Forum
...Tam sem obležala sama samcata na travniku, v grlu me je že neznosno žgalo a se nisem premaknila ne da se nisem mogla nisem se hotela. Naenkrat pa sem v daljavi zaslišala zvoke pogovor če sem natančna niso bili ljudje prehitri so bili in niso tako omamno dišali sploh niso dišali niso imeli krvi v sebi vampirji so bili.Prišli so na travnik in me zagledali takoj so me prepoznali niti zganila se nisem ko me Carlisle sem po glasu sklepala vprašal "Si v redu....ali želiš z nami?"samo pogledala sem ga in moj pogled je sporočal vse. Vstala sem saj nisem hotela biti reva pred njimi. Jasper mi je rekel nas se ne bojim in ko mi je ponudil roko sem jo samo s strahom opazovala bala sem se da je ne bi otgal tako kot v moji prejšni skupini pod vodstvom Viktorije, takrat seveda Cullenovih še nisem poznala.Počasi sem iztegnila roko vendar mu še nisem povsem zaupala. Ko jo je trdno zagrabil sem trznila in še enkrat mi je ponovil tako znane besede "ne boj se."
Sama nisem razumela kako naj se jih ne bojim ko so mi pred očmi pobili in sežgali prijatelje, no niso bili ravno prijatelji ker bi vrjetno najraje gledali kako mi negdo utrga glavo in počasi sežge še vse preostale dele telesa. Med razmišlanjem sploh nisem opazila da se premikamo in v daljavi sem zagledala veliko hišo če bi bila človek je vrjetno ne bi opazila. Ko sem prišla bliže sem opazila da je še večja kot je zgledalo, opazila pa sem tudi tisti znan vonj na katerega sem se pripravljala zadni mesec da ga ubijem, da mu isesam zadnjo kapljo krvi, da gledam kako mi med rokami ispuhti duša neznano kam.Vendar punce ni bilo v hiši najbrž so jo odpeljali da je res ne bi napadla. Saj kot sem opazila je nekemu fantu Edwardu veliko pomenila, sklepala sem da sta par čeprav je ona navaden človek. vendar mi ljubezen ni bila jasna saj sem stara komaj 15 let skoraj 16 vendar se vampirji ne staramo tako da sem ujeta v svojih letih.
Ko smo prišli sem ob tem kar sem videla lahko rekla samo "waw" veličastna hiša je bila naravnos gromozanska nise mogla reči koliko sob je imela in kako velike naj bi bile.Negdo je rekel "koga si pa tokrat pripeljal" To je rekel bolj posmehlivo predvidevala sem da sploh ni bilo vprašanje."ah jaz sem Emmett" je še dodal nato pa se posvetil tekmi. Tam sem stala kot lipov bog in prestrašeno opazovala kaj imajo in moram reči da so bili precej bogati.Čez nekaj časa sem opazila kako žejna sem peklensko me je peklo v grlu otapljala sem se v bolečini najbrž sploh niso vedeli kako je če umiraš za bolečino ki je po vrhu ne moreš potešit najbrš bi napadla vsako živo bitje, ki bi se mi približalo na kilometer.
Tisti rdečelasec Edward mi je z posmehlivim glasom rekel "mesto je odaljeno manj kot kilometer." Z poželjivimi a rahlo jeznimi očmi sem ga pogledala a si nisem mogla pomagat žeja me je gnala in ravno ko sem ga hotela vprašat če lahko grem mi je odvrnil da njegova družina ne lovi ljudi temveč živali. Zdaj sem ga že besno gledala Emmett pa se je začev režat ni mi bilo jasno kaj je smešno na tem da jaz trpim. Takrat me je ženska, ki se mi je predstavila kot Esme vprašala "Si žejna?" Mislila sem si kako ne bi bila žejna so mar nori sem res vrjela da sploh so vampirji mar ne vejo kaj je bolečina ki te žge pogrlu namesto tega sem z prijaznim glasom odgovorila "Ja... lahko grem lovit?"
"Seveda samo počakaj da se Carlisle vrne" Mi je prijazni in z nasmehom odgovorila. Kako naj čakam čakam že tri dni so res vampirji? Kako so lahko tako kruti? So čisto brez srca? Sem si ponavljala v glavi medtem ko se je Edward režal "Pa kaj je s tabo!" Sem zakričala čez zelo sobo pa kaj sobo po celi hiši je zadonelo. Takrat se mu je v smehu pridružil še Emmett pognala sem se v niju z vso močjo hotela sem ju rastrgat na tisoč koščkov in ju gledat kako postajata pepel, kako sta nič še smejala bi se najbrž kako sem si želela pa me je tisti zategnjenec Jasper zgrabil in kmalu se mu je pridružila še neznana roka.Nisem hotela vedeti gdo je saj bi ga najvrjetneje zasovražla za celo življenje, kar je kr dolgo glede na to da živimo večno."Edward" sem slišala jezen Carlislov glas takrat sem ugotovila da je on tisti ki me drži. Edward in Emmett sta že zdavnaj utihnila ampak šekr sem ju gledala z nevrjetnim besom kotela sem jih uničit še nikoli nisem sovražila nikogar tako močno NE kaj mi je to nisem jaz nikogar nočem ubiti nikogar ne sovražim kaj je z mano narobe? Sem skoraj zarečala skozi stisnjene zobe. počasi sem se umirjala in čutila sem kako prijema popuščata. "Oprosti" Mi je rekel Carlisle Zakaj se mi je on opravičeval saj sploh ni nič kriv. "Edward zna brati misli" Mi je razložil "Oh" Sem odgovorila zdaj še zasebnosti v glavi ne bom imela že tako moram živeti z dvema debiloma. Edward se je še bolj zarežal pogledala sem ga s takšnim sovraštvom da je takoj utihnil. "Lahko grem zdaj" Sem vprašala seveda je bilo jasno da mislim na lov "Seveda pridi po lovu boš spoznala še preostale člane družine" Samo nasmehnila sem sem se da bi čim prej šla zdaj je bila bolečina že res neznosna če bi lahko bi kričala in se valjala po tleh a sem vedela da to ni najbolje. Takoj ko sma preskočla široko reko sma začela teči s noro hitrostjo če ne bi imela tako izostrenega vida in čuta bi najbrš mislila da letim. Takoj za gozdno mejo sem zaslišala jelena oh kako sem pogrešala zvok sveže krvi, ki se pretaka po tankih žilahsamo z enim ogrizom bi se rešla pol svoje bolečine. A ni bilo tako ko sem predrla rahlo kožo jelena s svojimi ostrimi čekani sem ogotovila da je ta kri neokusna da ne zadosti moje potrebe po krvi po kateri sem vsak dan tako hrepenela. ne bila je tako kot voda proti soku takoj ko sem nehala piti sem se nakremžila nisem marala tega okusa najraje bi se vrnila v mesto in začela srkat mojo kri, kri ki jo poznam, človeško kri vendar ne nisem mogla oditi, nisem ji mogla kar pustit, razočarala bi jih čeprav mi je malomar za Edwarda in Emmetta bi razočarala sebe. Koje Carlisle videl moj izras se je samo nasmehnil in rekel da se bom navadila. Ko sma končala z lovom sem morala vprašat "Kaj je s tem branjem misli?" Ostavila sma se " Nekateri vampiri imajo poseben dar dobijo ga na podlagi osebnosti iz prejšnega življenja" Mi je razložil "Iz človeškega misliš?" Sem dodala "Ja vendar mora biti značilnost že v človeškem življenju izrazita" Mi je razložil "Ah" Sem bila razočarana in malo jezna ker je takšen tepec dobil tak dar in ga izrablja za norčevanje "Tudi Alice in Jasper ga imata Alice zna napovedat prihodnost in Jasper ve počutje oseb v prostoru."S tem je Carlisle zaklučil najn pogovor.
Ko sma prišla me je takoj na vratih objelo manše črnolao dekle predvidevala sem da je Alice. Rosalie se mi je čemerno nasmehnila Emmett pa je z svojim nadležnim posmehlivim tonom dodal "Upam da je še kej živali ostal nekam lačna si bla videt" Srepo sem ga pogledala on pa se je žarežal. Zjutraj sem videla da se nekam odpravlajo "Hey kam grete vsi?" Sem skoraj zakričala nočem bit cel dan sama. "V šolo" Mi je odgovorila Alice "V šolo?" Sem jih presenečeno vprašala "Ja živet moramo kot normalni ljudje" Mi je spet odgovorila "Neskrbi saj boš lahko odmene prepisala" se je javil gdo druk kot Emmett "sepravi bom cel dan sama?" "Ne samo nekaj ur" je rekel Edward. Razočarano sem se usedla na kavč in si zadala cilj preživeti dan brez Emmetta hah! To bo pa res težava sem si mislila in se veselila da gre od hiše. Komaj čakam da bom imela celo hišo za sebe. Edward se je zarežal in mi rekel naj nič ne polomim. "Brez skrbi" sem bol sama sebi rekla in se glasno zarežala prepričana sem da so me slišal ampak ob tako veliki hiši sem pozabila da sploh gdo opstaja. Čas je hitro mineval in že sem slišala pesekki je skakal pod gumami, ah samo še njih se mi je mankalo in Emmetta kako ga Rosalie sploh prenaša Edward se je spet glasno zarežal nikoli mi ni bilo čisto jasno komu se sploh reži."Tebi" Sem slišala pred vrati in že je stal pred mano oh zdaj sem pa še glavni norček v hiši sem si mislila in Edward se je spet glasno zarežal resno naj gre raje tistemu dekletu Belli brat misli in sem se obrnila stran. "In kaj si delala vidim da ni si nič razbila" Je spet začel Emmett s svojimi pripombami. Takrat sem se spomnila njihovih avtov v garaži vrjetno morajo biti res bogati za vse tiste avte. Takrat pa sem slišala Carlisla, ki je prišel domov. Točno!!! In že sem bila pri njem "Gdaj bom lahko šla v mesto ?" Vsi so me pogledali "Kaj?" Sem začudeno vprašala "Vrjetno še ne kmalu,bolje je za tebe" Mi je odgovoril "In druge" Spet Emmett in njegove fore skrbeti mi pa ni treba dokler Alice skrbi za mojo omaro.
Začelo se je znova, bolečina ki me je davila ki me je spremljala vsak dan, glasno sem zakričala saj druge rešitve nisem našla. Zagnala sem se proti vratom tako sem si želela te krvi, človeške krvi bila je tako čista še od otroka, kaj bi otrok delal tukaj? Ampak to ni bilo važno nisem ga hotela ranit hotela sem se ustavit ampak sila me je vlekla k njemu, želja, nagon je bil večji kot kadar koli sam me je vlekel k njemu kar naenkrat pa me je nekaj zadelo od zadaj bil je Jasper. Tiščal me je k tlom ampak upirala sem se mu kaj pa je lahko pričakoval od štiri mesečne vampirke ki pije zadni mesec živalsko kri, da bo kar spustila tak dober plen ha misli si lahko. Sploh nisem opazila da me drži več rok "Mater je močna" Je rekel Emmett medtem ko me je Esme mirila sploh je nisem poslušala samo krvi sem si želela te čiste krvi samo en velik skok čez reko in bila bi pri žrtvi s ostimi zobmi bi ji pregriznila mehko napeto kožo, ko bi on kričal od bolečine bi jas živela najlepše trenutke vso sladko kri bi mu isrkala iz majhnega, šipkega telesa oh kako me je gnalo da bi potešila neznosno bolečino z enim skokom. Kričala sem in se upirala ampak nič nisem mogla bili so bremočni za mene bolečina je popuščala ampak še vedno je bila tam tako močna nekako sem obupala in spustili so me. Če bi lahko jokala bi zdaj, jokala bi kod deš kaj deš kot toča, lilo bi iz mene. Nisem bila razočarana sama nase, samo tako sem si želela poskusiti tisto kri tako mi je dišala."Sej je bila res dobra kri do sm sm jo vohala" Je rekela Rosalie srepo sem jo pogledla "In ti bi šla v mesto" Je zadihano rekel Emmett, najbrš sm res mogla bit močna da sm otrudla taga velikana "Neveš kok" Mi je odgovoril Edward kako sem sovražla ko mi je bral misli. Potem sem zagledala carlisla sploh ni sem opazila da ga ni "Nisi ti kriva, na neki skali se je urezal" Hej! gdo je rekel da sm js kriva? Zdej je Edward crkoval od smeha vsi so ga pogledal kr niso vedl da spet bere misli kok sm ga sovražla.

#########################################################################################

Bote bral

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

09. maj 2013
Alo najbolša zgodba EVER dej po zasepcu me obvešči pls
10. maj 2013
Next
10. maj 2013
nextam
Drgač pa hvala moja prva zgodba

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nasledn dan sem spet ostala sama doma, še kr sem bila besna na Cullenove zaradi včeraj in vrjetno so to tudi vedeli ampak se niso posebej zmenili da jih sovražim. Kr nisem imela kaj za počet sem prižgala televizijo in gledala ponovitve nadaljevank, kmalu sem televizijo ugasnila in šla gledat njihove drage avte vrjetno so bili tudi moji ker so me imeli za članico družine ampak jaz nisem znala vozit. Samo hrepeneče sem jih gledala in se predstavljala kako jih vozim. Ampak saj imam celo večnost, da se naučim vozit, mogoče bi si dala delat tatu ampak vrjetno igla ne bi prepičila moje trde kože in barva bi se v manj kot uri stopila zaradi strupov v mojem telesu.
Zaslišala sem znane zvoke peska in pomislila da so se Cullenovi vrnili. Ampak ne to bitje je zaudarjalo, šla sem pogledat gdo je in opazila sem visokega temnolasega fanta. Nekaj časa sma se gledala in potem sem rekla nekaj skrajno neumnega "Zakaj tako smrdiš?" Fant se je pričel smejati jas pa sem ga samo gledala in se spraševala zakaj ga nočem ubit in mu isesat vse krvi. Čez nekaj časa se je nehal smejat in me pogledal "Ne veš?" "Kaj ne vem?" Sem ga vse bolj zmedeno vprašala "Jas sem volkodlak in zanima me če je tukaj...."
Utihnil je sredi stavka vrjetno ga je zanimalo kje je Bella, ampak takrat mi je postalo jasno gdo so bili tuleči vampirji, sploh niso bili vampirji bili so volkodlaki, namesto tega sem mu odgovorila "Bella" "Ja... jo poznaš? Ah" Je hitro ampak previdno odgovoril "Ja jaz sem tista" Usedla sma se na stopnice in se pogovarjala o vampirjih in volkodlakih, baje smo naravni sovražniki. nekako sem ga prenašala ne glede na njegov obupen vonj.
Po kaki uri sem zaslišala avto vrjetno so prišli Cullenovi, hitro sma se ustala in skočila narazen in šele takrat sem se zavedala kako blizu sma bila. Seveda je to opazil Emmett in me začel zbadat "Utihni Emmett" Mu je zabrusil Jackob, vsaj zdi se mi da mu je tako ime saj si nisem ravno zapolnila. "Iščem Bello že cel dan je ni, pa sem mislil da je tukaj." Je je rekel Jackob in predrzno gledal Edwarda "Ne ni je v mestu" Mu je odgovorila Alice in se mu nasmehnila. Preostalo nisem slišala najbolje ker sem šla v hišo in si Ipod nabila naj bol na glas, zaradi mojega sluha so me ušesa pošteno bolela ampak nisem hotela slišati prepira, ki je potekal med Jackobom in Edwardom. Ko je nehalo smrdet sem vedela da je Jackob odšel. Potem pa mi je negdo poteknil slušalke iz ušes "Hey" Sem zakričala "Mal bol po tih če se da." Mi je rekel gdo drug kot Emmett "Če hočeš ti uglošet še ne pomeni da mi hočemo" Je rekel Edward. Usedla sem se na stol in zagledala čokolado. Vrjetno je bila od Belle zanimalo me je kaj se bi zgodilo če jo pojem. "Nič lahko poskusiš če hočeš" Je rekel Edward, ki mi je spet bral misli. Samo gledala sem čokoladico in premišlevala če bi jo poskusila, čeprav se mi je nevrjetno gabila in me je nagon silil od nje sem se odstala in se pognala proti njeji. Začutila se pet pogledov, ki so se ustavili na meni odprla sem čokoladico in jo še kr gledala od nje me je tako vleklo stran, da bi jo najraje vrgla skozi okno "No?" Sploh nisem bila pozorna gdo me je uprašal "Ššššššš razmišlam" Sem potiho rekla. In potem sem zagrizla....
10. maj 2013
Zapeklo me je v grlu in hitro sem isplunila čokolado Emmett se je režal jaz pa nisem mogla ugotovit kaj je smešno v tej hiši se vedno režijo ko negdo trpi? Oziroma režita se samo Edward in Emmett. Takrat se je začel režati še Edward "Resno!" Sem rekla še kr v šoku zaradi čokoladice in odhitela v gozd, ker sem se hotela znebiti pekoče bolečine, čeprav je bila vedno tam je zdaj že počasi skelela "Uf, če bi mi povedala da bo tako je sploh ne bi poskusila kako ju sovražim" Sem sim tiho ječala sama pri sebi ko sem zagledala....
10. maj 2013
Jelena njegova kri mi je posebej dišala, čeprav so samo navadne smrdlive živali s slabo krvjo. Pritekla sem do njega in ko sem ga hotela zagrabiti me je nekaj oziroma negdo vrgel po tleh "Moj je!" Je rekel jaz pa sem samo gledala kako mu je popil vso slasno kri, ko je končal sem samo stekla da si poiščem drugo žival res se mi ni dalo prepirat. Ujela sem veverico, ki se ni mogla primerjat z jelenom se mi vsaj zdi ker ga seveda nisem poskusila zaradi nekega bedaka.
10. maj 2013
Ko sem prišla domov sem vedela da je negdo na obisku, vonj se mi je zdel znan bil je vampirski prosim naj ne bo tisti bedak sem si ponavljala v glavi. Pred vrati sem obstala nato pa previdno vstopila. Vsi so me pogledali nato pa sem ga zagledala bedaka iz jase bil je malo starejši od mene mogoče 16-17 let, bil je precej sexsi, rjavi skoraj črni lasje so mu segali do brade, njegove oči so bile tako kot od ostalih članov moje družine zlate , skoraj sile so, seveda če se je napil dobre krvi, res je bil sexsi ampak to ni pomembno ukradel mi je jelena, mojega jelena zato sem samo pognala iz sobe vsi so bili presenečeni nad mojim odzivom razen Edwarda ki je bral misli in je že poznal zgodbo vrjetno tudi bedaka nisem presenetila. Slišala sem da mi negdo sledi po vonju sem sklepala da je Esme in res je bila ona dovolj sma bili oddaljeni da naju niso slišali samo gledala me je "Mhm" Sm nerodno izjavila "Naš gost je, nemoreš se tako obnašat" Je previdno rekla saj je čutila mojo jezo. Po nekaj trenutkih tišine sem začela "Ne more kar priti in mi ukrasti jelena...... nemore me kar zbiti, moj je bil moj" Esme me je samo zmedeno gledala čeprav sem dvomila da se vampirji lahko zmedejo "Nerečem da je naredil prav ampak naš prijatel je" Je rekla še po trnutku tišine "Ja saj vem ampak zakaj je taqko zloben?" Sem malo pomirjrno rekla "Saj ni samo nov vegeterjanec je" Mi je skušala pojasnit "Saj jas sem tudi, stavim da je star stoletje ampak on...." Nisem nadaljevala, saj sem slišala oddaljen pogovor seveda debil se nama je približeval, zakaj? ni mi bilo jasno mogoče mu je žau da me ni še kam zalučal, ko sem ga videla sem opazila da ima zameglene oči kot bi bil slep "Hey a si OK" Sm uprašala ni mi odgovoril stekla sm do njega "hey" Sm že bolj zaskrbljeno uprašala takrat sem videla kok je sexi njegova bleda polt je bila popolna takrat je prišel Carlisle vrjetno je slišal moje panično vpitje ampak sploh ni bil zaskrbljen. Samo pogledala sem ga on pa je opazoval okolico šele takrat sem ugotovila da sploh nisem več v gozdu ampak sem na morju tam sem bila enkrat ko sem bila stara 8 let. Potem se je morje spremenilo v črnino bila sem v avtu vozil je moj brat pijan seveda "Ne, ne, ne" Sem kričala da je to nesreča v kateri izgubim edino osebo, ki me ima rada vozil je zelo hitro in govorila sem mu naj ustavi da bo umrl, ampak sploh me ni slišal približevala sma se pečini kjer umre, ko sem zakričala, vrnila sem se v sedanjos vsi so me zaskrbljeno gledali, Edward je seveda vedel kaj sem videla bedak pa se mi je začel opravičevat "Sovražim te" Sem zakričala in se pognala v njega hotela sem ga ubiti, odkar je prišel mi povzroča bolečino naj jo čuti tudi on sem si mislia. Skočila sem na njega skoraj sem mu že odtrgala levo roko, ko me je negdo potisnil v skalo od sile se je rastreščila na drobne delčke ampak to me sploh ni motilo še enkrat sem se zagnala proti njemu naj vidi kaj je bolečina sem si ponavlala ampak tokrat sta me Emmett in Jasper zagrabila za roke pridruži se jima je tudi Carlisle. Bedak pa me je samo opravičajoče gledal. Jas pa sem samo kričala in se upirala vedela sem da to ne bo pomagalo ampak tako sem ga sovražila. Potem sem zavohala znan smrdliv vonj Jackob skoraj sem pozabila na njega zmedeno nas je gledal nato pa rekel "Blizu meje ste......pa" Utihnil je saj je videl da ga nihče ne posluša stopil je k meni ter me pogledal v obraz "Hey naj ubijem pra*ca namesto tebe" Je rekel nekam pomirjajoče samo nasmehnila sem se vedela sem da tega ne bo naredil...... ali pač odaljiv se je in skočil ko je pristal je tam stal velikanski volk okoli njega so ležala rastrgana oblačila v bedaku sem zaznala strah ko se mu je volk približeval umirila sem se ampak niso me pustili, vrjetno so mislili da ga bom ponovno napadla kar bi vrjetno tudi naredila. No ko je Jackob videl da sem mirna je samo odhitel mimo bedaka v gozd nekako sem vedela da ga ne bo ubil začutila sem pa tudi da prijema popuščata in na koncu so me spustili. Vsi so me gledali samo bedak in Edward pa sta vedela resnico "Oprosti res mi je žal" Je rekel bedak, jaz pa sem šla mimo njega in ga butnila v ramo da se je skoraj prevrnil. Ko sem prišla domov sem opazila da sem blatna in da so moja oblači rastrgana. Slekla sem se in šele tedaj sem se zavedala kako bela sem v resnici. Ko sem stopila v vročo banjo povneo vode ter pene sem se sama pri sebi nasmehnila, zdrgnila sem si najprej roke nato trebuh in na koncu še obe noge. Vrjetno sem se kopala kar dolgo če bi bila človek bi že zdavnaj zaspala. Ko sem se uredila sem opazila da so vsi v dnevni sobi Emmett je rekel "Upam da nisi spet savne naredila" Ter se zasmejal , jas sem se usedla na kavč ter zaprla oči "Saj veš da vampirji ne morejo spat ne" Se je SPET oglasil Emmett in spet sem njegov komentar preslišala. Meditirala sem ter se poskušala spomnit svojega človeškega življenja. "Mislim da se moremo pogovorit" Sklepala sem da je to rekel Carlisle saj nihče razen Esme ni bil tako pameten. Seveda je pri pogovoru sodeloval tudi bedak.
Carlisle= C Esme= E Edward= W Emmett= M Js= J bedak= B
Rosalie= R
C: kaj se je danes zgodilo
E: in ne reči da ni nič
J: mmmm
C: no?
B: Bree sem srečav v gozdu
J in me napadel
B: ne mojega jelina si mi...
J: (še preden je dokončal stavek) moj je bil
B: ni bil js sm ga prvi videl
J: js sm bla prva pri njem
(Emmett se reži kot nor)
R: sej ni važen jelen
W: no ti si "napadel" Bree
B: ja ampak nism vedu da je z vami, drgač je sploh ne bi res
J: in pol mi je kazu kok je moj.....(utihnem sred stavka)
B: nism zanalšč to je moj dar, sej veš uno ko majo nekatiri va...
J: vem ka je to (se zaderem)
C: ti si mislila na neko stvar in ti jo je pokazal
J: ja ampak stvar ni bla lepa
E: ni mogu kr nehat kr je to kazu več osebam
M: in ka ti je kazu?
J: nič kej taga
M: če bi blo nič se nebi drla
J: kok ti je sploh ime
(Edward se reži)
B: ka pa je smešn? Aja Mason sm
W: eh Bree te je klicala....
J: Edward (se zaderem in ga prekinem)
B: no?
J: (mal nerodno) eh nič Edward se učasih mal zmede
(Emmett se reži)
11. maj 2013
next
12. maj 2013
NEXT
16. maj 2013
next
17. maj 2013
Odhitela sem v svojo sobo in razmišlala kako grozno mi je bilo v človeškem življenju, čeprav se ga nisem mogla ravno spominjat vedno ko sem poskusila me je začela bolet glava in spomini so se že skoraj uvili v sivo tančico zaradi katere me je grozno skelelo v očeh, zato sem raje nehala. šla sem na računalnik in se dovgočasila če bi bila človek bi lahko vsaj zaspala. Nasledne jutro sem prišla iz sobe, takoj ko sem se spustila po stopnicah sem zaprla oči, zavohala sem Bello ni bila v sobi vendar vohala sem jo. V grlu me je peklo a to me ni smelo zmotit. Ko sem prišla v dnevno sobo sem povohala še enkrat in ugotovila da Edward diši tako omamno dišeče. Vrjetno jo je obiskal prejšno noč. Roke sem stisnila v pesti in stisnila zobe, hotela sem biti v sobi a to dekle je res dišalo. Na petah sem se obrnila in se vrnila v sobo. "Kje je Bree?" Je negdo oprašal z živahnim glasom "že cel dan je v sobi, prej je prišla dol a se je vrnila v sobo" Je odgovoril Carlisle "Vrjetno je res jezna na tebe" Je za spremembo z resnim glasom odgovoril Emmett.
23. maj 2013
"Pa kje je to dekle?" Je vprašal Mason, čeprav je vedel da sem v svoji sobi. Cel dan sem bila v njeji in brala že prebrane knjige in iskala lažne mite o vampirjih. Pogledala sem se v veliko ogledalo ki je viselo na steni, dolgo sem se gledala in zavedala sprememb na meni moja bleda polt je z dnevi postala še bolj bleda s tem pa so jo še povdarile kot oglje črne oči, ki so kazale na pomankanje hranjenja s krvjo, na rahlo sem se dotaknila vrata da bi zmanšala bolečino a kot sem pričakovala ni pomagalo. Odločila sem se da grem lovit. "Ooo princeska se je vrnila" Se je zarežal emmett jaz pa sem samo siknila proti njemu "Grem" Sem rekla "Kam?" Me je z zaskrbljenim glasom vprašala Esme, obrnila sem se proti njeji "Lovit" Takrat se je zagledala v moje črne oči . Postalo mi je nerodno zato sem odhitela skozi vrata. Ulovila sem več živali kot je bilo treba in upala da bom tako lahko zdržala dlje brez krvi. Usedla sem se na kamen in začela razmišlat kaj sploh sem? po dolgem premoru sem se začela smejat prcnila sem skalo, skakala po drevesih, se podila za pticami in plezala po gromozanskih skalah.
Končno sem dojela kakšno moč imam, da bi mogla bit hvaležna ne pa da sem zaprta v sobi in žalujem za nepomembnimi dejstvi, ki jih pogrešam iz človeškega življenja. Usedla sem se ob potočku in se smejala kako neumna sem bila, ko sem v daljavi zaslišala zvoke, povohala sem bil je Mason. "Hey" Mi je rekel malo nerodno mislila sem oditi a sem pomislila da ne smem biti večno jezna na njega zato sem mu nakazala naj pride bliže "Dolgo te ni bilo pa sem se javil da grem pogledat" Preslišala sem ga in začela novo temo "Veš opravičit se ti moram, nisi ravno ti kriv" Povzdvigni je eno obru in me pogledal v oči , rekel pa ni nič "Pa še...no ne moremo biti skregani, zato oprosti" "Kaj?" Je rekel "Ne bom se ponavljala" Sem rekla z odločnim glasom "Saj vem" Je rekel z razočaranim glasom zasmejala sem se "kaj?"Me je vprašal "Samo pridi" In potegnila sem ga za roko. Skočila sem na drevo in on za mano, skakala sem iz enega na drugega in kmalu sem ugotovila da tekmujeva sploh nisem vedela do kam samo tekala sma. Potem sem ga začutila za sabo in kmalu me je prehitel, še bolj sem se pognala a bil je hitrejši rekel je "Zmagal sem" "Kaj! To ni pošteno saj sploh nisem vedela do kam tekmujeva?" Sem v smehu rekla "Torej prijatelja" Me je nesigurno vprašal in mi pomolil mezinec "Prijatelja" Sem mu odvrnila in mu ovila svoj mezinec okoli njegovega "Vredu zdaj pa morama domov, misli da jih že malo skrbi" "Kako dolgo sem sploh tukaj?" Zaskrbljeno vprašam "mhm...predolgo" Oba sma se zasmejala. "Glej no glej gdo se je prikazal" Naju je na vratih pričakal Emmett, vrjetno naju je čakal od Masononovega odhota samo da bi naju laho zafrkaval, čeprav je tam vrjetno samo par minut ker naju je slišal, ko sma prihajala. Hitro sem šla v kopalnico in ugotovila da je moja srajca po nekod rastrgana in krvava od lova, v laseh sem imela par vejic od dreves in seveda sem bila blatna in mokra fuj sem si mislila kako sem lahko taka svinja Edward se je zarežal. Umila sem se in preoblekla v oprijete kavbojke in črni top, ki je pasal zdaj mojim zlatim očem. Prišla sem v dnevno sobo kjer je Emmett gledal tekmo usedla sem se zraven njega in se delala da gledam čeprav sploh nisem razumela pomena in navodil igre, za mene je bila to samo sleparija na kateri ljudje oziroma vampirji izgubljajo denar s stavami "Res tako misliš" Je vprašal Edward "Ja no...ne vem....mogo" "Prekinil me je saj je čutil da mi je neprijetno "Jutri bo nevihta, greš igrat z nami?" Me je vprašal malo v zadregi sem mu odgovorila "Pa veš da sploh ne znam igrat bejsbola?" Vsi so me začudeno pogledali "Ja vem" Mi je odgovoril, seveda je vedel kako ne bi "No?" me je vprašala Alice z veselim glasom "Ne raje ne" Sem hitro odvrnila nisem hotela ispadit totalni debil pa še pravila bi mi morali razlagat kar bi tratilo njihov čas Edward se je samo nasmehnil mojim mislim in rekel "Pa nič"
23. maj 2013
next
24. maj 2013
next
24. maj 2013
In kot je Edward napovedal je bila nevihta, jaz in Mason sma ostala doma čeprav sem vedela da si želi igrat. Pogovarjala sma se nepomembne stvari in se režala bednim foram "Resnica ali iziv?" Me je vprašal ko se je steklenica nehala vrtet "Iziv" Sem po kratkem razmesleku še kr negotovo odgovorila, nasmehnil se je "poljubi me" "kaj?" Sem rekla čeprav sem si tega poljuba neskončno želela zazru se mi je v oči, s prsti podrsel po licu in se umaknil "Ne ne ne ne pridi nazaj" Je kar trosilo iz mene in že sem bila pri njem "Misliv sem da si želiš" Mi je pojasnil "Ššššš" Sem se mu zazrla v prelepe oči, ga objela okoli pasa in se mu približala "Poljubi me" Sem mu zašepetala na uho, poljubil me je na vrat na čelo in nato še na ustnice nisem hotela da me spusti samo v njegovem objemu sem hotela bit dvignil me je in še kr poljubljal, nesel me je na posteljo in med tem odpenjal gumbe na moji srajci njegova je že zdavnaj rastrgana obležala nekje v stanovanju, zaprla sem oči in se prepostila užitkom, ko je kar naenkrat nehal in se ulegel zraven mene še kr sem bila v spodnem perilu zmedeno sem ga pogledala on pa mi je rekel "Cullenovi se bodo kmalu vrnili, vrjetno ne bi bili veseli če bi našli podrto hišo" "Ja, prav imaš" Sem zadihano rekla on pa mi je nežno umaknil pramen las iz obraza "Tako si lepa da me boli" Nisem hotela govorit samo poljubila sem ga on pa me je objel. "šit" sem zaklela ko sem slišala kako se pesek odbija od gum avta, hitro sem na sebe zvlekla kavbojke majice pa ni bilo "Kje je..." Preden sem dokončala mi jo je Mason vrgel opazila sem da tudi on hiti z oblačenjem "Šit, šit, šit" Sem sama pri sebi momljala "Kaj?" me je zaskrbljeno vprašal Mason "Edward" Sem govorila ko sem pospravljala kavč "Pa saj jim bova povedala ne mislim jim skrivat da te ljubim" Mi je z ljubeznivim pogledom povedal, nasmehnila sem se in ga poljubila z nevrjetno strastjo, poljub mi je vrnil in me objel "Ljubim te veš tako močno" Glavo sem mu naslonila na prsi in ga še bolj stisnila "Vem tudi jaz te ljubim" tako objeta sma stala med vrati moje sobe in hodnika. Nekako nisem mogla vrjet da me ljubi nisem dojela čeprav sem opazovala njegovo popolno kožo, njegove rjave lase, čudovite usnice nisem se mogla upreti, nežno sem se jih dotaknila in odpru je oči me poljubil na čelo , njegove prste prepletev z mojimi in me poljubljal, vsak poljub se mi je zdel poln strasti, spoštovanja, enakopravnosti in ljubezni vse se mi je zdelo tako popolno. Spustila sma se in skupaj šla dol Edward naju je začudeno gledal, vrjetno se je čudil kako lahko Masona zdaj ljubim prej sem si pa ga tako želela ubit, Alice me je objela "Tako sem vesela" Začudeno sem jo pogledala "Alic je videla takoj ko ti je Mason dal iziv" Je rekel Emmett "Oh" Sem nesigurno rekla sepravi me je videla ko sma se z Masonom mečkala fuj, Edward se je zarežal Mason pa me je objel okoli pasu vrjetno je vedel da mi je nerodno.
25. maj 2013
next
25. maj 2013
Nexxxxxtttt
27. maj 2013
u126015
u126015
next
28. maj 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
*nova bralka*
28. maj 2013
next
29. maj 2013
Z Masonom sma par že pet mesecev, ker ni hotel stran od mene ali jaz od njega se je preselil k nam vedela sem da Rose to moti drugi pa so bili veseli za mene. ravno sem prišla z lova in pred vrati me je že čakal Mason, ljubeče me je poljubil "Ehej nista sama" Je zaklical Emmett jaz pa sem zavila z očmi "Pridi" Mi je rekel Mason in me prijel za roko. Šla sma v mesto, vrjetno je vedel da ne bom nikoli ubila ali pa je Alice to napovedala , ampak vedela je kako hitro se misli spremenijo. Ob pogledu nanj sem začela hitreje dihat, ampak hitreje sem dihala tudi zaradi bližine ljudi. Vohala sem njihovo kri, videla žilo na vratu kako utripa v glavi sem si predstavljala kako moji ostri čekani.....ne, na to nesmem niti pomislit, močneje sem stisnila Masonovo roko in zadržala dih...
02. junij 2013
No ubila jih nisem. Sprehodila sma se do klopce kjer sma bila čisto sama. Pred mano je pokleknil in v roki se mu je zasijal zlat prstan, prenehala sem dihati "Bree Tanner ali bi se neuradno poročila z mano?" Ja ja ja sem kričala v glavi, ampak rekla sem samo "Kaj?" "No, premlada sma da bi se poročila v cerkvi..... ampak duhovnik res ni potreben" Zasmejala sem se in ga poljubila, on ni bil premlat vrjetno starejši od duhovnika ampak zgledala sma premlada za poroko tako ali tako boma pa skupaj za večno "Ja, stokrat ja" Sem komaj rekla od vseh poljubov "Gdaj pa?" "Mhm lahko kar zdaj" Mi je odgovoril. No in neuradno sma bila poročena in najna poroka je potekala v mestnem parku, kjer naju je gledala stara gospa nekako sem jo vzela za pričo. Iz klopce se sploh nisma premaknila, samo poljubljala sma se in poljubljala v nekem hotelu sma najela sobo in nadaljevala najno mečkanje "No gospa Tenney, kako se počutite?" Me je vprašal, čeprav nisem bila prepričana da imam tak priimek, sem hotela vse kar je bilo njegovega. Ta noč je bila ena najlepših, hotelsko posteljo sma čisto uničla drugo pa je ostalo celo. Upala sem da Alic ni vohunila za mano, tko ali tako pa bojo videli velik prstan, ki krasi mojo roko. Ko sma prišla domov naju Alice ni naskočla od veselja ali naju začela spraševati o neuradni poroki, še sreča res se mi ni dalo razlagat in gledat njenega razočaranega obraza ker je nisma povabila, tako ali tako pa nisem nikoli hotela velike poroke "Ohoho golopčka sta nazaj" Naju je zafrkaval Emmett, jaz sem ga kot po navadi ignorirala in odšla v svojo sobo "Je pa tečna" Sem zaslišala Emmettov glas. Pogledala sem se v ogledalo in opazila kako rdeča barva izginja iz oči, zdaj je bila že skoraj temno rjava komaj čakam da bom lahko imela karamelno zlate oči, še približno en mesec. Potem pa sem začela razmišlat nenavadno stvar o Belli, nikoli je nisem poznala ampak vrjetno mora bit res cool oseba in lepa da se vampir zaljubi v njo, no pa še njen vonj komaj čakam da jo bom spoznala čeprav se to vrjetno še dolgo ne bo zgodilo, razen če bi postala ena iz med nas, zaslišala sem renčanje iz spodnega nadstropja vrjetno Edward, pa saj je nisem nameravala ubiti ne vem zakaj se tako buni? Še glasneje je renčal, oh zdaj pa še mislit ne smem saj je moja glava, no prav da bi pozabla Bello sem začela delat nekaj skrajno neumnega, ponavljat našo himno, ker pač drugih pesmi nisem znala.
02. junij 2013
u126015
u126015
neext
02. junij 2013
next
02. junij 2013
Z Masonom sma par že eno leto in vedno ko ga pogledam čutim enako in vidim da se ni spremenil za minuto in se nikoli ne bo. "Mislim da se moramo o nečem pogovorit" Je rekel Carlisle in čez par minut smo se vsi zbrali v kuhinji, ki je bila namenjena družinskim pogovorom "Mislim da bi lahko šla Bree v šolo.....stara je že več kot leto in že nedzira svojo žejo" Je odločno rekel Carlisle, jas pa sem ga samo presenečeno gledala mislim šole nikoli nisem marala, tako ali tako pa nisem bila dolgo v njeji saj sem od doma kmalu po bratovi smrti pobegnila "Ja" Se je strinjala Esme, če bi že šla v šolo bi vrjetno zgledala v obraz kot hudič ki ga mučijo, kar bi bilo tudi res "Ne, ne, ne kaj pa Bella? NE" Je kričal Edward in me nezaupljivo pogledal, pa saj je ne bom ubila..... upam sem si mislila, pa saj sem že bila med ljudmi in to večkrat. No nekako so odločili da grem v šolo Edward je bil besen, ampak je imel pravico nekako nisem hotela v šolo ampak za pritoževanje imam večnost.
04. junij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
04. junij 2013
Nextttt + nova bralka! Daj kej slik...
05. junij 2013
nexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttt
05. junij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg