Forum
Zastrmela sem se v njegove oči, kot bi v njegovih očeh zasledila prisotnost mojega ljubljenega in omamljeno rekla: "Nikoli se te ne bom naveličala!" Prijel me je za roko in jo rahlo potegnil k sebi. Na njegovem obrazu se je zdaj narisal zadovoljil nasmešek. Glavo je pribljal moji in mi nežno zašepetal na uho: "No, če priznam, tega se nisem nikoli bal." Naenkrat sem začutila, kako njegova hladna dlan drsi po mojih nogah vse do bokov. Za trenutek sva se spogledala in še preden bi poskusila kar koli prepreči, že me je oblil s strastnim in dolgim poljubom, kakršnega je najbolje znal le on. Ni se vstavljal, z roko je zgrabil moje spodnjice in se jih zelo hitro znebil. Še preden sem pomislila, že sem ga začutila v sebi. Noč je bila zelo divja in predvsem neprespana. Vendar takšne noči sem si lahko privoščila le med vikendom, kadar nisem načrtovala odhoda domov. Čez teden pa je bilo za takšno početje seveda nesmiselno, saj bi letnik medicine lahko ponovno pogrnila. Da, že drugo leto delam tretji letnik. Moja starša me seveda neznansko podpirata, vendar imam nekaj težave s financiranjem. Moja starša namreč ne vesta, da sem padla letnik. Ampak to je še najmanjša malenkost, ki jima nisem zaupala. Če jima bi povedala, da sem padla letnik, bi gotovo za to osumila Alexa Blacka, s katerim sem zadnje dve leti porabila preveč časa. Moja zgodba se začne nekega soparnega, ko sem bila na počitnicah v Miamiju, na dan mojega rojstnega dne.

07. avgust 2016
ce vam je usec piste Next pa bomo naprej pisal hah
amm ze v naprej se opravicavlem za slounicne napake, ampak point tega so zgodbe in moja domisljija, ki nima meja
07. avgust 2016
Next
08. avgust 2016
Next
08. avgust 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg