Forum
Mene je doletela velika čast da vam lahko zdaj tukaj zblefiram nekaj:3
torej, JAZ(Nina-Juice) in moja Lily sva se KONČNO spravile skupaj pisat zgodbico:3 seveda bo fanfic, samo bo malo... drugačen, recimo x'D v njej ne bo One Direction, pač bo bolj malo tak.. odbita;3 tak kot midve ;Dobe pa piševa za enako osebo in upava, da vam bo ušeč:*
-

Monsters on the outside, lovers on the inside (Black Veil Brides Fanfiction)

~Visoka postava je tavala po gozdu, skoraj nemočna, pa še vseeno z upanjem, da bo našla to kar išče. Dolgi lasje so ji padali po hrbtu, konice na njeni jakni so se svetili in njeni škornji so oddajali zvok z vsakim korakom, ki ga je naredila. Ni več zmogla… bila je prešibka. Prešibka zaradi vsega-ni vedela, kje je, kaj počne in ni vedela, ZAKAJ to sploh počne. Poskusila je biti popolna, pa je niso sprejeli. Poskusila je biti nekdo drug, pa je niso sprejeli… poskusila je biti ona, pa so jo izrinili. Izrinili so jo, ker je bila drugačna. Ker je imela drugačen pogled na svet. Vedno je bila tista čudna punca-tiha, doma pa je ugovarjala. Drugače se je oblačila in poslušala je drugačno glasbo. Ko so nekateri šli v disko, je ona doma vadila igranje kitare. Že od nekdaj živi za to in sanja o tem, da bo nekoč nastopala nekje, kjer jo bodo spoštovali. Čeprav je vedela, da bo v svoji okolici težko našla nekoga, ki jo bo razumel… je poskušala. Iskala je. Vse kar je našla je bila praznina in zlobni ljudje, ki niso sprejemali drugačnih od sebe. Pa se ni vdala tako lahko- vedela je, da pripada velikanski družini in da ni ustvarjena za to, da bi se mogla predati. Preveč se jih je že. Ne sme verjeti neumnim besedam in groznim ljudem. Ne sme jim dovoliti. Za trenutek se je uprla na drevo. V daljavi je videla luč. Ponosno je dvignila glavo in zakorakala naprej. Še samo malo.~

''Chase! Pridi dol že enkrat!'' se je zadrla moja mama. Bilo je že pozno. Upala sem, da ni spet pijana… ko je, takrat se mi ne piše preveč dobro. V pižami sem se počasi in potiho odpravila dol. ''Želiš, mama?'' sem jo vprašala in pogledala. ''Ti… ti ničvreden primerek človeka, kaj počneš tukaj, še enkrat? Aja, pozabila sem-na mojo in tvojo žalost živiš tukaj.'' Zmajala sem z glavo in šla nazaj gor. Njene besede me niso presenečale. Vsakodnevna rutina pač, nič novega, da se tako krega name… ulegla sem se nazaj v posteljo in poskušala zaspati. Pred dobrimi desetimi minutami sem bila že na robu spanca, zdaj pa ne morem zatisniti niti očesa. Premetavala sem se po postelji in si poskušala najti primeren položaj. Ni mi ravno preveč uspevalo, zato sem se obrnila k oknu in se zastrmela v temno noč. Pogrešala sem mojega očeta. Spominjam se, da me je vedno pomiril in me uspaval, ko nisem mogla zaspati. Na žalost je umrl, ko sem bila stara sedem let. Spominjam se ga, to je edina lepa stvar, ki mi je ostala iz otroštva. Mama in oče sta bila ločena. Ona je bila pijanka, velika, ko sem bila še zelo majhna me je pretepala… nato pa je prišel on in me vzel k sebi. Tam sem bila… glavna. Pa ne le to, bil je oseba, ki me je imela rada. Potrebovala sem ga, zdaj, tukaj, ob meni. Zdaj, ko ni bilo nikogar drugega. Spominjam se ga pa le lahko.. oboževal je glasbo. Tako kot jo jaz. Verjel je v nekaj, kar ni povezano s cerkvijo. Verjel je v nekaj, kar je raslo samo od sebe… verjel je v rock in metal. Bil je drugačen, tako kot sem jaz. Pa so ga ljudje še vseeno imeli radi. Mene nimajo. Ko gledam slike, lahko vidim, zakaj se je mama zaljubila vanj. Bil je kitarist. Moj vzor… ko je umrl, sem si prisegla, da bom nadaljevala to kar je on začel, da bom tudi jaz kot on, pa čeprav me bodo mogoče sovražili.
--
S počasnimi koraki sem hodila po gozdu in gledala naprej. Šla sem do mojega 'kotička', kjer sem lahko bila sama in počela stvari, ki sem jih želela. Največkrat sem tam pisala glasbo. Te stvari so me pomirjale in me sproščale… kadarkoli sem imela slab dan (kar se je dogajalo pogosto) sem začela pisati. V zadnjih letih se je moja pesmarica kar napolnila, z vsemi zvrstmi pesmi. Večinoma so bile depresivne, tako kot jaz.
Površje je počasi postajalo višje. Ko začne deževati, je tukaj zelo lepo… sicer je tudi zdaj, ampak takrat je še lepše. Iz žepa sem potegnila telefon in si začela predvajati glasbo.
-----
03. julij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeextt!!<33
03. julij 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeexxtt!! Hihi BVB fanfic *O*
03. julij 2013
u137348
u137348
neeeeeeeeeeeeeext <3
03. julij 2013
u137642
u137642
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext.*
jz mam huča hača vračevske sposobnosti in napovedujem da bo tale zgodbica ena najboljših na igrah <33
03. julij 2013
next <33
03. julij 2013
u124573
u124573
neeeeeeeeeext!! <33333
03. julij 2013
neeeeeeeeeeext!!!<33
03. julij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
03. julij 2013
u107408
u107408
Neeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!
Fanfic k ni o 1D? I already LOVE it!!!
03. julij 2013
neext! Končno ena zgodba od nekoga drugega. Hvala :* <3 wauu lowam to...važn, da ni 1d spet :c
03. julij 2013
neeeeeeeeeeeeeext
03. julij 2013
neext!!! strinjam se z нαшαıı. in *Watermelon* končno neki brez 1D-debilov
03. julij 2013
u142563
u142563
Omg končno en bvb fanfic*w*

Neeeeext
03. julij 2013
u89857
u89857
Neeeeext
03. julij 2013
Neeext
04. julij 2013
Next... Ola, koncno se nekaj drugacnega
04. julij 2013
OMFG i love it *o*
nextt!!!!!!!!!!
05. julij 2013
kdaj bo tuki neext? *___*
05. julij 2013
мeтαlɴιɢнт☾ lej 1D niso debili okej? jas res nevem zakaj maš tako slabo mnenje o njih, lej pizda ti je materna vsak ma svoj okus za glasbo vreju? pa te ne poznam, pa si ga neom neke bluzla o tem kaka svija si ker jih žališ pa take ampak ti bom sao lepo povedala, če poslušaš rock pa metal pa BVB še ne pomeni, da lahko žališ pop glasbo pa 1D. Pa se strinjam z ostalimi (s tabo ziher ne) da je rees končno en ff. ko ni o 1D al pa o kerem njihovem članu. ker jas nea berem sao 1D ff.jev ampak berem tuji ostale, pa nea poslušam BVB pa bom vseeno brala, ker mi je začetek všeč pa ker mi bo mogoče tuji nadaljevanje všeč .. tak da te prosim da nea več rečeš da so debili, ker niso. #justsayin #nohate
- i actually like it *o* neeeeeeeeeeextttttttttttttttttttttttt
05. julij 2013
ej ne se tukaj kregat-.-''
05. julij 2013
dej ta zgodba je za bvb fane tko, da če teb kaj ni ušeč pa če te ke mot lahko lepo greš...sama si rekla, da ne poslušaš bvb tko, da lahko kar greš...haha
05. julij 2013
pa sem rekla da bom brala sama si se zajebala ne pa nebom se kregala, jas sem samo povedla
05. julij 2013
u107408
u107408
Anja_Styles kaj maš ti probleme? prideš pa začneš napadat ker enmu niso všeč 1D??? Lejte directionerke, umirte se. Sam bruke si delate. Sploh pa nimaš pravice žalt enga pa mu govort da je svinja ker ne mara 1D!!! Ber če mislš brt, druge pa njihovo mnenje pa pust prmir -.-"
05. julij 2013
hvala *Watermelon* :* <3
dej Anja ne rabmo te tuki okejj? :* <3 naslou si prvo od te zgodbe preber in boš pol dojela upam, da končno, da tuki nis zaželena al neki no lol ka ti ni jasn zopet neki ha?
05. julij 2013
te že lej priji na zs al pa sporočila pa tam povej okej? ker je future idiot. napisala da se naj nea tukaj kregam. pa če nisem tukaj zaželjena mene boli kurac ker če je meni zgodbica všeč jo bom ja brala .. in zaj me bote vse napadle fixxxx HAHAHAHAHAHAHAAHAHAHA
+ future idiot. sorej, neom se več kregala sao brala pa bom
05. julij 2013
kregamo*
05. julij 2013
okej dovolj. get a room please.
05. julij 2013
u137348
u137348
neeeeext plis *W*
-jst tud ne poslušam bvb pa berem ker sta najbojši prjatlci tole pišeta *_*
05. julij 2013
a se loh ne kregate kr uničujete zgodbo?
05. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg