Forum
ŽIVIJO!
NO VEM DA JE ŽE VELIKO TAKIH IN DRUGAČNIH ZGODB A TA BO POSEBNA. PISALE JO BOMO JAZ IN ŠE 5 PUNC/FANTOV KI SE BOSTE PRIJAVILI. TUDI SAMA PIŠEM ZGODBO IN VEM DA VČASIH SPLOH NIMAŠ NAVDIHA.NIMAŠ POJMA KAJ NAPISATI. TOREJ ZGLEDALO BO TAKOLE: JAZ NAPIŠEM EN DEL ZGODBE,NATO PA JO BOSTE VI KI STE SE PRIJAVILI DOPOLNILI. A KLJUB TEMU KDO BO ZGODBO PISAL BOM GLAVNA JAZ.
UPORABLJAJTE RAZLIČNE PODATKE. 2 NE SMETA IMETI ISTIH PODATKOV!!!!
PRIJAVNICA: (ne smete uporabljati uporabniškega imena in profilke)
IME:
KJE ŽIVIŠ:
NAJ BARVA:
NAJ ŽIVAL:
SLIKA SEBE:
SLIKA TVOJE SOBE:

UPAM DA JE VSE RAZUMLJIVO. ČE KDO ČESA NE RAZUME NAJ PA KAR UPRAŠA
TA TEMA JE NAMENJENA TAKO FANTOM KOT DEKLETOM

MOJI PODATKI:

IME: Selena
KJE ŽIVIŠ: New York
NAJ BARVA: Modra
NAJ ŽIVAL: Domača mačka
SLIKA SEBE:

SLIKA TVOJE SOBE (ni treba da je spalnica):

05. avgust 2014
PRIJAVLJENI:
-
-
-
-
-
05. avgust 2014
u172777
u172777
IME: Lisa
KJE ŽIVIŠ: Hollywood
NAJ BARVA: zelena
NAJ ŽIVAL: Beli tiger
SLIKA SEBE:

SLIKA TVOJE SOBE:

06. avgust 2014
oki
PRIJAVLJENI:
-Lisa (Tjaša Bieber <3)
-
-
-
-
06. avgust 2014
če ne bo nobenga več bava pa kr zečeli.
lahko se prijavite tut med zgodbo.
1.ZGODBA
NASLOV:UJETI TABORNIKI
TEMA: PUSTOLOVSKA GROZLJIVKA
PISATELJI: jaz,Lisa (Tjašy Bieber)
16. avgust 2014
no Lisa če se strinjaš s tem,boma začeli
16. avgust 2014
u172777
u172777
Ok se strinjam, bom še malo oglaševala
16. avgust 2014
u159129
u159129
IME: Pattie
KJE ŽIVIŠ: v Kanadi
NAJ BARVA: vijolčna
NAJ ŽIVAL: kuži (samojed)
SLIKA SEBE:

SLIKA TVOJE SOBE:

16. avgust 2014
no pa prosim še mojo drugo zgodbo poglejta
hvala in še oglašujta prosiiiiiiim se tudi ti strinjaš JUSTIN'S NUTELA?
16. avgust 2014
u159129
u159129
ja
16. avgust 2014
1.ZGODBA
NASLOV:UJETI TABORNIKI
TEMA: PUSTOLOVSKA GROZLJIVKA
OSEBE:vodnik Peter,taborniki Miha,Jan,Špela in Nuša
PISATELJI: jaz,Lisa (Tjašy Bieber),Pattie (Jυѕтιɴ'ѕ ɴυтelα)
18. avgust 2014
med osebami so tut: ZELENI VARUH,OSTALI TABORNIKI
18. avgust 2014
ZELENI VARUH JE VARUH PRAPROTNEGA GOZDA (NE SMETA GA OMENITI VSAJ DO MOJEGA NASLEDNJEGA DELA

Bil je lep septemberski dan in taborniki so se zbrali ob reki,blizu šole. vodnik Peter jim je razložil kako in kaj (novim tabornikom),nato pa povedal naprej:
p-peter
m-Miha
j-Jan
š-Špela
n-Nuša
p: res ste super taborniki Miha,Jan,Špela in Nuša. to leto boste moji pomočniki. odšli bomo v Praprotni gozd. to je gozd iz starih taborniških legend.
m:kaj????
j: v tem gozdu bi naj strašilo
š: in ti verjameš tem pravljicam??!!!!?
n: še jaz jim ne verjemem,pa dobro veš v kaj vse verjamem.
no da vam malo povem:
Peter je glavni tabornik,njihov vodja. že kot majhen deček je imel rad gozdove in ko so se s strarši preselili ni jokal zaradi hiše ali prijateljev,temveč zaradi gozda. z vsakim gozdom se na nek čuden način poveže. sta je 32 let,visok 193cm, modrih oči in zelo prijazen.
Miha,Jan,Špela in Nuša sestavljajo skupino tabornikov,ki so to že od 1.razreda. Miha je "vodja" te skupinice.Špela je njegova punca. Jan in Nuša pa sta se jima pridružila ko sta se preselila v ta kraj. miha ima rjave lase,zelene oči,je visok in zelo hitro izgubi nadzor nad ostalimi. Špela in črne lase,rjave oči,je malo manjša,a zelo hitra. Jan in Nuša sta dvojčka.oba imata blond lase,modre oči,sta strednje velika in suha. Nuša je malo bolj prijazna, a tudi jan ni nesramen. ko je bilo zbora konec so se skupaj z vso prtljago odpravili na avtobus.peljali so se približno 2 ure.in ko so prišli.....
18. avgust 2014
ZDAJ NADALJUJE LISA
18. avgust 2014
u172777
u172777
oprosti ker nisem takoj napisala
************************************************************************************************************
In ko so prišli sso bili začudeni, spogledali so se. "Pa kako da tukaj straši, poglej kako mje lepo" je rekel Miha. In ni se motil, ptički so eselo žvrgoleli vsak svojo melodijo, veverice so skakale iz veje na vejo, kot da so uročene, potoček ob robu gozda pa je brbotal v jesenskem soncu. Bilo je kot iz mpravljiuce in niti duha in sluha ni bilo o nikakršnem strašenju.

A niso niti pomislili da je v tem gozdu še nekdo, nekdo ki straši in se hoče znebiti vseh še posebaj pa otrok ki pridejo v ta gozd in raziskujejo, "kajj če nas bo kdo razkrinkal" je rekel daleč od tabornikov moški glas...
19. avgust 2014
ni hudga,pa super je
zdej pa čakamo tvoj next Pattie
19. avgust 2014
u167851
u167851
next
26. avgust 2014
ja upam da ga bo Pattie kmal napisala
bi se prjavla mrs.summer!! ?
26. avgust 2014
u172777
u172777
Ne bo va napisala Pattie če se je pa zbrisala
29. avgust 2014
aja
oki pol pa js nadaljujem.
in Tjašy čprav si moja zelo dobra prijateljica,drugič upoštevaj moja navodilo,ker sem že imela predstavo kaj bom napisala za naslednji next,ti pa si s tem ko si na koncu napisala da je v gozdu še negdo vse uničila. oprosti ampak prav je da veš!
29. avgust 2014
uredili so si taborišče in prižgali taborni ogenj. bli so zelo veseli,letošnjega taborjenja,saj jim je vodnik povedal da bodo 4. najstarejši (Miha,Jan,Špela in Nuša) odšli na veslanje čez slap Duhov (tako se je imenoval,ker naj bi bili tam duhovi vseh tistih, ki so tam umrli). naši taborniki so se tega še posebno veselili,a jih je bilo tudi strah. kajti nihče,ki je šel skozi slap,še ni preživel. zelo so se zabavali a po enem tednu so morali iti vsi od 1.razreda,do 2.letnika (naši 4.taborniki so bili v 4. letniku).
30. avgust 2014
u28319
u28319
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeext :3
30. avgust 2014
u172777
u172777
bom js fejst oglaševala
01. september 2014
js se bi prjaula a je prepozn
01. september 2014
tuki ne oglašujte!