Forum
Neeeee, ni pravično! Ne smete je vzeti, sem se drla med tem ko se je srčni pulz na aparatu ustavljal. Umrla je, moja mama je umrla. Nisem vedela kaj naj storim zato sem stekla v stanovanje v katerem sva zadnji dve leti živele z mami. Splezala sem na pograd, glavo zakopala med odeje in solzam pustila prosto pot. Po glavi so mi začele hoditi misli: kaj bo z mano, kje bom živela, bom še kdaj srečna in bo moje življenje imelo smisel??? S temi mislimi sem zaspala na razjokani blazini.

ČEZ TRI LETA
Bila je sobota, prejšnji dan pa sem pozabila izključiti budilko, zato je začela zvoniti že ob 6:00 uri in mi takoj pogršala dan. Vsa nejevoljna sem se splazila iz postelje in se odpravila v kopalnico. Ko sem se zagledala v ogledalu z velikimi črnimi kolobarji pod očmi me je skoraj zadela kap. »kdaj sem spet prišla domov?« obraz sem si umila s ledeno vodo, da sem se prebudila, nato pa odšla v kuhinjo. Dišalo je po palačinkah, kar je pomenilo, da je na obisku očetova ljubica. Starša sta se ločila, ko sem hodila še v prvi razred. Po mamini smrti pa sem pristala pri očetu. Brez besed sem zgrabila prvo palačinko ki mi je prišla pod roko in odšla na svež zrak. Za začetek pa naj vam povem kaj o sebi. Ime mi je Kourtny Brown, stara pa sem 16 let kmalu 17. Živela sem v Los Angelesu od mamine smrti pa živim pri očetu v zanikrnemu New Yourku. No New Yourk je super če se vanj ne preseliš pod prisilo in v žalosti. Očeta skoraj da ne zanimam in bolje je tako. V šoli sem brez prijateljev in odgovarja mi tako, saj bi potem vsakemu morala razlagati kje je mami in vse v zvezi z njo.
25. februar 2012
u60429
u60429
Nextštiiii!!! :3 < 33
26. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg