Nekaj mi prekrivaš in verjami mi, ugotovila bom kaj.«. »Nikoli ne boš! Kaj te zanima! Brigaj se zase! Ti in tvoja Amanda ne bosta nikoli ugotovili!« mi je nazaj zabrusala in hitro zbežala.Nikoli mi ni kaj takšnega zabrusala.Nekaj je hudo narobe, in jaz ne vem kako to tudi ugotoviti.Ne bom je mogla vsako noč loviti po parkih,klubih in hišah.Po prvem dnevu sva z Amando odšle na sladoled.Vrnila sem se domov.Vrgla sem se na svojo posteljo in prižgala svoj I-Pod.Po desetih minutah se že takoj zaspala.Imela sem najbolj čudne sanje.Videla sem, kako je nekdo ugriznil Amando na vrat.Padla je po tleh.Jaz sem hitro zbežala, saj bi lahko tisti »nekdo« tudi mene ugriznil.Prišla sem do nekega gozdova.Bežala sem kolikor hitro sem zmogla.Tisti »nekdo« je bil veliko hitrejši od mene.Zagrabil me je za ramo in mi glavo nagnil na desno stran.Zgodilo se je točno to kar sem se bala.Ugriznil me je.Od bolečin sem jokala.Kot v resničnem življenju.Zbudila sem se.Stekla sem v kopalnico.Na srečo sem se zbudila brez praske.Vrat me je pa vseeno bolel.Polna začudenosti in strahu, sem poklicala Amando.Ni se mi javila.Še dvakrat sem jo poklicala.Nisem imela sreče.Hitro sem stekla po stopnicah in se obula.Babi sem rekla, da pridem takoj nazaj.Nisem je niti poslušala če mi je kaj nazaj rekla.Tekla sem, kot v sanjah.Končno sem prispela do njene hiše.Njen oče je odprl vrata. »Ja Kim! Amande ni doma.Rekla je,da gre na sprehod v gozd.Saj mislim, da bi mogla zdaj enkrat priti.Lahko prideš notri in počakaš.« Presenečeno sem ga pogledala in mu rekla »Ne! Jo bom šla kar jaz iskati.Moram vedeti kje je!«. Hitro sem stekla po potki, ki je vodila v gozd.Tekla sem in tekla.Nisem je našla nikjer.Spreletel me je strah, ki ga nisem nikoli začutila.Vedela sem, da je nekaj narobe.Usedla sem se na tla.Razmišljala sem, kaj bi naredila, če bi Amanda res bila v težavah.Zaprla sem oči.Zaslišala sem kričanje.Hitro sem jih odprla in vstala.Sledila sem kričanju.Zagledala sem Amando na tleh.Kričala je in kričala.Stekla sem do nje.Pogledala sem njen vrat.Nič ni imela.Tresla sem jo in tresla.Dotaknila sem se njenega vratu.Zakričala je, kot še nikoli.Poklicala sem rešilce.Po petih minutah so prišli.Meni se je zdelo, kot celo večnost.Poklicala sem njenega očeta, in mu vse povedala.Reševalci mi niso pustili, da bi šla z njimi.Tekla sem do njene hiše, ni zagledala njenega očeta.Hitro sva skočila v njegov avto.Po dveh minutah sva prispela.Tekla sva do njene sobe.Zdravnik je že čakal pred vrati.Ugotovil je, da sva prišla zaradi Amande. »Vse je vredu.Ne vemo še zakaj čuti neznosne bolečine.Dali smo ji uspavala.Čez približno eno uro se bo zbudila.« Olajšano in še vedno prestrašeno sem se usedla na tla.Razmišljala sem, kaj če so bile tiste moje sanje slutnja.Samo, kdo bi ugriznil Amando?Tisto je bil človek v mojih sanjah.Človek pa ne more ugrizniti človeka.No, normalen človek.Amanda pa ni imela nič na vratu.Čas je hitro minil, in zdravnik je že prišel in nam povedal, da se je Amanda zbudila.Stekla sem do njene postelje in jo objela.Potem me pogleda in reče »Kaj se je zgodilo?Zakaj sem tukaj?« »Se nič ne spomniš?Amanda, tebe je nekdo ali nekaj ugriznilo za vrat.No, to bi razložilo zakaj si potem kričala od bolečin.Toda ničesar nimaš na vratu.Jaz sem te našla, potem pa poklicala rešilce.Ali te kaj vrat boli?« Samo strmela je vame, kot da bi bila duh.Nestrpno sem čakala, da bi odgovorila.Toda nič.Strmela je vame, kot da bi jo nekdo nadziral.Preplavil me je strah.Kot, da se je naj bojim.Odšla sem na stranišče.Sklonila sem se proti umivalnika, da bi spila nekaj vode.Dvignila sem se, in v ogledalu sem zagledala....tistega neznanca, ki je Amando ugriznil v mojih sanjah.Obrnila sem se, zakričala in nazaj pogledala v ogledalo.Ni ga bilo več tam.Planila sem v jok.Nisem vedela zakaj.Mislim, da zato ker bi bile tiste moje sanje slutnja na nekaj groznega.Pa Amanda zgleda da jo luna nosi, ampak jo ne.Resno me je bilo strah.Stekla sem domov.Dolga pot je bila,toda jaz nisem čutila utrujenosti.Ura je bila pet popoldne ko sem prišla domov.Sezula sem se, in stekla v svojo sobo.Prvi dan, pa se je že toliko zgodilo. 

Novo jutro.Težko sem vstala, saj nisem vedela, kako bo Amanda danes.Še vedno nisem mogla verjeti, kaj se je včeraj zgodilo.Jaz sem se obuvala, ko sem zagledala Mandy. »Oprosti glede včeraj.Hm...A greš z mano v šolo?Tako kot v osnovni šoli.« Nasmehnila se mi je.Prikimala sem.Že dolgo se nisve družili.Bilo je zelo neprijetno.Upala sem, da bo Amanda prišla.Seveda v normalnem stanju.Hitro sva prišle do šole.Poslovili sva se pri vhodu.Zagledala sem Victorio in Vanneso.Bili sta moji prijateljici.No, seveda sem z Amando več družila.Vem, da sta nekaj govorili o Vannesini zabavi.Nisem poslušala, ker sem čakala, da bi me Amanda poklicala.Poslovila sem se od Victorie in Vanesse, in odšla pred razred.Polno ljudi se je nekam zbiralo.Nekako mi je uspelo vriniti v dogajanje.Nisem mogla verjeti svojim očem.Mandy je pretepala neko punco.Šokirano sem hitro jo povlekla stran od pretepene punce. »Mandy!Kaj je s tabo narobe?! Zakaj si to naredila?Verjami, da babi pa dedi ne bosta ravno vesela ko bosta to slišala!Doma pa se zavedi, da boš od vseh treh jih slišala!« sem ji presenečeno prvič, kaj takšnega rekla.Ničesar mi ni rekla.Samo pogledala me je, in seveda tako kot vedno, zbežala.Punca, ki jo je Mandy pretepla je bila Amanda. »Aaaa....Amanda?!Zakaj te je Mandy pretepla?!A si vredu?« sem jo spraševala kot detektiv. Presenečeno me je pogledala.Pomagala sem jo pripeljati do sestre.Morala sem se vrniti v razred.Ko sem prišla v razred, so me vsi čudno gledali...Next?
24. september 2011
next
25. september 2011
u60429
u60429
.Kot, da bi vstala iz mrtvih.Kot da že ni bilo dovolj vse glede Mandy, mi Brittani še to pribije »Oh, Kimmy. Tvoja sestrica je pa zelo depresivna.Mislim, da ker ima tebe za sestro.Hah, nasilneži pa so kar v vaši družini.No, če bi jo dejansko imela!« Vsi so jo gledali.Počil mi je film.Mislim, da je mojo družino vpeljala notri.Še preden ji je g.Smith karkoli rekel, sem jo počila na njen veliki gobec.Vsi so strmeli vame.Brittani je odhitela na stranišče.Jaz sem se samo trmasto usedla na svoj stol, in se naslonila nazaj.Prekipevalo mi je.Mandy,Amanda zdaj pa še Brittani.G. Smith mi je rekel, da lahko greve z Mandy domov.Pograbila sem svojo torbo in odhitela iz razreda.Ni me bilo sram, da sem udarila Brittani.Sram me je bilo, da je Mandy pretepala Amando.Pa še vsi so jo gledali.Tekla sem domov.Odhitela sem v svojo sobo.Stala sem.Nisem se premaknila, za najmanj pet minut.Slišala sem, da je Mandy prišla domov.Odhitela sem po stopnicah navzdol, jo prijela za roko, ter jo povlekla v njeno sobo. ... Next?
25. september 2011
hudoo
25. september 2011
u60429
u60429
»Kako si upaš?! Amando?Mojo najboljšo prijateljico!Kaj?Takoj mi povej!Zakaj si jo pretepla!?« »Oprosti!Nisem mislila! Sama si je kriva, da je takšna!« Udarila sem jo po licu. »To niti približno ne pomeni, da jo pretepeš!Zakaj si je sama kriva!Nemogoče, da si jo za brezveze pretepla!« Oči so se ji solzile. »Ok.Resno hočes izvedeti?Danes je bila z Davidom!In veš kdo je David? Preprodajalec mamil! Včasih sem se z njim družila.Potem sem videla njegove droge.Nočem, da Amanda pade v past.To sem ji tudi povedala!Ni mi verjela.Nekaj neresničnih laži je raztrosilo po šoli!« Začela je hlipati.Objela sem jo. Nisem mogla verjeti.Popolnoma šokirana in prestrašena sem bila.Glede Amande.Spremenila se je.Odkar je prišla iz bolnice.Tiste sanje.Toda, kakšne skrivnosti? Nisem hotela Mandy še bolj razburjati.Začel je zvoniti družinski telefon.Dvignim ga, in ugotovim, da je Amanda odšla neznano kam.Seveda prvo pomislim David.Mandy je zbežala ven.Toda..toda.... kam? Zakaj? ..NEXT?
26. september 2011
u20423
u20423
next
28. september 2011
u60429
u60429
Mandy pa Amanda mi nekaj hudo prekrivata.Toda kaj?Amanda je pač..spremenila se hudo.Samo, mislim, da ni kriv David.Ugriz je. Toda ničesar se ji ne pozna, nikjer.In Mandy.No, ona že vedno nekaj prikriva.Droge?Razbijanje oken? Graffiti? Bolje da ne vem.Še posej babi pa dedi.Hotela sem iti po Mandy in Amando in se z njimi pogovoriti, toda en delček mene je čutil nevarnost.Poslušala sem ta občutek.Ostala sem na hodniku.Samo čakala sem.Nisem vedela zakaj.Babi pride in me zaskrbljeno vpraša »Mandy te muči kajne? Verjami mene tudi.Slišala sem glede Amande.« »Samo ne omenji me nje! Ona se je spremenila.Preveč.Zabredla je v hude težave.Čudno, v samo enem dnevu.« Začudeno me pogleda in reče »Kakšnem dnevu? Kimmy kaj se je zgodilo?« Stekla sem v svojo sobo.Padla sem na posteljo.Zaspala sem.....2
30. september 2011
u60429
u60429
Ups mislnla sm 2nexta
30. september 2011
next
next evo dva
03. oktober 2011
u60429
u60429
Tečem. Po gozdu.Ponovno.Padem po mokrih tleh.Okoli mene so Mandy,Amanda in..in.... tisti ki je mene lovil v prejšnih sanjah.Začeli so me gristi.Seveda bolj bolelo kot prej.Zakričim vampirji!Ko končajo, se dvignejo in se mi smejijo.Začnem se plaziti, toda bili so hitrejši.Hoteli so me ubiti.Začnem kričati na ves glas.Čutim, da me nekdo trese.Zbudim se.In Amanda ob moji postelji?! »Kaj ti tukaj delaš? Mislim, da točno veš, da nisi zaželjena tukaj.Mandy mi je vse povedala!Ti pa David? Najlepša hvala!« »Poslušaj me Kim!Z Davidom nimam ničesar.Mandy pa je odšla v gozd!Vsak dan, tudi pred tisto mojo nesrečo sem jo videla kako je tja odhajala! V šoli sem ti to hotela povedati!Toda začela me je pretepati!Glede Davida, nimam jaz nič z njim.Mandy ima nekakšne načrte z njim!In verjami Kim, niso lepi.« Samo gledala sem jo.Hotela sem nekaj reči, toda nisem mogla.Mandy, moja mala sestrica?!No, ja...sem navajena na njene probleme.Toda, Amanda mi je povedala, da se ničesar ne spomni.Naslednje, kar sem se spomnila je, da sem bila sredi gozda.Zgledujem se, kje sploh sem.Slišim čudne zvoke.Kot,kot...da se nekdo približuje.Počasi hodi proti meni.Vrtim se, kričim in maham z rokami.Strah me je.Enako kot v sanjah, samo to se dogaja.Tukaj,zdaj...Next ???
04. oktober 2011
next
05. oktober 2011
next
09. oktober 2011
u60429
u60429
.Vidim Mandy.Krvava okoli ust in kristalno črne oči.Strah me je..spet.Toda, čutim nekakšno olajšanje.Mislim, da ker je moja sestra.Ampak, kaj je ona? »M.M...Mandy?Kaj je s teboj?Kaj si ti?« gleda me in gleda.Oči ima ponovno čokoladno rjave.Presenečeno me pogleda.Zagleda svoje roke in začne jokati.Izgine v sekundi.Mandy je..vampirka.Težko mi je bilo to dejansko si ponoviti v glavi, saj je od zmeraj mislim da vampirji ne obstajajo.Toda očitno sem se zmotila.Spomnila sem se, da ko sem jezno Mandy govorila, da vampirji ne obstajajo me je vedno gledala čudno.Kot, kot da mi hoče dokazati, da obstajajo.Dokazala mi je to dejstvo.Spomnil se samo še, da se je vse stemnilo in sem padla na tla.Onevestila sem se.Zbudim se v..bolnici? Ob meni Amanda,babi in dedi.Veselo me gledajo.Amanda me pa gleda, kot da bo nekaj narobe naredila.Za 3 sekunde dobi črne oči.Tako kot Mandy.To potem seveda pomeni, da je tudi Amanda vampirka.Babi in dedi seveda me vprašata milijon vprašanj, preden me pustita sama v sobi z Amando. »No, vidim, da si imela svoje prvo srečanje z vampirjem.Bravo.Toda zdaj pazi.Vsi vedo, da veš.« »Amanda!Kdo si ti?Spremenila si se!In kaj si delala z Mandy!Česa se naj pazim?!« ne zanimam je.Vidim, da se počasi jezi. »No, tvoja sestrica se ni znala paziti.Še posebej na to koliko alkohola spije.Jaz sem bila takrat z Davidom v baru.Seveda se je preveč napil.In zato, se odšla ven.Hotela sem tebe poklicati in ti sporočiti kaj je z Mandy, toda prehitro je prišla ven.Mandy seveda.Izvedela je, da ti bom sporočila.Zato, mi je ta prasica vrgla mobitel na tla.Kim, že tri leta sem vampirka.Še vedno ne vem kaj imam raje.Človeško kri ali živalsko.Takrat sem imela raje človeško.Mandy seveda ne zna svojega prekletega gobca zapreti, in zato sem jo odpeljala v gozd.In, to Kimmy je cela zgodba.« Next?
09. oktober 2011
jaa
09. oktober 2011
kok se ti lubi tok pisat?????????'
31. december 2013
next+nova bralka
29. januar 2014
vav, prebrala sem zgodbo in........................................................ a boš mogoč pisateljica, kr ti gredo zgodbe ful dobr
20. februar 2014
u160879
u160879
noro res boljše zgodbe še nisem vidla celo boljša je od tistih v knjigah.
21. februar 2014
halooooooooooooooooo.
dej nadaljuj. mal poglej kdaj si nazadnje pisala
24. februar 2014
u160879
u160879
next
06. junij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg