Forum
∞ Hi!

∞ Odločila sem se da napišem zgodbo o odvisnici Estelli Henderston.

∞ Zgodba je izmišljena in avtor sem jaz.

∞ Pravila že poznate tako, da ne bom oglaševala z njimi.

∞ Enyoj in story!

------------------------------------------------------------------------------------------

Estella Henderston.Odvisnica od mamil in sexsa.Začela se je prodajat po ulicah že od svojega rostnega 17 leta.Kadila je šišo, se dajala po lokalih, iskala tipa samo za 1 noč.Nikoli ni imela resne zveze.Nikli se ni zaljubila.Imela je Probleme z dihali,probleme z živci.Ni imela sreče. Tudi zdravnica ko se je rodila, je rekla da iz te deklice ne bo nič.Samo predanost po ulicah, napijanje,kajenje. No vse se je uresničlo.
Opis : imela je črne lase ki so ji segali do riti, rahlo zavite na konicah.polne ustnice , svetlo pinki, oči je imela črne.Lepo so se ji podale zdraven trpalnic.Imela je lepo oblikovane obrvi. Postavno telo.Velika 162 cm.Težka je bila 50 kg.

----------------------------------------------------------------------------------------------

∞ Okey.Krajši uvod.

∞ Upam da vam je všeč. Samo tako da vam malo predstavim kako bo kaj šlo.

∞ Si zasluži zgodbica nadaljevanje?

∞ Pa povejte mnenja, prosim, hvala (:

∞ byby **:
03. februar 2016
itak da si zasluži nadaljevanje hitr Next
03. februar 2016
u199826
u199826
men je ful všeč da se je en odločil pisat v taki resni stvari. zanima me, če se bo spremenila in sprevidela svoja dejanja, če bo našla nekoga, ki jo bo dvignil na noge in ji pomagal pri tem. Tako da ja to zgodbo bom 100% brala in če kdaj ne napiešm komentarja me samo zbodi po zs-ju da je nadaljevanje če bom slučajno pozabila pogledat
03. februar 2016
Next + fuuuuul dobra zgodba
03. februar 2016
Next
03. februar 2016
u206425
u206425
Next
04. februar 2016
neext!!
04. februar 2016
Next!
04. februar 2016
u193093
u193093
nnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxttttttttttt
nova bralka
04. februar 2016
Next p nb!!!
04. februar 2016
*nova bralka* :"")
04. februar 2016
∞ hvala za nexte! Res jih nisem pričakovala toliko.Mislim sem da jih bo mogoče 1-2.

∞ Amm.Se opravičujem ker, nexta ni bilo včerej, k sem mogla it dol ker so prišli gosti in se je vse zavleklo...

∞ So Next is here!

∞ Enyoj in!

-morning- Estella Henderston- London street 9,flats,8990

Zbudil me je glasen hrušč ki je prihajal iz prtličja.Sosedi so spet zlagali drva za dolge zimske dni.Namreč je začetek jeseni in vsi se pripravljajo na hladne,mračne,deževe dni.
No, ni najboljši čas za minice in fuk po temačnih Londonskih ulicah, je pa dovolj dobro da to opravljam. Nekaj časa sem še preležala v postelji, saj nimam obveznosti.Sem nezposelna namreč in dela se mi ne da iskat. Kdo bo pa hotel prostitutko in drogerašico v svoji tovarni?Noben.Morjo poskbet za svoj ugled, jaz bi jim ga namreč samo uničila. Preživljala sem se na račun staršev in na račun fuka ki sem ga dobila na ulicah.Kruto ampak resnično.
Pogledala sem na uro ki, je stala na nočni omarici.Kazala je 1oh 12min.Ponavadi spim do dveh popoldan,ampak tokrat ne, zaradi nadležnih sosedov.
Pretegnila sem se da mi je vse popokalo v hrbtenici.Oboževala sem pokanje v hrbtenici,na pristih, na gležnju in vratu.Sliši se kot da bi težki predmeti padli natla, ampak ne tako zelo težki da vse zabobni ampak, tišji, tako da se sliši.
Šla sem v sedeč položaj, in se razgledala po sobi.Ni bila ravno pospravljena.Kakšna cunja natleh, par zloženih na likalni mizi, nekatere pa v omari.Bila je pa pometena, to se pa morem pohvalit.Hah.Bravo jaz.
Zavzdihnila sem in se počasi postavila v stoječi položaj.Pogledala sem se v ogledalo na omari.Bila sem grozna.Podočnjaki so bili rahlo vidni, oči so bile razpacane od šminke ker, si je nisem sprala večerej dol.In na boku sem imela majhno črnjavko.Ne spomnem se kje sem jo dobila, mogoče od padca, ali pa me je kateri preveč grobo prijel.Kaj hočeš.Tudi to je možno, vse je možno.
Odšla sem do okna in vzdognila rolete ter zagrnila z zavesami, ter jih odprla na škarice da se malce prelufta.Iz stolca sem vzela še haljo in se odpravila po hodniku v dnevno sobo, kjer je bila kuhinja, televizija in prenosni računalnik.V desnem kotu je bila nastavljena klima.Miza je bila blizu klime .Bila je rjave barve narejena iz bukovega lesa.Miza ej bila pogrnjena z kvačkanim prtom, ki ga je naredila moja mama.Na sredini so bile rože,skoraj oveneleStolci so bili enako kot miza, iz bukovega lesa.Imeli so pušterčke za pod rit, ki sem jih kupila v najbližji in najceneji trgovini v tem mestu.
Preprosti kavč in philps televizijo z ogromnim ekranom.
Kuhinja je imela preprost štedilnik na dotik,mikrovalovno pečico,pekač in veliko ostalih pripomočkov. Obešeno je bilo cedilo,kuhanca,lopatica za smetano.V gornih omaricah so bili kozarci,,skodelice,plastični kozarčki in slamice.V spodnjih predalih so bile vilce in noži,valjeri in posode.
Odpravila sem se proti balkonskim vratom.Balkon je bil primerno velik za 2 osebi.Na ograji so bile obešene rože,ki jih nisem ravno oskrbovala, tu pa tam sem jih kdaj zalila ampak ne vedno.Majhna mizica z stolom je zapolnjevala prostor.razgleda ravno ni bilo, saj je bila pred mano cesta.Avtomobili so kot divji švigali na eno in drugo stran, ljudje ki so hodili po ulicah pa skorajda ni bilo nikogar.Tu pa tam se najde kakšna stara ženska, ki gre po zzelenjavo ali sadje.Pa sladkarije za svoje vnuke ali pa moža.
Iz halje sem vzela West cigarete in vžigalnik.Cigareto sem dala v usta in pržgala vžigalnik.Ogenj ki je divjal iz vžigalnika je prižgal topak in usul se je siv dim.Vgasnila sem vžigalnik in globoko vdihnila dim v svoja pljuča. Par sekund sem držala v sebi in dim izpustila iz pljuč ven.Na obrazu se mi je prikazal nasmešek.Kajenje me pomirja.Še parkrat sem potegnila dim vase in vgasnila cigareto v pepelniku.
Pospravila sem cigareto in vžigalnik v žep in pepelnnik postavila na sredino mize.
Še nekaj časa sem ostala na zraku in premišljevala kaj bom danes počela.
Imela sem ogrmono idej.
-----------------------------------------------------------------------------------

Next is here!

∞ Kaj msilite a je dobr?

∞ Neki sem spacala skupej, da bi vam predstavila njeno stanovanje.

Next nwm kdaj bo prišel, bo pa kmalu.

∞ byby <33 **:
04. februar 2016
Neeexxttt!!!
04. februar 2016
u206425
u206425
Next
04. februar 2016
u199826
u199826
super je! predlagala bi ti samo, da pišep bolj slovnično. Vem da s pogovorno slovenščino skušaš bolj približati zgodbo sami osebi... ampak verjemi to lahko narediš tudi s knjižno slovenščino
Next!
04. februar 2016
Next
04. februar 2016
nee naj piše tako tako je boljše
Next
fuul dobero samo bi lahko dodala slike da bi si mi lahko lažje predstavljali
04. februar 2016
u206425
u206425
Ja piše OK se pa strinjam s slikami
04. februar 2016
u199826
u199826
sry k skos nekaj govorim ampak a se vam ne zdi boljše da si vse predstavljate v svoji domišljiji kot da vam je vse ponujeno na pladnju?
04. februar 2016
Next
04. februar 2016
∞ Ok.Next is here.

∞ Bom rpobala popraviti vse vaše kritike,če bom lahko.

∞ Pač ja glede slik.Ponavadi jih ne dajem, pač sam na začetku nexta dam eno sliko z napisom. Bom pa rpobala dodati slike.Amm... Pač Sam jaz en najdem isto podobne slike kot sem opisala. Drgač bom pa poskusla...

∞ enyoj in Next!

- morning- Estella Henderston- London street 9,flats,8990

Sedim na terasi in premišljujem.Ogromno idej a toliko slabih.Moja glava je prazna in neuporabna.Mogoče je krivo to da sem premalo spala ali celo da so mi možgani še vedno na off.Rabim dramilo.
Vsatnem se in se odpravim v kuhinjo.Iz police vzamem kavo ki, je v majhni stekleni posodi, valjaste oblike. Vzamem tudi žličko in jo postavim na pult zdraven kave.Iz zgorjega predala vzamem džezvo za kavo in jo postavim na štedilnik.Iz poličke vzamem tudi sladkor in ga postavim zdraven kave.Primem džezvo in jo postavim pred korito za vodo.Narihtam vročo vodo in jo nalijem.Džezvo nato postavim na štedilnik in ga rpižgem.Zdaj pa je navrsti samo še čakanje da zavre.
Teh pet minut do vretja sem porabbila za higijeno. Odpravila sem se v kopalnico.Bila je mahjna z banjo, toalet, pralni stroj, radiator, par manjših poličk za brisače in ogledalo z poličkami in umivalnikom.
Stopila sem pred ogledalo in odprla pipo.Namestila sem na vlažno vodo in nastavila roke v skodelico.Počakala sem da se je voda nabrala in si zmočila obraz.Nato sem se obrisala z najbljižno brisačo ki sem zagrabila. Vzela sem tudi ščetko.Kaladont. In začela sem drgniti po rumenkasto belih zobih.
Drgnem si jih ponavadi minuto in pol.Več se mi ne da. Peno izperem iz ščetke in jo položim na emsto iz kot sem jo vzela.Enako naredim z kaladontom.Nato izperem še usta in se nasmehnem.
Iz predala vzamem še kremo za obraz in maskaro ter barvico za oči. Črne barv.
Vzamem Kremo in si jo spacam na obraz.Vzamem maskaro in jo anesem na že tako črne trpalnice in nato še za finiš dodam barvico.
Vzamem še navadno labelo z malce rdečkastim efektom in si jo nadenem na ustnice.
Nekej časa se še gledam v ogledalo nato pa se odpravim v kuhinjo.
Voda še ni zavrela.
Skomignem z rameni in se odpravim v sobo.Zrak je bil prilično mrzel in osvežilen, zato sem zaprla okno. Nato sem še posteljala na hitro pojsteljo in poravnala uro.
Iz peredala sem uzela še telefon. Pogledala sem ali me kdo pogreša, amapk me ni.
Hah.Saj me nima kdo.
Odložila sem telefon in se obrnila proti omari.Bila je ogromna. Imela sem ogromno oblek, ampak nisem vedela kaj z njimi.
Obleke so bile primerne za horrny trenutke, kot naprimer hoja po temačih ulicah in prepuščanje užitkom.
Odprla sem omaro in vzela prvo oblekico.Bila je črna z dolgimi rokavi. Velik V izrez, ki mi je poudaril oprsje.Vzela sem še jaknico črne barve.
Škornje do kolen,z visoko peto.Frizuro sem imela v visokem čopu.
Obleke sem postavila na posteljo za kasneje.Odpravila sem se v kuhinjo.
Pogledala sem ali voda že vre.
In ja že je vzkipela.
odpravila sem se da dam cuker in kavo. Prvo sem dala 1 žličko sladkorja, premešala in ugasnila plin.Nato sem dodala še dve žlički kave in dobro premešala.
Nato sem vzela veliko šalco iz predala in postavila pred džezvo.Previdno em primila ročaj in zlila kavo v skodelico. Nato sem odložila in odšla po mleku v hladilnik. Namreč kavo sem vedno pila z mlekom, če ne mi je bila premočna.
pograbila sem šalco z kavo in odšla na teraso. Postavila sem jo na mizo in vzela iz žepa West cigarete in vžigalnik.Peplnik sem si pomolila bližje k sebi.

------------------------------------------------------------

∞ sej bi še pisala ampak me terajo naj grem se pripravt za šolo in nja grem spat.

∞ Upam da ni Next preveč dolgočasen.

∞ Sllike pridejo juter.Če se premislite mi pišite.

∞ Drugače pa, je zgodbica zato da si sami predstavljate stvari. Pač v knjigi tudi nimaš slike da si predstavljaš kako določena stvar izgleda. Če ga, pa ne poznam takšne knjige.

∞ Okey.Uživite!

∞ byby ***:
04. februar 2016
u199826
u199826
Next!
04. februar 2016
u195269
u195269
Next
04. februar 2016
Next!
04. februar 2016
u155441
u155441
Next
Nova bralka
Fulll dobr pišeš
04. februar 2016
u193093
u193093
Next
04. februar 2016
Nneexttt
04. februar 2016
Next! to je tok dobr (čeprov je bil do zdej sam vsakdanje življenje)
05. februar 2016
Next
05. februar 2016
u206425
u206425
Next
05. februar 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg