Forum
Torej začela sem nov ff. in že naslov vam pove o kateri osebi se grem.Pač moj cilj je doseči vsaj 1000 ogledov in čim več bralec.Nextat bom probala čim bolj redno.Tk da nebom kle nakladala evo začnem
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
●ƒℓαѕнвαcк●
''Hej, vrnil ti bom ! Pridi nazaj !'' je rekel njen ati in se zapodil proti njej.Smejala se je kot nora.Lovila sta se po plaži. Naenkrat se zasliši pok in njen ati obleži na tleh.Ničesar ni razumela.Štela je komaj 5 let.Z 5 metrov je buljila v atija,ki je negibno na tleh ležal v rdeči luži krvi.Po nekaj minutah so se zaslišale sirene in tuljenje.Kmalu zatem pa so jo odvlekli stran od atija.Ampak nerazume.Zakaj je ati nehal teči ?In zakaj je ležal na tleh ? Zakaj je zaspal ? Se bo zbudil ?Zakaj so prišle sirene ? Kam jopeljejo ? Toliko vprašanj se je rodilo 5 letni deklici po glavi.''Kako ti je ime punčka ?'' jo je prijazno vprašal reševalec.Odprla je usta, a iz njenih ust ni bilo slišati besedice.''Veš kje si doma ?'' jo je zopet vprašal reševalec.V odgovor mu je prikimala.Vedel je, da mu punčka nebo spregovorila niti Vsak besedice zaradi šoka.Po enem mesecu je bila navaden otrok v sirotišnici z govorno napako..Punčka je sedela na klopici in opazovala naravo.Vsak dan se je spraševala ali se bo očka vrnil.Vsak dan se ji je prikazal prizor njenega atija, kako je ležal tam v tisti rdeči luži.Po licu ji je spolzela grenka solzica.Vsak dan je gledala srečne družine v parku.Bilo so brezskrbni.''Rose, pridi kosilo je.'' jo je poklicala prijazna gospa in ji ponudila roko.Prijela jo je za palec in odšli sta v jedilnico.

● єη∂ σƒ ƒℓαѕнвαcк●
''Rose greve po nakupih'' je zavpila Sarah po stopnicah.''Počakaj še malo, da se uredim'' sem zavpila nazaj.Kot vedno sem nase nanesla malo maskare in eyelinerja.Nisem preveč pretiravala z ličili.Bil je popolnoma navaden dan.Nase sem navlekla nekaj cunj.Ni bilo pomembno kaj sem oblekla.Vse moje obleke so bile prečudovite.''Pridi že !'' je spet zavpila Sarah.''Da, prihajam !'' sem rekla in se odpravila iz svoje sobe.''Končno'' Je rekla Sarah,zaročenka krušnega atija,ko sem se prikazala.Usedli sva se v limozino in se odpeljali v nakupovalni center.

Živjo.Jaz sem Rose Fleur Cowell.Očitno ste že ugotovili, da je moj krušni ati Simon Cowell.Stara sem 17 let in živim v Londonu.Rada sem v naravi.Tam pozabim na vse,kar se mi je v živlenju zgodilo.Nočem omenjati smrt mojega atija,ker preveč boli.Ampak zavedno mi bo ostal v srcu.Nimam najbolše prijateljice,ker sem preveč zaprta vase.Moje živlenje, je preveč raztreseno.Čeprav živim kar vredu pri Simonu.Ljubeč in prijazen je do mene,kot da bi bil res moj pravi ati. A vem da ni.Ampak vseeno je zdaj moj ati.Mame nimam čeprav, mi bo zdaj postala Sarah.No nekako mama.Ona je moja prijateljica.Zaupam ji,ampak ne tako veliko, kot Marii.Služkinja je v hiši, no ni ravno služkinja ampak del te naše družine.Ne hodim v šolo.Nevem zakaj ne ati me je izpisal pri 15 letih ker, so me v šoli zmerjali in me noben ni maral.Preveč sem trpela in me je ati izpisal.Zdaj pa mu pomagam pri delu.Urejam mu papirje.Občasno pa tudi pomagam Marii, pri gospodinjskih opravilih.
to sem jaz:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
''Pridi greve v tisto trgovino!'' je vsa navdušena rekla Sarah,ko sve prišle v nakupovalni center.Prijela me je za roko in začela vleči proti trgovino.Nakupovanje z njo je prava muka.Vse trgovine morave obdelat in v vsaki si mora kupiti vsaj en kos oblačila.Po 4 urah muke nakupovanja z Sarah sva šle v Starbucks.No vsaka si je kupila en komplet za kakšno zabavico na plaži, jaz sem si kupila :

in Sarah :

V Strabucksu sem si naročila kapičino Sarah pa belo kavo s smetano.Ona je naročila prva in je tudi prva dobila.Ko sem jaz čakala na kapučino pa je prihitela do mene in rekla, da se ji nekam mudi in da more oditi.Popolnoma sem jo razumela in sem ji pokimala,da naj gre.Ko sem dobila,to kar sem naročila sem se še malo sprehajala po nakupovalnem centru in gledala zaljubljence,ki hodijo po trgovinah.Nisem bila pozorna kam hodim in kar naenkrat sem se zaletela v moško postavo in kapučino se je polil.Ponesreči sem polila sebe in moškega v katerega sem se zaletela.''Jooj oprosti,zelo mi je žal,nisem bila pozorna,se opravičujem,žal mi je!'' sem govorila.Ta moški pa se mi je le nasmihal.Čudno drugi bi me nadrli in rekli naj pazim kjer hodim..Ubistvu je bil fant z zelenimi očmi z najlepšim nasmehom kar sem jih kdaj videla.Čeden je bil.''Oh oprosti tudi jaz nisem gledal kam hodim.Meni opraviči.'' je rekel in se nasmehnil.Imel je nekako privzdignjeno frizuro.To je on:

(klikn)
''Plačal bi ti novo kavo,če seveda lahko'' je rekel in se nasmehnil.''Ne,ne ni treba, je vredu'' sem rekla in se mu nazaj nasmehnila.''Ti lahko kupim vsaj novo obleko,ker sem ti to,ki jo zdaj nosiš, uničil ?'' je spet vprašal in se prikupno nasmehnil.''Neboš odnehal kajne ?'' sem rekla v smehu.Odkimal je.Odšla sva v prvo trgovino,ki sva jo zagledala in izbrala sem najcenejšo obleko.In kupil jo je.

potem sva šla še v moško trgovino kjer si je sam kupil samo majico,ker hlač ni imel umazanih.''Živiš daleč?'' me je vprašal.''Ne tu čez dva parka'' sem rekla.Zazvonil mu je telefon in se opravičil ter javil.Rekel je da je nujno inda more iti.Poljubil me je na lice se poslovil in odšel .Mater kako je čeden.Sem mar zaljubljena ? Nee nisem ! Saj ga prvič vidim.Odšla sem iz nakupovalnega centra,kjer me je čakala že limuzina,ki me je odpeljala domov.Doma je bila že Sarah.''Kaj si šele zdaj prišla domov ?'' je rekla in me pogledala postrani.''Amm...Ja še po oblekico sem šla.'' sem rekla ter se zavrtela,kar je pomenilo *poglejkajnosim*.Nasmehnila se je potem pa odšla verjetno k atiju.Šla sem do Marie.''Živjo lepotička,kaj je novega ?'' me je prijazno pozdravila Maria.''Ojla.Vse je po starem Maria.Hej,ti kaj pomagam ?'' sem vprašal in upala,da ima kakšno delo zame.''Ne meni,ni treba,oče te je iskal in je rekel,da ima delo zate.Pojdi k njemu'' je rekla in se nasmehnila.''Aha prav grem,hvala Maria'' sem rekla ter jo poljubila na lice ter odšla v očetovo pisarno.Potrkala sem on pa je zavpila tako kot vedno 'Naprej!'. Vstopila sem.''O princeska.Pričakoval sem te'' je rekel in šel do mene ter me poljubil na čelo. Nasmehnila sem se.''No delo imam zate.Mi lahko prosim urediš tiste papirje na mizi po datumih in pospraviš v omaro,ker moram nujno v studio.'' je rekel.''Amm ja ati lahko.'' sem rekla ter se nasmehnila.''Odlično zdaj pa grem.Lepo se imej.Rad te imam'' je rekel in že ga ni bilo več.Začela sem z delom.Kar naenkrat pa sem slišala Sarah na telefonu.''Ja, odšel je in lahko pridem do tebe se zabavat ljubi'' prosiim ?? Sarah vara atija.''Saj veš,da si ti edini zame kajne ? tega bizgeca imam samo zaradi denarja.'' se je spet slišalo.Ojoooj moj ati.Vara ga ! Ne morem mu povedati.Ampak ne danes in ne jutri,ko bo pravi trenutek.Sarah se ni več slišalo.In nadaljevala sem z delom.
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
To je to zaenkrat, upam da vam je ušeč.Opravičujem se za napake.
Mnenje ??
Next ?
09. avgust 2013
u88555
u88555
nekst!!!
09. avgust 2013
Next !!
09. avgust 2013
u135507
u135507
omg popolnooo *_* neeeeeeeeeeeeext!!
09. avgust 2013
neeeeeeeeeeext
09. avgust 2013
Torej..Začnem delat nou next?
09. avgust 2013
Ja
09. avgust 2013
Hvaala in še enkrat fuuuuuuuuuuul hvala za nexte zj grem pa delat next
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
°°

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

●нαяяу●
Hodil sem po nakupovalnem centru.Ah nič novega ni bilo.Vedno iste stare cunje.Še dobro da me nobena oboževalka ni prepoznala,ker sem imel frizuro malo drugače narejeno.Polno lepih punc,jaz pa samski.Gledal sem naokoli,ko sem najprej začutil nekaj trdega na prsih potem pa tekočino na sebi.Pogledal sem predse in videl najlepšo punco v mojem živlenju.Takoj se je začela opravičevati,ko je videla,da me je polila.Bila je tako zmedena in ljubka,da sem se ji lahko samo nasmihal.''Oh oprosti tudi jaz nisem gledal kam hodim.Meni opraviči.'' sem rekel in se nasmehnil.Gledala me je naravnost v oči in mi majico brisala z enim robčkom.''Plačal bi ti novo kavo, če seveda lahko'' sem rekel ,ker se videl,da me je polila s kavo in se ji nasmehnil.''Ne,ne ni treba, je vredu'' je rekla ter se mi nazaj nasmehnila.Imela je najlepši nasmeh.Joj Harry nekako se ji moraš odolžiti.Cela je mokra od kave.''Ti lahko kupim vsaj novo obleko,ker sem ti to,ki jo zdaj nosiš, uničil ?'' sem spet vprašal in se prikupno nasmehnil.''Neboš odnnehal,kajne ?'' je rekla v smehu jaz pa sem ji v odgovor odkimal.Odšla sva v prvo trgovino,da si je zbrala oblekico, ki ji je zelo pristajala pa še malo je stala.Super.Zdaj sva šla v trgovino z moškimi oblačili in kupil sem si majico,saj hlač nisem imel umazanih.Ko sva prišla ven iz trgovine sem jo uprašal ''Živiš daleč?'' upal sem,da ne,ker bi jo rad pospremil domov.''Ne, tu čez dva parka'' je rekla.Hmm ja no to je kar daleč punca.Zazvonil mi je telefon.Klical me je Liam.Vedel sem, da se moraj javiti,drugače bom zabredel v težave.Punci sem se opravič in se javil na telefon.''Ja?'' sem rekel.''Harry,kje si ti ? Pridi v studio,vaje imamo!'' se je drl po telefonu.''Ja,ja prihajam'' sem zdolgočaseno rekel.Šel sem do punce in ji rekel,da moram nujno iti.V slovo sem jo poljubil na lice in odšel.Kakko je lepa.Čakaj saj sploh zvedel nisem kako ji je ime !! Joj Harry,kako si neumen !Nič,zdaj sem jo zadnjič videl in nikoli več je nebom.Harry zakaj moraš zmeraj vse pokvariti,lahko bi postala prijatelja,ali pa kaj več.Sem se mar zaljubil ?!? Ne, saj jo prvič vidim.V mislih sem se prerekal vse do studija.

Vstopil sem in videl, da Simona še ni.Jezen sem bil na Liama,ker nisem jaz zamudil ampak Simon.Po 2 minutah,je prišel Simon in se začel opravičevati za zamujanje.Takoj smo šli k vajam.Tako kot zmeraj nas je pohvalil.Rekel pa je še,da imamo jutri,pri njemu doma sestanek.Nisem poslušal kakšen,ker sem bil prezaposlen z mislijo na tisto dekle iz nakupovalnega centra.Pozno zvečer smo odšli iz studia.Ko smo prišli domov,sem skočil pod tuš in se odpravil spat.Razmišlal sem o njej.O Bog kako je bila lepa.Sem že omenil,a je bila lepa ? Ah joj Harry,otročji si.Neboš je več videl.Zadnjič si jo,ti butel si se pa zaljubil.Kar naenkrat v sobo uleti Niall

''Si videl,kje moje gumijaste medvedke ?'' me je napadel z vprašanjem takoj ko je prišel v sobo.''Ne,zdaj se pa poberi ven,ker hočem zaspati,tukaj imaš te bonbone,pa jih pojej'' sem rekel in mu vrgel vrečko z bonboni.''Okej,lahko noč Hazza'' je rekel in veselo odskakljal ven iz moje sobe.Jaz pa sem zaspal z mislijo na dekle.

●яσѕє●
Ko sem končala z delom.Sem bila zelo lačna.Stekla sem v kuhinjo,kjer je Maria kuhala kosilo.''Maria,ti kaj pomagam?'' sem jo vprašala.''Oh lepotička ti si.Da, olupi krompir prosim.'' je rekla in pokazala na krompir.Ko sem ga olupila,ga je skuhala ter ga narezala na majhne koščke.Pripravila sem krožnike in jih odnesla v jedilnico.Maria je prinesla hrano in servirala.Maria je pozvonila na zvonček,kar je pomenilo *jedjepripravljena* takoj po stopnicah navzdol je priskakljala Sarah.Nisem se zmenila zanjo.Bolj sem se posvetila hrani in fantu v nakupovalnem centru.O Bog popolen je.Zaljubljena ?!?!? Ne ! Saj sploh nevem kako mu je ime.Oh jaz budala,zakaj ga nisem vprašala.Zdaj ga pomoje nebom več srečala.Uff sovražim se ! ''Rose !! Si tukaj?'' me je zmotila Maria.Zmedeno sem jo pogledala.''Kaj ti je danes ? Zamišljena si kot,da bi bila zaljubljena.Ali mogoče si ?'' je vprašala Maria.Skomignila sem z rameni.In pogledala na prostor,kjer naj bi sedel ati.Hrana ni bila dotakjena,torej ga še ni doma.O moj ati,koliko boš moral prestati zaradi Sarah.Sovražim jo.Kar naenkrat pa se mi je pred oči prikazal prizor mojega atija,ležati v tisti veliki rdeči luži.Jaz pa sem tam stala in ga opazovala.Po licu,brez,da bi vedela mi je spolzela solza.''Rose, si vredu ?'' me je vprašala Maria zaskrbljeno.''Ja,super sem'' sem rekla in se ji nasmehnila.Namenila mi je pogled *kogrevevkuhnjomibošvsepovedala*.Pokimala sem ji.Ko je Sarah pojdela se je odpravila ven.Semizdi,da k ljubimcu.Z Mario sva pospravile in odšle v kuhinjo.''Povej ljubica,kaj te muči.'' je rekla takoj ko sva prišle v kuhinjo.''Sarah vara atija.'' sem rekla.''Vedla sem.'' je rekla Maria in udarila z pestjo po pultu.''Maria,kaj bove naredile ?'' sem jo vprašale.''Pred poroko bo treba ukrepati.se bom kaj zmislila.Ampak Rose,vidim,da te ne muči samo to.'' je rekla in me pogledala tako ljubeče.Bila mi je kot mama.''Pogrešam atija'' sem rekla in bruhnila v jok.''Oh lepotička moja,tako je živlenje,nisi ti kriva,da je odšel v nebesa,nič nisi razumela.'' je rekla in me objela.Zjokala sem si ji na rami.Ko sem nehala jokati sem se ji zahvalila in odšla v svojo sobo.V svoji sobi pa spet mišlenje na fanta.Pozno zvečer se je vrnil ati domov,vesel kot violina.Objela sem ga in pritisnil mi je poljubček na lice.''Kaj pa ti tako vesel kot violina?' sem ga vprašala in se mu nasmehnila.''Ah nič,samo ponosem sem na svoje fante.'' je rekel in se nasmehnil.''Rad jih imaš,kajne?'' sem rekla in povzdignila obrvi.''Neveš kako.'' je rekel.Jaz pa sem ukrivila ustnice navzdol in ga uprašala ''Bolj kot mene ?'' ''Nič nimam bolj rad kot tebe, rožica moja'' je rekel in me objel.''Tudi jaz te imam rada ati'' sem rekla in ga objela nazaj.''Pravzaprav,kaj delaš ti tako pozno pokonci?'' je rekel in dvignil eno obrv.''Ammm, jaz grem spat'' sem rekla in odhitela pod tuš potem pa sem se oblekla v pižamo.

Zaspala pa sem z mislijo na fanta v nakupovalnem središču.
Upam da vam je ušeč.Se opravičujem za napake.
Prosim mneeeeenjee !!!Nujno!!
Next ?
09. avgust 2013
Next!!!! Super je!
09. avgust 2013
u135507
u135507
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! perfektno je

lahko še danes enega plosimm

glej kak te lepo gleda :

prosimm še en next danes ;*
10. avgust 2013
neeeeeeeeeeext
10. avgust 2013
u148019
u148019
next
10. avgust 2013
u148019
u148019
dodajte me
10. avgust 2013
Ta next je namenjen ►*.вαтɢιrl.*◄ .Kužek me je popolnoma prepričal

●яσѕє●
Zbudili so me nežni sončevi žarki na moji koži.Ni lepšega in boljšega bujenja.Pogledala sem na uro in kazala je pol sedmih.Oblekla sem si poletno oblekico.

Stekla sem dol po stopnicah,ko sem se zaletela pri vratih v atija.''Hej,kam se pa tebi tako mudi ?'' me je vprašal povzdignil obrv in prekrižal roke.''K Marii,lačna sem kot volk.'' sem rekla in se skušala preriniti mimo njega v kuhinjo.''Kaj včeraj,nisi jedla večerje ?'' je vprašal in me postrani pogledal.''Bolj malo.V skrbeh sem bila zate,saj te skoraj cel dan ni bilo doma.'' sem zdaj jaz rekla in prekrižala roke na prsih.On se je le bežno nasmehnil kar je pomenilo *tojemojedelo* in me spustil,da sem naprej stekla k Marii.''Dobro jutro,Maria.'' sem jo pozdravila in se usedla za mizo v kuhinji.''Dobro jutro.Hej,zakaj si bosa ?'' me je takoj vprašala,ko je videla moje noge.''Išem balerinke,pa jih nikjer ni.'' sem se zlagala.''Na,tu so!'' je rekla ter mi podala črne balerinke.

Takoj sem jih nataknila in se nagnila naprej,da bi malo videla kaj bo pripravila Maria za zajtrk.Palačiiiiiinke !!!! ''Hej,amm...A lahko js spečem palačinke ?'' sem rekla in naredila puppy face. Maria me je pogledala potem pa se nasmehnila in prikimala.Too ! Spravila sm se k delu.Polovica palačink je bila zapečena druga polovica pa.....zapečena -.- .Nisem najbol najbolša pri palačinkah.Še dobro,da je maso naredila Maria,drugače bi se v palačinkah najdla kakšna lupina od jajca.Maria je pozvonila na zvonec.In vsi so pritekli dol po stopnicah.''Kaj tako smrdi po zažganem? Maria, kaj si to spekla ?'' se je pritožila Sarah takoj,ko je prišla v jedilnico.''Ni pekla Maria,ampak jaz.'' sem rekla in se nasmehnila.''Hmmm,nisi čisto najbolša v kuhanju kajne ?'' me je vprašal ati in se ljubeče nasmehnil.''Pomojem si uganil'' sem rekla in se mu nasmehnila nazaj.''Jaz tega nebom jedla.Sigurno ni okusno.Čokolade povrh pa nebom,ker to povzroča mazolje!'' je rekla Sarah in se namrdnila.''Prav.'' sem rekla in začela mazati Nutello na palačinke.

''Rose,zelo si se spremenila od včeraj'' je rekla Sarah in me postrani pogledala.''Sarah pretiravaš,ker ni vse po tvoje.Naša rožica je še vedno naša nespremenjena,lepa rožica'' je rekel očka in se mi nasmehnil.''Ahhhhggg'' je rekla Sarah in stekla gor po stopnicah.Jaz pa sem se zmagovalno nasmehnila.To je pa zato,ker varaš atija,sem rekla sama sebi v mislih.Z atijem sva veselo mazala nutello na palačinke ko je kar naenkrat ustrelil ven ''Danes pridejo moji fantje na sestanek in hočem,da jih spoznaš.Maria,te bo poklicala ti pa pridi v dnevno sobo,prav?'' Čudno sem ga gledala.Sem prav slišala,da bo tistih 5 fantov,pripeljal v našo hišo.''Amm..OK'' sem rekla in poskušala zveneti čisto veselo,saj nisem hotela užaliti atija.Ko je pojedel je odšel v pisarno jaz pa sem odšla v svojo sobo in spet premišljevala o fantu v nakupovalnem centru.Čakaj ? Spet ! Izbiti si ga morem ven iz glave saj ga nebom nikoli več srečala ! Po nekaj minutah je pozvonilo.Pogledala sem čez okno ampak videla le veliko črno limuzino.

Čez nekaj minut pa me je prišla poklicat Maria,naj grem v dnevno sobo.Globoko sem vzdihnila in si popravila frizuro.Ojoj nesmem razočarati atija.Nesmem !Odšla sem naravnost v sobo 5 postavnih in čednih fantov na kavču, ati pa je sedel na naslonjaču.Ustavila sem se pri vratih.Zelene oči,najlepši nasmeh.O moj bog saj to je vendar on !!! Fant iz nakupovalnega centra.Ko so me zagledali so vsi 4 fantje pozdravili z ''Živjo,ti moraš biti hčerka od našega menedžerja.''.Prikimala sem ter se napotila proti drugemu naslonjaču.Celi čas sem gledala proti fantu.Imel je drugačno frizuro kot jo je imel včeraj.Nevem zakaj je gledal v čevlje mogoče so bili umazani.Eden od fantov je zakašljal in pogledal me je.Popolnoma je otrpnil.

''Se mogoče poznata?'' je vprašal ati.

●нαяяу●
Zbudilo me je rahlo rukanje.''Mmmm ?'' sem zagodrnjal.''Ljubček, vstati je treba čez pol ure gremo k Simonu!'' je rekel Louis.

''Pol ure!!!'' sem zakričal,hitro vstal ter skočil pod prho.Oblekel sem si neke kavbojke in neko srajco.Fantje so me čakali že v limuzini.Skočil sem not in odpeljali smo se k Simonu na neki pomemben sestanek.Itak nebom nič poslušal ampak ne zato ker nebom hotel ampak zato ker bom spet razmišljal o dekletu.Negre in negre mi iz glave.Obnorela mi je glavo.Grrr ! Kmalu smo prispeli in iztopili smo hitro pozvonili in prišla nam je odpreti služkinja.Peljala nas je v dnevno sobo in Simon je začel svoj govor.Zamotil sem se s svojimi čevlji,ki so bili umazani.Kar naenkrat me je zbudil kašelj od Liama.In pogledal sem po sobi in zagledal.Saj to ni res ! Dekle iz nakupovalnega centra !!Izbuljil sem oči.Saj to nemore biti res ! Imam mogoče privide.Komaj sem odtrgal pogled iz nje,ko je Simon vprašal ''Se mogoče poznata ?''
Hope u like it ! Se opravičujem za napake.
Prooooooosiiim mnenjeee !!! Men se zdi,da je ful bedn.
Next ??
10. avgust 2013
next
10. avgust 2013
u135507
u135507
toraj me veseli da so te učke prepričale ;*
in moje mnenje o zgodbi je : ta zgodba je res full zanimiva meni je tak kul popovna in ne vem kaj še naj rečem vbistvu je awesome

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <333
10. avgust 2013
Neext
10. avgust 2013
Next
10. avgust 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeet
11. avgust 2013
Hvaalaa,da berete.Fuul mi pomeni,čeprou pišem prou bedno.ampak useen morem next narest So enyoj

●яσѕє●
Čakaj,čakaj pa saj to nemore biti on.Ampak je.Ne, nemore biti atijov varovanec. Nemorem biti zaljubljena v tega fanta !Atiii me bo ubil ! Ojooj pretvarjaj se,kot da ga ne poznaš.Ni on !Pozabi ok? Ok.''Ne,ne poznava se.'' sem odgovorila atiju na vprašanje in se mu nasmehnila.''No fantje to je moja hčer Rose Fleur Cowell.Rose to so Zayn,Niall,Louis,Harry in Liam.'' je rekel ter pokazal na vsakega fanta.Nasmehnila sem se jim oni pa so nasmeh vrnili.''Torej Rose,kakor veš sem jaz njihov menedžer in...'' Ustavil se je,ko je Sarah prišla dol po stopnicah.''Ljubi,kdo je prišel ?'' Zavzdihnila sem ter zavila z očmi.Zdisemi ,da so fantje to videli ker slišala skoraj neslišen smeh.Nisem se zmenila za njih.Kmalu zatem je v dnevno sobo pokukala Sarina glava.Na usta se ji je prikradel velik nasmešek.Aha evo zdaj se je že zaljubila v njih.Fantje so jo gledali, kot,da bi bila boginja lepote.btw to je ona

Nevem,kaj je ati videl na njej.No imela sem jo rada ampak ko sem slišala,da vara atija mi je vsa ljubezen do nje izginila.Sovražim jo ! Stara je 24 let pa še samoušečna je ! Šla je do atija mu dala poljub na lice ter mu usedla v naročje!! Baba neumna ! Zdajle jo grem zadavit! ''No fantje to pa je moja zaročenka Sarah'' je rekel ati in se nasmehnil fantom.''Oh fantje neveste,kako dolgo sem čakala,da vas spoznam Simon mi je povedal vse o vas'' Okej grem iz te sobe vstala sem in se napotila ven ko me je pri vratih ustavila Sarah.''Hej,Rose kam pa greš ?'' Ojoj ! Nimam odgovora.''Amm..k prijateljici'' sem se zlagala,ko je spet vprašala ''Od kdaj pa imaš ti prijateljico,saj nimaš nobene prijateljice kakor jaz vem so te v šoli sovražili''.Čutila sem vse zgrožene poglede na meni.Sem mogoče pozabila omeniti,da ati ni vedel za sovražtvo v šoli in da sem to povedala samo Sarah in Marii.Ampak še zdaj nevem zakaj me je izpisal iz šole.V očeh sem začutila žgočo bolečino in neda bi vedela so iz mojih oči že drle solze.Še dobro,da se bila obrnjena proti izhodnim vratom.Nisem ji odgovorila samo odpravil sem se ven k moji 'prijateljici' in to je bila narav.Šla sem naravnost v park objokana. Sedla sem na klopico in jokala.

●нαяяу●
To je ona ! Ona je ! Dekle iz nakupovalnega centra.Harry ne pasi oči saj bo mislila,da sem nevem kaj.Čakaj ali me sploh pozna ? Sploh ve kdo sem ? Vem,da sem bil drugačen v nakupovalnem centru ampak nisem si spremenil obraza.''Ne,ne poznava se.'' je odgovorila Simonu in se nasmehnila.Pozabila me je.''No fantje to je moja hčer Rose Fleur Cowell.Rose to so Zayn,Niall,Louis,Harry in Liam.'' je rekel Simon ter pokazal na vsakega izmed nas.Torej Rose ji je ime? Prečudovito ime tako kot ona.Ojoj Harry kaj pa govoriš postal si kot ženska ! Dec si !Po tem kar je povedal Simon se nam je nasmehnila mi pa smo se nasmehnili njej.Zanalašč sem pokazal svoje bele zobe,da bi se mogoče spomnila mojega nasmeha ampak me tudi pogledala ni.''Torej Rose,kakor veš sem jaz njihov menedžer in...'' je nadaljeval SImon.Vsi smo ga poslušala ampak ko se je ustavil amo slišal še en ženski glas.Kaj ali so dvojčice ? Mogoče je pa ona tista.''Ljubi,kdo je prišel?'' se je oglasila ta punca.Ljubi !?!?! Kdo je njen ljubi ?V Dnevno sobo se je prikazala neka punca.dal bi ji 24 let.Prikradel se ji je nasmeh na usta,ko nas je opazila.Šla je k Simonu in nekaj tam počela nisem bil pozoren ker sem bil prezaposlen buljiti vanjo.Ni bila lepa kot Rose.Saj sploh ni lepše kot Rose.Okej Harry dovolj ! Nekaj je še blebletala in vem,da je Simon rekel,da je njegova zaročenka.Kar naenkrat je rose ustala in se napotila ven iz dnevne sobe.Pri vratih jo je ustavila ta Sarah.''Hej,Rose kam pa greš ?'' usi smo jo pogledali ter pričakovali odgovor.''Amm..k prijateljici'' je rekla v zadregi.''Od kdaj pa imaš ti prijateljico,saj nimaš nobene prijateljice kakor jaz vem so te v šoli sovražili''. je spet vprašala ta gorzna Sarah.Usi smo jo zdaj zgroženo pogledali.Najbol zgrožen je bil Simon.Bila je obrnjena s hrbtom proti nam nekaj sekund je tam stala potem pa je odšla ven.Kako so jo lahko v šoli sovražili ? ''Sarah se lahko pogovoriva?'' je vprašal Simon in v hipu sta izginila iz dnevne sobe.''Okej dovol imam.Za njo grem'' sem rekel in fantje so prikimali.Odšel sem in še najprej v park.Tam je sedelo neko dekle samo.Uprašal jo bom če je kje videla Rose.Šel sem do nje in opazil...
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°Upam da vm je ušeč. So if you like it give a big thumbs up Hecam se .
Amm ja to je to ..
Next ?
11. avgust 2013
u135507
u135507
ammmmmmmmmmm nexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxt !!!! prosimmmm

še enaga danes plisssss <3333
11. avgust 2013
Zmeri najdeš šibko točko -.- Obožujeeeem pseee !!! Joj sovražiim te ! Hec hec
11. avgust 2013
u135507
u135507
ahhahahhahahahahaha in torej bo next ?
11. avgust 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext
11. avgust 2013
Še ene 2 nextka bi pa res loh dobila pa bo next Hvala vm k berete
11. avgust 2013
u135507
u135507
amm
next
next
next
neeeeeeeeeeeeext !!! heheheh
11. avgust 2013
next
11. avgust 2013
nnnnnnnnnnnnnnnnext+ N O V A B R A L K A
11. avgust 2013
u135507
u135507
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext !! prosim te na kolenih !
12. avgust 2013
VIDELAAAAAAAAAAAAAA SM NIALLA NA TWITCAMU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 JOKAM IN KRIČIIIIM !!!!!!!!!!!!!!!!!!
12. avgust 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg