Forum
u125586
u125586
Le en skok. En sam skok med našimi sanjami in uspehom. Lahko ti zagotovi srečo, lahko te spravi v pogubo. Je dovolj močna? Je dovolj močna, da bo skočila? In predvsem... Bo presodila pravilno?

✈ PART 1: ZOE ROSE HEGGINGS
"Jason... Noseča sem." "Noseča sem! Očka boš!" "Imela bova dojenčka!" "Ljubček, očka boš!" prisiljeno sem se zahihitala in že v naslednjem trenutku jokala kot dež. Tega ne zmorem. Daj no Zoe, saj je samo tvoj fant. Moraš mu povedati samo.. dve besedi. Dve najhujši besedi ki jih bo prvič in zadnjič izgovorila. Vsaj upam. Pritisni na kljuko. Pritisni na kljuko! ZOE, NE NAMERAVAM BITI TUKAJ DO PENZIJE ZATO PRITISNI NA KLJUKO! Tako močno sem stisnila kljuko, da se mi je zarila v roko in rahlo je zapeklo. Zaklela sem in popihala roko. Položila sem jo na kljuko in ta se je zelo prehitro vdala zato sem se tako rečeno zvrnila v dnevno sobo. "Darling, je vse uredu?" je rekel z svojim rahlo ameriškim naglasom. "Nekako..." sem zamrmrala in se opotekla. "Je vse uredu? Saj veš, da mi lahko zaupaš vse, kajne?" me je zaskrbljeno pogledal. "Pravzaprav... Pravzaprav je res nekaj kar ti moram povedati."

✈ SOPHIE VANILLA MORGAN
"Zakaj vse, ki te imajo radi, odganjaš stran? Ves čas iščeš razloge in obračaš besede, da bi odšel?" Nočem oditi. Hočem ostati tukaj, s teboj. Ne bo lahko, toda se bom potrudil." je rekel.
"Samo pojdi."
"Nikamor ne grem." je odvrnil.
"Če ne greš ti, grem jaz." Obrnila sem se na petah in odkorakala v dež.
"Prav!" je zavpil za mano in se vrnil k svoji stojnici. "Uživaj v svojem osamljenem življenju!"
Smrknila sem. V filmih se vedno vse konča dobro. Oh, ste mislili, da govorim o svojem življenju? Ne, moje življenje ni niti pol tako zanimivo. Vsak dan enaka rutina. Nimam nikakršne svobode, nobenih prijateljev, nikogar. Samo mamo. Mama se strašno boji sveta zunaj najinega stanovanja in me že od očetove smrti ne dopušča nikakršne svobode. Iz hiše gre ravno toliko, da enkrat na teden kar se da hitro šine v trgovino, dela pa v knjigarni v spodnjem nadstropju hiše. Ko me pošlje v trgovino, se čim dlje zavlečem, pozdravljam neznance, plešem po ulicah in vsake toliko časa zavijem v kakšno trgovino z oblačili. Moja oblačila so podobna narodnim nošam. Bljak.

07. september 2013
neeeeeeeeeeeeext *_* če nism prva se grem fuknit nekam x'd
07. september 2013
u125586
u125586
HAHAHAHAHAHAH
07. september 2013
NEEXT *_______*
07. september 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
07. september 2013
neeeext
08. september 2013
neeeeeeeeeeext
08. september 2013
neeeeeext
08. september 2013
neeeeeeeeeext
08. september 2013
u142563
u142563
Neeext
08. september 2013
Neeext
08. september 2013
next
08. september 2013
u151035
u151035
neeeeext<3 +lily nou profil c:
08. september 2013
next
08. september 2013
Neeeeext <33
08. september 2013
u130737
u130737
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeext c:
08. september 2013
sori k oglašujem, sem fant, 13 let, pravkar začeu novo zgodbico ^^ http://www.igre123.com/forum/tema/poletno-sanjarjenje/61709/
08. september 2013
u73868
u73868
Nextttt
08. september 2013
next (:
08. september 2013
Neeeeeeeeext
08. september 2013
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
09. september 2013
u125586
u125586
✈ PART2: ZOE ROSE HEGGINGS

"Jaz... Nesočasm." Sem zamrmrala. "Kaj si rekla?" "Nesočasm." "Kaj?" "Rekla sem, da sem NOSEČA!" "Kaj?" Že spet sem hotela ponoviti, ko me je prekinil. "Toda... Kako? Kdaj? Saj... Saj nisva spala skupaj!" Je nesigurno mrmral. "Seveda sva!" "Kdaj?" "Pred mesecem dni, na dan ko si se vrnil!" Zbegano me je pogledal. Šit. Očitno ni bil tako zelo pijan da se ne bi spomnil. Kdo je sploh bil tisti tip? Zdi se mi, da mu je bilo ime Zack. Ali pa tudi ne.
"Toda... Ne morem biti oče. Šele devetnajst jih imam."
"Misliš, da si jaz želim?" Sem odvrnila. "Ne, samo... Moji starši..." "Oh, sedaj pa so problem tvoji starši? Človek, jaz sem noseča! Oče boš in s tem se boš moral sprijazniti. Nimaš izbire." "Pravzaprav jo imam. Pogledal me je v oči. "Toda... Jason... Ne moreš mi narediti tega! Niti srednje šole še nisem končala!" "Poglej me. Lahko." V naslednjih petih minutah je pobral vse svoje stvari in se spokal iz stanovanja. Glavo sem zakopala v roke in solze so mi pričele teči po licih. Spravila sem se v totalen drek. Mama pri osemnajstih. Če bi mi pred letom dni vedeževalka povedala te tri besede, bi rekla, da je vedeževanje zaprava denarja in se zasmejala. Toda zdaj... Zdaj je vse drugače. Moj otrok potrebuje očeta. Imena njegovega pravega očeta pravzaprav sploh ne poznam in ga niti nočem poznati. Oh, če se le ne bi pokazal tam!
Pomivala sem posodo in prepevala pesmi, da sem preslišala odpiranje vhodnih vrat. Nenadoma me je nekaj objelo okoli pasu in poljubilo na lice. Obrnila sem se in zagledala Jasona, mojega fanta, ki je bil na službenem potovanju.
"Jas!" sem vzkliknila. "Zoe!" "Ne boš verjel, kako sem te pogrešala!" "Morava proslaviti moj prihod! Zvečer greva v klub. Obleči kaj lepega!" zasmejala sem se in ga znova poljubila.
Po petem ali šestem kozarčku tequile sem bila že pošteno v rožicah in sem plesala, kot bi bila moja rit v ognju. Nenadoma se je za menoj pojavil temnolas tujec in še v istem hipu se je začela predvajati počasna pesem. Odvlekel me je na sredo plesišča in še preden sem se zavedla je njegova roka iz mojega pasu zdrsnila na rit in ognjevito sva se poljubljala.
*ne bom nadaljevala, za to imate niko x'd*

IME: Zoe Rose
PRIIMEK: Heggings
STAROST: 18
PREBIVALISCE: London
SLUZBA: Pirate Ship (risanje tatujev)
STATUS: Samska
09. september 2013
NEEEXT
09. september 2013
u130737
u130737