Forum
ᴸᴬ ᴷᴬᴺᴰᴱᴱ

~še ena zgodbica o One Direction, čeprav nisem neka fanica bom pisala o njih.
-i hope u like it

ᴵ ᴷᴺᴼᵂ ʸᴼᵁ ᵂᴱᴿᴱ ᵀᴿᴼᵁᴮᴸᴱ! I.del

»Amanda!« se je zaslišalo. Dvignila sem glavo z zvezka. Glas je bil od učiteljice. Joj že spet sem zaspala med geografijo. »Ja učiteljica!« sem rekla »Amanda pred tablo!!« spet bom vprašana drugič ta mesec. Stala sem pred tablo. Vsi so zijali vame. »Torej Amanda,če lahko spiš med mojo uro pomeni,da spet vse znaš!« Prejšnič sem dobila slabo 4. Za danes pa ne vem. »Torej Amanda na kateri cel….« ni dokončala vprašanja rešil me je zvonec. »Naslednjič si vprašana, pripravi se!« mi je zagrozila. Namenila sem ji grd pogled in šla v učilnico matematike. Tam sem se usedla na stol in pripravila matematični učbenik. Joj pozabila sem se vam predstaviti: sem Amanda Sway stara sem 17 let in obiskujem glasbeni študij v Londonu. Moja mama je umrla med porodom, oče pa je Barack Obama. Ne saj ne..oče potuje po svetu in fotografira, večkrat je po televiziji. Zame pa skrbi starejši brat in starejša sestra,katera je pred kratkim z svojim fantom odpotovala v Italijo. Brat jo pogreša jaz pa ne, saj mene krivi, da sem ubila mamo. Nisem jaz kriva če je umrla ravno med mojim porodom, kaj če bi med njenim. Včeraj sva ravnokar dobila njeno kartico na kateri je pisalo,da se ne vrne več v London. Tut prav. Torej ostala sem pri bratu. Ime mu je Alex,sestri pa Amy. Starša sta imela rada imena na a..Jaz pa sem dobila ime po mami,ime mi je določila sestra. Mogoče me zato še toliko bolj sovraži. Spet sem se zagovorila. Moj brat je najboljši brat na svetu. Čeprav govorijo vsi, da si sploh nisva podobna. Se ujameva. Star je 24 let in nima punce, brez skrbi tudi fanta ne. Zdaj se moram pa vrniti k matematiki, ker jo na žalost obožujem. Bratu sem že povedala,da bi se rada prepisala na matematični študij, ampak on trdi da je glasba del vsakdana in lahko s tem veliko zaslužiš.
»driiiin!« kaj je že konec, matematika je pa res hitro minila. Šla sem iz učilnice do omarice in iz nje vzela moje čevlje ter jopico. Res je da smo sred Maja toda zunaj še vedno piha. Stekla sem po stopnicah ven na dvorišče. Tam sem počakala na avtobus, ki me je odpeljal domov. Zdaj pa čakate, da bom poklicala bff in se bova dobili. Ne nimam najboljše prijateljice! In ne nisem SAMOTARKA! Dobro sem samotarka, poleg brata nimam nikogar, kateremu se zaupam. Sploh pa nimam niti želje po prijateljici, ker sem ženska, ki nima rada hinavščine in zato se večkrat družim s fanti. Po navadi smo v 9 razredu na dvorišču igrali nogomet. Zdaj pa fantov v glasbenem študiju skoraj, da ni. Le nekaj par kateri pa tako ali tako ves čas tičijo za učbenikih. Torej ko sem prišla domov sem torbo zmetala po dnevni sobi ta je po nesreči zadela v koš,ki se je majal in majal zdaj na eno stran potlej na drugo. Na srečo se ni prevrnil. Vzdihnila sem in se napotila v kuhinjo. Tam je bil Alex. »Hej!« sem zakričala ko sem ga opazila v predpasniku za štedilnikom. »Zdravo!« me je pozdravil. Namenila sem mu zveličan pogled. »Kaj bo za kosilo?« sem čez čas vprašala. »Palačinke!« je rekel ter se mi ponosno nasmejal. »No super,« sem rekla ter odšla v sobo. Moja soba je bila oblepljena z vsemi raznimi posterji. Nad posteljo sem imela sliko mene in očeta. Vedno ko sem jo pogledala sem se spomnila mame.
Pogrešala sem jo, včasih bi jo rada spoznala se pogovarjala z njo. Večkrat sem brata povprašala po njej a mi ni želel odgovoriti. Pravi, da o njej ne želi govoriti. Oče pa mi je že pred leti povedal, da je bila ljubeča in je vse nas imela zelo rada. Na nočni polički pa imam zadnjo sliko mame. Slikali so naju preden je zaprla oči. Zdaj so mi v oči pritekle solze. Po licu mi je kapnila debela solza. V sobo je stopil Alex. »Kaj spet o mami razmišljaš?« me je vprašal. Nisem mu odgovorila. Stopil je do mene ter me objel. Rada imam svojega brata. Potem sva odšla na kosilo. Bile so dobre palačinke. Namazala sem si jih z nutello, ter jih z užitkom pojedla. Ko sem se najedla sem odšla pred TV. Preklapljala sem kanale in iskala kaj zanimivega. Nazadnje sem se ustavila na nekem filmu. Odločila sem se da ga bom gledala. »Manda jz grem ven!« je rekel »Amanda sem!!« sem mu zakričala nazaj. Sovražim če me kdo pokliče Manda. Amy me je vedno klicala tako. Čeprav vsi pravijo,da sva si z Amy podobni kot da bi bili sestri. In da nama Alex sploh ni podoben. Jaz pa pravim,da če bi bil Alex ženska bi bil popolnoma enak kot jaz še karakter bi imel isti.

jaz

Amy

Alex

i hope u like it<3
04. maj 2013
u135143
u135143
neeeeeeeext
04. maj 2013
eno napako mam: Čeprav vsi pravijo,da sva si z Amy podobni kot da bi bili dvojčici* tko sem mislila napisat
11. maj 2013
neeext!!
12. maj 2013
neeext <33
12. maj 2013
u105028
u105028
neeeeeeeeeeeeext
12. maj 2013
hwala vsem ki berete, upam da bo še kera brala kr mi res velik pomeni:*
Torej ko sem ostala sama v tej veliki hiši sem, sem gledala nek film. Ki je bil brez vezen, obležala sem na kavču in tam tudi zaspala. Zjutraj me je zbudil glas nežne melodije. Bil je moj brat Alex. Pozabila sem povedati, moj Alex zelo rad poje. Prijavila sem ga na vrsto tekmovanj a on je enostavno zavrnil. Spomnim se ko sem ga pred leti na skrivaj snemala in videoposnetek naložila na youtube. Še zdaj ne ve za njega. Bolje je tako. Njegov glas mi je zmešal glavo in zaspala sem. »Sicer je sobota ampak do dveh ti pa tudi ni treba spati!« je zakričal Alex,če se ne motim ob dveh popoldan. »Malo še, malo še!« sem utrujeno rekla. »Nič malo še, danes dobiva obisk.« Kakor hitro sem mogla sem odprla oči. Zelo ne rada imam obiske, težko navežem stike z novimi ljudmi. Saj vidite že 2 leti sem na šoli pa še nimam prijateljice. Alex kakor, da bi mi bral misli izjavi »Všeč ti bodo!« Bodo? Kaj? Več jih je ne,ne,ne prvo mi pove da pride obisk, zdaj pa še da jih je več. »Kdo sploh so?« vprašam »Ne poznam jih toda pisali so mi, da bi radi sodelovali z mano.« Od njega pa sploh nisem pričakovala,da bo v hiši privlekel tujce. »Neka fantovska skupina.« je rekel ter šel v kuhinjo. Nisem imela izbire, šla sem v sobo ter se oblekla. Potem sem v roke prijela telefon, ter slušalke in poslušala glasbo. Nisem slišala zvonca, ampak Alexov jezen glas »Amanda pridi!« vstala sem in še zadnjič popravila moje dolge blont lase, ter odšla dol. Tam sem videla Alexa in 5 drugih fantov. Niso mi bili preveč všeč nekako so izstopali,drugačni so bili. Mislim, da sem se zagledala v njih zato me je Alex grdo pogledal. »Torej Manda,da ti predstavim One Direction.« Srepo sem ga pogledala. »To so Harry,Louis,Zayn,Niall in Liam.« kdo? Nisem si bog ve kaj zapomnila imena. Samo prikimala sem in tiho rekla »Jaz sem Amanda.« »Torej Alex videli smo tvoj video na youtubu in res nam je bil všeč tvoj glas!« in to je bil čas ko bi morala zapustiti dnevno sobo. Alex je čudno pogledal in rekel »Kakšen video?« Usta mi je vleklo na smeh. Vstala sem in se obrnila na peti. »Amanda veš kaj ti več o tem?« je rekel Alex in me pogledal v oči. Ubil me je s pogledom. Ne nič ne vem. Sladko sem se nasmejala ter prišla nazaj do sedežne. »Recimo, da sem jaz objavila tvoj video na youtube.« sem rekla ter se zarežala. Tudi tisti fanti so se začeli smejati. »Kakorkoli, tvoj glas nam je všeč in bi te vprašali, če bi se pridružil naši skupini?« Alex je bil začuden, ampak je vseeno bil za. Jaz pa sem potem odšla v sobo, ni mi bilo všeč, ker sem bila edina ženska med fanti. Čez nekaj časa je na moja vrata nekdo potrkal. Rekla sem naj vstopi. Bil je eden od skupine. »A to je tvoja soba?« je rekel »Ne to je soba od moje babice!« sem v šali rekla. Nasmehljal se je. Ne vem kako mu je ime samo poved vam, da ima blont lase. Usedel se k meni na posteljo in si ogledoval sliko moje mame. »Kje pa je?« je čez nekaj časa vprašal. Nastala je tišina »Ne rada govorim o mami.« sem ponavljala Alexove besede. »Je ni več?« je spet vprašal »Kaj od tega ne rada govorim o njej ne razumeš?« sem rekla ostro. Bil je malo užaljen »Hej,hej samo vprašam!« je rekel in se umaknil. Stopil je do slike z mamo in očetom ter rekel »Kaj o njem tudi nočeš govoriti?« je vprašal in me pogledal v oči. »Bi se že nehal vpletat v mojo družino in se pobral od tukaj!« sem zakričala nanj. Začudeno je pogledal in se nasmejal. Meni ni nič smešno. Namenila sem mu grd pogled. »Že prav, že prav že grem.« je rekel in končno odšel iz moje sobe. V ušesa sem si dala slušalke ter poslušala glasbo
next?
~kritike&pohvale: )
13. maj 2013
u105028
u105028
next
13. maj 2013
u135143
u135143
NEXT
13. maj 2013
u67526
u67526
next )
15. maj 2013
Next zlo dobra zgodba
15. maj 2013
neext. c:
15. maj 2013
u126812
u126812
nextt
15. maj 2013
u126942
u126942
Next!<3
15. maj 2013
u137555
u137555
neext(:
15. maj 2013
hvala vsem k berete.. če želite lahko kakšn next posvečam keri hehe < 3
*************************************************************************************************************
Končno so odšli. Lahko sem šla v spodnje nadstropje torej v dnevno sobo. Vrgla sem se pred kavč in prižgala televizijo. Bala sem se, da bi bil Alex jezen na mene zaradi tistega kar sem storila ampak on si je v kuhinji le pel pesem. Ko sem buljila v prazen tv zaslon je prišel do mene ter rekel » Tale Niall ni slab?« spačeno sem ga pogledala »Nisem vedela, da imaš rad fante?« sem ga zbadljivo vprašala »Trapa, trapasta! Ne zame temveč zate!« je rekel ter mi dal poljub na nos. »Bi že nehal s takimi pripombami!« sem rekla ter odkimala češ prenehaj. Nastala je tišina. Pogledala sem ga v oči v njih sem videla razmišljanje. Nekaj mi želi povedati ampak ne vem kaj. Bom že še ugotovila. Bilo je že kar pozno. Odpravila sem se spat. Naslednji dan je bil dokaj dolgočasen. Ves dan sem preživela v postelji.
V ponedeljek sem bila v šoli. Če ne štejemo 7. ure ko smo imeli geografijo. Saj nisem taka, da bi špricala vsako uro. Samo geografije pač ne prenesem. Vso tisto nakladanje otoki tu, otoki tam… podnebje v Aziji podnebje v Evropi.. tega ne potrebujem. Danes bom Alexa še enkrat prosila za študij matematike, zdaj ko je dobil boljšo službo si ga lahko privoščim. Ko sem prišla domov sem torbo vrgla po stopnicah navzgor. Ta se je odbila v rob in se skotalila nazaj. Pustila sem jo tam kjer je pristala. Šla sem v kuhinjo kjer sem si želela narediti kakav. Vzela sem kakav in skodelico. Potem sem šla do hladilnika, kjer sem želela vzeti mleko ampak sem na vratih videla listek. »Sem na vajah, pridem pozno popoldne. Alex« od bližje sem si ogledala njegovo pisavo, za fanta je mel kar natančne gibe, od razliko jaz pišem kot ena kura. Naredila sem si kakav in odšla malo ven. Danes imam prosto. Vzela sem nekaj denarja, ki sem ga privarčevala ter se s kolesom odpeljala proti mestu. Med vožnjo sem dala roke dol s krmila in jih razprla, skoraj sem poletela, tudi oči sem zaprla in uživala v svobodi. Ampak to svobodo je prekinil zvok avtomobila, ki je zaviral. Ko sem odprla oči sem opazila, da se vozim sredi ceste. Avto, katerega zvok sem slišala pa je pristal obrnjen. »Hej kaj se pa greš!?!« je zakričal glas iz avtomobila. »Oprostite!« sem zakričala nazaj »Vozi se normalno skoraj si naredila prometno nesrečo!« je spet zakričal. Pokazala sem mu fuck you in se peljala naprej. Zdaj sem bolj pazila, kdaj sem bila free. Zapeljala sem na parkirišče Starbucksa. Tam sem si naročila eno kapučino. Zraven sem jedla kekse. In poslušala glasbo. “Cause baby, you're a firework Come on, show 'em what you're worth Make 'em go, oh, oh, oh As you shoot across the sky” sem si pela. Nisem opazila, da je nekdo stopil do mene. Ko sem odprla oči sem lahko rekla le »Spet ti!«
*************************************************************************************************************
koga je Amanda videla?
+sprejemam kritike&pohvale < 3 : * še enkrat hvala vsem hihi c:
15. maj 2013
u126812
u126812
koga je Amanda videla?Nialla
NEXT
15. maj 2013
potrebujem vsaj še 4 nexte za nadaljevanje! < 3
15. maj 2013
u135143
u135143
neeeeeeeeeext
15. maj 2013
u126942
u126942
Mislim da je zagledala Nialla<3
Ful dobra zgodbica<3
Next<3
15. maj 2013
hvala vsem še vsaj 2 nexta pa prilepim nov del hehe <3
15. maj 2013
u137205
u137205
neeeextt
15. maj 2013
u114258
u114258
neext
15. maj 2013
Nialla
res dobra zgodbica
neeext + nova bralka
15. maj 2013
neext
15. maj 2013
oo hvala vsem
~ta next posvečam vsem novim bralkam res da je kratek ampak nimam nekih idej za naprej, bo treba k matematiki tam dobim kar nekaj idej hahah ko tko al tko ni kaj za delat !
Bil je tisti blondinec. Nasmejal se je. Jaz pa sem ga mrko gledala. Nekaj časa sva samo buljila drug v drugega »kaj si me spet prišel spraševat o moji mami pa očetu?« sem ga vprašala in zaostrila moj pogled. Nasmehnil se je » Si vedno tako tečna?« je potlej rekel »Si vedno tako radoveden?« sem rekla
»Samo kadar sem ob tebi.« je rekel in si poveznil kapuco na glavo. »Želiš, da te peljem domov.« je vprašal »imam kolo!« sem rekla in srknila še zadnjo kapljico moje kapučine. »Zunaj lije kot iz škafa.« je rekel »Bom pač mokra!« sem mu rekla. »Dobro.« je rekel iz skomignil z rameni. Vstala sem s stola ter se napotila do kolesa. Zunaj je res lilo in bliskalo, malo prej je bilo še sončno. Usedla sem se na kolo in se pognala. Vozila sem se nekaj minutk na kar je do mene z avtomobilom prišel tisti blondinec. Odprl je okno in dejal »se še vedno ne misliš peljati« Prhnila sem in pogledala vstran. Vozil se je ob meni z odprto okno. »Ali boš vso pot peljal na moji desni?!« sem čez pol minute rekla jaz. »Dokler si ne premisliš!« je spet rekel ter se nasmehljal. Njegov nasmeh je bil zelo nagajiv. Ni mi všeč na kaj namiguje ta nasmeh. Bila sem vsa mokra od mene je kar teklo ampak nisem se vdala pokazala mu bom, da je Amanda močna oseba. »Si vedno tako trmasta?« je rekel, ko je že skoraj obupal »To imam po mami!« sem mu rekla »Dobro dovolj mam!« je rekel in ustavil avto. Hah.. pa sem zmagala. Stopil je iz avtomobila in se pognal za menoj, jaz ga nisem opazila in zato me je prestrašil. »aaaaa!!!« sem zakričala in on se je začel smejat. Grdo sem ga gledala. Potem me je prijel in odnesel v avto. Močno sem brcala in kričala »BI ME ŽE SPUSTIL TI NEOTESANEC, BUDALO, IDIOT, SPUSTI ME!!« sem se upirala. Ampak zaman. Ta me je dal na sprednji sedež ter zaklenil vrata. Trkala sem naj me spusti. Vzel je moje kolo ter ga pospravil v prtljažnik. Prisedel je na voznikov sedež in pritisnil na gas. Grdo sem ga gledala. Na glas je dal glasbo in zraven pel. Jaz sem se le obrnila in gledala skozi okno. Nekaj sem si govorila, da ga nisem slišala. Povišal je glas in še bolj glasno zapel. »But I need that one thing And you've got that one thing.« Takrat mi je prekipelo. Kliknila sem na gumb, da sem ugasnila radio. »Hej, jaz zdaj poslušam!« je rekel ter vklopil radio. »Poslušaj nekaj kar je za 21 stoletje!« sem ostro rekla in ga izklopila. »To je naša pesem!« je rekel ter vklopil radio. »To pomeni, da jo bo tudi moj brat pel.« sem rekla in nisem izključila radia. Nekaj je zamomljal in prikimal. Malo sem znižala glasnost radia in se vdala v usodo. Potem pa je nekaj zaropotalo in avto se je ustavil. To je bila moja priložnost za pobeg. Hitro sem želela odpreti vrata ampak sem se spomnila, da jih je prej zaklenil. »Ne tako hitro!« je rekel. »Kaj je narobe?« sem vprašala ko je poskušal popraviti avto. »Nimam pojma!« je rekel. Izstopil je iz avtomobila, tudi meni je odprl vrata. »Kaj pa hvala?« je rekel »Želiš da ti kupim čips zato ker si mi odprl vrata?« Zamahnil je z roko in odprl pokrov avtomobila. Ja zdaj bi lahko pobegnila ampak moje kolo je v prtljažniku, sama pa nisem dovolj hitra, da bi mu ušla. »Tega jaz ne znam popravit?« je po nekaj poskusih dejal. »Pokliči koga?« sem rekla. »A maš telefon?« me je vprašal. Zavila sem z očmi in zamajala z glavo. »Torej nama preostane samo še moje kolo!« sem vsa navdušena dejala. Iz prtljažnika je vzel moje kolo. Oba sva bila mokra in premražena, da sva se kar tresla. Blondinec, čigavega imena še zdaj ne vem je iz avta vzel jopico in mi jo ponudil. »Ne.« sem odločno rekla in potisnila jopico k njemu. »Prav te bo pa zeblo.« je rekel in jo dal v avto. »Ne, ne čakaj!« sem zavpila in vzela jopico. »Da mi tega nikoli ne omeniš prav?« sem mu zabičala Prisegel je, da ne bo. Potem sva skupaj avto porinila na stran. Usedel se je na sedež. »Kaj pa jaz?« sem rekla. »Usedi se na krmilo!« je rekel in z roko nakazal. Zavila sem z očmi in skupaj sva se peljala. Sicer je šlo počasneje kot avto ampak bolje to kot pešačenje. Končno sva prišla domov od naju je kar teklo.
»Kaj sta pa vidva delala?« je vprašal Alex, ko sva do kosti mokra stopila v hišo.
~Kaj bo naredila Amanda?
~kaj bo z avtom?
kritike&pohvale < 3
15. maj 2013
u135143
u135143
neeeeeeeeeeeext
15. maj 2013
Next
15. maj 2013
- Nič ne bo vedla o tistem...hahahaha....
- Nwm...končal bo na odpadu
- Suprrrrrrrr jeee.. + nova bralka
neeeeeeext
15. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg