Forum
hey!!!
to temo vodima dve: jaz in ☺WoLf♥ƧƬƠЄƧƧЄԼ♫
pa začnimo z zgodbico
.................................................................................................
No jz sm Lodovica in imam najboljšo prjatlco tini(tako jo kličem)<3
jaz:

martina:

skupi se res ful zabavama in res jo mam rada. Ravno danes je pri nej rojstnodnevna zabava na katero so povabljene vse sošolke razn nje:

ime ji je Marcedes in nje res dobeden nemara!!!!!!!!!!!
vrnimo se k zabavi. danes ma moja bff rojstn dan in to je zelo pomembno!!!!!!!!!!
nevem še točno kaj bi dala ampak mislim, da to ne bo preveliko darilo, saj ve kako cenim najno prijateljstvo. kupila sm tudi novo pižamo za parti........a danes zjutri sm se počutila negotovo(vstala sm z levo nogo)
to je selfie ki sm ga dala na instagram(ko mi je blo dolgčas):

Res me boli glava mislim, da sm zbolela.
........................
nadaljuje sovoditeljica, ki bo pisala kot Tini (zgodba bo napisana iz dveh različnih vidikov).
Do takrat pa lep pozdrav!!!!
6 nextov

Boš bral/brala zgodbico?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

11. maj 2015
u192379
u192379
neext <33
11. maj 2015
hvala<3
11. maj 2015
u166521
u166521
next
11. maj 2015
Next
11. maj 2015
hvala še tri nexte rabma
13. maj 2015
ne še eden
14. maj 2015
bom kar nadaljevala samo da še nekaj naredim
14. maj 2015
Zjutro sem se zbudila ob 8:38 bila sem zelo vesela ker je moj R.D. no šla sem po stopnicah dol in čakala me je škatla tam je bila Clara,Candelaria,Diego,Alba,Jorge,Facundo,Diego,...

A Lodovice ni bilo. Potem je prišla Mercedes in se mi opravičila za vse nato sva se objeli. Moj oče je rekel a to je torej Mercedes poznam njeno mamo zaročila se bova jaz in Mercedes sva obe h krati rekli KAJJJJJJ!!!! Ja že dolgo se poznava. No Diego je rekel odpri škatlo odprla sem jo in noter je billlllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll kuža. Klical se je Cortny bil je shetlandski ovčar. Potem je prišla Lodovica in Jorge mi je rekel še nekdo mora priti bila je že 12:00 potem je zazvonilo in vstopili sta Katy Perry in Shakira rekla sta ''živjo '' ti si martina stoessel jaz pa omedlim in preden padem potleh rečem Katy Perrrrrrrrr in potem ''BUM!!!!!!!'' ustrašili sta se. Potem me je Lodovica začela oblivati z vodo in sem se zbudila in rekla ''Je tam Shakira in Katy P. Rekla je da ja za moj rojstni dan. Potem sem ustala in sem objela Katy Perry in skupaj smo zapeli Roar njeno pesem She wolf Shakirino pesem in mojo Underneath it all.
14. maj 2015
in nato pozvonila še T..... .....

ugibajte
14. maj 2015
In nato je pozvonila še Taylor Swift.

Potem pa....._______________________________________________________________________

slike:
jaz:

mama od Ludmile (Priscila)

Cortny:

Katy Perry:

Shakira:

Taylor S.

In nakoncu smo z Taylor S. zapeli še Shake it off
14. maj 2015
u166521
u166521
next
15. maj 2015
u173652
u173652
next
15. maj 2015
še eden
15. maj 2015
next
15. maj 2015
Next
21. maj 2015
nadaljuj Lodo
22. maj 2015
NADALJEVANJE
Potem
pa...
To vse skupi je blo zlo čudno. Nevem zakaj so morale priti vse te zvezdnice. Zelo se mi je vrteo in komaj sem pomagala tini iz nezavesti. Skupaj smo odšle v bolnišnjico. Spremljal nas je tudi tinin nov kuža Cortny. Ko smo čakali, sta se tini in Marcedes zelo dobro ujeli, kar mi je šlo na živce, saj jaz marcedes še vedno nisem marala. Super! Nevem kakšno bolezen imam, na koncu pa še izgubim naj. frendico! Jaz jo mam še vseen rada. Camila me je poskušala potolažiti.Kaar naenkrat pa....___________________________________________________________________
slika Marcedes in Tini, ko je potekal roj.dan:

njuna slika iz čakalnice:

24. maj 2015
next
25. maj 2015
u166521
u166521
next
25. maj 2015
u173652
u173652
next