Forum
HeŁoooooow! Js sm Sarah Ross in seem voditeljica Top Model Igr 123...REs dobiiiš nagraado in to rees sup nagradooo prosim prijavi se čim preej ( same si poiščite lepe sobe kerr sem preej že vsee nrdila pa mi je crknuu comp) no tu je vaša vila:

Takolee see boste prijavile..primer prijavnice:
HeŁoooow!
Ime: Erica
Priimek: Smith
Moja soba:

Moja slika: http://thewondrous.com/wp-content/uploads/2011/03/Photos-of-Adriana-Lima.jpg
________________________________________________________________________________________

No tole pa dobite za nagrado:

in tole tuud:

in slikanje za Gucci stvari:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
in ja to sm pa js Sarah Ross:

ok prijavi se vas lahkoo vse do 20...mwa by sarah ross
15. december 2011
u57700
u57700

Heidi klum

soba

15. december 2011
kuul...sprejeta
15. december 2011
no deejte še vsaaj 9
15. december 2011
nooo??
15. december 2011
Victoria Justice:

moja soba:

15. december 2011
Miranda Kerr

15. december 2011
Super puncee zdeej pa vašaa mini darila za prijavo:
clarčk, to je tvoje darilo: Opis: Tta obleka je bila narejena za na modno revijo v parizu leta 1998 in se je prodajala za mio dolarjev...zdaj je tvoja!!

EmmA, to je tvoje darilo: Opis:Ta tiara je bila delana za miss universe 1995 in je zdaj na dražbi za 3 mio dolarjev...zdaj je tvoja:

Fashion star, to je tvoje darilo: Opis: Ta torbica je bila predstavljena za Gucci staff..Na njej so najučinkovitejši diamanti in zdaj je tvoja:

15. december 2011
še vsaj

15. december 2011
noo dejmoo
15. december 2011
Ime: Kerti
Priimek: Pahk
Moja soba:

15. december 2011
Ok...sam še svojo slikoo moorš dt pa booš sprejetaa pa tvoje darilo za prijavo je:

Opis: Šla boš z letalom do pariza čez vikend s svojo najboljšo prijatteljico iz hiše skupaj bosta uživale in se sprehodilo po čisto prvi modni reviji
15. december 2011
Ime :Ancy
Priimek:Hiphop

Moja soba:

15. december 2011

15. december 2011
suupr puncee....sprejta saam še svojo slikoo deej goor tvoje darilo za pijavo je:
Opis darila: ravoo tebe sem izbrala, da se s slavnimi spehodiš po rdeči preprogi za premjero filma Four...zraven boš pa obdržala to prečudovito obleko kreattorke Jaden Meddison

15. december 2011

tista ki se prva za to objavo prijavi bo obdržala ta telefon do konca top modela igr123
15. december 2011
MILEY CYRUS
moja soba:

izive po zs-ju plis!!!!
SpReJeTa????????upam da...HI>HI
15. december 2011
u60429
u60429
Anny Styles

15. december 2011
jap jap je ja...no tvoje darilo je ta iPhone in +1 točka več prii ocenjevanjuu..to pomenii da če bi slučajn mela mal slabšoo sliko ti ta točka zviša tvoje
15. december 2011
/annytheraawr tvoje darilo je :

Imaaš enoletno pogodbo z revio vouge in +0,5 točkee da tti zviša ostale mwa
15. december 2011
http://scm-l3.technorati.com/11/06/12/45017/a-mod-war-3.jpg?t=20110612182616
15. december 2011

15. december 2011
Ok, tiste ki se mislite se še prijavite ampak mi začenjamo že s prvim izzivom:
Sarah Mail!
15. december 2011

evo moja slika
16. december 2011
Puncee supr stee..vse ste lepe a le ena bo postala top model igr123 2012...toreej Sarah MailL:

Toreej dala vam bom 3 teme in vsee morate izpolniti...trenutno tekmujete:
-clarčk
-EmmA
-Fashion star
-čσкσgιяℓ :3
-Ančy.hip hop
-**THE.Love**
- annytheRAAWR

torej pa začnimoo, tu so 3 teme:

1. slikaj se na stavbi, ob stavbi magarii tuud pod stavboo..kar kol sam da se vidi celo telo...tuki je en primer:

2. slikaj see v naravi..ni nujno da si z njo povezan samo da si v naravi...tuki je en primer:

3. Slikaj se med plesom ( ni važno v kakšni pozi si)...mwaa..aja pa še no pravilo jee puncee...Nobe prva dva kroga ne bo izpadla ampak bo imela 3 dni časa da se slika v najboljši pozi in da je slika prečudovita... sliko bom ocenila od 1-5 če bo slaba bo tista punca izpadla če pa bo dobra ji bom za naslednji krog določila prav posebno temoo in tako se bo lahko še vedno borila za obstanek...AMPAK PUNCE PAZLJIVO..tak je plan le do 3. kroga..mwa by sarah Ross
16. december 2011
http://www.patelconservatory.org/patelPortal/media/PatelMedia/Images/Class%20Descriptions/Dance/Hip_hop_dance_adult.jpg?width=525&height=327&ext=.jpg tuki je primeer za pozo v plesu
16. december 2011
Supr slikee ress
16. december 2011
17. december 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg