Forum
σƨɛɛвcɛ.-
Ƙнαℓια ѦαcƜιиɢ,мɛɛ,16ℓɛт

βҒҒ,Ĵαмιɛ Ɯαтƨɛи,16ℓɛт

mooi Ƙʋžιι.Δиαвɛℓℓ иα κяαтκσ βɛℓℓ

09. junij 2012
Nextei.< 3
09. junij 2012
1.DEL

Hei,moje ime je Khali MacWing in sem iz Londona. Živim z mami Ollie in sestrico Khatrine,Khat. Imam psičko Bell,na dolgo Anabell. stara sem 16let kot moja najboljša prijateljica Jamie Watsen. Hodim v 2letnik gimnazije in sem v 2.b. Sem samska,a imam naj frendico in to je use kar rabim c:
*
"Aaaah končno grem na morje!" sem si rekla in se oblekla.

"Upam da spoznava kakšno frendicoo!" sem si rekla
"Kat si budna?" sem rekla sestrici. "Khalia vedno." je odgovorila domišljavo.Naj razložim-Kat je model za otroško modo in misli da če se 5x fotografira je carica...Kat-

"Mami grem po Jamie." sem rekla. "Sem že tuu!" se je zadrla Jamie skozi vrata. "Jaaam!" sem jo poklicala. "Khaaal!!" je zavpila.Objeli sva se in zavpili- "BAAAAHAAAAAMI!!!!" "mI GREMO NA BAAAHAAAAMEEEE!" je zapela Jamie in slišala sem mami- " JAMIE PROOOSIM NEHAJ!" "Upsi,sorči Ollie." je rekla in planili sva v smeh...
*
"WAW" je rekla Jamie. "Tole je pa velika mašinca." je govorila in si ogledovala letalo...

09. junij 2012
Next
09. junij 2012
2.del

"Khalia kako si mogla!!!" se je name drla mami. "Op..op-oprosti." sem rekla v joku. "Ne morem več.Khalia žal mi je,seliš se k očetu na Norveško." "NE PROSIM VAS GOSPA MACWING!" je vpila Jamie. "Rada te imam Khalia ampak ne morem več.Ne prenesem vajinega hihitanja,Kathrine naravnost v obraz,češ kako je grda....Seliš se in Jamie ostaja." "NE!" je jamie še naprej vpila. "Jamie umiri se.Pač se ne bova več srečali.Moje letalo je. Adijo!" sem rekla in objela Jamie. "Mami zelo mi je žal.Rada te imam ampak...Adijo." sem rekla in stopila na letalo.
*
...kje je karton Khalie MacWing....sem si mislila. "KHAALAIAAA!" sem zaslišala. "Oč.....JAMIE KAJ DELAŠ TU?"
09. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg