Forum
u104336
u104336
Haaaii.!*
Z DŔ♡Ṗ DƐΛD SĤĪƬ sma se odločle da bova skupi napisale eno zgodbicoo.. Jaaa.. Prosla bi če berete ker je to moja (za DŔ♡Ṗ DƐΛD SĤĪƬ ne vem) ampk to je moja 1 zgodbicaaa.!
Fallaaa.!< 33333333

Pač šla se bo o 2 dekletih k se preselita u London in pool tam spoznata 1D. Ampak pač Evelyn (DŔ♡Ṗ DƐΛD SĤĪƬ) in Arianna (jst) pač nemarata glih 1D... In pol...
Boste vidli kaj se jima zgodddii.!
A z DŔ♡Ṗ DƐΛD SĤĪƬ napiševa zgodbicoo.?

Arianna:

Evelyn:

Napiševa zgodboo.?
21. avgust 2012
u104419
u104419
Next ;*
21. avgust 2012
u73804
u73804
nextttt
21. avgust 2012
next
21. avgust 2012
Ja itaq da ja,next... haha.
21. avgust 2012
u92728
u92728
Next! Next!
21. avgust 2012
u97751
u97751
nextam ob 7ih..< 33
21. avgust 2012
u104117
u104117
next..!< 3
21. avgust 2012
Next. Next next
21. avgust 2012
next!!!!!!!!! x''d
21. avgust 2012
u84822
u84822
next!!!!
21. avgust 2012
u97751
u97751
Najprej opis: heey sem evelyn. Stara sem 16 let. Hodim v drugi letnik.
Moja mami:

Stara je 39 let. In je frizerka.
Oče:

Star je 40 let. Dela kot šef informatike.
Živimo v povprečni hiši:

Drin driin. Mi zazvoni budilka. Hitro vstanem pojem zajtrk se oblečem in odidem do Ari (Arianna). Skupaj greva v šolo. V šoli je bilo dolgočasno razen nadaljši odmor. Takrat se zelo zabavamo. Zadnjo uro mene in Ari pokliče k nje. In začne: »punci. Danes se z vajinimi starši odselite London. Zato sta opravičeni zadnje ure. Z Ari odideva iz šole obe presrečni. Nato pa jaz vprašam Arianno: ej Ari a ni tam tista bedna skupina 1 DIRECTION. A veš k use palijo na njih. Sploh nevem kakšni so. Ona pa : » o sam res a bova šle na koncert pa jim začele paradižnike metati v glavo. Začela sem se smejati. Nato sva morali domov. Sosedi sva zato se ves čas druživa. Nato pa se je začelo pripravlanje oblek. Mami mi reče: evelyn uzemi samo nujne stvari. Zato ker gremo tam po shoppingih. Seveda bosta lahko odšli sami. Prikimala sem ji. uzela sem samo kar bom zdaj oblekla: https://www.polyvore.com/cgi/set?id=56902774
Nato smo odšli na letališče. In čakala nas je mučna vožnja. Še dobro , da sva z Ari sedele skupaj. Pa še en neznanec je sedel zraven naju. Nato se je zaslišalo , da pristajamo. Z arianno sva postali malce živčni. Nato smo odšli iz letala. Obe sva odprli usta , ko sva videle kako je lepo. Nato smo odšli do naše hiše. Ups sem rekla hiše? Mislila sem vile.
Vila:

21. avgust 2012
u84822
u84822
next!
21. avgust 2012
u104117
u104117
neext
21. avgust 2012
next
21. avgust 2012
u104336
u104336
******************************************************Arianna************************************************
Ellow..sem Arianna. Arianna Star. Stara sem 15 let in čez 2 dni jih bom imela 16. Jeeej.! Cant wait.! Imam še 2 sestri. Ena je stara 12 in ji je ime Katy druga pa je stara 4 leta in ji je ime Chloe. Ubistvu mi greta že pošteno na živce. Katy kar naprej fejka obleke,ličila, in se važi s tem da je moja sestra. Chloe pa se enostavno obnaša isto kot jaz. =/ Najlepše povedano:
PRESEDATA MI.!!!!
Ampak useeno sta moji sestri.. Mami je ime Rosalie. Mami in oči sta ločena. Mami ima novega moža. In je nosečaa.! =//// Njenmu možu je ime Jack. Mislim O.o kero bosansko imee.! Mojemu pravemu očetu je ime Andrew. Ima ženo po imenu Vanessa. Skupaj imata 2 otroka Tinno in Emmo. Tinna je stara 2 leti...kot Chloe in Emma jih ima 4. Ja najlepše povedano.. Oči je varal mami.. Tako da ga ja no..sovražim...
Največ v življenju mi nasploh pomeni moja najbolša prijateljica Evelyn. Ona je stara toliko kot jaz. Res mi pomeni največ. Stala mi je ob strani ko sta se oči in mami ločila. Čeprav je bilo po eni strani vredu da sta se ločila saj sta mi šla malo na živce ko sta se non stop prepirala...
»Drrrriiiiiiiiiiing...!« spet ta bedna budilka. Primem jo in jo zabrišem v tla ko se sliši mamin glas »Arianaa kaj si spet razbilaaa.!!!?« »Mah niič.!« ji zavpijem nazaj. Pogledala sem na uro in ugotovila da je že pol oseeem.!! O.o OMC takle čas bi se morala že obleči.. Hitro stečem v mojo omaro in začnem brskati za oblačili. Fiuuuf. Našla sem nek top. Hitro sem se oblekla in vzela eno čokolado iz hladilnika nato pa odhitela čez vrata. Tam me je že čakala Evy. Skupaj sva odšli v šolo. Kot vedno se je vleklaaa... Odmori so pa kratki..Ni feeer.! Naenkrat naju je k sebi poklicala učiteljica in nama povedala da sva opravičene zadnje ure ker se s starši selimo u london. Z Evy se spogledava in vesele odideva domov. Med potjo sva se pogovarjali.Naenkrat Evy reče: »ej Ari a ni tam tista bedna skupina 1 DIRECTION. A veš k use palijo na njih. Sploh nevem kakšni so.« Odgovorila sem ji: »o sam res a bova šle na koncert pa jim začele paradižnike metati v glavo.?« Začeli sva se smejati nato pa dšli vsaka v svoj dom. Tam sem ugotovila da se si učeraj zvečer pozabila pripraviti toaletno torbico. Hitro sem si jo pripravila. Mami je iz spodnjega nadstropja zakričaala: »Ljubica si že.??« »Ja mamii.!!«
Odhiteli smo na letališče. Z Evy sva sedeli bolj zadaj.Skupaj. Naenkrat se je k nama usedel neznanec. Nekaj časa smo leteli ko se j ezaslišal glas stevardese ki jje rekel da prihajamoo. Postali sva nestrpni. Odpli smo iz letala. Obedve sva obstali ko sva videli kako je lepo. Odšli smo do naše hiše oz. VILE.!
Next.?
Mami:

Jack:

Oči:

Vanessa:

Katy:

Chloe:

Emma:

Tinna:

21. avgust 2012
next
21. avgust 2012
next
Čisto sem si preuredila profil!
http://www.igre123.com/0sweet-angel1
Če ti je moj profil ušeč,napiši med komentarje nekaj zelo lepega.
21. avgust 2012
u84822
u84822
next!
21. avgust 2012
nexttttttttttttttttt
21. avgust 2012
u103599
u103599
neext
22. avgust 2012
u97751
u97751
Nato sva z Arianno odšle v skate park. Kar naenkrat sem padla po tleh. Nato me je en full čudaški fant pobral in se mi opravičil. Arianna pa je samo čudno gledala fanta k je bil nasproti nje. Nato se mi je fant predstavil in povedal , da je zayn. Dal mi je še telefonsko. In z ari sva takoj odšle na pijačo. Nato sva se pogovarjale:
j-jaz, a-arianna
j-Ari a nista bla čudna?
a- ja ej ful.
j- Pa neki kao ufurana sam ta k se je zaletel vame je ful luštkan.
a-haha nekdo se je pa mal zajubil.
j-haha mogoče. Kaj si ti mela z tistemu harry-om?
a- Asi upazla? Ah nič ponesreči se je zaletel vame.
j- ja sm ja. A tvoj tut?
a-ker moj?
j- ja ta harry.
a-bi blo fajn če bi bil moj.
j- sej sta nama dala telefonske.
a- kaj pa pol še čakava?
Hitro sva pograbile telefon in vsaka je poklicala svojega. Nato smo se zmenili , da se dobimo na večerji. Midve z arianno sva hitro odšle v shopping. In kupile večerne obleke.
Kupile sva: http://www.polyvore.com/cgi/set?id=56978009
Nato sva se hitro zrihtale in odšle v restavracijo. Tam sta naju že čakala harry in zayn. Toda nista bila sama.
-------------------------------------------------
vem da je kratek in danes bom dala še enga pa tut če bo fυ¢κiиg ħeαят tut dala next.
okej?
22. avgust 2012
u104336
u104336
Jst dam next tam okol 3-h k tastara nekam gretaa.!^^
22. avgust 2012
u73804
u73804
nexttt
22. avgust 2012
u73804
u73804
to je najboljša zgodbicaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
22. avgust 2012
u104336
u104336
Fallaa.! < 33 ^^
22. avgust 2012
u73804
u73804
nzk
22. avgust 2012
u104336
u104336
******************************************************Arianna************************************************
Z Evy sma šle u skate park. Kr naenkrat se je nekje spotaknala in padla. Nek tip je prišeu k njej. Nikol ga še nism vidla..ampk useen se mi je zdeu mau znan.. Do mene je pršu še drug tip.. Mau sm ga postrani pogledla. "Harry sm.!" mi je zašepetal na uho in stisnil mojo roko. Ko jo je spustil sem v njej nekaj čutilaa.. Ugotovila sem da je to nek listek.. Tisti tip se je Evy predstavu kot Zayn. Pogledala sem na moj listek kjer je pisalo:

031554354
HARRY
Call me xx

Samo gledala sem v tisti fucking listek nato pa sta tipa odšla. Z Evy sva odšli na pijačo.
j-jaz, E-Evy

E-Ari a nista bla čudna?
j- ja ej ful.
E- Pa neki kao ufurana sam ta k se je zaletel vame je ful luštkan.
j-haha nekdo se je pa mal zajubil.
E-haha mogoče. Kaj si ti mela z tistemu harry-om?

j- Asi upazla? Ah nič ponesreči se je zaletel vame.
E- ja sm ja. A tvoj tut?

j-ker moj?
E- ja ta harry.
j-bi blo fajn če bi bil moj.
E- sej sta nama dala telefonske.
j- kaj pa pol še čakava?
Hitro sva pograbile telefon in vsaka je poklicala svojega. Nato smo se zmenili , da se dobimo na večerji. Evy in jst sma se šle hitro uredit.
http://www.polyvore.com/cgi/set?id=56978009
Odšle sva v restavracijo. Kjer smo bili zmenjeni. Ko sva prišli sva ju zagledala. Toda nista bila sama.
*************************************************************************************************************
NEXT.?
< 33333
22. avgust 2012
u73804
u73804
nextttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
22. avgust 2012
next...
22. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg