Forum
u105674
u105674

Hojla!!!! Pred odidete s te teme, si najprej preberite vsaj prvi del in odločite, ali boste zgodbo brali ali ne...če boste napišite NEXT, če ne odidite s te teme takoj zdaj!!!! Kvečjem, pokusila sem napisati veliko zgodb, samo se je vsaka razen ene ponesrečila. Tako da bom zdaj pisala eno /tudi 1D/ in to. In še nekaj vas prosim:

-BERITE MOJO ZGODBO
-NAPIŠITE NEXT!!!
-PROSIM OGLAŠUJTE MOJO ZGODBICO

Aja!!! Če v enem tednu ne bo vsaj 7 nextov bom prosila admina da jo zbriše...
"Lexi!!! Pridi sem!" zavpije Harry. Zavzdihnem in odcaplam k njemu v sobo. "Kaj hočeš??? Ampak naj ti bo jasno! Ne dam ti telefonsko od Anne!" "Ne, ne!!! Pomagaj mi spakirati oblačila! pojutrišnem gremo z fanti v Francijo!" "K-kaj??? Že spet?" razočarano rečem in čutim, kako se mi v očeh nabirajo solze. Harry me pogleda in se kislo nasmehne. "Daj no! Saj je samo tri mesece! Toliko časa pa boš že preživela sama, z Anno!" "To že, ampak tri mesece?! NE, to je preveč! Como on!!! Me res ne moreš vzeti s sabo??? Brez pomote, in Ann???" Harry zavzdihne. "Prav, prav! Poskusil bom urediti. Pa nikar ne bodi razočarana, če ne boš mogla iti zraven!" pokimam in ga objamem. "Havala, Hazza!!!! Najboljši brat na svetu si!!!" zavpijem in se spomnim, da ne mara da ga kličem tako. "Lexi! ne Hazza, samo Harry! OK?" "OK-ej!" rečem in ga tesneje objemem. "V redu, me pustiš da pokličem fante?" hitro se umaknem in stečem po njegov telefon. Potisnem mu ga v roke, toliko da pokliče Louisa, Liama, Zayna in Nialla. No, skrajni čas da se predstavim: ime mi je Lexi in če še niste ugotovili se pišem Styles. Stara sem 16, harry je 18. je moj brat in nimam prave prijateljice kot Ann. Ostale so se oz. se dtužijo z mano samo zaradi tega, ker je moj brat pevec in "ZELO" popularen fant. No, mogoče ne bi smela dati narekovajev...kvečjem, Anna je moja BFF in Harry je ali je bil zaljubljen vanjo. Še sama ne vem.

"Lexi!!!!! Lahko greš zraven!!!" zavpije Harry. "Kaj pa Anna!?" se tokrat zaderem jaz. Slišim kako zavzdihne, ker mora še enkrat poklicati fante. Sama stečem v sobo in začnem pakirati. "Anna gre lahko tudi zraven! Samo pod pogojem, da mi pomagaš pakirati!!!" Ja takšen je Hazza. predvsem ne zna pakirati...

-KOT SEM OMENILA, ČE V TEDNU DNI NE BO VSAJ 7 NEXTOV BO ZGODBA ZBRISANA-

I love you!!! <3 <3
15. november 2012
next *-*
ful, ful, ful dober začetek c:
15. november 2012
u105674
u105674
u105674
u105674
NASTJA :3: hvala ti full
15. november 2012
u106935
u106935
Neeeext + Fhol carska zgodbica ;3
15. november 2012
Next
next
next
next
+nova bralka
15. november 2012
u105674
u105674
Hvala vam full
16. november 2012
u105674
u105674
Ju3 nextam
16. november 2012
next
16. november 2012
u105674
u105674
Nextam za moje prve štiri bralke!!! <3

Stečem k njemuv sobo in pokaže mi na nametano omaro. "Harry, kako lahko objavljajo v časopisu in revijah da si tako urejen....no, kako?" Harry samo skomigne z rameni, jaz pa še vedno buljim v omaro, polno zmečkanih in smrdečih majic, hlač, nogavic... "Torej?" reče in jaz pokimam. "Tole moraš vzeti s sabo!" rečem in pokažem na kupček majic in srajc, ki sem jih pravkar zložila. "In kaj naj z njimi naredim?" me še enkrat prav bedasto vpraša bratec. "Ja le kaj??!!! JOJ, si pa res totalno nesposoben!!! Daj jih v kovček, kajne?" vsa besna odgovorim in zlagam hlače. Harry zagrabi kup oblek in jih vrže v kovček. "HARRY!!! ZAKAJ ZA VRAGA SEM JIH ZLOŽILA, ČE JIH TI TAKOJ SPET RAZMEČEŠ!!!" zakričim in mu vržem povšter. "ops!!" reče Harry. "In kaj zdaj? Ker jaz res NE bom zlagal teh trapastih srajc!" prekriža roke. "Ja, jaz jih tudi ne bom! Potem boš zgleda imel tako! Ajde, zmigaj se!!!!" Nekaj zagodrnja in se spogne. Pobere stvari in jih vrže na posteljo. Posveti se prvi majici s kratkimi rokavi. Po vsaj stotih poskusih se mi ga ne da več gledat in si grem po pomarančni sok. Ko si ga skoraj nalijem zakriči: "YES!!! PRVA MAJICA JE ŽE!!! LEXI, PRIDI POGLEDAT!!!" zavpije da me tako prestraši, da skoraj omedlim. Počasi grem k njemu in vstopim v sobo. Na postelji zagledam res lepo zloženo njegovo majico. "No, Harry! je bilo res tež...." in že padem na posteljo. Obrnem se in zagledam fante, ki se od smeha valjajo po postelji. "Harry! Kdo je zložil tvoje oblačilo?" vprašam in ga pogledam točno v oči. "Fantje NE je gledati! Njen pogled ubija!" reče in i pokrije oči, ostali me samo začudeno gledajo. Vstanem in po maneksensko stopim do Nialla. "Niall, dragec! Kdo je zložil Harryjevo majico???" rečem in ga zapeljivo pogledam, lase ovijem okoli prsta. "Am....am...Lou" reče e napol v transu. "Ha!!!" rečem in grem iz sobe. Slišm, kako se harry dere na Niall, čes da ga je izdal. sama sebi se nasmejim in pograbim kozarec, v katerega sem malo prej nalila sok. Prislonim ga k ustnicam in naredim požirek. "SUPERMAN!!!!" zavpije Zayn. Ojej, spet. Nazadnje, ko so se igrali supermane so podrli vazo in skoraj podrli vrata. Mimo mene švigne Liam in se mi skoraj zadere na uho. Oh, sploh ne vem kako ga Danielle prenaša...

SE NADALJUJE!

Kakšna se vam zdi zgodba???
17. november 2012
next
17. november 2012
u106935
u106935
Neext
Supeeeeeeeeer jeee < 333
17. november 2012
neeeeeeeeeeeeext took uredu je*-*
17. november 2012
u105674
u105674
Še tri nexte...
17. november 2012
u91591
u91591
next
17. november 2012
u105674
u105674
Še dva
18. november 2012
u106935
u106935
Next next ;D
18. november 2012
nnnneeeeexxxxt
19. november 2012
neeext !!!!!!!!!!!!!
19. november 2012
u105674
u105674
Ju3 nextam
23. november 2012
u105674
u105674
http://www.igre123.com/forum/tema/life-is-a-dream...realize-it-t.-1d/49313/
Bereš? Nova zgodbica, ki vsebuje 1D. Vsaj poglej, če ne boš brala...mogoče si premisliš...
*sorry za smetenje*
23. januar 2013
next
22. februar 2014
next
22. februar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg