Forum
okej to je moja prva zgodbica sprejemam vse kritike. no pa začnimo..

Maria vse bo v redu slišim reči očeta medtem ko se peljemo v novo hišo daleč vstran od vseh mojih prijateljev in najpomembneje daleč vstran od mojega fanta čisto na drug konec sveta. No pa da vam povem selimo se iz slovenije natančneje iz maribora v london saj je oče dobil boljšo službo in zdaj bi mi jih mogoče veliko reklo zakaj se pritožujem saj london je le london. Ampak moj fant in prijatelji pretehtajo ta en ušiv london.

nekaj kratkega da vidim sploh če je kdo zinteresiran za branje...
23. julij 2017
No pa da se predstavim sem maria smith stara sem 17 let in sem edinka oči je dobil službo kot glasbeni producent v londonu in zato se selimo tja oz smo že v londonu zame je to zelo težko saj sem v sloveniji pustila fanta in prijatelje ana moja najboljša prijateljica me bo lahko obiskala že med prvimi počitnicami saj se moji in njeni starši poznajo a s fatom je drugače saj sem ga skrivala pol leta toliko kot sva skupaj. No vrnimo se v sedanjost očetu sem samo prikimala naenkrat pa mi je zavibriral mobitel videla sem sporočilo od ane ko sem ga odprla me je šokiralo na sliki ki mi jo je poslala je bil moj očitno bivši fant ki se je poljubljaj z monico mojo sovražnico telefon sem pospravila v žep in pogledala skozi okno pred mano je bila resnično velika hiša kar vila zdaj sem ugotovila da selitev mogoče ni bila tako napačna mogoče bom dobila priložnost da zaživim drugače.
23. julij 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg