Forum
Živjo punce!
Prosila bi za majhno pomoč.. jaz sm brala eno zgodbico, pa je žal zdej ne najdm več, pa bi jo RES RES RES rada brala naprej, pa me zanima če katera ve naslov? gre se o punci( ne spomnim se imena), ki je hčerka od Paula Higginsa, in živi z mamo Ello in njenim fantom Samom v New Yorku in jo mama pošlje k očetu v London, ker je zelo težavna in ma slabe ocene in jo vržejo iz šole, ker se je stepla z njeno največjo sovtažnico.. je v slabi družbi itd. No k pride v London je fotr ne more počakat na postaji, zato more sama do bajte in ji sledita dva tipa in slučajno vid Nialla k pride iz Nandosa pa čeprou ga ne pozna ga kušne, da se unih dveh znebi in pol se predstavta in Niall jo pele k Paulu in ona se dobr ujame z usm razn z Zaynom, k se nonstop prepirata itd. in ona hod z nekim Alexom, k jo pa pretepa.pol se zmenta z Zaynom, da bota sex frenda in čez neki časa postaneta par in pol ona zanos, drgač pa pride umes iz new yorka tut njena prjatlca tracy pa njena sošolka Mandy se preseli k njim.. no otrok ji umre in njena mt se presel iz new yorka k njim k se razide s Samom in pol se odločta s Paulom da se bota spet poročila itd... ČE KERA POZNA ZGODBICA NEJ MI LEPO PROSIM POŠLE LINK; KER UMIRAM!<3<3
20. marec 2013
One direction -fanfic -fall for you
je naslov...bdw am punci je ime Aria
20. marec 2013
hvala hvala hvala hvalaaa! <3
20. marec 2013
a tut ti kšno zgodbico pišeš?
20. marec 2013
hvala hvala hvala hvalaaa! <3
20. marec 2013
Np
20. marec 2013
Ah..ja sam nobena ni glih....tko da zdj nobene ne pismo
20. marec 2013
če boš kkšno pisala mi prosim sporoč, bom brala
20. marec 2013
Boom...ti piše kksno
20. marec 2013
če boš kkšno pisala mi prosim sporoč, bom brala
20. marec 2013
pišem ja eno, samo nexte ne objavljam ravno redno, ampak takrt ko imam ideje in čas btw, sorry k mi vsak komentar dvakrat objav, ne vem zakaj to
20. marec 2013
pišeš*
20. marec 2013
pišem ja eno, samo nexte ne objavljam ravno redno, ampak takrt ko imam ideje in čas btw, sorry k mi vsak komentar dvakrat objav, ne vem zakaj to
20. marec 2013
posls link?ni hudga za komentarje
20. marec 2013
20. marec 2013
Bom prebrala
20. marec 2013
hvalaa
20. marec 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg