Forum
Upam,da vam bo ušeč.

Takoj zjutraj ko sem se zbudila sem pomislila na nov dan v šoli.Ja gotovo ste že slišali zame.Sem grda piflarska hobotnica z imenom Nadja.Vsaj tako me kličejo dekleta iz tolpe ''Kačjih babnic''.Nadela sem si svoja stara očala Ray Ban in se oblekla v jopico s kapuco in stare znošene kavbojke.Imela sem samo eno pravo prijateljico,ki pa se me je v šoli izogibala,da si nebi pridobila slabega ugleda.Po hodnikih se me izogibajo,mi pišejo po omarici in se mi pačijo ko učiteljica ne gleda.Ker sem vzgojena,kot mirno dekle znam vse to prenašati.
S težkim srcem sem pojedla zajtrk in odšla na avtobusno postajo,kjer je vame že na pet metrov oddaljenosti priletela kakšna grda beseda kot naprimer tale: ''Hej!Pojdi nazaj v mlako od koder si prišla krastača nagnusna!,,.
Jaz pa le mirno ignoriram in ne opazim kako me slikajo in preurejajo fotko,da jo objavijo na spletu.Potihem si mrmram pesem moje najljubše skupine Lordi.Oh včasih si zaželim postati princesa,da name ne bi več gledali kot na odurno žabo.Hja saj vedno obstaja možnost,kajne?Ko je avtobus prišel sem sedla čisto spredaj za voznika saj si me tam ne bi upali žaliti.Ko je avtobus prišel do šole pa mi je bilo še huje.Z avtobusa so me porinili direkt v štango in na čelu se mi je pojavila grda rana.''No zdej si še lepša,, so vpili in me zbadali.Jaz pa sem le oddrvela v šolsko ambulanto.Med poukom so vame leteli papirčki,čigumiji,svinčniki in podobno.Nazadnje mi je le prekippelo in sem šla naravnost do učiteljice.Ta je pravzaprav čisto razbesnela,ker me ne pustijo na miru.Vsem(skoraj) v razredu je dala podpis in sestanek s starši.No to se ponavlja že nekaj tednov.
Nekega dne po šoli,ko so name polili jogurt pa opazim pred našo hišo veliko prečudovito črno limuzino.Le kaj išče pri nas.?
Ko pa vstopim me mami pokliče not in mi z velikim nasmehom na obrazu pove...
Kaj ji mama pove?
4 nexti pa nadaljujem
20. julij 2014
next dobr pišeš
20. julij 2014
next
23. julij 2014
hvala best1
25. julij 2014
da se zadeli na jackpotu
25. julij 2014
Bom kr nextala

Ko pa vstopim me mami pokliče not in mi z velikim nasmehom na obrazu pove,da me je obiskala moja babica'Babica?!Nikoli nisem poznala moje babice ali bolje rečeno mamice od moje mamice().Še bolj pa me je presenetilo,da je bilo pri vratih za v kuhinjo 5 varnostnikov,ki so se mi priklonili in me pospremili v kuhinjo.Wtf?!Ko sem prišla v kuhinjo je iz mene kar bruhnilo kaj se je zgodilo danes v šoli.
Potem pa iz kota sobe zaslišim glas.''No to se bo jutri nehalo.''To me je prav presenetilo in osupla sem se ozrla in zagledala žensko staro približno 50-60 let.Na glavi je imela krono in pomislila sem ''Hudiča,pa ne da je to moja babi?''.Moje razmišljanje je prekinila moja mami in rekla,da bom šla malo na pogovor z domnevno babi.
30 minut pozneje v moji sobi
''Šit,šit,šit,šit...''
Izvedela sem,da sem princesa Velike Britanije..
Še zdaj mi ne gre v glavo ta poved: ''Veš,Nadja nevem kako naj ti povem,da si princesa in,da boš letos postala kraljica.''
No hvala mami,da mi nisi nikoli povedala za mojo babi in njeno dolžnost,da pride pome.In sem zaspala.Spet šola ahhh.
Naslednji dan je bil kot ponavadi.S čigumiji v laseh in solzami v očeh.Ja prav ste prebrali.To je bilo zame preveč.Zjutraj so me ozmerjali z svinjo in pra**** ter mi glavo ''potunkali'' v wc školjko ter me zavili v moker toaletni papir.Kot sem rekla je bil to višek.Vsem sem zabrusila v obraz naj se poberejo in bruhnila v jok.Pred desetimi minutami sem bila v parku na klopci kjer sem pretakala debele solze.Vse do takrat,ko je do mene stopil najlepši fant iz naše šole Tim in rekel,da je videl kaj delajo z mano.No in potem me je kar naenkrat prijel za roko in me nežno poljubil.Bilo je kot,da sem bila v 9 nebesih.(Ja ne v 7. ampak 9.).Ko se je poljub končal mi je priznal da sem mu že dolgo všeč.Rekel je,da si želi,da bi bila princesa njegovega srca.Ok,sem si mislila saj sem dejansko princesa.To sem raje zadržala zase in ga še enkrat poljubila in se nahitro poslovila.
Še zdaj ne verjamem moji sreči.Vsi so se me izogibali in potem me je ogovoril in poljubil najlepši fant na šoli.Wiiii mooj nasrečnejši dan.
Nato pa...
driiiiiiiiiiiiiing,driiiiiiiiiiiiiiiiing...Zaslišim odpiranje vrat pogovarjanje in mamin glas:
Srčeeeeeeeece moje pridi dol imam darilo zate.
No pa sem šla in videla 2 stilista.No ko sem končno dojela vse skupaj sta me že potisnila na stol in me začela preurejati.
No moram priznati,da sem bila res fantastična.Imela sem lepe ravne lase,nič očal,ker sem imela kontaktne leče,in prelep makeup.Celo prinesla sta obleke najbolj znanih modnih oblikovalcev in črne ozke in visoke škornje s peto.Me zanima kaj bodo naslednji dan rekli v šoli.
Naslednji dan...
No že na poti v šolo se je na meni ustavil marsikateri fantovski pogled.Huuuhuuu kaj so šele mislile Kačje babnice ko so me videle.Takoj so pritekle k meni in me vprašale kako mi je ime saj so mislile,da sem nova učenka.Jaz pa sem povsem mirno tebi nič meni nič odgovorila,da sem tista hobotnica Nadja za katero me imajo.Čeljust se jim je povesila in glavna od njih Nisha jim je pomignila,da grejo stran.
Potem pa na hodniku zagledam...
Koga sem zagledala?
a)Tima
b)Babico
c)Mojo bff,ki se me izogiba
25. julij 2014
b) babico
ful dobr pišeš
next
25. julij 2014
neext!!!!!!
b)tvojo bff
26. julij 2014
Ej punce sory k nisem dolg pisala sam miška me je zafrkavala pa nisem mogla.
21. avgust 2014
Pred preobrazbo sem bila taka:

Po preobrazbi pa takale:

21. avgust 2014
neeeexti prosssiiiimmmm
21. avgust 2014
Oki nextam za 1D* Girl

No že na poti v šolo se je na meni ustavil marsikateri fantovski pogled.Huuuhuuu kaj so šele mislile Kačje babnice ko so me videle.Takoj so pritekle k meni in me vprašale kako mi je ime saj so mislile,da sem nova učenka.Jaz pa sem povsem mirno tebi nič meni nič odgovorila,da sem tista hobotnica Nadja za katero me imajo.Čeljust se jim je povesila in glavna od njih Nisha jim je pomignila,da grejo stran.
Potem pa na hodniku zagledam...Mojo babico?!Pogleda me in ja na ves glas vzklikne: ,, Tukaj si moja ljuba princesa!''
V tistem trenutku sem se želela pogrezniti v tla kajti tisti trenutek je mimo mene prišla Tolpa Kačjih babnc in rekla ,,Haha kakšna princesa neki..Mogoče opičja?!Haha''
Ko ja babi prišla do mene me je objela prek ramen in me odvedla v pisarno naše ravnateljice Renate Grom.Babi je začela razlagati zakaj sta pred šolo dve limuzini in horda varnostnikov.Ko je ravnateljici postalo vse jasno se je začela na moč priklanjati in se opravičevati za tak nered.Babi je razložila tudi,da sem princesa in,da hoče,da me nihče ne zafrkava in karkoli drugega.Ravnateljica je to vzela sila resno.Takoj je vkljupila zvočnik in po celi šoli se je razleglo obvestilo: ,,Hočem in zahtevam,da se do Nadje Brinovsky obnašate lepo in vljudno saj je modre krvi.Njena babica je Elena Brinovsky in če si jo kdo želi ogledati lahko pride v tajništvo.Če se bo kdo do Nadje obnašal neprimerno temu sledijo sankcije!''
Tudi čez zaprta vrata se je slišal smeh naše šolske tolpe.Haha a tista krava,da bo princesa?!To je slišala tudi ravnateljica,ki je besno in zaprepadeno planila iz tajništva kot pobesnela volkulja.Komaj je izrekla nekaj besed saj se je kar penila,,Naj pride mama v četrtek v šolo.
Ko sem stopila iz tajništva je bilo kot bi se name usul kup novinarjev.,,Nadja a bi bila moja prijateljica?! A mi daš avtogram!?Prosim podpiši si mi na roko...
No in takrat sem se zamislila hmmm jap od grde piflarke do prelepe princese..
Babica me je čez en teden povabila v njeno deželo kjer se je rodila.Imela sem oblečeno prečudovito oblekico sončevo oranžne,rumene in črne barve barve(v kompletu s čevlji na sliki):

Prelepo tiaro,ki sem jo v dar dobila od babice,ki jo jo hranila zame:

Izgledala sem kot angel.No in nevem kako ampak tistega dne so imeli v tisti deželi koncert tudi skupina one direction.Babi mi je priskrbela vstopnice za prvo vrsto in bila sem presrečna.Med koncertom so se moje oči ujele Louisovimi.Bilo je kot,da bi preskočila iskra med najinimi srci.Nasmehnil se mi je in mi pomežiknil.Zardela sem in si pokrila oči.Po koncu nastopa so vsi fantje(omg infarkt,infarkt) prišli do mene,da se uradno priklonijo princesi.Louis mi je celo poljubil roko(pri čemer sem se kar topila).Harry mi je izročil njihovo tel številko,če bi jih kdaj potrebovala.Preden so odšli mi je Louis dal še njegovo številko in vprašal,če me lahko povabi na sladoled.V tistem trenutku sem pozabila ljubezen do Tima...Nisem pa vedela,da me nekdo opazuje iz bližnjega grmovja..
Kdo me opazuje?
a)Tim
b)Harry(iz 1d)
c) vojvoda iz sosednje dežele
22. avgust 2014
neeeext
a)
pa hvalaa d si next posvetila meni!!!!
24. avgust 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg