Forum
kattTHEkitty TeixMadafaka*-* (js) in TheLittleOne*-* smo se zmenle de bomo skup pisale eno zgodbico...Ko se bo keri dalo bomo pač napisale dele zgodbice....sam tok de nebo ena sama pisala.....I HOPE YOU LIKE IT =)
here it comes.....

Zbudila sem se pol šestih se oblekla in pripravila za šolo. Namreč danes je zadnji dan šole. Stekla sem v kuhinjo in pozajtrkovala. Po zajtrku sem že stala pred vrati. Mudilo se mi je v šolo, saj sta me Katja in Amadeja že čakali. Ko sem prispela do šole sem ju že videla. Mahali sta mi. Hotela sem steči do njiju a, ker sem preveč štorasta sem si stopila na vezalko in poletela po zraku na tla. Katja in Amadeja sta bruhnili v smeh. Po treh sekundah sem se tudi jaz pričela smejati saj je to bilo kar malo aqward. Ko sta prispeli do mene sta mi pomagale vstati in me objele. Res sta super prijateljici.

VEM DE JE ŠE ZDAJ BOL BEDA SAM UPAM DE VAM BO POZNEJE FAJN!

KakoSeVamZdi?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

05. junij 2010
u22175
u22175
zakon lovam
next
05. junij 2010
next lovam
05. junij 2010
Počasi smo šle proti šoli in se nato posedle v garderobi. Pričele smo se pogovarjati o fantih. Amadeja me je vprašala:''kateri fant pa je tebi všeč?'' ''Marcel! Sanjski fant!'', sem odgovorila in se nasmehnila. Amadeja in Katja sta se spogledali in vprašali:''kateri Marcel?'' V zadregi sem odgovorila:''tisti iz centra!'' ''ne more ti biti on, saj je tudi meni všeč!'' ''kako prosim? On je tudi meni všeč!'', se je zadrla Katja. ''pa saj to ne more biti res!'', sem v smehu izgovorila. ''trem najboljšim prijateljicam je všeč isti fant!'' Pričele smo se smejati. Naenkrat je zazvonil zvonec. Stekle smo po stopnicah do razreda in se vsedle v zadnjo vrsto. Učiteljica nas je pozdravila in pričela govoriti:''kot veste je danes zadnji dan šole. In kot običajno imamo na zadnji dan šole zabavo, a danes ta zabava ne bo navadna, temveč nekaj posebnega. K dekletom se bodo pridružili fantje iz centra. Fantom pa punce iz centra. Upam, da boste uživali.'' Spogledale smo se in vse naenkrat rekle:''pa saj je Marcel iz centra!'' ''to ne bo dobro!'', je zinila Amadeja in me pogledala. Pokimala sem.
06. junij 2010
next
06. junij 2010
Next proooosim!!!!
06. junij 2010
u16997
u16997
Učitilječenega govora naprej nisem poslušala saj se mi ni ljubilo. Klepetala sem z Katjo in Amadejo. Ko je bilo ure konec smo se odpravili na malico nato pa v telovadnico kjer so že čakali učenci iz centra. Malce me je bilo strah saj nisem natanko vedela kaj si mislim o Marcelu. Amadejo sem prijela za roko in jo trdno držala. Ko smo se premešale med učence iz centra nisem vedela kaj bi zato sem samo stala in se pogovarjala z vsakim ki sem ga opazila. Ker nisem preveč sramežljiva punca sem se spoprijateljila z vsakim drugim. A kar naenkrat sem se znašla pred Marcelom. Gledal me je z svojimi nebeškimi očmi. Nasmehnila sem se in ga vprašala:''kako pa ti je ime?'' Naredila sem se kot da nevem, čeprav sem to kar preveč vedela. Odgovoril mi je:''Marcel sem! Kako pa je tebi ime?'' Teja! Luštkan si!'', sem zinila in se nasmehnila. Odgovoril mi je:''tudi ti!'' Nasmehnila sem se do ušes in začutila metuljčke v trebuhu. V tistem trenutku pa me je nekaj potegnilo za ramo. Bila je Katja. Vprašala me je:''si zmešana? Nismo se zmenile, da se ga ne bo nobena dotaknila, saj je vsem všeč?'' Skomignila sem z rameni in rekla:''zgodilo se je! Oprosti res! Kje je Amadeja?'' ''tam!'', mi je odgovorila in pokazala nanjo. Bila je pri steni z nekakšno punco iz centra. Stekle sva do nje in jo objele. O Marcelu nisem niti črhnila.
06. junij 2010
kulsko
lajkm it
07. junij 2010
next next next (pa nda se mio skos pisat d je dobr zto pism sam next)
07. junij 2010
Ko sem se pogovarjala z Amadejo je kar naenkrat ostrmela. Začudeno sem jo pogledala in se obrnila. Tudi sama sem ostrmela in si rekla:''no super!'' Pred mano je stal Marel. Začel je:''hej, Teja!'' ''kako pa pozna tvoje ime?'', me je Amadeja užaljeno vprašala. Odgovorila sem:''eeee....nevem, res nevem!'' Marcel me je začudeno pogledal in rekel:''pa saj sva se tam videla! Vprašala si me kako mi je ime in tako naprej!'' Ko je izgovoril te besede bi ga najraje lopnila. S prstom sem mu pokazala naj odide in se posvetila Amadeji. ''a se nismo nekaj zmenile?'' ''vem ja! Prosim ne zameri mi. Nisem nalašč samo to je, da me izredno privlači in...'' ''nič in! Najboljši prijateljici se ne laže Teja!'' ''najboljša prijateljica ne zameri vsake majhne podrobnosti!'' ''po tem sklepam da nisva najboljši prijateljici.'' To so bile njene zadnje besede. Stekla je skozignečo in se prerinila do vrat. Hotela sem steči zanjo a nisem vedela kam je šla zato sem se samo sesedla v kot in si mislila:''a mi je to bilo treba?'' Oči so mi napolnile solze. ''nesmem jokati!'', sem si prigovarjala in poskušala izgledati normalno a mi ni šlo precej dobro od rok. Pričela sem jokati.
08. junij 2010
Oooo next!!
08. junij 2010
u21654
u21654
nexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxt
18. junij 2010
u21246
u21246
ja drgač je men ime teja
25. avgust 2010
next next next next next