Forum
u163418
u163418
Moja nova zgodbica. Upam da vam bo všeč...

Še nekaj kar bo pomagalao pri branju zgodbice:
"besedilo"- tako so predstavljene misli
»besedilo«- tako je predstavljen pogovor

________________________________________________________________________________
PRVI DEL

»Mar od tebe zahtevam preveč?«
»Ne ni to, samo…«
»Kako mi lahko to storiš!«
»Saj bi rada, samo…«
»Joj! Veš kako sem se veselila, sedaj pa boš ti vse pokvarila! Ali se sploh zavedaš kaj moram vse še postoriti… Ob petih imam manikuro…«
»Zoe me sploh poslušaš?Želim ti le povedati…«
»…ob šestih moram po obleko v čistilnico«
»Zoe, nihče me še ni povabil!«
»Kaj!? Nihče te še ni povabil na božični ples? Zakaj nisi povedala?«
Udarila sem se po čelu in se namrdnila. Zoe je poskušala narediti kar se da nedolžen obraz. Zavila sem z očmi in vzela pladenj s police in se postavila v vrsto. Zoe je začela kramljati z Sam. S pladnjem sem odšla do našega kotička in počasi se je začela zbirati naša družba. Najprej je prišla Zoe skupaj z Sam (Samantha) . Kmalu je pridivjal še Alex in na mizo vrgel oglas, nato pa se usedel zraven Sam. »Hoi punce, v ponedeljek imamo dijaki 1. Letnika športni dan. Vsi bomo morali igrati baseball.« Popravil mi je koder las, Sam pa je ljubosumno pogledala. »Kaj pa ti Ann… Komaj čakam da te vidim na igrišču s kijem v roki« je smeječe rekel. Dregnila sem ga v rebra: »Ne norčuj se! Saj veš da nisem domačinka…Pač baseballa nimam v krvi« Alex se je le zasmejal in njegovi beli zobje so se zalesketali. Vedela sem da se še vedno spomni mojega starega poskusa igranja baseballa. Medtem ko smo malicali se je v jedilnico primajal Xavier Broks, največji lepotec na vsej šoli. Čisto vsa dekleta so divjala za njim. Zoe je zmajala z glavo. Kmalu sem pojedla in pladenj nesla nazaj v kuhinjo. Nato sem pohitela ven iz jedilnice in znaj počakala na Zoe. Ko se je končno pojavila zunaj sva odšli do razreda. Ko sem se obrnila sem se zaletela v neznanca in knjige so mi padle po tleh. Sklonil se je in mi jih pobral. Ko se je dvignil sem videla njegove oči. Oddajale so neverjetno energijo. Ničesar nisem morala izdaviti zato sem se samo nasmehnila. »Em, ali veš kje je 1.d?« je idavil fant. V grlu sem imela gromozanski cmok, zato je vskočila Zoe: »Hah kupi si zemljevid!« je posmehljivo dejala in z prstom pokazala na učilnico na koncu hodnika. Fante se je premaknil in mi nato podal mojo šolsko izkaznico: »Tvoja prijatelica grize kot piranha« je dodal in mi popravil naramnico nahrbtnika. Oči so se mu zasvetile, jaz pa sem pogledala na okoli, če slučajno niče ni opazil te lepe geste. Nato pa sem tam v kotu zagledala Xava (Xavier) kako jezno gleda fanta. Pomežiknila sem. ''Kaj naj pa bi bilo to, je Xav resno jezno gledal novinca, ko mi je popravil naramnico… Ne ni mogoče, da bi se »zloben volkodlak« lahko zanimal zame'' Zoe me je potegnila za roko in me odvlekla v razred.
02. februar 2014
u163418
u163418
hmm vem d je beden začetek ampak a lohko dobim vsaj en ušiv next (puppy face) :''3
03. februar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg